TÜRKAV Kocaeli’den MHP teşkilatlarına ziyaret

 

 

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Kocaeli İl Temsilciliği, MHP ilçe teşkilatları ziyaretlerine Gölcük ve Karamürsel ile başladı

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Kocaeli İl Temsilciliği olarak MHP ilçe teşkilatları ziyaretlerine Gölcük İlçe Başkanlığı ziyareti ve Karamürsel İlçe Başkanlığı ziyareti ile başlandı. Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır’ın ev sahipliğinde gerçekleşen Gölcük ziyaretinde MHP İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Çakıroğlu, MHP Gölcük İlçe Yönetimi Kurulu Üyeleri ve Gölcük Ülkü Ocağı Başkanı Tuncay Cabar da eşlik etti. Karamürsel İlçe ziyaretinde ise İlçe Başkanı Çetin Öksüz’e Karamürsel Belediye Başkan Adayı Hayrettin Karacaer, Meclis Üyesi adayı Enver Fırat ve İlçe yönetimi kurulu de eşik etti.

BAHÇELİ’NİN HER DAİM EMRİNDEYİZ

TÜRKAV Kocaeli İl Temsilcisi Cemil Yılmaz, MHP ilçe başkanlarının ve yönetimlerinin sıcak karşılamasına teşekkür ederek TÜRKAV’ın kurumsal kimliği ve faaliyet konuları hakkında bilgi verdi. Yılmaz ayrıca, “MHP bir deryadır. TÜRKAV ise bu deryaya su taşıyan akarsu kollarından biridir. Biz MHP’ye gönül vermiş Kamu Çalışanları olarak rüzgara göre taraf belirlemeden Milliyetçi Hareket Partisi ve Genel Başkanımız Sn. Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi’nin her daim emrindeyiz. Yaklaşan yerel seçimlerde MHP belediye başkan adaylarımıza başarılar diliyoruz. Üzerimize düşeni yapacağımızı bilmelerini istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

http://www.bizimyaka.com/haber-90966-TURKAV-Kocaeliden-MHP-teskilatlarina-ziyaret