Şubelerden Haberler

TÜRKAV Bayburt Şubemiz, MHP Bayburt İl Başkanı Sayın Bekir KASAP ve MHP Merkez İlçe Başkanı Sayın Muharrem BAYKAL’ a hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuşlardır. Gösterdikleri misafirperverlik için kendilerine teşekkür ederiz.

Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale İl Başkanı Ali Tuğrul YILDIRIM, Çanakkale Ülkü Ocakları Başkanı Hakan İMAMOĞLU, TÜRKAV Çanakkale Şube Başkanı Mehmet PATAN ve Türkiye KAMU-SEN İl Başkanı Resul DEMİRBAŞ TÜRKAV Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Gümüşhane Şubemiz, Gümüşhane Ülkü Ocaklarımızın düzenlediği Mevlid programına katılmışlardır. Programı düzenleyen Ülkü Ocakları İl Başkanımız ve aynı zamanda TÜRKAV Yönetim Kurulu Üyemiz Serkan ALP’e, MHP Merkez İlçe Başkanımız ve Yönetimi Kurulu Üyemiz Sebahattin ŞEKER’ e, Programa iştirak eden Kamusen İl Temsilcimiz ve Yönetim Kurulu üyemiz Mustafa Fevzi AKÇAY’a ve diğer katılımcılara teşekkür ediyoruz. ALLAH…

TÜRKAV Çorum Şubemiz, 13. Olağan kongrede yeniden MHP Çorum İl Başkanı seçilen Sayın Agah KARAPIÇAK’ı ziyaret edip başarılar dilemişlerdir.

TÜRKAV Mersin Şube Başkanımız Sayın Mustafa YALÇIN Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Kocaeli Şube Başkanımız Sayın Oruç SULUSARAY Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Konya Şubemiz, kongre sonrası MHP Karatay İlçe Başkanı Sebahattin DOĞRU, MHP Selçuklu İlçe başkanı Güzide ÇİPAN ve MHP Meram İlçe başkanı İbrahim AY’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuşlardır.

TÜRKAV Trabzon Şubemiz, MHP Trabzon İl Genel Kuruluna katılmışlardır.

TÜRKAV Iğdır Şubemiz, MHP Iğdır İl Kongremize katılmışlardır. MHP Genel Başkan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Kamil AYDIN’ın divan başkanlığını yaptığı kongrede tekrar İl Başkanlığına seçilen Sayın Ersoy İÇER’e başarılar dileriz.

MHP Tekirdağ İl Başkanı Sayın İlker YÜCEL, TÜRKAV Tekirdağ Şubemizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Burdur Şubemiz, MHP Burdur  İl Başkanlığı 13. Olağan kongresine katılmışlardır. 

TÜRKAV Muğla Şubemiz, MHP Muğla  İl Başkanlığı 13. Olağan kongresine katılmışlardır. 

TÜRKAV Çorum Şubemiz, MHP Çorum İl Başkanlığı 13. Olağan kongresine katılmışlardır. Yeniden İl Başkanlığına seçilen Sayın Agah KARAPIÇAK’ı tebrik ederiz.

TÜRKAV Iğdır Şubemiz, MHP Iğdır Merkez İlçe Binasının açılış törenine katılmışlardır.

TÜRKAV Balıkesir Şubemiz, MHP Altıeylül 13. İlçe kongresine katılmışlardır.

TÜRKAV Kayseri Şubemiz, Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığı görevine atanan Sayın Ali ÇELİK’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuşlardır.

TÜRKAV Balıkesir Şubemiz, MHP Genel Sekreteri Sayın İsmet BÜYÜKATAMAN’ın katılımları ile gerçekleşen MHP Balıkesir İl Başkanlığı binasının açılış törenine katılmışlardır.

TÜRKAV Eskişehir Başkanımız Sayın Hasan SEZER, TÜRKAV Çankırı Şube Başkanımız Sayın İsa BÖLÜKBAŞI, TÜRKAV Antalya Şube Başkanımız Sayın Hayati PEKER ve Şube Yönetim Kurullarından arkadaşlarımız Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Ziyaretleri için teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen Eskişehir Şube Başkanı Sayın Haydar URFALI ve Başkan Yardımcıları Kamuran ARIKAN ve İlhami ÖNER Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, TÜRKAV İstanbul Şube Başkan Yardımcımız Prof. Dr. İlyas TOPSAKAL Hocamızın Kayınpederi Necati UMDU’nun cenazesine katılmışlardır. Merhuma ALLAH’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz.

TÜRKAV Genel Başkanı Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Çorum Şube yöneticilerimiz, Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkanı Sayın Veysel ŞAHİN’in muhterem anneleri Hikmet ŞAHİN’in Çorum İli Sungurlu ilçesinde yapılan cenaze törenine katılarak taziyelerini ilettiler. Allah rahmet eylesin mekânı cennet olsun inşallah.

TÜRKAV Manisa Şube Başkanımız Sayın Ali YURDDAŞ Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ ı ziyaret etmiştir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Konya Şube Başkanımız Sayın Süleyman NUR ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, TÜRKAV Polatlı Şube Başkanımız Sebahattin OĞUZLAR’ın oğlunun Polatlıda yapılan düğün merasimine katıldılar. Genç çifte bir ömür mutluluklar dileriz.

TÜRKAV Manisa Şubesinde bayrak degişimi basında büyük yankı buldu https://www.iha.com.tr/manisa-haberleri/manisa-turkav-il-temsilciligine-dr-ali-yurddas-atandi-2692369/ https://www.haberturk.com/manisa-haberleri/80672200-manisa-turkav-il-temsilciligine-dr-ali-yurddas-atandi https://www.gazeterize.com/manisa/manisa-turkav-il-temsilciligine-dr-ali-yurddas-atandi-h14172082.html https://www.haberler.com/manisa-turkav-il-temsilciligine-dr-ali-yurddas-13581457-haberi/

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV İzmir şube Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperlikleri için İl Başkan Vekili Sayın Serdar SEÇGİN ve yönetimlerine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV İzmir şube Yöneticilerimiz KAMUSEN Manisa İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperlikleri için İl Başkanımız Sayın İrfan TOKSOY ve yönetimlerine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Manisa şube Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları Manisa İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperlikleri için Ocak Başkanımız Sayın Nazmi AKÇAY ve yönetimlerine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Manisa Şube Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperlikleri için İl Başkanımız Sayın Ömer BAYSAL’a ve yönetimlerine çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Manisa Şube Başkanı olarak atanan Ali YURDDAŞ Başkanımıza yeni görevinin hayırlı olmasını diliyor, görevi devreden Osman KURTULMUŞ Başkanımıza hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Çanakkale Valimiz Sayın İlhami AKTAŞ, TÜRKAV Çanakkale şubemize iadeyi ziyarette bulunmuşlardır. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Çorum Şube Başkanımız Sayın İlyas GÜL, Türkiye Kamu-Sen Çorum İl Başkanı Sayın Selim AYDIN ve Türk Tarım Orman-Sen Şube Başkanı, Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcımız Erzurum Milletvekili Prof.Dr.Kamil AYDIN Erzincan programında İl teşkilatımızla birlikte TÜRKAV Erzincan Şubemizi ziyaret ettiler. TÜRKAV Erzincan Şubesi olarak kendilerine teşekkür ediyoruz

TÜRKAV Iğdır Şube Başkanımız Sayın Kurban PARLAR, Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Çankırı’dan Vali AYAZ’a Hoş Geldin Ziyareti TÜRKAV Çankırı İl Başkanı İsa Bölükbaşı ve yönetim kurulu üyeleri; Osman Şahin, Nadir Kayaş, Yüksel Yandım, Fatih Tabak ve İsmail Özel ile birlikte ilimize yeni atanan Vali Abdullah Ayaz’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundular. Ziyaret TÜRKAV İl Başkanı İsa Bölükbaşı yaptıkları Salı sohbetleri, İstiklal Marşımızı Güzel Okuma…

TÜRKAV Iğdır Şubemiz, Alican sınır kapısında yapılan Azerbaycan’a destek amaçlı basın açıklamasına katıldılar.

TÜRKAV Gümüşhane Şubemiz, Torul Kaymakamı Sayın Ömer Sait KARATAŞ’ı ve MHP’li Belediye Başkanımız Sayın Evren Evrim ÖZDEMİR’i ziyaret etti. Kendilerine özel tasarım imza kalemlerimizi takdim ettik.

TÜRKAV Iğdır Şubemiz, Iğdır Valiliğinin düzenlediği 15 Temmuz programına katıldılar.

TÜRKAV Kilis Şubemiz, Kilis MHP İl Başkanı Sayın Mustafa DEMİR ve Kilis Merkez İlçe Başkanı Sayın İbrahim Halil YILMAZ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

TÜRKAV Polatlı Şube Başkanımız Sayın Sebahattin OĞUZLAR ve Yönetimi, Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Anamur eski şube başkanlarımızdan Veli SAVCI Hocamız Hakka yürümüştür. Merhuma Yüce Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

TÜRKAV Çorum Şube Başkanımız Sayın İlyas GÜL, Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanı Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Çorum Şubemiz, Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkanı Sayın Veysel ŞAHİN’in kayınvalidesi Feride PEŞMEN’in Çorum İli Sungurlu ilçesinde yapılan cenaze törenine katılarak taziyelerini ilettiler. Merhumeye ALLAH’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.

TÜRKAV Eskişehir Şube Başkanımız Sayın Hasan SEZER ve Türkiye Kamu Sen Eskişehir İl Başkanı Sayın Haydar URFALI Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ederiz.

MHP Trabzon İl Başkanı Sayın Bekir Sıtkı TARIM, TÜRKAV Trabzon şubemizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Şubelerimiz aracılığıyla, üyelerimiz tarafından Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ’in vefatının 23. seneyi devriyesi münasebetiyle Yasin sureleri ve Hatmi Şerifler okunarak, Başbuğumuzun ruhuna hediye edilmiştir. Allah hayırlarını kabul etsin. Başbuğumuzun ruhu şad, mekânı cennet olsun.

TÜRKAV Şırnak Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Ahmet Yavuz DOGAN genel merkezimizi ziyarete geldiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

MHP Tatvan İlçe Başkanımız Sayın Selahattin AYYILDIZ, MHP Adilcevaz İlçe Başkanı Sayın Seyithan AKKUŞ,  MHP Güroymak İlçe Başkanı Sayın Cindi TARHAN ve Ülkü Şehidimiz Tillo UÇAK’ın oğlu Sayın Tekin UÇAK Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Afyonkarahisar Ülkü Ocakları İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Ocak Başkanımız Sayın Abdurrahman Timur BAYRAM’a teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İlçe Başkanı Sayın Fahri Fevzi KARTAL’a teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa GÜN’e teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Afyonkarahisar Şubemizin açılışına katıldılar. Programda bizleri yalnız bırakmayan Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa GÜN’e, Ülkü Ocakları İl Başkanı Sayın Abdurrahman Timur BAYRAM’a, Türk Yerel Hizmet Sen Genel Başkanı Sayın Mustafa YORMAZ’a, Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Sayın Fevzi KARTAL’a, Türkiye…

TÜRKAV Genel Merkez Yönetim Kurulu Kararı gereği, TÜRKAV Manisa Şube Başkanlığına Celal Bayar Üniversitesi Doktor Öğretim Üyesi Sayın Ali YURDDAŞ atanmıştır. Eski Şube Başkanımız Sayın Osman KURTULMUŞ ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz, TÜRKAV Çorum Şubemizin düzenlediği “İstiklal Marşımızı Güzel Okuma Yarışması” organizasyonuna katıldılar. Başta TÜRKAV Çorum Şube Başkanımız Sayın İlyas GÜL olmak üzere organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

TÜRKAV Yozgat Şubemiz tarafından Şehitlerimiz için mevlid-i şerif okutulmuştur.

TÜRKAV Tatvan Temsilciğimiz,  şehit ailelerimiz ve gazilerimiz ile birlikte İdlib şehitlerimiz için Yasin-i Şerif okuyup akabinde ordumuza destek amacıyla basın açıklaması yapmışlardır.

TÜRKAV Edremit Şubemiz, MHP Edremit İlçe Başkanı Halil GÖRMEN’i ziyaret ederek günlük konular üzerine istişarede bulunmuşlardır.

TÜRKAV Iğdır İl Temsilciliği, Suriye İdlib’de yaralanan Iğdırlı hemşerilerimiz Sefter GÜZELNARGÜN ve Ercan BABAT’ı ziyaret ettiler. Vatan millet sevdalıları olarak devlet ve millete canları pahasına hizmet eden ve kahramanca çarpışan yiğit askerlerimizin her daim yanlarındayız!

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz, TÜRKAV Kastamonu Şubemizin düzenlediği “Mehmet Feyzi Efendi’yi Anma” Programına katıldılar. Başta TÜRKAV Kastamonu Şube Başkanımız Sayın Hamdi ÖZDEN olmak üzere programda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Türk Eğitim Sen Balıkesir 1 Nolu Şube Başkanlığının düzenlediği Cesur Yüreklerin Kuvayi Milliye Buluşmasına katıldılar.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz TÜRKAV Balıkesir Şube Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için TÜRKAV Balıkesir Şube Başkanı Sayın Adnan TATOĞLU’na teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Türk Sağlık Sen Balıkesir Şubesinin düzenlediği Eğitim ve Bilgilendirme Toplantısına katıldılar.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Balıkesir Ülkü Ocakları İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Ocak Başkanımız Sayın Yunus Kazım ÇALIŞKAN’a teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Türk Eğitim Sen Balıkesir 1 nolu şubesi tarafından Şehit Yüzbaşı İlker ACAR Kütüphanesinin açılış programına katıldılar.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın Gökay YÜKSEL’e teşekkür ederiz.

TÜRKAV Ankara Temsilciliğimizin her hafta Cuma akşamı düzenlediği sohbetlerimizde Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAS ve Genel Merkez Yöneticilerimizin katılımlarıyla gerçekleşen programda bu haftaki konuğumuz Sayın Prof. Dr.Mustafa İLBAŞ’dı. Kıymetli Hocamıza “Enerji, Politik Dünya ve Türkiye” konusunda bizleri bilgilendirdiği için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Kocaeli Ülkü Ocakları İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Ocak Başkanımız Sayın Yunus Emre Kurt’a teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Aydın ÜNLÜ’ye teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz KAMU SEN Kocaeli İl Başkanlığının kahvaltı programına katıldılar. Misafirperverlikleri için Orhan KÜTÜK’e teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz TÜRKAV Sakarya Şubemizi ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Recai CİRAN ve yönetimine teşekkür ederiz.

Ülkü Ocakları Gençlik Teşkilatımız, ulvi hedefteki yol arkadaşımızdır. Turan yolunda kader birliğimiz sürekli olacaktır. Tüm Şubelerimizle birlikte bu sorumluluğun bilincindeyiz, Varlığımızın sonuna kadar bu şekilde davranacağız. Türk Milletinde sözümüz var. Başaracağız…

TÜRKAV Mersin Şubesi Yönetimi olarak Sayın Valimiz Ali İhsan SU Beyefendi’yi makamında ziyaret ederek, Vakfımızın çalışmaları hakkında bilgi sunduk. Göstermiş oldukları nezaket, ilgi ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abdullah AÇIK ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Sayın Kağan KARA ve Sayın Alper ŞENAY TÜRKAV Burdur Şubemizin düzenlediği “Maturidilik” konulu konferansa ve Sayın Kaya  KUZUCU’nun  Yesi Ruhu Dinletisi’ne katıldılar. Programı düzenleyen Şube Başkanımız Sayın Kürşat ÖZDAŞLI ve yönetimine çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Iğdır Şubemizin gerçekleştirdikleri faaliyetler; TÜRKAV Iğdır Şubesi olarak aylık toplantımızı gerçekleştirdik. Bu ayki toplantımızda vakfımızın kıymetli üyesi Iğdır Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr.Tuğrul Sarıcan hocamız tüm dünyada önemli bir sorun olan Corona Virüsü ve kış aylarında yaşadığımız salgın hastalıklar konusunda bilgilendirmede bulundu. Hocamıza ve toplantımıza katılan kıymetli üyelerimize teşekkür ediyoruz. TÜRK Kızılay’ına Sende Kan…

TÜRKAV Konya Şubemiz, MHP Selçuklu İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen “Payitaht ‘tan Turan’a Hedef Kızıl Elma”  adlı programa katılmışlardır.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TURKAV Çankırı Şubemizin organize ettiği, “Milli Kültür, Milli Kimlik ve Milli Şahsiyet Üzerine Düşünceler” adlı panele katıldılar. Panelde konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Baş Danışmanı Sayın Prof.Dr. Ruhi ERSOY’a teşekkür ederiz. Ayrıca desteklerinden dolayı Çankırı Belediye Başkanı Sayın İsmail Hakkı ESEN, İlçe Başkanı Sayın Bahadır…

TÜRKAV Antalya Şubemiz, MHP Korkuteli İlçe Başkanı Sayın Av. Medine YAPILMIŞEV’i ziyaret etmişlerdir.

TÜRKAV Burdur Şubemiz, 26 Şubat 2020 günü düzenleyeceği “Maturudilik ve Yesi Ruhu” konulu programa davet etmek amacıyla Çavdır Belediye Başkanı Sayın Süleyman KAYACAN’ı ziyaret etmişlerdir.

TÜRKAV Mersin Şubemiz, Mersin Ülkü Ocaklarının organize ettiği “Birlik ve Beraberlik Yemeği“ programına katıldılar.

TÜRKAV Kütahya şubemiz Kütahya MHP İl Başkan Yardımcısı ve MHP Merkez İlçe Bakanımızın katılımları ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldiler.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Haraket Partisi Kırıkkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. İl Baskanımız Sayın Erdal BALOĞLU’na Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Kırıkkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Kırıkkale Şubemizin düzenlediği kahvaltı programına katıldılar. Programda misafirimiz olan Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Milletvekili Sayın Halil ÖZTÜRK’e, Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanımız Sayın Erdal BALOĞLU’na, Sulakyurt Belediye Başkanı Sayın İsmail BİLDİK’e, Hacılar Belediye Başkanı Sayın Mehmet KOYUNCU’ya, Yahşihan Belediye Başkanı Sayın Osman TÜRKYILMAZ’a, Türkiye…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Ankara Şubemiz tarafından Ülkücü Şehidimiz Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU anısına düzenlenen Kur’anı Kerim Tilaveti programına katıldılar.

Yusuf yüzlü Şehidimiz, Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU için yurt sathında, tüm şubelerimizde anma etkinlikleri düzenlendi. Şehidimize yüce Allah’tan gani gani rahmet diliyoruz. Unutmayacağız…

TÜRKAV Kocaeli Şube Başkanı Oruç SULUSARAY ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Gebze Şube Başkanı Ozan ÖZOCAK ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Kayseri Şubemizin düzenlediği panel ve Kaya KUZUCU’nun “Ruhların Göçü” programına katıldılar. Programın düzenlenmesinde emeği geçen Kayseri Şube Yöneticilerimize ve Katılan ülküdaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Kayseri Ticaret Odasını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Ticaret Odası Başkanı Sayın Ömer GÜLSOY’a çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Kayseri Ülkü Ocaklarını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Ocak Başkanımız Sayın Serdar TURAN’a çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Taş Medreseliler Kayseri İl Başkanlığını ziyaret ettiler.  Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Kadın Kolları Başkanı Sayın Emine Özge SOYSAL, İl Başkan Yardımcıları Sayın Ferhat TEMİZEL ve Hacı AKSAKALOĞLU’na çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Ankara Temsilciliğimizin her hafta Cuma akşamı düzenlediği sohbetlerimizde Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAS ve Genel Merkez Yöneticilerimizin katılımlarıyla gerçekleşen programda bu haftaki konuğumuz Sayın Dr. Cemil Doğaç İPEK’di. Kıymetli Hocamıza “Suriye’deki Güncel Gelişmeler ve Türkiye” konusunda bizleri bilgilendirdiği için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı İl Başkanlığının düzenlediği Kuruluşun 51. Yıl dönümü programına katıldılar. Nazik davetleri ve alakaları için teşekkür ediyoruz.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Sayın Serkan TOK, TÜRKAV Kayseri Şube Başkanlığını ziyaret etti. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Malatya Şube Başkanı Muhsin YİĞİT ve Başkan Yardımcısı Bünyamin BORAN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Kırıkkale Şube Başkanı Galip ÖZTÜRK ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz MHP Çanakkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın Ali Tuğrul YILDIRIM’a teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları Çanakkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Ocak Başkanı Sayın Hakan İMAMOĞLU’na çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Çanakkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV İstanbul Şube Yönetimi ve üyeleri ile bir araya geldiler.

TÜRKAV Ankara Temsilciliğimizin her hafta Cuma akşamı düzenlediği sohbetlerimizde bu akşamki konuğumuz Sayın Dr. Umut BAŞAR oldu. Kıymetli Hocamıza “İran Amerika gerginliği ve Türkiye’ye Yansımaları” konusunda bizleri bilgilendirdiği için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Kızılcahamam Şube Başkanı Sinan MUSLU ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Bartın İl Başkanı Sayın Sezai HANGİŞİ’i ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz MHP İl Başkanı Sayın Ercüment ÖZCELİK’i ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için MHP İl Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Bartın Belediye Başkanı Sayın Cemal AKIN’ı ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Bartın Ülkü Ocaklarını ziyaret ettiler. Genel Başkanımız ocağımızda, ülkücü kardeşlerimizle sohbet ettiler. Misafirperverlikleri için Ocak Başkanımız Sayın Duran IĞIL ve Ocaklı kardeşlerimize çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Bartın Şubemizin açılışına katıldılar. Misafirperverlikleri için Sayın Emre ÖNDER’e teşekkür ediyoruz. Açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Ercüment ÖZÇELİK, Bartın Belediye Başkanımız Sayın Cemal AKIN, Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Murat DEMİR ,Kumluca Belediye Başkanı Sayın İsmail CEM, Hasankadı Belediye Başkanı…

TÜRKAV Ankara Şubemizin yeni yönetimiyle tanışma ve teşkilatlarımızın birlikteliği için düzenlediğimiz, Türkiye Kamu Sen’e bağlı sendikaların Ankara Şube başkanlarının katılım sağladığı toplantımıza, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcımız Sayın Yaşar YILDIRIM da teşrif ederek onur verdiler. Çok değerli Genel Başkan Yardımcımız ve davetimize icabet eden kıymetli şube başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. Varolsun teşkilatlarımız…

TURKAV Iğdır İl Başkanımız Kurban PARLAR ve yönetim kurulu üyesi Gündüz YASAR, Kamu Sen il başkanı Ali ARSLAN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Bayburt İl Temsilcimiz Cihan SAKA, KAMU-SEN Bayburt İl Temsilcisi Ahmet ÇALIŞKAN ve Bayburt Ülkü Ocakları İl Başkanı Yunus Emre ZENGİN ve yönetimi genel merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Ankara Temsilciliğimizin her hafta Cuma akşamı düzenlediği sohbetlerimizde bu akşamki konuğumuz Sayın Prof. Dr. Hasan OKTAY Hocamız oldu. Kıymetli Hocamıza “Türkiye’nin Doğuya Açılan Kapısı KAFKASYA” konusunda bizleri bilgilendirdiği için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Ankara Şubemizin her hafta Cuma akşamı düzenlediği sohbetlerimizde bu akşamki konuğumuz Sayın Prof. Dr. Üçler BULDUK Hocamız oldu. Kıymetli Hocamıza Türklerde Devlet Anlayışı konusunda bizleri bilgilendirdiği için çok teşekkür ediyoruz.

Sakarya Ülkü Ocağı Başkanı Soyhan SOFUOĞLU ve yönetim kurulu vakfımıza ziyarete geldiler. Gündem ile ilgili fikir alışverişinde bulunduk.

Yalova Ülkü Ocağının gelenek haline getirdiği perşembe akşamları her hafta bir ilçe Ülkü ocağında şehitlerimiz için Kuran tilaveti ve sohbet programı kapsamında bu perşembe Armutlu ilçemizde düzenlenen programa MHP il Başkan’ı, Yalova il Ocak Başkan’ı Yalova Kamu-sen il Başkan’ı, bağlı sendika Şube Başkanları Armutlu ilçe Belediye Başkan’ı, Esenköy Belde Belediye Başkan’ımız ve Ülküdaşlarımız ile katıldık.…

TÜRKAV Karaman Şube Yönetimi olarak Sayın valimiz Hakkı MERAL i ziyaret ettik.

TÜRKAV Tokat Şubesi olarak bu haftaki sohbetimiz kış mevsiminde görünen hastalıklar, Bu güzel sohbetinden dolayı Tokat Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Atilla KAYA hocama Ülkü Ocakları İl Başkanı Nurullah KAYA başkanıma ve Kamusen’e bağlı şube başkanlarıma ve katılımcı gönüldaşlarımıza teşekkür ederim.

TÜRKAV Bolu Şubesi olarak Liderimiz Dr. Devlet BAHÇELİ beyefendinin başdanışmanı Prof.Dr. Ruhi ERSOY hocamızı ağırladık. Valilik, Rektörlük ziyaretlerinin ardından “Milli Kültür, Milli Kimlik ve Milli Şahsiyet Üzerine düşünceler” konulu konferans gerçekleştirdik.

Ardahan Ülkü Ocakları İl Başkanlığı ve TÜRKAV Ardahan Şube Başkanlığımızın birlikte tertip etmiş olduğu Sarıkamış Şehitlerini Anma programları çerçevesinde dün yaptığımız konferansın ardından bugün Dervişbey Camisinde Cuma Namazı çıkışında Sarıkamış harekâtında şehit olan askerlerimiz için “ Bir tas sıcak çorba olsa idi donmayacaklardı “ şuuru ile sıcak çorba ve lokum ikramında bulunduk.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Çankırı Şubemizin Sarıkamış Şehitleri için düzenlediği organizasyona katıldılar. Organizasyonda eşlik eden Milliyeti Hareket Partisi Çankırı İl Başkanını Hasan ÇAKIR, Belediye Başkanı İsmail Hakkı ESEN, Ülkü Ocakları İl Başkanı Alperen ŞAHİN, Milliyeti Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Bahadır AKBABA, diğer ilçe başkanlarımız, KAMU-SEN İl Başkanı İsmail…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Aksaray Şubesi ziyaretleri esnasında Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekilimiz Sayın Ramazan KAŞLI, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Mustafa ÇÖLKESEN, Merkez İlçe Başkanımız Sayım İrfan ÇITAK,  Kadın Kolları Başkanımız Sayın Nermin FİDAN, Ülkü Ocakları Başkanımız Sayın Muhsin ARSLAN ve Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi Sayın Taner…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Nevşehir ziyaretleri içerisinde Türkiye Kamu Sen Nevşehir Şube Başkanları ile görüştüler. Başta Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi Turgay ÇETİN olmak üzere tüm sendika şube başkanlarımıza misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın İlhan KAYA ve Yönetim Kurulu üyelerine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Merkez İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İlçe Başkanımız Sayın Gökhan GÖĞDEMİR ve Yönetim Kurulu üyelerine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Nevşehir Ülkü Ocaklarını ziyaret ettiler. Genel Başakanımız ocağımızda, ülkücü kardeşlerimizle sohbet ettiler. Misafirperverlikleri için Ocak Başkanımız Sayın Ali TÜRKER ve Ocaklı kardeşlerimize çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAŞ, Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Kenan AKTÜRK,  Sayın Erkan YILMAZ ve Kadın Kolları Başkanımız Sayın Hilal CEYLAN TÜRKAV Nevşehir Şubemizin açılışına katıldılar. Misafirperverlikleri için Sayın Agah Bahadır CEYLAN’a teşekkür ediyoruz.

TBMM Başkan Vekilimiz Sayın Celal ADAN, TBMM Gurup Başkan vekilimiz Sayın Erkan HABERAL, Milletvekillerimiz Sayın Saffet SANCAKLI, Baki ERSOY, Tamer OSMANOĞLU, Bülent KARATAŞ, Ahmet ERBAŞ, MHP MDK Üyemiz Taner GÖKÇE, Devlet Beyimizin TBMM Özel Kalem Müdürü Fikret HAYALİ ile Birlikte Sarıkamış Buzdan Heykel Açılışındayız

TÜRKAV Tokat şubesi olarak Sarıkamış Şehitlerimizin aziz hatırasına düzenlemiş olduğumuz söyleşide Prof. Dr. Alpaslan DEMİR, Şerare Kıvrak YAĞCIOĞLU, Burhan KURDDAN, Mahmut HASGÜL, Rasim YILMAZ ve Fatih KILIÇ konuşmacı oldular. Saygıdeğer katılımcılara minnet ve şükranlarımızla.

Bu akşam vakfımızda, TBMM’ nde Yozgat’ ın haklı ve güçlü temsilcisi MHP Yozgat Milletvekilimiz Sayın İbrahim Ethem SADEF Beyefendi’ yi, MHP İl Başkanımız Sayın Ferhat ALTAN Beyefendi’ yi, MHP Yozgat Kadın Kolları İl Başkanımız Sayın Gülseren Sarioglu Hanımefendi’ yi, Yozgat Ülkü Ocakları İl Başkanımız Sayın Turan Karakuş Beyefendi’ yi, MHP İl Genel Meclisi üyemiz büyüğümüz…

Gaziantep Valimiz Sayın Davut GÜL, Gaziantep Milletvekili Sayın Ali Muhittin TAŞDOĞAN TÜRKAV Gaziantep Şubemizin 235. Okuduğumuzu Anlıyoruz Etkinliğine katılmışlardır.

TÜRKAV Trabzon Şube Yönetim Kurulumuzla beraber MHP Trabzon yeni il hizmet binasının Kur’an Tilavetiyle yapılan açılışının hayırlı olmasını diliyoruz.

Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Sefer AYCAN Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı TÜRKAV Kahramanmaraş Şubemizin Yeni Yönetimine Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu. Ülke Gündemi ve Kamu Çalışanlarının Sorunları Hakkında Bilgi Alışverişinde Bulunduk. Nazik Ziyaretlerinden Dolayı Sayın Vekilimize ve Ekibine Teşekkür Ederiz.

Ardahan Ülkü Ocakları İl Başkanlığı ve TÜRKAV İl Başkanlığımızın birlikte tertip etmiş olduğu Sarıkamış Şehitlerini Anma programları çerçevesinde yapılan konferansa konuşmacı olarak katılan kıymetli vakıf üyemiz Yrd. Doç. Dr. Eray BAYRAMOL’a ve katılım sağlayan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

TÜRKAV Mersin Şubemiz Seçimli İstişare toplantısını gerçekleştirdiler. TÜRKAV Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAŞ, Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Erkan YILMAZ ve Kenan AKTÜRK”ün de katıldığı toplantıda Şube Başkanımız Sayın Mustafa YALÇIN olmuştur. Başkanımıza ve camiamıza hayırlı olmasını diliyor, devir teslim yapan Başkanımız Sayın Mustafa TEKEREK’e de yaptığı hizmetler için teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAŞ, Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Erkan YILMAZ ve Kenan AKTÜRK Mersin temasları esnasında Ulku Ocaklari İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Ulku Ocaklari İl Başkanı Sayın Cagri UNAL’a ve Yönetimine teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAŞ, Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Erkan YILMAZ ve Kenan AKTÜRK Mersin temasları esnasında Türkiye Kamu Sen İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Kamu Sen İl Başkanı Sayın Metin ERCAN’a ve Yönetimine teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Trabzon Şube Başkanımız Sayın Kenan KURU ve Yönetim Kurulu Üyelerine misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Milliyetçi Hareket Partisi Trabzon İl Başkanı Sayın Bekir Sıtkı TARIM, TÜRKAV Trabzon Şubemizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri ve  hediyeleri için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Trabzon Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Altan ŞAHİN ‘i ziyaret ettiler. Ocak Başkanımıza misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ İstişare toplantısı için bulunduğu Trabzon’da yerel basına vakfımızın etkinlikleri ile ilgili demeç verdi.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Trabzon Şube Başkanımız Sayın Kenan KURU ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Trabzon’da düzenlenen Türkiye Kamu-Sen Bölge toplantısına katıldılar.

TÜRKAV Ankara Şubemizin her hafta Cuma akşamı düzenlediği sohbetlerimizde bu akşamki konuğumuz Sayın Prof. Dr. Varis ÇAKAN Hocamız oldu. Kıymetli Hocamıza böylesine hassas bir konuda bizleri bilgilendirdiği için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Bolu Şube Başkanımız Sayın Ulaş AYDOĞAN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TÜRKAV Tekirdağ Şube yönetimi olarak MHP Genel Başkan yardımcısı Prof. Dr. Kamil AYDIN’ın konuşmacı olarak katıldığı Türk Dünyası Topluluğunun Konferansına katıldık.

TÜRKAV Antalya Şubesi olarak, MHP Antalya İl Başkanı Hilmi DURGUN ve Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Ünsal Yılmaz YEŞİLDAL ile istişarede bulunmuşlardır.

Karesi Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Şaban AKKOL TÜRKAV Balıkesir Şubemizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Aydın Ülkü Ocakları, Milliyetçi Hareket Partisi Efeler İlçe Teşkilatı, Taş Medreseli Ülkücüler, TÜRKAV ve Türk Eğitim-Sen’in katılımlarıyla Sarıkamış Harekâtı’nın 105. Yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde saygı yürüyüşü düzenlendi.

TÜRKAV Tekirdağ Şube Yönetimi ve Üyelerimizin ile birlikte gündeme dair kahvaltılı toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantımızda bizleri yalnız bırakmayan MHP Tekirdağ İl Başkanı Sayın İlker YÜCEL, Ülkü Ocakları Tekirdağ İl Başkanı Sayın Hüseyin ÜRETÜRK’e teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Türk Eğitim Sen Serik İlçe Temsilciliğimiz ev sahipliğinde Serik İlçemizde görev yapan Ülkücü Kamu Çalışanları ile İstişarelerde bulunmuştur. Misafirperverlikleri için Serik Türk Eğitim Sen ilce temsilcisi Sayın Varol CİVCİR’e teşekkür ederiz.

TARİHÎ ŞEHİR KASTAMONU’DA TARİH VE KÜLTÜR GECESİ TÜRKAV Kastamonu Şubesi tarafından tertip edilen 8. Tarih ve Kültür Gecesi programı, Kuzeykent Grand Moni Konferans Salonu’nda yapıldı. Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyeleri Dr. Ali GÜLER, Dr. Abdullah Cüneyt KÜSMEZ ve Dr. Veli Fatih GÜVEN’in konuşmacı olarak katıldıkları panel; saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın ardından Karanlık Camii İmam Hatibi…

TÜRKAV Çorum Şubesi olarak MHP Çorum İl Başkanımız ile Ortaköy ilçemizin devir teslim törenine katıldık.

TÜRKAV Tokat Şubesi olarak Tokat Ülkü Ocaklarında TÜRKAV’ ın tarihi gelişimi ve Ülkücü kuruluşlar hakkında seminer verdik.

TÜRKAV Gümüşhane Şubesi olarak Erzincan Ülkü Ocaklarının konser programına katıldık.

TÜRKAV Karaman Şubesi Olarak Yerel medya ziyaretlerimize devam ediyoruz

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ TÜRKAV Erzincan İl Temsilciliğimizin açılışını yaptılar. Program esnasında bizleri yalnız bırakmayan, Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi Sayın Akın ÜSTÜN, Erzincan Belediye Başkanı Sayın Bekir AKSUN, Milliyetçi Hareket Partisi Erzincan İl Başkanı Sayın Salih AKSU, Ülkü Ocakları Genel Sekreteri Sayın Ömer Çağrı ÖZDEMİR, Mercan Belediye Başkanı Sayın Bayram BİLİCİ, Kamu Sen…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Erzincan İl Temsilcimiz Sayın Kürşat YILMAZ,  KAMU-SEN İl Başkanımız Sayın Kemal TÜTÜK’ ü ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri ve ilgileri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Erzincan İl Temsilcimiz Sayın Kürşat YILMAZ Milliyetçi Hareket Partisi Erzincan İl Başkanımız Sayın Salih AKSU ‘yu ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri ve ilgileri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Antalya Şubemiz Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanımız Sayın Hilmi DURGUN ‘u ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri ve ilgileri için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Iğdır İl Temsilciliği aylık toplantımızı gerçekleştirdik. Bu ay vakfımızın kıymetli üyesi Öğretim Görevlisi Arslantürk AKYILDIZ hocamız Türkçülük fikrinin geçmişten günümüze gelişimi ile ilgili güzel bir seminer verdi. Ayrıca üyelerimize yeni yıl hediyesi olarak yaptırdığımız kupaları hediye ettik…

TÜRKAV Konya Şubesi olarak; Kişisel Gelişim faaliyetleri kapsamında, 4 haftalık “Hızlı ve Etkili Okuma” kursumuzu tamamladık. TÜRKAV Konya Şube Başkanımız Süleyman NUR; Kursumuzu başarıyla tamamlayan 23 kursiyerimize katılım belgelerini takdim etti. Başta Bayram Güneş hocamıza, Proje yürütücülerimiz Eren Kaya ve Ahmet Gök’e teşekkür ederiz.

Geleceğimizin teminatı olan üniversiteli gençlerimizle, 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının  Aralık ayı yemekli toplantımızı Konya Ülkü Ocakları İl Başkanlığı seminer salonunda gerçekleştirdik. “Medya, Sosyal Medya ve Mankurtlaşma” konulu söyleşiden ötürü Doç.Dr.Yağmur KÜÇÜKBEZİRCİ hocamıza ve katılımcı misafirlerimize teşekkür ederiz. Devletin Asil Evlatları TÜRKAV.

TÜRKAV Ayvalık Şubesi olarak MHP Ayvalık İlçe Başkanlığına atanan Sayın Mehmet SIRAY’ı ziyaret ettik. Misafirperverlikleri için İlçe Başkanımız Sayın Mehmet SIRAY ve yönetimine çok teşekkür ediyor, yeni görevinin Ülküdaşlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz.

TÜRKAV Ankara Temsilciliği olarak Milliyetçi Hareket Partisi Keçiören İlçe Başkanlığına atanan Sayın Arif AKSU’yu ziyaret ettik. Misafirperverlikleri  için çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Ankara Temsilciliği Yönetimi olarak, Keçiören Ülkü Ocaklarını ziyaret ettik. Misafirperverlikleri için Ocak Başkanımız Sayın Mertcan SARISAKALOĞLU’na ve yönetimine çok teşekkür ediyor, yeni Ocak binamızın Ülküdaşlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz.

TÜRKAV Kahramanmaraş Şubesi olarak, MHP Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Sefer AYCAN Beyi Vakfımızda ağırladık, Kahramanmaraş ‘ın ve ülkemizin sorunlarını değerlendirdik.

Yerel Basında TÜRKAV Çankırı

TÜRKAV Karaman Şubesi olarak Ülkü Ocakları Karaman İl Başkanı Sayın Yusuf BASKOCAGIL’ı ziyaret ettik. Misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Gaziantep Şube Başkanımız Sayın Selçuk UĞUR ve Yönetim Kurulu Üyeleri Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TÜRKAV Kilis Şube Başkanı Sayın Murat ACIROĞLU, Kilis Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Sayın Osman BOYBEYİ, Türk İmar Sen Kilis Şube Başkanı Sayın Kürşad ŞEYLAN ve TÜRKAV Kilis Şubesi Eski Başkanı Sayın Hasan UTUCU Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Çorum Şube Başkanlığı Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu olarak MHP İl Başkanı Sayın Agah KARAPIÇAK beyi ve Çorum Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Orhan TOSİK beyi ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunduk.  Misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Ahlat Şubemizin düzenlediği “TÜRKAV’ın Dünü Bugünü ve Yarını” Konulu konferansa katıldılar. Konferansta konuşmacı olan Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ konferans sonrası katılımcıların sorularını cevapladılar.

TÜRKAV Ankara Şubemizin her hafta Cuma akşamı düzenlediği sohbetlerimizde bu akşamki konuğumuz Sayın Prof. Dr. Sadettin GÖMEÇ Hocamız oldu. Kıymetli Hocamıza doyumsuz sohbeti için çok teşekkür ediyoruz.

Şehit ve Gaziler Derneğinin TÜRKAV Çankırı Şubemizi ziyaretlerinden basına yansıyanlar.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Tatvan Temsilcilik Binamızın açılışı için Bitlis’teler. Vakfımızın Türk Eğitim Sen Bitlis Şubesi ile birlikte kullanacağı binanın açılışına katılarak desteklerini bizden esirgemeyen; Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Sayın Önder KAHVECİ’ ye, Türk Haber-Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU’ na, Türk Tarım Orman -Sen Genel Başkanı Sayın Ahmet…

Ülkü Ocakları Eski genel başkanı örnek fikir, dava ve gönül adamı rahmetli Ali Metin Tokdemir’in ölüm yıldönümün de mezarı başındaki anma programına Gümüşhane TÜRKAV olarak katıldık. Ruhun Şad, Mekânın Cennet olsun. Koca Reis.

TÜRKAV Tekirdağ Şubesi olarak Tekirdağ MHP İl ve ilçe Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

TÜRKAV Kahramanmaraş Şubesi olarak MHP Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Sefer AYCAN Beyi Vakfımızda ağırladık, Kahramanmaraş’ın ve ülkemizin sorunlarını değerlendirdik

TÜRKAV Gebze Şubemizin düzenlediği “Turan’a Haykırış” şöleninden görüntüler

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Çorum Şube Başkanı Sayın İlyas GÜL’ü ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

MHP Çanakkale İl Başkanı Sayın Ali Tuğrul YILDIRIM, İl Başkan Yardımcıları Sayın Ercan VATAN, Sayın Aytaç SUNAL, Merkez İlçe Başkanı Sayın Mehmet ÖZEL ve Ezine İlçe Başkanı Sayın Tahsin YÜKSEL Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Bölge toplantılarının dördüncüsünü TÜRKAV Yozgat Şubemizin ev sahipliğinde gerçekleştirdik. Toplantıya özveriyle hazırlanan Şube Başkanımız Kemal ERGÜN ve yönetimine emekleri için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Ankara Şubemizin organize ettiği, bu akşam ilkini gerçekleştirdiğimiz TÜRKAV Cuma sohbetimize Prof. Dr. Hasan ONAT Hocamız konuşmacı olarak katıldı. “Maturidi Geleneğin” konu edildiği ve yoğun katılımın olduğu programımızın sonunda Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Kıymetli Hocamıza plaket takdim etti

TÜRKAV Çorum Şubesi olarak Çorum MHP İl Başkanlığımızın düzenlediği Dün Bugün ve Yarının buluşması programına katıldık, çok başarılı ve birleştirici bir toplantı oldu. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.

TÜRKAV Çankırı Şubesi olarak MHP İl Genel Meclis Üyelerimizi ziyaret ettik.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yöneticilerimiz ile TÜRKAV Ankara Şube Başkanı Recep Halil FERAH ve Şube Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanımız Sayın Turgay BAŞTUĞ’u ziyaret ettiler. Başkanımıza misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz. Varolsun teşkilatlarımız.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yöneticilerimiz ile TÜRKAV Ankara Şube Başkanı Recep Halil FERAH ve Şube Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Sinan ATEŞ’i ziyaret ettiler. Genel Başkanımıza misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz. Varolsun teşkilatlarımız.

Ülkü Ocakları Iğdır İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’in doğum günü programına TÜRKAV İl Başkanlığı olarak katıldık.

Bu akşam TÜRKAV İzmir Şubemizede MHP Konak ilçe başkanımız Sayın Mehmet ÖZMEN ve kıymetli yönetimi ile MHP Konak belediye meclis üyeleri Ali PEYNİRCİ ve Ahmet YENİÇIRAK beyleri ağırladık. Çaylarımızı içtik piskevitlerimizi yedik ve yaşadığımız şehrin hizmetleri hakkında istişare de bulunduk. Var olsun Teşkilatlarımız.

TÜRKAV Çorum şubemizin yeni yerine hayırlı olsun ziyaretine gelen MHP il Başkanı Sayın Agah KARAPICAK’ a İl Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Orhan TOSİK e Kamu-sen İl başkanı Selim AYDIN a ziyaretlerinden dolayı TÜRKAV adına teşekkür ediyoruz.

23.11.2019 Cumartesi günü TÜRKAV Gümüşhane Şubesi olarak ilk yönetim kurulu toplantımızı tarihi konak Balyemezde saat 10:00 da kahvaltı programıyla gerçekleştirdik. Toplantımıza MHP İl Başkanı Nadim AYDIN, MHP MYK üyeleri, Akın ÜSTÜN, Musa KÜÇÜK, KAMUSEN İşkolu temsilcileri ve çok sayıda kamu çalışanı katıldı. İstişare toplantımıza katılan tüm misafirlere teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türk Eğitim Sen Eskişehir 1Nolu Şubenin düzenlediği “Milli Mücadele’nin 100. Yılında Türkiye Sevdalıları Bir arada” etkinliğine katıldılar. Ata Ocağımız Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekilleri, Yönetici ve üyeleri, Sevdamızın diğer yanı Ülkü Ocakları Yöneticileri,Teşkilat mensupları TÜRKAVımızın değerli Yöneticileri ve üyeleri ile Sendikamızın Yönetici ve üyelerinin buluştuğu, birliğimizin perçinlendiği…

TÜRKAV Kadirli Şube Başkanı Levent BİNİCİ ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Karaman Şube Başkanlığına Sayın Mehmet BOZKURT atanmıştır. Yüce Allah’tan Başkanımıza muvaffakiyetler diliyoruz.Programımıza katılarak onurlandıran Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Baş Danışmanı ve MHP Siyaset Okulu Koordinatörü Sayın Ali GÜLER’e ve tüm ülküdaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Ülkü Ocak’ları Ardahan İl Başkanlığımızın, Ardahan’da bulunan tarihi Emiroğlu Tabyası altında ki Atatürk görseli ve İzindeyiz yazısı ile ilgili düzenleme ve boyama faaliyetine TÜRKAV İl Yönetimi olarak MHP İl Başkanı ile beraber katıldık.

Çanakkale Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Hakan İMAMOĞLU ve yönetim kurulu üyeleri TÜRKAV Balıkesir Şubesini bizleri ziyarete geldiler. Kendilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Geçmiş Dönemlerde Milliyetçi Hareket Partisinden Milletvekilliği ve Belediye Başkan Aday Adayı Olan, Ülkücü Camia Tarafından Tanınan, Sevilen Şehrimizin Kıymetli Evladı, Vakfımızın Üyesi, Kafkas Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Kıymetli Dosttum Doç Dr Ötüken SENGER Akademik Kariyerini PROFÖSÖR Ünvanlıyla Taçlandırmıştır. Almış Olduğu Bu unvanın Şehrimize ve Camiamıza Hayırlı Olmasını Diler,Daha Nice Başarılı Hizmetler…

TÜRKAV Burdur Şubesi olarak Kazım Karabekir paşamızın muhterem kızı Timsal hanımın katılım sağladığı cadde açılışı ve konferans programına katıldık.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Baş Danışmanı MHP Siyaset ve Liderlik Okulu Koordinatörü Doç.Dr. Ali GÜLER, çevre şubelerimizden şube başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte TÜRKAV Karaman İl Temsilcimiz Mehmet BOZKURT’u ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Karaman İl Temsilcimiz Mehmet BOZKURT’a çok teşekkür ederiz.

Genel Merkez olarak üçüncüsünü düzenlediğimiz Bölge Toplantımıza Ev sahipliği yapan TÜRKAV Antalya Şube Başkanımız Sayın Hayati PEKER ve kıymetli yönetimine yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı çok teşekkür ederiz. Emeklerine, yüreklerine sağlık.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, TÜRKAV Bölge İstişare toplantımızı ziyaret ederek bizden desteklerini esirgemeyen Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Hilmi DURGUN’a plaket verdiler. İl Başkanımıza ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Şube Başkanlarımız ile kahvaltıda bir ara geldi. Akabinde plaket takdimi yapıldı.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Hatay Şubemizin düzenlediği “Türkiye Sevdalıları, Devletin Asil Evlatları Birlik ve Beraberlik Yemeği” etkinliğine katıldılar. Etkinliğimizin organizasyonunda emek harcayan ve katılım sağlayan tüm gönüldaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları Beypazarı İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Ülkü Ocakları Beypazarı İlçe Başkanı Sayın Fatih ATASEVER’e çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz MHP Beypazarı İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için MHP Beypazarı İlçe Başkanı Sayın Erdoğan ORHAN’a çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Beypazarı kaymakamlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Beypazarı Kaymakamı Sayın Temel AYCA’ya çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Iğdır Şubemiz Iğdır Ülkü Ocaklarının Barış Pınarı Harekâtı Şehirleri için Okuttuğu Kur’an-ı Kerim Tilavetine katılmışlardır.

TÜRKAV Iğdır Şubesi olarak Iğdır valimizi ziyaret ettik.

TÜRKAV Ardahan Şubemizden Barış Pınarı Harekatına Selamlar.

Ardahan’da geleneksel hale getirmek istediğimiz “ Teşkilat Kahvaltı da Buluşuyor “ etkinliğinin ikincisi, TÜRKAV İl Başkanlığımız tarafından Cumartesi günü saat 10.00 da yapılmıştır. Kahvaltı programına TÜRKAV Üyelerimiz ile beraber MHP Ardahan İl Başkanı Hülya DAVUTOĞULLARI, Ülkü Ocakları İl Başkanı Serkan YILDIZ, Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi Volkan AVCI, Türk Eğitim Sen İl Temsilcisi Fatih KOÇ,…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Afyonkarahisar Şubemizin düzenlediği “10 Kasım Anıyoruz, Arıyoruz” Anma etkinliklerine katıldılar. Programımıza katılan; Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Sayın Mehmet TAYTAK’a Milliyatçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Mehmet KOCACAN’a Ülkü Ocakları İl Başkanı Sayın Abdurrahman Timur BAYRAM’a Merkez İlçe Başkanı Sayın Fahri Fevzi KARTAL’ a Türkiye…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Polatlı Şubemizin açılışını gerçekleştirdiler. Programımıza konuşmacı olarak katılan Sayın Hayati BİCE ve “Yesi Ruhu” programıyla gecemize değer katan Sayın Kaya KUZUCU’ya çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Şırnak Şubesi olarak yönetim toplantımızı gerçekleştirdik.

TÜRKAV Kars Şubesi ve Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonu’na Bağlı Sendikalarımızın Şube Başkanları ile Birlikte Kars İl Emniyet Müdürlüğü Görevine Atanan Sayın Yavuz SAĞDIÇ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

TÜRKAV İzmir heyeti olarak TBMM Başkanvekili Sayın Celal ADAN ve MHP Genel Başkan Yardımcımız Sayın Emin Haluk Ayhan beyi ziyaret ettik. TÜRKAV olarak her yerde kabul görmemize vesile olan Genel Merkez Yönetimimize, Şube Yönetimlerimize Genel Başkanımız Sayın Ebubekir Korkmaz’ın şahsında teşekkür ediyorum. Var olsun TÜRKAV

TÜRKAV Çanakkale Şubesi olarak Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğüne atanan Sayın Faruk KARADUMAN’ı makamında ziyaret ettik.

TÜRKAV Gümüşhane şubesi olarak Atatürk ve Cumhuriyet temalı kuruluş ve istişare yemeğimizi gerçekleştirdik. Yemeğimize MHP İl başkanı ve il yöneticileri, Ülkü Ocakları başkanı, Türkiye Kamu Sen İl başkanı, iş kolları temsilcileri ve kamu çalışanları katıldılar. Katılımlarından ülkücü dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV İzmir Şube Başkanımız Sayın Birol DEMİRCİ ve Şube Başkan Yardımcılarımız Sayın Dr. Mustafa ÖZER ve Sayın Gürol ARABACI Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ TÜRKAV Ankara Şubemizin Yönetim Kurulu toplantısına katılmıştır.

TÜRKAV İstanbul 1. Bölge Temsilcimiz Sayın Zeynel ERTEKİN ve Ülküdaşlarımız Hakan ÖZTÜRK ve Birkan GÜNER Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TÜRKAV Çankırı Şubemiz Çankırı Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen konser programına katılmıştır.

TÜRKAV Muğla Şubesi olarak, MHP Muğla İl Başkanımız Sayın Mehmet KORKMAZ, Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanı Sayın Burak DEMİREL ve Ülküdaşlarımızla beraber Kıymetli sanatçımız Ahmet Şafak’ın milli filmi “ Kuşatma 7 Uyuyanlar “ı izledik. Başta Ahmet ŞAFAK olmak üzere emeği geçenleri tebrik ediyoruz ve kutluyoruz.

TÜRKAV Eskişehir Şubesi olarak 31 Ekim Perşembe akşamı Taş medreseli ağabeylerimizi ağırladık. TÜRKAV Eskişehir binamızda yapılan programımıza Taş Medreseliler Dernek Başkanımız Sayın Naim YANIK, Taş Medreseliler Ömer GİRGEÇ, Caner ERDİNÇ, İstanbul Taş Medreseliler Dernek Başkanımız Mustafa DÜLGER, Taş Medreseli abimiz Tekirdağ MHP Eski İl Başkanımız Yunus MERAL, MHP Eskişehir İl Başkanımız İsmail CANDEMİR, Ülkü Ocakları…

TÜRKAV Kars Şube Başkanımız, Ülkü Ocakları Erzurum İl Başkanlığı görevine getirilen Abdulkadir GÖKÇAN Başkanımıza, hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuşlardır.

TÜRKAV Çanakkale Şubemiz, MHP Çanakkale İl Başkanı ve Ülkü Ocakları Çanakkale İl Başkanı ile beraber Türk Kültür Topluluğunun düzenlemiş olduğu şiir dinletisine katılmışlardır.

Şubelerimizden Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Konya Şubemizi ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Şube Başkanımız ve Şube Yöneticilerimize çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yöneticilerimiz ve TÜRKAV Ankara Şubemiz Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’nin teşrifleri ile yapılan Siyaset ve Liderlik Okulumuzun 15. Dönem açılışına katılmışlardır.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Kırıkkale Şube Başkanımızın eşinin geçirmiş olduğu ameliyat sonrasında geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

TÜRKAV Genel Merkezi ve TÜRKAV Ankara şubesi olarak ODTÜ de düzenlenen “Mehmetçiğe Selam” eylemine katıldık.Yüce Allah askerimizin yar ve yardımcısı olsun.

TÜRKAV Ankara Şube Başkanlığına Recep Halil FERAH atanmıştır. Yeni Başkanımız ve yönetimine görevlerinde muvaffakiyetler diliyoruz. Görevi devreden Alperen GÜLAL Başkan ve yönetimine hizmetleri için çok teşekkür ediyoruz. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin.

Genel Merkez olarak 18-19 Ekim tarihlerinde düzenlediğimiz Bölge Toplantımıza Ev sahipliği yapan TÜRKAV Eskişehir Şube Başkanımız Sayın Hasan SEZER ve kıymetli yönetimine yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı çok teşekkür ederiz. Emeklerine, yüreklerine sağlık.

TÜRKAV Bölge Toplantımıza katılan Başkanlarımız şubeleri ile ilgili hazirunu bilgilendirdiler, dilek, temennilerini aktardılar. Akabinde plaket takdimi yapıldı.

TÜRKAV Eskişehir Şubemizin ev sahipliğinde düzenlenen bölge toplantımızın ikinci gününde Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Erkan YILMAZ, Sayın Abdullah AÇIK ve Sayın Kenan AKTÜRK yöneticilerimize alanları ile ilgili sunum yaptılar.

TÜRKAV Bölge Toplantısının 1. Gün oturumu, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ın konuşmaları ile başladı. Toplantıya katılan MHP Eskişehir İl Başkanımız Sayın İsmail CANDEMİR, Ülkü Ocakları Eskişehir İl Başkanımız Sayın Kazım AKSOY, Türkiye Kamu Sen Eskişehir Şube Başkanımızı Sayın Haydar URFALI ve TÜRKAV Şube Başkanlarımıza teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Bölge Toplantımızı yapmak üzere Eskişehirdeler.

TÜRKAV Şırnak Şube Yönetimimiz ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Şırnak İdil İlçe başkanımız Sayın Abdullah DALMIŞ’ı ziyaret edip, istişarelerde bulunduk.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Ankara Şubemizin üyelerimizi ayda bir kez bir araya getirmek için düzenlediği gelenekselleşmiş kuru fasulye-pilav etkinliğine katıldılar. Bu güzel organizasyon için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ Antalya ziyaretleri kapsamında TÜRKAV Antalya Şubemizi ziyaret ederek üyelerimizle istişarelerde bulundular.

TÜRKAV Iğdır Şubemiz, Iğdır Ülkü Ocaklarının düzenlemiş olduğu piknik programına katılım sağlamıştır.

TÜRKAV Bayburt Şubemiz, Bayburt Ülkü Ocakları yönetimiyle beraber köy okullarını ziyaret ederek kırtasiye malzemesi hediye ettiler.

TÜRKAV Kütahya Şubemiz, Kütahya Ülkü Ocaklarına yeni hizmet binasına taşınması nedeniyle hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ankara Polatlı Türk Kamu Sen Temsilcileri ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

TÜRKAV Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulunda görev yapan Başkan Yardımcımız TC Oğuz DEMİR ve TÜRKAV üyeleri Eskişehir’de iki teröristi etkisiz hale getirirken yaralanan iki kahraman özel hareketçi polisimizi ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundular.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Bolu Ülkü Ocaklarını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Bolu ve Bolu Kamu Sen binasının açılış programına katıldılar. Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanı Sayın Cihan BAŞARAN, Bolu Ülkü Ocakları İl Başkanı Sayın İsmail AKGÜL, Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN, Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU ve Çevre illerden…

TÜRKAV Şırnak Şube Yönetimi ve Türkiye Kamu Sen’e bağlı Şube Başkanlarımız ile birlikte şehrimizde göreve başlayan Sayın Valimiz Ali Hamza PEHLİVAN’ı ziyaret edip, istişarelerde bulunduk. Sayın Valimize yeni görevinde başarılar dileriz. 

TÜRKAV Kütahya Şubesi olarak, Türkiye Kamu-Sen’in, Kütahya MHP Millet Vekilimiz Ahmet ERBAŞ’ın, Kütahya Belediye Başkanı Prof Dr Alim IŞIK’ın ve değerli hemşehrilerimizin de iştirakinde Ülkücü Şehidimiz Halil Yavuz’un şehadet yıl dönümünde  Kütahya Ülkü Ocakları Yeni Hizmet Binasının açılışına katıldık

TÜRKAV Isparta Şubesi, Türkiye Kamu Den Isparta il temsilciliği ve Isparta Ülkü Ocaklarının ortaklaşa düzenlediği aşure ikramı programını yoğun katılımla gerçekleştirdik. Allah kabul etsin Devletin asıl evlatları. Tebessüm ülkücü bir erdemdir.

TÜRKAV Ceyhan Şube Başkanımız Sayın Beytullah GÜNER ve şube yoneticileri Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

TÜRKAV Adana Şube Başkanımız Sayın Sefa ÖZER, Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Trabzon Üniversitesi Öğretim üyeleri: Prof. Dr. Yusuf Ali ZADE, Prof. Dr. Mansur CAFEROF TÜRKAV Trabzon şubemizi ziyarete geldiler. Nazik Ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Türkav Bolu Şube Başkanımız Sayın Ulaş AYDOĞAN ve şube yoneticileri Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Türkav Kızılcahamam Şube Başkanımız Sayın Sinan MUSLU ve şube yoneticileri Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

MHP Balikesir İl Başkanlığına atanan Ekrem Gökay YÜKSEL Başkanımıza TÜRKAV Balıkesir Şubesi olarak ve Türk Eğitim-Sen Balıkesir 1 Nolu Şube Başkanı Ahmet Baki, Türk Eğitim-Sen 2 Nolu Şube Başkanı Süleyman Demir, Türk Yerel Hizmet-Sen Şube Başkanı Halil Aydoğdu, Türk Büro-Sen Şube Başkanı Sıtkı Alkan, Türk Tarım Orman Sen Şube Başkanı Osman Şeker, Türk Ulaşım Sen…

TÜRKAV Trabzon Şube Başkanı Kenan KURU ve TÜRKAV Malatya Şube Başkanı Muhsin YİĞİT MHP Trabzon İlk Başkanımız Sayın Bekir Sıtkı TARIM’ı makamında ziyaret etmişlerdir.

Ülkü Ocakları Yozgat İl Başkanımız, MHP Yozgat Kadın Kolları İl Başkanımız ve yönetimi, Türk Yerel Hizmet Sen İl Başkanımız ve kıymetli üyelerimizle VAKFIMIZDA güzel bir akşam…

Eli kanlı teröristlerin yaktığı ormanları Türk Milliyetçileri Ülkücüler yeniden yeşertiyor. MHP İzmir il başkanı Sayın Veysel Şahin’ in ” söz verdik yapıyoruz” temalı 300 bin fidan dikim kampanyasının tanıtım toplantısına TÜRKAV İl temsilcisi olarak katılım sağladım. TÜRKAV;  İzmir’de teşkilatlarımızın yaptığı bütün faaliyetlerde hep olması gereken yerdedir. Var olsun teşkilatlarımızın birlikteliği…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, TÜRKAV Kadirli Şubemizde bayrak değişimi programına katıldılar. Görevini teslim eden Sayın Necati AKGÜL Başkana yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Görevi yeni devralan Sayın Levent BİNİCİ Başkana da hayırlı uğurlu olmasını temenni ederek Yüce Allah’tan muvaffakiyetler diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Kadirli İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Dörtyol şubemiz tarafından 21. düzenlenen “Birlik, beraberlik pikniği ve müzik şölenine” katıldılar. Şube Başkanımız Sayın Reşit TAŞKIN başta olmak üzere tüm yöneticilerimize çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, TÜRKAV Dörtyol şubemizin ev sahipliğinde düzenlenen bölge istişare toplantımızı gerçekleştirdiler. Katılım sağlayan tüm şube başkanlarımız ve yönetimlerine çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Adana şubemizin düzenlediği programa Milliyetçi Hareket Partisi Adana İl Başkanımız Sayın Bünyamin AVCI ve Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Sayın Emin CANLI da katılarak onurlandırdılar.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Adana Şubemizin Muharrem Ayı ve Ülkücü Şehitler adına düzenlenen anma programı ve aşure dağıtımına katıldılar. Şube Başkanımız Sefa ÖZER ve yönetimine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

TÜRKAV Balıkesir Şubesi Yönetim Kurulu olarak Balıkesir Sağlık İl Müdürlüğüne yeni atanan Dr. Fevzi YAVUZYILMAZ’ı Makamında Ziyaret ederek görevinde başarılar diledik.

TÜRKAV Çankırı ŞubeYönetim Kurulu Rektör Ayrancıyı Ziyaret Etti TÜRKAV Çankırı İl Başkanı İsa Bölükbaşı ve yönetim kurulu üyeleri, Muammer Uysal, Hasan Uztutan ve Turgut Özkan ile beraber Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı’yı ziyaret ederek yaptıkları faaliyet ve etkinlikler hakkında bilgi alışverişinde bulundular. TÜRKAV İl Başkanı Bölükbaşı geleneksel hale getirdikleri, Çanakkale Şehitlerini Anma,…

Burhan Erdayı İlkokuluna Müdür yardımcısı olarak atanan TÜRKAV Balıkesir Şube Başkan Yardımcımız Emin Karabulut’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Yeni görevinde başarılar dilerim.

TÜRKAV Sivas Şube Başkanımız İbrahim BALLI ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TÜRKAV Balıkesir Şubesi Olarak Yücel Et Restoranda Düzenlediğimiz Kahvaltıya Vakıf Üyelerimiz, Eş, Çocukları ve Vakfımıza yardımda bulunan hayırseverlerin katılımı ile yaptık. Ayrıca Vakfımıza katkı sağlayan hayırseverlere plaket verdik.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Kızılcahamam ve Kızılcahamam Kamu Sen binasının açılış programına katıldılar. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Yaşar YILDIRIM, Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN, Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU, Türk Diyanet Vakıf Sen Genel Başkanı Sayın Nuri ÜNAL ve Kızılcahamam…

TÜRKAV Konya Şube Başkanımız Süleyman Nur ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ,  Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Abit ÖZTÜRK, Sayın Erkan YILMAZ ve TÜRKAV Malatya Şube Başkanı Sayın Muhsin YİĞİT Türkiye Kamu Sen Malatya Şube Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Şube Başkanımız Sayın Çetin TÜRKYILMAZ ve Yönetimine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Abit ÖZTÜRK, Sayın Erkan YILMAZ, TÜRKAV Malatya Şube Başkanı Sayın Muhsin YİĞİT ve Türkiye Kamu Sen Malatya Şube Başkanı Sayın Çetin TÜRKYILMAZ Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın Bülent AVŞAR ve Yönetimine çok teşekkür ediyoruz.

MHP Afyonkarahisar milletvekilimiz Mehmet TAYTAK ve MHP il başkanımız TÜRKAV Afyonkarahisar, Kamu-sen Afyonkarahisar istişare toplantısı. 26 Ağustos Zafer Bayramı ve memlekete dair 4 saatlik birliktelik.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Elazığ temasları sırasında ülküdaşlarımızla buluştular. Toplantıya iştirak eden Türk Kamu Sen Elazığ Şube Başkanı Sayın Atilla ÇERKEZ’e Türk Ulaşım Sen Şube Başkanı Sayın Resul KORKMAZ’a, Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Sayın TALAT EFE’ye, Ülkü Tek Başkanı Sayın Turan YILDIZ’a, TÜRKAV İl Başkanı Sayın Dumrul ATİLLA’ya, Türk…

TÜRKAV Konya Şube Yönetimi Olarak; Konya Ülkü Ocakları İl Başkanlığına atanan Yusuf Kasım AKTA’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Rabbim hayırlı hizmetler nasip etsin.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Abit ÖZTÜRK ve Erkan YILMAZ ziyaretler sebebiyle bulundukları Iğdır’da, Milliyetçi Hareket Partisi Iğdır İl Başkanlığı, Iğdır Ülkü Ocakları ve Kamu Sen ziyaretlerini gerçekleştirdiler. Ziyaretlerimizde heyetimize eşlik eden Milliyetçi Hareket Partisi Iğdır Milletvekili Sayın Yaşar KARADAĞ’a ve Misafirperverlikleri için MHP İl Başkanımız Sayın Ersoy İÇER’e Iğdır…

TÜRKAV Iğdır Temsilciliğimize Başkan olarak atanan Sayın Kurban PARLAR’a Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ tarafından yetki belgesi teslim edilmiştir. Başkanımıza ve Ülkücü Harekete hayırlı olsun Allah(c.c) yar ve yardımcıları olsun.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ,  Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Abit ÖZTÜRK, Sayın Erkan YILMAZ ve TÜRKAV Ardahan Şube Başkanımız Sayın Çağrı COŞKUN Kars/ Kağızman Belediye Başkanı Sayın Nevzat YILDIZ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Erzurum şubemizi ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında Türkiye Kamu Sen İl Başkanı Mucip GÖZEGER ve Türk Sağlık Sen Başkan Yardımcısı Sayın Kenan KARAÇAM da bize eşlik ettiler. Misafirperverlikleri için TÜRKAV Erzurum Şube Başkanımız Sayın Ümit Yaşar BOZKURT ve Yönetim Kurulu Üyelerine çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Abit ÖZTÜRK ve Erkan YILMAZ ziyaretler sebebiyle bulundukları Erzincan’da, temasları sırasında Erzincanlı Ülküdaşlarımızla buluştular. Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Salih AKSU’nun ev sahipliğinde yapılan sohbete Erzincan Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Vasfi KARATEPE, Türkiye Kamu Sen Erzincan İl başkanı Sayın Kemal KÜTÜK, TÜRKAV Erzincan Eski…

TÜRKAV Erzincan Temsilcilik Başkanı olarak atanan Sayın Kürşad YILMAZ’a Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ tarafından yetki belgesi teslim edilmiştir. Başkanımıza ve Ülkücü Harekete hayırlı olsun Allah(c.c) yar ve yardımcıları olsun.

Genel Merkez Yönetim Kurulunca alınan karar gereği; TÜRKAV Bayburt Temsilcilik Başkanı olarak atanan Sayın Cihan SAKA’ya Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ tarafından yetki belgesi verilmiştir. Başkanımıza ve Ülkücü Harekete hayırlı olsun Allah(c.c) yar ve yardımcıları olsun.

Genel Merkez Yönetim Kurulunca alınan karar gereği; TÜRKAV Gümüşhane Temsilcilik Başkanı olarak atanan Sayın Ercan KÜÇÜKÖNER’e Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ tarafından yetki belgesi verilmiştir. Başkanımıza ve Ülkücü Harekete hayırlı olsun Allah(c.c) yar ve yardımcıları olsun.

TÜRKAV Trabzon Bayramlaşma: MHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hasan KALYONCU, MHP Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı TARIM, Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mumin NUHOĞLU, Türkiye Kamu-Sen il Temsilcisi, Şube Başkanları, TÜRKAV üyelerinin hazır olduğu bayramlaşma yapıldı. Bayramlaşma da Milletvekili, il Başkanı ve Belediye Başkanına TÜRKAV rozeti takdim edildi.

Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanı Sayın Burak DEMİREL TÜRKAV Muğla Şubemizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Zonguldak Şube Başkanımız İbrahim AÇIKGÖZ Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Başkanımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

KKTC Trabzon Başkonsolosu Zalihe ERDEN, TÜRKAV’ a ziyarette bulundu. Trabzon TÜRKAV Başkanı Kenan KURU’ ya, KKTC destek ve dayanışma nedeniyle teşekkür eden Başkonsolos, ayrıca Kenan KURU’ nun Babası rahmetli olması nedeniyle taziyede de bulunarak Başsağlığı diledi. Ziyareti ve taziye nedeniyle sayın Başkonsolosa TÜRKAV Başkanı teşekkür etti.

Geleceğin TÜRKAV üyeleri, Kastamonu’dan Genç Bozkurtlar misafirimiz oldular. Allah sayılarını artırsın. Varolsunlar…

Trabzon Yazarlar Dernekleri ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünce “MUHİBBİ ŞİİR DİNLETİSİ” okunan şiir ve verilen plaket töreninde Trabzon TÜRKAV Başkanı’nca da Trabzon Yazarlar Derneği Başkanı’na plaket takdimi.

TÜRKAV Muğla Şube Yönetimi olarak Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanlığına atanan Sayın Burak DEMİREL Başkanımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunup kutlu görevinde başarı dileklerimizi ilettik.

TÜRKAV Yozgat Şube Başkanımız Kemal ERGÜN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Başkanımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TÜRKAV Bursa Şubesi ve Bursa Ülkü Ocaklarının beraber gerçekleştirdiği; Üniversite tercih çadırımız Uzman Danışmanlarımızın anlatımları ve deneyimleriyle öğrencilerimize 24-27 Temmuz tarihleri arasında Ücretsiz hizmet verdi.

TÜRKAV Balıkesir Şubesi olarak Almanya Balıkesirliler Derneği Başkanı Sayın Kemal KANİKURUMAZ ile beraber Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Balıkesir Şube Başkanı Sayın Halil Görmen, ı Makamında ziyaret ettik.

Kutlu Bilgi ve TÜRKAV Yaz Kuran Kursu’ndan, “Manevi Değerlerimizi Tanıyalım” Gezisi Kutlu Bilgi Derneği ve TÜRKAV Kastamonu şubesinin düzenlediği ve altı hafta süren yaz Kuran Kursu, gezi ve piknik programıyla sona erdi. Kursta eğitim gören öğrencilerle önce Kastamonu’nun manevî mimarlarından Hz. Pir Şeyh Şaban-ı Veli Hz.’nın türbesi ziyaret edildi. Ziyarette Kurs öğretmeni Mehmet Uzun; Anadolu’nun…

Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Kastamonu Şubesi her yıl olduğu gibi bu yıl da Yaz Kur’an Kursu etkinliği düzenledi. Yaklaşık 100 öğrencinin katıldığı etkinlik 6 hafta sürdü. Etkinlik boyunca öğrencilere Kur’an-ı Kerim ve temel dini bilgiler yanında milli manevi değerlerle ilgili dersler de verildi. Hergün ikramın yer aldığı etkinliğimizde haftada bir Halı Saha maçı, gezi ve…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abdullah AÇIK Milliyetçi Hareket Partisi Osmaniye il başkanı Sayın Yusuf ÇOMU’yu ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve beraberlerindeki TÜRKAV heyetimiz Korkut Ata Üniversitesini ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Rektör Sayın Prof. Dr Murat TÜRK ve Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Alparslan DAYANGAÇ’a çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abdullah AÇIK Osmaniye Belediye Başkanı Özel Kalem Müdürü Sayın Ahmet Melih LOŞ’u ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abdullah AÇIK Osmaniye Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Hasan Şahin CEYLAN’ı ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abdullah AÇIK Türkiye Kamu Sen Osmaniye Şube Başkanı Sayın Ahmet KANDEMİR’i ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Denizli Şubesi olarak yeni seçilen belediye başkanı ve başkan yardımcılarımızı ziyaret edip başarılar diledik.

Kayseri Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Serdar TURAN ve yönetimi TÜRKAV Kayseri Şubemizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendinin Bartın Belediyesi tebrik ziyaretine katıldılar.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendinin Karabük Belediyesi tebrik ziyaretine katıldılar.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendinin Çankırı Belediyesi tebrik ziyaretine katıldılar.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendinin Kastamonu Belediyesi tebrik ziyaretine katıldılar.

TÜRKAV Sakarya Şubesi Başkanımız Sayın Recai CİRAN ve yönetimi Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Tokat Kadın Kolları Başkanı Sayın Zeliha ALKAN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Adana Şubesi Kadın Kolları Başkanımız Sayın Fethiye GÜNDOĞAN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Balıkesir Şube Yönetim Kurulu olarak Karesi Belediye Başkanı Sayın Dinçer Orkan beyefendiyi, Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Baki YARIMDAĞ beyefendiyi, Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Şaban AKKOL Beyefendiyi Makamlarında ayrı ayrı ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledik.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Polatlı şubemizin düzenlediği etkinliğe katıldılar. Şube yöneticilerimize çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TÜRKAV İstanbul Şube Başkanımız Sayın Zeki SEVEROĞLU beyefendi ile İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi Sayın Prof.Dr. Murat KAZIMOGLU beyefendi ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Proje Danışmanı Sayın Hüseyin TORAMAN beyefendi ziyaretimize geldiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abit ÖZTÜRK, TÜRKAV Dörtyol şubemizi ziyaret etmişlerdir. Misafirperverlikleri için TÜRKAV Dörtyol Şubemize teşekkür ederiz.

TÜRKAV İstanbul Şubesi olarak, 9. TÜRKAV temsilciliğimizin düzenlediği İBB Cumhur ittifakı Adayı Sayın Binali Yıldırım’a destek programını tamamladık.  Akşam yemeğine beş yüzün üzerinde misafirimiz katıldı. Programda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Anamur şube başkanlığı olarak Anamur belediye başkanlığını kazandıktan sonra belediyede görev alan vakıf üyesi müdürlerimizi ziyaret ettik.

TÜRKAV heyeti olarak MHP İzmir il başkanımız Sayın Veysel ŞAHİN beyi ziyaret edip ülke gündemiyle ilgili istişare de bulunduk. Veysel başkan TÜRKAV bizim gözbebeğimizdir, her daim yanlarındayız diyerek vakfa verdiği önemi göstermiştir.

MHP Tokat İl Genel Meclisi Grup Başkanımız Sayın Veli GÖKYILDIZ beyefendi TÜRKAV Tokat Şubemizi ziyaret etmişlerdir. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Kenan AKTÜRK Bursa temasları sırasında, MHP İl Başkan Yardımcımız Sayın Levent KARAKOÇ, TÜRKAV Bursa şube başkanımız Sayın Muammer KURNAZ, Türkiye Kamu Sen İl Başkanı Sayın İbrahim BULUT, Türk Sağlık Sen Bursa Şube Başkanı Sayın Sabit KARABAYIR ile birlikte, Şubemizin Hobi Bahçelerindeki etkinliklerine katıldılar.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAŞ, TÜRKAV İstanbul Şube Başkanımız Sayın Zeki SEVEROĞLU ve Tekirdağ Şube Başkanımız Sayın Fatih SOYTÜRK vefat eden ülküdaşımız, TÜRKAV Tekirdağ eski Şube Başkanımız Hamdi BUDAK için ailesine taziye ziyaretinde bulundular. Merhuma rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAŞ, TÜRKAV Tekirdağ şubesini ziyaret ettiler. Tekirdağ şube yönetimine çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez yöneticilerimiz, Konya TÜRKAV Şubemizi ziyaret ettiler. Yöneticilerimize çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Hamdi BUDAK Başkanımızı çevre illerdeki TÜRKAV üyelerimizin de katılımı ile defnettik. Hamdi BUDAK Başkanımızı çevre illerdeki TÜRKAV üyelerimizin de katılımı ile defnettik. Ruhu şad, mekânı cennet olsun

TÜRKAV İstanbul İl Başkanlığımızın öncülüğünde Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekilimiz Sayın İzzet Ulvi YÖNTER Beyefendinin himayesin de İstanbul’daki üniversite hocalarımızın katıldığı TÜRKAV Akademi iftar yemeğimizi gerçekleştirdik. İstanbul Milletvekilimiz Sayın Mehmet Bülent KARATAŞ Beyefendi ve Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Yönetimine de katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Allah birlik beraberliğimizi daim etsin.

TÜRKAV şubelerimiz iftar sofralarında bir araya geldiler. ALLAH birliğimizi daim etsin.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, TÜRKAV Adana Şubemizin iftar programına katılmışlardır.

TÜRKAV Ayvalık Şubesi olarak, Kamu Sen İlçe Temsilcileri ile beraber Ayvalık Belediye Başkanı Sayın Mesut ERGİN ’e Hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

TÜRKAV Kilis Şubesi olarak beraberce iftarımızı yaptık.

TÜRKAV Kastamonu Şubesi olarak, MHP Kastamonu il Başkanımız Yüksel AYDIN beyi tebrik ederek kendisine TÜRKAV Genel Merkezi yayını olan Asil dergisini takdim edip, istişarelerde bulunduk. TÜRKAV Kastamonu Şubesi olarak, Kastamonu Belediye Başkan Yardımcılarımız Mehmet YURT ve İsmail Hakkı ÖZCEBECİ ‘yi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunduk.

TÜRKAV Gaziantep Şube Başkanımız ve Yönetimi Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Genel Merkezimiz TÜRKAV Ankara Şube Yöneticilerimiz ve Kurum Temsilcilerimiz için iftar yemeği verdi. Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ yemeğin sonunda temsilcilerimizin ramazanlarını kutlayarak, yeni dönemde Türk bürokrasisinde TÜRKAV ‘ın rolü hakkında kısa bir konuşma yaptılar.

TÜRKAV Eskişehir Şube Başkanımız Sayın Hasan SEZER, Eskişehir’deki bütün ülkücü memurları TÜRKAV çatısı altına davet etti.

3 Mayıs Milliyetçiler Günü, TÜRKAV şubelerince TÜRKİYE genelinde çeşitli etkinliklerle kutlanmıştır.

TÜRKAV Konya Şubesi olarak, 4 Mayıs tarihi için planlamış olduğumuz GIDA KERMESİMİZİ, salimen tamamlamış olmanın gurur ve huzurunu yaşamaktayız.. Yapılan her hayrın bizden bir şey eksiltmediği gibi aksine bizleri daha da ziyadeleştirdiğine gönülden inanarak ve ” Emek ver, kulak ver, bilgi ver ama boş verme..” sözünü kendisine düstur edinerek, kermesimizin planlama ve uygulama süresince; cân-ı…

TÜRKAV Bitlis Şubesi olarak Ülkü ocakları ile birlikte 3 Mayıs Türkçülük günü münasebetiyle ülkücü şehitlerimiz anısına her fidan bir can diyerek Malazgirt yolu üzerinde tahsis edilen alana fidanlarımızı diktik.

TÜRKAV Afyonkarahisar Şubesi olarak, Afyon Valisi Sayın Mustafa TUTULMAZ beyefendiyi makamında ziyaret ettik. Kendilerine ASİL dergimiz ve rozetimiz taktim edilmiştir. Misafirperverlikleri için kendileri teşekkür ederiz. Ayrıca MHP Afyonkarahisar İl Başkanlığında İl Genel Meclisi ve Belediye Encümen Üyelerimizi ziyaret ettik. Misafirperverlikleri için kendileri teşekkür ederiz.

TÜRKAV İstanbul Şubesi olarak 3 Mayıs Türkçüler Gününde Marmara Üniversitesi Türk Kültürü Kulübü’ne konuk olacağız. TÜRKAV İstanbul Şubesi Akademisyenleri olarak Türk Milliyetçiliğinin Dünü Bugünü Yarını adlı Konferansta gençlerle söyleşeceğiz. Müsait olan arkadaşlarımızı davet ediyoruz.

TÜRKAV Tokat Şubesi olarak Tokat Belediye Başkanımız Sayın Av. Eyüp EROĞLU beye hayırlısı olsun ziyaretinde bulunduk, yayın organımız ASİL dergimizi takdim ettik

Gaziantep TÜRKAV dan Kültür Şöleni 3 Mayıs Türkçülük Günü ve TÜRKAV Gaziantep’in faaliyetlerinin 200. Programı sebebiyle düzenlenecek geceye davetlisiniz. “Cahillik insanın en kötü düşmanıdır, cahilliğin düşmanı ise kitaptır.” diyoruz. 200.Okuduğumuz Kitapları Anlatıyoruz Gala Gecesi Gaziantep Milletvekili Muhittin TAŞDOĞAN’ın Kitap Sunumuyla gerçekleşecek. 3 Yazar 3 Kitap İmza Günü “Şiir seven, insanı da sever” diyen Başkanlarımız “Şiirini…

Çankırı TÜRKAV Şubesi; Geleneksel 3 Mayıs Türkçülük Yürüyüşü ve Hıdırellez Bayramında Buluşuyoruz.

TÜRKAV İzmir Şubesi; MHP İzmir il başkanımız Sayın Veysel ŞAHİN, il başkan yardımcılarımız Sayın Serdar SEÇGİN, Bahadır ALTINKESER ve il yöneticimiz Cezmi ÇULHAOĞLU mesaimiz de bizleri ziyaret ederek güç vermişlerdir. Var olsunlar…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Sakarya Şubemizin düzenlediği “Eğitim Değerleri Projesi” ödül törenine katıldılar. Şube Başkanımız Sayın Recai CİRAN ve yönetimine çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Sakarya Şubemizin düzenlediği program için Sakarya’dalar…

Dörtyol TÜRKAV Tiyatro Grubu Ve Yönetim Kurulu Kahvaltıda Buluştu. TÜRKAV Dörtyol Şubemiz uzun zamandır sahneledikleri “SON UMUT, İLK KURŞUN ve ÇANAKKALE” oyunları ile bölgemizde çok büyük beğeni toplayan ve TÜRKAV üyelerinden oluşan 40 kişilik tiyatro ekibi ve yönetim kuruluna Mandarin Restoran’da kahvaltı verdi. Kahvaltıya MHP ilçe başkanı Sayın Şerif TÜRKER, Belediye Başkanı Sayın Fadıl KESKİN,…

TÜRKAV Antalya Şubesi; Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanlığı tarafından Şube Başkanımız Sayın Hayati PEKER’e Teşekkür Belgesi takdim edildi. Genel Merkez Yönetimi olarak başarılarının devamını diliyoruz.

TÜRKAV Dörtyol Şubesi; Dörtyol Belediye Başkanı Sayın Fadıl KESKİN’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abit ÖZTÜRK, TÜRKAV Tokat şubemizi ziyaret etmiştir. Misafirperverlikleri için Tokat şubemize teşekkür ederiz

“Devletin Asil Evlatları”  Antalya -TÜRKAV, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi ATASAGUN Öğrenci Topluluğu ile birlikte,  Türkiye Cumhuriyetinin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’e “SADAKAT” çerçevesinde planlanan “Ağız-Diş Sağlığı ve Temel Hijyen Eğitimi” Konyaaltı Çakırlar İlkokulunda gerçekleşmiştir.

TÜRKAV Adıyaman Şubesi olarak, Bölükyayla Belediye Başkanı Sayın Gaffari AKKUŞ Beyi makamında ziyaret ettik.

TÜRKAV Genel Başkan Yardımcısı Emin TÜRKER TÜRKAV Balıkesir Şubesini ziyaret etti. TÜRKAV Genel Merkezi Eğitim ve Kültür İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Emin TÜRKER TÜRKAV Balıkesir Şubesini ziyaret etti. TÜRKAV Balıkesir Şubesi Başkanı Adnan TATOĞLU ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliği yaptığı ziyarete Ülkü Ocakları Balıkesir Şubesi Başkanı Halil GÖRMEN, Türk Eğitim-Sen Balıkesir 1 Nolu…

TÜRKAV Tokat Şubesi olarak MHP Erbaa Belediye Başkanı Sayın Ertuğrul Karagöl’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Allah muvaffak etsin. Devletin Asil Evlatları.

TÜRKAV Çankırı Şubemizden Teşekkür Ziyaretleri TÜRKAV Çankırı Şube Başkanı İsa Bölükbaşı ve yönetim kurulu üyeleri geçen ay geleneksel olarak düzenlemiş oldukları İstiklal Marşımızı Güzele Okuma Yarışmasına verdikleri desteklerden dolayı bir takım ziyaretlerde bulundular. İlk ziyaret Yakınkent Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Ahmet Usta’ya yapan heyet daha sonra Yakınkent Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren ALPİN Çorap Fabrikası…

TÜRKAV Kırşehir şubesi olarak, tüm kurul ve üyelerimizi temsilen, Kırşehir Valimiz İbrahim AKIN Beyi makamında ziyaret ettik. Samimi ve sıcak bir ortamda geçen sohbet sırasında vakfımız yayın organı Asil dergimizi kendisine takdim ettik. Güler yüzlü karşılaması ve misafirperverliği için kendisine teşekkür ediyor, şehrimiz adına yapacakları çalışmalarda başarılar diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Bitlis şubemizin açılışını yaptılar. Program esnasında bizleri yalnız bırakmayan, Milliyetçi Hareket Partisi Ahlat İlçe başkanı Tahsin GÜLSAR ve Yönetim üyelerine, Ülkü Ocakları Ahlat İlçe Başkanı Emrah SUBAŞI ve yönetim üyelerine, Kamu Sen il başkanı Yüksel KOÇAK ve yönetim üyelerine, Türk Eğitim Sen Bitlis Şube başkanı…

Ahlat, Türk’ün son yurdunun, Türkiye’nin giriş kapısıdır. Biz bu toprakları yurt ederken arkamızda sapa sağlam duran dayanağımızdır. Anadolu’ya vurulan ilk mührümüzdür. Taşı, toprağı, yeri, göğü Türk’tür, Türk’ün izidir. Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Bitlis Şubemizin düzenlediği program için Ahlat’talar… Program esnasında bizleri yalnız bırakmayan, Milliyetçi Hareket Partisi Ahlat İlçe başkanı…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Malatya Şubemizi ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz

TÜRKAV Kütahya Şubesi olarak Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim IŞIK ile Belediye Başkan Yardımcıları Salih ÖZDEN, İlyas BAHAR ve Abdullah DAMCI beyefendileri makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik ve dergimizi kendilerine takdim ettik.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN, Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Eskişehir Şubemizi ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, TÜRKAV Bursa Şubemizin de düzenleyicisi olduğu “Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’i Anma Programı ve Resim Sergisi”ne katıldılar. Programa katılarak bizlere destek olan: Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl Başkanı Sayın Cihangir KALKANCI’ya, Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN’a, Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU’na, Türk…

TÜRKAV Eskişehir Şubesi olarak; Milliyetçi Hareket Partisi Çifteler Belediye Başkanı Sayın Kadir BIYIK’ı ziyaret ederek, takvimimizi takdim ettik. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Osmaniye Şubesinin düzenlediği istişare toplantısına katıldılar. Türkiye Kamu Sen İl Başkanı Ahmet KANDEMİR ve yönetimine misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Balıkesir Şubesi olarak, Türk Eğitim-Sen 1 nolu Şube Başkanı Ahmet BAKİ, Türk Yerel – Sen Şube Başkanı Halil AYDOĞDU, Türk Büro-Sen Şube Başkanı Sn. Sıtkı ALKAN ile beraber MHP Balıkesir İl Başkanı Sayın Orhan DERELİ beyefendiyi makamında ziyaret ettik. Başkanımıza misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

TÜRKAV İskenderun Şubesi olarak; Belen Belediye Başkanımıza “ASİL” Dergimizi takdim ettik. Sayın İbrahim GÜL’ün ,Devletin Asil Evlatlarına selâmı var.

TÜRKAV Edirne Şubesi olarak;Turizm haftası dolayısıyla, Edirne İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Ahmet HACIOĞLU’nu ziyaretimiz ve “ASİL” dergimizi takdimimiz.

Ülkücü Hareket’in ilk şehidi Ruhi KILIÇKIRAN’ı kabri başında dualarla andık. Ruhu şad, mekanı cennet olsun. “Sen, Türk-İslam Davasının ne ilk, ne son şehidi, Sen, o kahpe devrin ruhumuzu ilk ezişi, Sen KILIÇKIRAN, yiğitlerin yiğidi, Kalk ayağa merd-i devran, Kalk ki şahlasın ülkün, Kalk ki, vatan sağolsun…”

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN, Genel Merkez Yöneticilerimiz ve TÜRKAV Osmaniye Şube Yöneticilerimizden oluşan bir hayetle Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Aydın ALBAK’ı ziyaret ettik. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Osmaniye Şubemizi ziyaret ettiler. Temasları sırasında Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen Osmaniye Şube Başkanı Sayın Ahmet KANDEMİR, Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Sayın Fatih ÜSTÜNER, Türk Tarım, Orman Sen İl Başkanı Sayın Mehmet GÖK, Türk İmar Sen İl Başkanı Sayın Mehmet TÜLÜ, Türk…

TÜRKAV Kastamonu Şubesi olarak Kastamonu Belediye başkanımız Sayın Dr. Galip VİDİNLİOĞLU ‘na hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendisine görevinde üstün başarılar diliyoruz.

TÜRKAV Çankırı Şube Başkanlığı ve Yönetimi,  Çankırı Belediye Başkanı Sayın İsmail Hakkı ESEN Beye Hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuşlardır.

TÜRKAV Eskişehir Şubemizi ziyaret eden Türk Diyanet Sen Genel Başkanı Sayın Nuri ÜNAL ve kıymetli yönetimine çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Balıkesir Şubesi Olarak 13. 14 NİSAN 2019 tarihleri arasında düzenlediğimiz Satranç turnuvasını bitirdik. Bize desteğini esirgemeyen Uğur Okulları Müdürü Sayın Mustafa KUVANCİ’ ya ve personeline bizlere ev sahipliği yaptıkları için TÜRKAV Balıkesir Şubesi yönetim kurulu adına çok teşekkür ederim.

TÜRKAV Bitlis şubemiz, Ahlat Ülkü Ocakları’nın düzenlediği okuma programına katıldılar.

TÜRKAV Konya Şube Yönetimi olarak; Konya Ülkü Ocakları İl Başkanlığını ziyaret ettik. TÜRKAV Konya Şube Başkanımız Süleyman NUR, Konya Ülkü Ocakları İl Başkanı Mustafa Taha Çini’ye Ötüken yayınevinin özel basım Bozkurtlar kitabını ve TÜRKAV Genel Merkezinin yayın hayatına giren ASİL dergisini hediye etti.

TÜRKAV Kastamonu Şubemizde, bayrak değişikliği yapıldı. Bugüne kadar yaptığı hizmetler için Abdullah ÜNAL Başkanımıza teşekkür ediyor, Hamdi ÖZEN Başkanımıza hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor, yapacakları çalışmalarda başarılar diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Burdur Programı çerçevesinde Türkiye Kamu Sen Burdur Şubesini ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

Burdur’da düzenlenen programda, Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ’in ruhu için yapılan duaların ardından,  helva dağıtımı yapılmıştır. Ruhu şad, mekanı cennet olsun inşallah.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Burdur Şubemizin de düzenleyicisi olduğu “Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’i Anıyoruz” programına katılmak için Burdur’dalar. Program öncesi Milliyetçi Hareket Partisi Burdur İl Başkanı Sayın Hikmet ÖKTE, Ülkü Ocakları İl Başkanı Sayın Ayhan METE, Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Sayın Salih ÖZPARLAK, TÜRKAV Burdur Şube Başkanımız Prof.…

Türkiye Kamu Sen İstanbul Şubemize bağlı sendika yöneticilerimizle kahvaltıda buluşmamıza vesile olan İl Temsilcisi Sayın Remzi ÖZMEN ve sendika yöneticilerimize çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ TÜRKAV İzmir Şubemizi ziyaret ettiler. Şube Yöneticilerimize çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Çanakkale Valisi Sayın Orhan TAVLI ve Vali Yardımcısı Sayın Celil ATEŞOĞLU’nu ziyaret ettiler. Gösterdikleri ilgi,alaka ve misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları Çanakkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Ülkü Ocakları Çanakkale İl Başkanımız Sayın Hakan İMAMOĞLU ve tüm yöneticilerine misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. İl Başkanımız Sayın Hakan PINAR, Teşkilatlardan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa Kutlu ve tüm yöneticilerine misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Eskişehir Şubemizden; ESMİAD Başkanı Sayın Şamil SEYHAN ve Dernek üyeleri vakfımızı ziyaret ederek öğrencilere “Nutuk” hediye ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Çanakkale Şubemizin düzenlediği “Yesi Ruhu” Programına katıldılar. Programımızda bizleri yalnız bırakmayan Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale İl Başkanı Sayın Hakan PINAR, Çanakkale Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Hakan İMAMOĞLU, Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili Sayın Hayati ARKAZ, Cumhur İttifakı Çanakkale Belediye Başkan Adayı Sayın Ayhan GİDER, Milliyetçi…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Çanakkale programı öncesi, ülküdaşlarımızla sohbet ettiler.

TÜRKAV Bitlis Şubesi olarak Milliyetçi Hareket Partisi Bitlis İl Başkanı Sayın Turan DENİZ’i Milliyetçi Hareket Partisi Ahlat İlçe Başkanı Sayın Tahsin GÜLSAR’ı , Ahlat Ülkü Ocakları Başkanı Emrah SUBAŞI’nı ziyaret ettik. Misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Tokat Şubemizde Gazi Osman Paşa üniversitesi öğretim üyesi sayın Dr. İsa TAK hocamızla Çanakkale’nin 104. Yıl dönümüyle ilgili söyleyişi. Devletin Asil Evlatları

TÜRKAV Tokat Şube Yönetimi olarak, Mahmut paşa mahalle mitingine katıldık

TÜRKAV Antalya Şubesi olarak, Kamu-Sen’e bağlı Sendika Başkanlarım ile birlikte, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel,  İl Müftüsü, SGK İl Müdürü, Tarım İl Müdürü ve DHMİ Baş Müdürünü ziyaretimiz.

TÜRKAV Tarsus Şubemizin seçim çalışmaları

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Yalova Programı çerçevesinde Türkiye Kamu Sen Yalova Şubesini ziyaret ettiler. Şube Başkanı Sayın Mustafa DEVİREN’e ve yönetimine misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimizin de katıldığı Yalova Şubemizin düzenlediği ” Osmanlı’da Akıncılar” konulu konferansta Sayın Fatih YURTTAŞ konuşmacıydılar. Kıymetli hocamıza çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Yalova Programı çerçevesinde Yalova Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Erdem YILDIZ’ı ziyaret ettiler. Misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, 30. Yıl Etkinlikleri çerçevesinde TÜRKAV Yalova Şubesinin düzenlediği “Tebessüm Ülkücü Bir Erdemdir” adlı resim sergisine katılmak üzere Yalovadaydılar. Temasları sırasında Yalova Valisi Sayın Muammer EROL, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Mehmet Necati VURAL, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya ÖZTABAK ile görüştüler. Bu güzel…

TÜRKAV Adıyaman Şubemizin Kütüphane Haftası Kapsamında Düzenlediği Etkinlikler. “Devletin Asil Evlatları” yazılı kitap ayraçları büyük beğeni topladı.

TÜRKAV Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Emin TÜRKER ve Erkan YILMAZ Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Teşkilatının düzenlediği açık hava toplantısına katıldılar.

Yerel Basında TÜRKAV Çankırı

MHP Afyonkarahisar İl ve İlçe belediye başkanları MHP milletvekili Sayın Mehmet TAYTAK ve Afyonkarahisar halkı..50.yıl Zafer Konserine iştirak ettik ve TÜRKAV Afyonkarahisar Şubesinin varlığını salonda binlerce kişiye duyurup davamızın sonuna kadar arkandayız diye haykırdık..

Edremit MHP Belediye Başkan Adayı Tuncay KILIÇ’ın bu gece Güre Beldesinde seçim mitinginde TÜRKAV Ailesi olarak destekledik

TÜRKAV İstanbul olarak Cumhur İttifakı Yenikapı Mitingindeyiz

TÜRKAV Çankırı şubesi olarak düzenlemiş olduğumuz Türkiye’nin Beka Sorunları ve Yerel Seçimleri konulu panelimizden görüntüler Panelistlerimiz MHP MYK Üyesi Dr. Ali Güler, Dr.Abdullah Cüneyt Küsmez, Dr.Veli Fatih Güven hocamıza sonsuz şükranlarımızı sunarız.

Seçim çalışmaları kapsamında Karsta misafir ettiğiniz Saygıdeğer MHP Milletvekilleri; Gaziantep Milletvekili Sermet ATAY, Kayseri Milletvekili Baki ERSOY ,Iğdır Milletvekili Yaşar KARADAĞ ,Kocaeli Milletvekili Saffet SANCAKLI ,Sivas Milletvekili Ahmet ÖZYÜREK ,Kütahya Milletvekili Ahmet ERBAŞ ,Devlet BAHÇELİ beyefendinin TBMM Özel Kalem Müdürü Fikret HAYALİ,MHP MDK Üyesi Taner Gökçek Beyefendilereler WİNTER CITY HOTEL’de Sabah Kahvaltısında Bir araya Gelerek.…

Çanakkale muharebelerinin 104. yılı anma etkinlikleri çerçevesinde Çanakkale Gönüllüleri Topluluğu ve 2023 Düşünce ve Değerler Topluluğu tarafından şehitlik ve şehit ailelerine ziyaret gerçekleştirildi. 20.03.2019 tarihinde Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim TÜRKMEN ve Topluluk Akademik Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Ahmet UYSAL’ın katılımı ile gerçekleşen ziyarette önce Balıkesir asri mezarlıktaki şehitlik ziyaret edilerek şehitlerin ruhuna Yasin-i Şerif…

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Kırşehir-Kaman ilçesinde düzenlenen “Ülkü’de Birlik Şöleni”ne katıldılar. Misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ TÜRKAV Kırşehir şubemizin düzenlediği yemekli istişare toplantısına katıldılar. Toplantımızda bizleri yalnız bırakmayan Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir İl Başkanı Sayın Arif KILINÇ’a ,Kırşehir Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Ahmet AKBAYIR’a,  Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Kadın Kolları Başkanı Sayın Fatma AKDEMİR’e Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Sayın Celal TÜRKMEN’e, Milliyetçi Hareket…

Türk’ün kadim Bayramı Novruz Şubelerimiz tarafından kutlandı.

Türk Eğitim-Sen Kars Şube Başkanım Saygıdeğer Büyüğüm Fahrettin Şimşekler Beyefendiyle Birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Kars İl Başkanı Sayın Tolga Adıgüzel’i Ziyaret Ederek Vakfımızın Takvimini ve Rozetini Takdim Ettik. Sayın Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz Beyefendinin Selamlarını İlettik. Sayın İl Başkanı Günün anısına Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Semih Yalçın Beyefendinin Kaleme Aldığı “Davaya…

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Menderes TÜREL ile Kamu-Sen’e bağlı Sendika Başkanlarımla beraber istişare.

Balıkesir Üniversitesi TÜRKAV Balıkesir Şubesi tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma etkinlikleri kapsamında Necatibey Eğitim Fakültesi Konferans Salonunda “Çanakkale” konulu panel düzenlendi.

TÜRKAV Malatya Şube Yönetimimizin içinde bulunduğu bir heyet Milliyetçi Hareket Partisi Hekimhan Belediye Başkan adayımızı ziyaret ettiler. Başkanımıza başarılar diliyoruz.

TÜRKAV Trabzon Şube yönetimimiz 18 Mart Programı dolayısıyla Donanma Komutanını ziyaret ederek hediyelerini sundular.

TÜRKAV Adıyaman Şubemiz seçim karargahımızda çiğköfte ikramında bulunmuştur.

MHP Belediye Başkan adayı TÜRKAV Afyon şubemizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz

TÜRKAV Malatya Temsilciliği adına Sayın Milli Eğitim Bakanımıza hoş geldin dedik.

18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma haftası dolayısı ile Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekilimiz Sayın Mehmet Celâl FENDOĞLU Beyefendi’nin Şehit aileleri ve gazilerimiz onuruna verdiği yemeğe katıldık.

TÜRKAV Samsun Şubesi olarak Samsun Ülkü Ocağının düzenlediği 18 Mart Çanakkale tiyatro gösterisine katıldık.

Türklük Gurur Ve Şuuruna İslam Ahlak Ve Faziletine Sahip Türk Gençliğinin Yenilmez Sanılan Haçlı Zihniyetini Denize Döktüğü Çanakkale Deniz Zaferi Ve Şehitler Haftasını TÜRKAV Karabük Şubesi Olarak Düzenlediğimiz Etkinlikle Andık. Bizleri Yalnız Bırakmayan MHP Karabük Belediye Başkanı Rafet VERGİLİ’ye Konuşmacımız Hasan CEBECİK’e Yönetim Kurulumuza Ve Olmazsa Olmazımız Ülkücü Kamu Çalışanlarına Teşekkür Ederiz.

TÜRKAV Konya Şubesi olarak; Konya Ülkü Ocakları, Türkiye Kamu-Sen Konya İl Temsilciliği ve Ülkü-Bir Genel Merkeziyle ortaklaşa düzenlediğimiz 5.Geleneksel 57.Alay yürüyüşümüzü tamamladık. Yürüyüşümüze destek veren Ülküdaşlarımıza teşekkür ediyoruz. DEVLETİN ASİL EVLATLARI…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ  ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, TÜRKAV Beypazarı Şubemizin düzenlediği “Şehadet- Devletin Asil Evlatları” isimli tiyatro oyununun ilk gösterimine katıldılar. Bu anlamlı tarihlerde böylesine güzel bir program hazırlayan başta Şube Başkanımız Sayın Resul AYTEKİN olmak üzere tüm Beypazarı TÜRKAV mensuplarını tebrik ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Adana Şube Başkanımız Sayın Sefa ÖZER’in düğününe katıldılar. Başkanımıza ve kıymetli eşine bir ömür mutluluklar diliyoruz.

TÜRKAV Yozgat şubemizin açılışı için Yozgat’ta bulunan Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Yozgat’taki üyelerimizle yemekte buluştular. TÜRKAV Yozgat Şube Başkanımız Sayın Kemal ERGÜN’e ve yönetim kuruluna bu güzel organizasyonu tertipledikleri için teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Şubemizin açılışı için Yozgat’ta bulunan Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Yozgat İl Temsilciliğinin düzenlediği kahvaltıya katıldılar. Kahvaltıya ayrıca Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat Milletvekilimiz Sayın Ethem SEDEF, Türk Tarım Orman Sen Genel Başkanı Sayın Ahmet DEMİRCİ, Türk Büro Sen Genel Başkanı Sayın Osman EKSERT, Türk İmar Sen Genel…

TÜRKAV 30. Yıl programı çerçevesinde Mersin’de düzenlenen programa MHP Mersin İl Başkanı Sayın Zeynel Uğur GÖLGELİ, Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Hamit TUNA, MHP Mersin Milletvekilleri Sayın Olcay Kılavuz, Sayın Baki ŞİMŞEK, Mezitli Belediye Başkan Adayımız Sayın Serdar SOYDAN, Toroslar Belediye Başkan Adayımız Sayın Atsız Afşin YILMAZ, MHP MYK üyemiz Sayın Dilek USLU VAR, MHP…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ Türkiye Kamu Sen Genel Başkanı Sayın Önder KAHVECİ, Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU, Türk Ulaşım Sen Genel Başkanı Sayın Mustafa Nurullah ALBAYRAK ve Kıymetli Sendika Başkanlarımızdan oluşan heyetle birlikte Karabük Valisi Sayın Fuat GÜREL Beyi ardından Karabük Belediye Başkanımız Sayın Rafet VERGİLİ Beyi, Türkiye Kamu Sen Karabük…

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl başkanı Ramazan Bülent Avşar beyefendiyi yönetim kurulu olarak ziyaret ettik MALATYA kamu-sen il temsilcisi ve Türk Eğitim sen şube başkanı Çetin TÜRKYILMAZ beyi ziyaret yönetim kurulu olarak ziyaret ettik. Çetin TÜRKYILMAZ bey ilk üyemiz olarak vakfımız katıldı. Ülkü ocakları Malatya İl başkanı Emrah Yılan beyi yönetim kurulu olarak ziyaret ettik

TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir KORKMAZ, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Türk Diyanet-Sen Genel Başkanı Nuri Ünal, Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın, Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Emre Şahin, Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu Belediye Başkan Adayı Galip Vidinlioğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Geçmiş Dönem Milletvekili Emin Çınar, Ülkü Ocakları Kastamonu İl Başkanı…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Sakarya Şubesi’nin düzenlediği “Türk Dünyası’nın Günümüz Meseleleri” adlı panele katılmak üzere Sakarya ilimizdeydiler. Sakarya Teşkilatımıza bu güzel organizasyonu yaptıkları için çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yöneticilerimiz, TÜRKAV Sakarya ve Kocaeli Başkanlarımızla birlikte Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Seyhan SOFUOĞLU’ nu ziyaret ettiler. Misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

TÜRKAV Kastamonu Şube Yönetimi olarak İl Müftümüz Ahmet SÜZEN’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunulmuş ve Mehmet Feyzi Efendi’yi Anma Haftası programına davet edilmiştir.

TÜRKAV Sancağını Malatya İlimizde dalgalandıracak olan yeni şube başkanımız Muhsin YİĞİT Yetki Belgesini Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’dan aldı. Başkanımıza ve Malatya’da ki dava arkadaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

TÜRKAV YOZGAT Şube Başkanı Kemal ERGÜN ve üyelerimiz, vekilimiz İbrahim Ethem SADEF Bey ile birlikte ilçelerdeki seçim iletişim merkezlerinin açılışına katıldılar. Beka İçin Milli Karar, Cumhur İçin İstikrar… Var olsun DEVLETİN ASİL EVLATLARI

Bilge Liderimizden aldığımız emir ile ‘Beka İçin Milli Karar Cumhur İçin İstikrar’ gereğince Kocaeli’de herkese dokunmaya devam ediyoruz.

Türkav Balıkesir Şubesi ve Türkiye Kamu Sene Bağlı Sendika başkanları ile Türk Diyanet Vakıf Sen Genel Başkanı Nuri Ünal, ın Balıkesir İl Temsilcileri ile yapılan toplantıya katılım sağladık.

Bucak İlçesi MHP belediye başkanlığı aday tanıtım toplantısına Burdur TÜRKAV olarak katılım sağladık…

TÜRKAV Kocaeli Şubemizin Kocaeli Ocak Başkanlığını Ziyareti Bir kaç gün önce Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Dr. Sinan Ateş bey tarafından bizzat Kocaeli Ülkü Ocakları İl Başkanı olarak atanan Av. Yunus Emre Kurt başkanımıza genç kardeşimize çıktığı zorlu yolda başarı dileklerimizi ilettik kucaklaştık. Sıkıntılarımızı istişare ettik. Ülkü Ocaklı genç kardeşlerimizin her daim yanlarında olduğumuzu ifade…

Adıyaman Türk Sağlık-Sen Mevzuattan Sorumlu Başkan Yardımcım Abidin Devran Ve Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğü İş Yeri Temsilcim Abuzer Tekin TÜRKAV üyeliğini yaptılar. TÜRKAV Ailesine Hayırlı Uğurlu Olsun. “ Devletin Asil Evlatları Var Olsun”

Trabzon sivil toplum kuruluşları buluşması, TÜRKAV YÖNETIM KURULU, MHP Adana Milletvekili, MHP il Başkanı ile içişleri Başkanı katılımıyla düzenlenen program.

TÜRKAV Kadirli Subesi olarak belediye beraber geleneksel 5. ISTİKLÂL MARŞI okuma yarismasina tüm TÜRKAV ailesi davetlidir

TÜRKAV Denizli Şubesi olarak Kamu Sen istişare toplantısına katılım sağladık. 20 Şubat Çarşamba akşamı Türkiye Kamu Sen’e bağlı Şube Başkanlarının da katılımı ile gerçekleştirilen Türk Eğitim Sen Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Mehmet Yaşar Şahindogan ve Sayın Selahattin Dolgun’un katılımı ile yapılan eğitim çalışanlarının sorunlarının konuşulduğu istişare toplantısına katıldık…

TÜRKAV Denizli Şubesi olarak Şehidimiz Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU anma programına katılım sağladık. 20 Şubat Çarşamba… Günlerden ŞEHİT FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU… Pamukkale Üniversitesi Yemekhane bahçesinde Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan şehidimizi anma programı lokma hayrı ve Şehidimiz Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU adına ağaç dikimi ile devam etti… Son olarak Ülkü Ocakları Üniversite Teşkilatımızın, Pamukkale Üniversitesi İİBF konferans…

Ülkücü Şehidimiz FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU’NUN anısına şehadetinin 4. Yılında Fethiye Ülkü Ocaklarının lokma dağıtımı ve Kuran Tilavetine iştirak ettik. Başta Fırat Yılmaz Çakıroğlu ve tüm şehitlerimizi minnet ve rahmetle andık. Ruhları şad, mekanları cennet olsun.

Ülkücü Şehidimiz FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU’NUN anısına şehadetinin 4. Yılında Burdur Ülkü Ocaklarının Cumhuriyet Meydanında ki helva dağıtımı ve Kuran Tilavetine iştirak ettik. Başta Fırat Yılmaz Çakıroğlu ve tüm şehitlerimizi minnet ve rahmetle andık. Ruhları şad, mekanları cennet olsun.

MHP Çankırı Belediye Başkanı Aday tanıtım toplantısına TÜRKAV olarak katılım sağladık

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz misafir şube başkanlarımızla birlikte TÜRKAV Ankara Şubesinin Kuru Fasülye -Pilav etkinliğine katıldılar. Misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Türkiye Kamu-Sen Gnl Bşk Yrd ve Türk Haber-Sen Gnl Bşk Yücel Kazancıoğlu, Türk Yerel Hizmet-Sen Gnl Bşk Yrd Ali Rıza Kayar Vakfımızı ziyaret ederek Gnl Bşk Ebubekir KORKMAZ ve Şb Bşk Sefa Özer’e hayırlı olsun temennisinde bulundular. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ TÜRKAV Adana Şubesini ziyaret ettiler. Ziyaret sonrasında, Mustafa Kemal Atatürk’ün 1937 yılında Adana Kız Lisesi’nde çekilmiş fotoğrafını TÜRKAV Adana Şubemizin duvarını süslemek üzere Şube Başkanımıza hediye ettiler.

TÜRKAV Osmaniye Yönetim Kurulu üyesi Selim Serhan YILDIZ Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TÜRKAV Antakya Şube Başkanımız Mehmet DELİOĞLU ve Şube Sekreteri Bedir KARAHANLI Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Başkanımıza ve yönetimine çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TÜRKAV Edirne Şube Başkanı Ahmet Tevfik ERDEM, Hakan KAVAK ve Türker YAVUZER Genel Merkezimizi ziyaret ederek Genel Başkanımız Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcımız Abit ÖZTÜRK ile görüştüler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Manisa Şubesi Yönetimi, Ankara’daki temaslarında Türkiye Kamu Sen Genel Merkezini ziyaret ettiler.

TÜRKAV Polatlı Şubesi olarak;Seçim çalışmaları öncesi sabah kahvaltısında buluştuk.

TÜRKAV Burdur Şubesi olarak; Burdur’un Gölhisar, Çavdır ve Tefenni ilçelerinde MHP ve Ülkü Ocakları il ve ilçe başkanları ile birlikte Belediye Başkan adaylarımızı destek çalışmalarına iştirak ettik. Allah başkanlarımızı muzaffer eylesin inşallah.

TÜRKAV Antalya Şubemiz istişare toplantılarını gerçekleştirdiler. Camiamıza hayırlı olsun.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Beypazarı Şubemizin düzenlediği, üyelerimizle istişare toplantısına katıldılar. Teşkilatlarımızın samimiyetinin, birlik ve beraberliğin pekiştiği, çok güzel geçen bir toplantı oldu. Beypazarı TÜRKAV Şube Başkanımız Resul AYTEKİN ve yönetimine misafirperverlikleri için çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Milliyetçi Hareket Partisi Beypazarı İlçe Başkanı Erdoğan ORHAN, Genel Merkez Yöneticilerimiz Abdullah AÇIK, Gökhan AYDEMİR,TÜRKAV Beypazarı Şube Başkanımız Resul AYTEKİN, TÜRKAV Beypazarı Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Türk Eğitim Sen 5 nolu Şube Başkan Yardımcısı Zafer KAHYA’dan oluşan heyet Beypazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Sayın Tuncer KAPLAN’ı ziyaret ettiler. Beypazarı…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yöneticilerimiz, Ülkü Ocakları Sanatçılarımızdan Sayın Osman ÖZTUNÇ ve TÜRKAV Adana Şubemizin kıymetli yöneticileriyle birlikte…

TÜRKAV Samsun’dan Cumhur İttifakı’na destek Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) üyeleri ile buluşurken, buluşmadan ‘Cumhur İttifakı’na destek mesajı çıktı. http://m.samsunsonhaber.com/haber/5019355/turkavdan-cumhur-ittifakina-destek

Devletin Asil Evlatları 50. Yılda tek yürek. Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ Bey’in Adana’da olması vesilesiyle bölge başkanlarımız ve vakıf üyelerimiz TÜRKAV Adana Şubesi’nde bir araya geldiler.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz 50. Yıl kuruluş programı için bulundukları Adana’da TÜRKAV şubemiz tarafından karşılandı. Şube binamıza geçerek düzenlenen kahvaltılı toplantıya iştirak ettiler.

Türkiye Kamu-sen Genel Başkanı Sayın Önder KAHVECİ ve TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, TÜRKAV İzmir Şubemizi ziyaret ederek vakıf üyelerimizle istişare de bulunmuşlardır.Var olsun teşkilatlarımızın birlikteliği…

İlksan Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tuncer YILMAZ TÜRKAV Eskişehir Şubemizi ziyaret ederek memurların gündemiyle ilgili değerlendirmelerde bulundular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Bugünkü toplantımıza konuşmacı olarak katılan TÜRKAV üyemiz Yozgat Kamu-Sen İl Temsilcisi Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Mahmut Sunay KABAYEL’ e, TÜRKAV üyemiz Türk Yerel Hizmet Sen Şube Başkanı Uğur SAĞLAMER’ e ve kıymetli üyelerimize çok teşekkür ederiz. Yozgat Kamu-Sen İl Temsilcisi Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Mahmut Sunay KABAYEL konuşmalarında: Birlik ve beraberliğin önemini, STK’…

TÜRKAV Zonguldak şube başkanımız İbrahim AÇIKGÖZ Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Kıymetli Başkanımıza çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TÜRKAV Eskişehir Şubemizin organize ettiği sosyal ve kültürel faaliyetlerde üyelerimizin çocuklarına sunulan çok güzel bir hizmetler var: Binamızın salonlarında satranç, zekâ oyunları, şiir dinletisi gibi faaliyetlerle öğrencilerin hem sosyal hem fikri yapıda vatan millet sevdalısı, öz değerlerine sahip çıkan, bilinçli bireyler olmaları için her türlü destek sağlanmaktadır. Eskişehir denilince Gün SAZAK gelir aklımıza. Şehidimizin İsmini…

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Eskişehir Şubemizin düzenlediği programa katılmak üzere Eskişehir şube binamıza teşrif ettiler. Akşam 19:00’da Eskişehir Öğretmenevi’nde düzenlenecek programa Eskişehirli ülküdaşlarımızın katılımını bekleriz.

TÜRKAV Gebze Şube Başkanımız Ozan ÖZOCAK ve yönetimi Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Başkanımız ve yönetimine çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TÜRKAV Kastamonu Şubemizin Vakıf binamızda düzenlediği sohbet içerikli toplantıya hepsi birbirinden değerli akademisyenlerimiz katılım gösterdiler. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Türkiye Kamu Sen Konfedarasyonuna bağlı sendikalarımızın Balıkesir Şube Başkanları; Mustafa KUTLU, Ahmet BAKİ,Sıtkı ALKAN,Halil AYDOĞDU, Osman ŞEKER,Özcan GÖKÇAY ve TÜRKAV Balıkesir Bölgesi Başkanlarımız; Adnan TATOĞLU, Mustafa Kemal DOĞRUL, Nahit DENİZ Beyler Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Kastamonu Şube Başkanımız Abdullah ÜNAL ve Şube Yönetim Kurul üyeleri Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Başkanımız ve yönetimine çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TÜRKAV Antalya Şube Başkanı Hayati PEKER ve Yönetim Kurulu üyeleri Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Başkanımıza çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TÜRKAV Kırıkkale Şube Yönetim Kurulu olarak MHP Yahşihan ve Hacılar Belediye Başkan Adaylarımızı ziyaret ederek seçim çalışmaları ile İlgili İstişarelerde bulunduk.

Türkiye Kamu Sen Çanakkale İl Temsilcisi ve Türk Eğitim Sen Çanakkale Şube Başkanı Resul DEMİRBAŞ, Türk Sağlık Sen Çanakkale Şube Başkanı Turan ÇAVDAR, Türk Kültür Sanat Sen Çanakkale İl Temsilcisi Özcan ALTINIŞIK, Türk Diyanet Sen Çanakkale İl Temsilcisi Ahmet ASLANTÜRK,Türk İş, Türk Sağlık İş Sendikası Çanakkale İl temsilcisi Seçkin YÖRÜK, Türk Sağlık Sen Çanakkale Şube…

TÜRKAV Kozan Şubemizi ziyarete gelerek bizleri onurlandıran; Milliyetçi Hareket Partisi Adana Milletvekili Sayın Ayşe Sibel ERSOY’a Milliyetçi Hareket Partisi Adana İl Başkan Yardımcısı Alev ATAŞ’a Milliyetçi Hareket Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Dudu YAŞAR’a Milliyetçi Hareket Partisi Kozan İlçe Başkanı Ali TETIK’e CUMHUR İTTİFAKI Kozan Belediye Başkan Adayı Nihat ATLI’ya Milliyetçi Hareket Partisi Kozan Kadın…

TÜRKAV Kahramanmaraş Şube Başkanı Mehmet SEYFİOĞLU Kahramanmaraş Türkiye Kamu Sen ve Türk Büro Sen Şube Başkanı Sait SÜRÜCÜ, Türk Sağlık Sen Kahramanmaraş Şube Başkanı Mehmet ÖZER Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Aydın Şubemiz MHP’li Germencik ve İncirliova belediyelerini ziyaret etmişlerdir.

Türkmen Dağında savaşırken Şehit düşen İbrahim KÜÇÜK ve Gazeteci Cengiz AKYILDIZ ve bütün Ülkücü Şehitlerimizi saygı ve hürmetle yad ettik.Programa ev sahipliği eden Ülkü Ocakları Başkanı Hakkı AÇIKGÖZ, İl Başkanı İlker YÜCEL, Süleymanpaşa İlçe Başkanı Kürşat SUNGUR, Ilçe Ocak Başkanları, Cumhur İttifakının Belediye Başkan Adaylarıyla birlikte Tekirdağ TÜRKAV İl Başkanlığı olarak katılım sağladık.

TÜRKAV Tekirdağ Şubesi olarak, Tekirdağ Türk Kültür Sanat Sen Temsilcisi ve Tekirdağ TÜRKAV Başkan Yardımcısı Erdinç EKİNCİ arkadaşımızı geçirmiş olduğu ameliyat sonrası MHP İl Başkanı İlker YÜCEL, Süleymanpaşa İlçe Başkanı Kürşat SUNGUR ve Başkan Yardımcısı Levent TÜRKKAN, Ülkü Ocakları Başkanı Hakkı AÇIKGÖZ ile birlikte ziyaret ettik.

TÜRKAV Yozgat Şubemiz, Yozgat Merkez Karargâh açılışı ve İl-ilçe Belediye Başkan adaylarının tanıtım programına katılım sağlamışlardır.