Genel Merkez Haberleri

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, Kızılcahamam TÜRKAV Temsilciliğimizin düzenlediği kahvaltı programına iştirak ettiler. Kahvaltı programına teşrif eden Kızılcahamam MHP İlçe Başkanı Sayın Muzaffer GÖKMEN, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Sayın Nuri ODACI’ya ve ev sahibi TÜRKAV İlçe temsilcimiz Sayın Sinan MUSLU’ ya teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Merkezi olarak, Türk Veteriner Hekimleri Birliği, Merkez Konseyi Başkanlığına aday olan Türkan Gümüşay hanımefendiyle beraber Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcımız Sayın E.Semih YALÇIN beyefendiye bir nezaket ziyareti gerçekleştirdik. Nazik kabulleri ve destekleri için Genel Başkan Yardımcımıza teşekkür ederiz. Ayrıca Türkan GÜMÜŞAY hanımefendiye seçimlerde başarılar dileriz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Ülkü Ocakları Bilecik İl Başkanı Sayın Yakup HIÇKIRAN’ı makamında ziyaret etti. Misafirperverlikleri için İl Başkanımıza teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Milliyetçi Hareket Partisi Bilecik İl Başkanı Sayın Fatih YAŞAR’ı makamında ziyaret etti. Misafirperverlikleri için İl Başkanımıza teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Bilecik Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne atanan Genel Başkan Yardımcımız Sayın Emin TÜRKER’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Sayın Genel Başkan Yardımcımıza yeni görevinde muvaffakiyetler dileriz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, ÖSYM Başkanı Sayın Prof. Dr. Halis AYGÜN’ ü ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Ülkü Ocakları İzmir İl Başkanı Sayın Bekir Sıtkı HASTÜRK, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı makamında ziyaret etti. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Ali ÜNAL ve Yönetim Kurulu, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Rize Şube Başkanımız Sayın Fatih KARAASLAN, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Osmaniye/Toprakkale Şube Başkanımız Sayın Abdurrahman ACU, Toprakkale önceki dönem Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Haceli Haşim KARA ve Şube Yöneticimiz Sayın İbrahim BUDAK, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Türk Hukuk Enstitüsü Başkanı Sayın Av. Tarkan TOPER veda ziyaretleri kapsamında TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı ziyaret ederek destek ve yardımları için plaket takdim ettiler. Nazik ziyaret ve hediyeleri için teşekkür ederiz.

Türkiye Kamu-Sen Denetleme Kurulu üyeleri Sayın İbrahim Bulut, Sayın Haydar Urfalı, Sayın Mehmet Demir, Sayın Ömer Çeker ve Sayın Mehmet Fatih Kılıç, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı makamında ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Emin TÜRKER, Türk Ulaşım Sen Genel Başkanı Sayın Nurullah ALBAYRAK’ın kızı Seda ALBAYRAK’ın düğün merasimine katıldılar. Genç çiftlerimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

TÜRKAV Yozgat Şube Başkanımız Sayın Kemal ERGÜN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TÜRKAV Denizli Şube Başkanı Sayın Abdullah BERAM Genel Merkezimi ziyaret ettiler. Nazik Ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederim.

TÜRKAV Genel Başkanı Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Kadın Kolları Başkanı Sayın Hilal CEYLAN Türk Ulaşım Sendikası Genel Başkanı Sayın Mustafa Nurullah ALBAYRAK’ı ziyaret etti. Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcımız, Ankara Milletvekili Sayın Yaşar YILDIRIM Genel Merkezimizi ziyaret ederek Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimizle Kamu alanında yapılan faaliyetlerimiz ve planlamalarımızla ilgili görüştüler. Değerli Başkanımıza nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz.

Tasarlanan Gelecek 30.Bölüm 09-07-2021 TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanıp BengüTürk Tv’de canlı yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 09 Temmuz Cuma akşamı Saat 22:00’da yayınlanan bölümünde konuklarımız Osmaniye Şube Başkanımız Sayın Hamit Çağrı HÖRMET ve Hatay Antakya Şube Başkanımız Sayın Mehmet DELİOĞLU oldular. Genel Başkan Yardımcımız Sayın Erkan YILMAZ tarafından sunulan canlı yayınımızın konu başlığı TÜRKAV’ ın…

TÜRKAV Sivas Şube Başkanımız Sayın İbrahim BALLI ve Yönetim Kurulu, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sayın Yaşar YILDIRIM, MHP Tokat Milletvekili Sayın Yücel BULUT, MHP MYK Üyeleri Sayın Afşin BİRBEN ve Sayın Musa KÜÇÜK, Afet bölgesinde incelemelerde bulunmak üzere Rize’ye iştirak ettiler. Başkanlarımızı MHP Rize İl Başkanı Sayın İhsan ALKAN, Ülkü Ocakları Rize İl Başkanı Sayın Sadık KANDEMİR ve TÜRKAV Rize Şube Başkanımız Sayın Fatih KARAASLAN…

TÜRKAV Bingöl Şube Başkanımız Sayın Halil Rıza BAŞBUĞ Genel Merkezimizi ziyaret ederek temsilcilik belgelerini Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ dan teslim aldılar. Teşkilatımıza hayırlı olmasını diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, Maarif Kongresinin yüzüncü yılında, Türk Eğitim Sen tarafından hazırlanan 2. Maarif Kongresi Açılış Programına   katıldılar. Kongrenin hazırlanmasına öncülük eden Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN ve Yönetim Kuruluna teşekkürlerimizi sunarız.

TÜRKAV İskenderun Şube Başkanımız Sayın İdris LELİK Genel Merkezimizi ziyaret ederek Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ile görüştüler. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyoruz.

MHP MYK Üyesi Sayın Özer KARAKAYACI ve TÜRKAV Konya Şube Başkanımız Sayın Süleyman NUR, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Şırnak Şube Başkanımız Sayın Osman GÖKÇE, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı ziyaret ederek düğün davetiyesini takdim etti. Başkanımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, şimdiden mutluluklar diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, MHP Sakarya İl Başkanı Sayın Ahmet Ziya AKAR, Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Sayın Soyhan SOFUOĞLU, TÜRKAV Bolu Şube Başkanımız Sayın Ulaş AYDOĞAN, Adatıp Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Gökhan ÖNER ve Adatıp Hastaneleri Resmî İşler Direktörü Sayın Yaşar Bir BİLGİN, Sakarya’nın Sağlık Değerlerini Anma Projesi programına katılarak, Edebi Portre…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ TÜRKAV Ardahan Şube Başkanımız Sayın Çağrı COŞKUN’a Temsilcilik Belgesini teslim ettiler. Başkanımıza Hayırlı hizmetler diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Ardahan Şubemiz, Türkiye Kamu-Sen Ardahan İl Temsilcisi Sayın Ercan AKTAŞ ve Türk Yerel Hizmet Sen Ardahan Şube Başkanı Sayın Mehmet BULUTLAR’ı makamında ziyaret ederek istişarede bulundular. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Ardahan Şubemiz, Ülkü Ocakları Ardahan İl Başkanı Sayın Serkan YILDIZ’ı makamında ziyaret ederek istişarede bulundular. Misafirperverlikleri için Başkanımıza teşekkür ederiz

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Ardahan Şubemiz, MHP Ardahan İl Başkanı Sayın Hülya DAVUTOĞULLARI’nı makamında ziyaret ederek istişarede bulundular. Misafirperverlikleri için İl Başkanımıza teşekkür ederiz.

TÜRKAV Erzurum Şube Başkanımız Sayın Fatih DERELİ, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı makamında ziyaret etmiştir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcılarımız Tokat ziyaretlerinde Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın Mustafa İPEK’e ,Yönetim Kurulu Üyelerine, Merkez İlçe Başkanımız Sayın Murat YÜCEL’e , İl Genel Meclis Başkanı Sayın Veli GÖKYILDIZ’a , İl Genel Meclis Üyeleri Sayın Ahmet YILMAZ’ a ve İsmet DİRİCAN’ a…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ TÜRKAV Rize Şube Başkanımız Sayın Fatih KARAASLAN’a Temsilcilik Belgesini teslim ettiler. Başkanımıza Hayırlı hizmetler diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcılarımız Türk Eğitim Sen Rize Şube Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Şube Başkanı Sayın Murat KÖSEOĞLU’ na çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcılarımız Milliyetçi Hareket Partisi Rize İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın İhsan ALKAN ve Kadın Kolları Başkanımız Sayın Hülya Çiçek FEYİZ’e çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ tarafından TÜRKAV Erbaa Temsilciliği görevine Sayın Hasan ÖZ atanarak belgesi takdim edildi. Başkanımıza yeni görevinde muvaffakiyetler dileriz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Tokat Şubemiz, Erbaa Ülkü Ocakları Başkan Yardımcısı Sayın Yekta YILMAZ’ı makamında ziyaret ederek istişarede bulundular. Misafirperverlikleri için Başkanımıza teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Tokat Şubemiz, MHP Erbaa İlçe Başkanı Sayın Abdullah USLU’yu makamında ziyaret ederek istişarede bulundular. Misafirperverlikleri için İlçe Başkanımıza teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Tokat Şubemiz, Erbaa Belediye Başkanı Sayın Ertuğrul KARAGÖL’ü makamında ziyaret ederek istişarede bulundular. Misafirperverlikleri için Belediye Başkanımıza teşekkür ederiz.

Tasarlanan Gelecek 29.Bölüm 02-07-2021

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Artvin Şubemiz, Ülkü Ocakları Artvin İl Başkanı Sayın Ogün ERDEM’i makamında ziyaret ederek istişarede bulundular. Misafirperverlikleri için İl Başkanımıza teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Artvin Şubemiz, MHP Artvin İl Başkanı Sayın Serdar KILINÇ’ı makamında ziyaret ederek istişarede bulundular. Misafirperverlikleri için İl Başkanımıza teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, birçok kurum ve STK temsilcisinin da katılımıyla TÜRKAV Bayburt Şubemizin açılışını gerçekleştirdiler. Şubemizin hayırlı olmasını temenni ediyor, Şube Başkanımız Cihan SAKA ve Yönetim Kuruluna çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Kars Şubemiz, Ülkü Ocakları Kars İl Başkanı Sayın Alparslan Türk ÖZAĞDAŞ’ı makamında ziyaret ederek istişarede bulundular. Misafirperverlikleri için İl Başkanımıza teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Kars Şubemiz, MHP Kars İl Başkanı Sayın Tolga ADIGÜZEL’i makamında ziyaret ederek istişarede bulundular. Misafirperverlikleri için İl Başkanımıza teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Bayburt Şubemiz, Bayburt Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Mutlu TÜRKMEN’i ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Rektörümüze teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Kars Şubemiz, Kars/Sarıkamış Belediye Başkanı Sayın Harun HAYALİ’yi makamında ziyaret ederek istişarede bulundular. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Bayburt Şubemiz, Bayburt Ülkü Ocakları’nı ziyaret ederek istişarede bulundular. Misafirperverlikleri için Ülkü Ocakları Bayburt İl Başkanı Sayın Yunus Emre ZENGİN’e teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Bayburt Şubemiz, Bayburt Kamu-Sen İl Temsilcisi Sayın Ahmet ÇALIŞKANI’ı ziyaret ederek istişarede bulundular. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Gümüşhane Şubemiz, Gümüşhane Ülkü Ocakları’nı ziyaret ederek istişarede bulundular. Misafirperverlikleri için Gümüşhane Ülkü Ocakları İl Başkanı Sayın Serkan ALP’e teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Bayburt Şubemiz, Bayburt Belediye Başkanı Sayın Hükmü PEKMEZCİ’yi ziyaret ettiler. Nazik kabulleri için Sayın Belediye Başkanımıza teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Abit ÖZTÜRK, Sayın Kenan AKTÜRK ve Sayın Erkan YILMAZ TÜRKAV Gümüşhane şubemizin açılışına katıldılar. Açılış programımızda bizleri yalnız bırakmayan; MHP MYK üyesi Sayın Musa KÜÇÜK’e, MHP Gümüşhane İl Başkanı Sayın Nadim AYDIN’a, MHP Merkez İlçe Başkanı Sayın Sebahattin ŞEKER’e, Ülkü Ocakları İl Başkanı Sayın Serkan ALP’e…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Bayburt Şubemiz, Bayburt Valisi Sayın Cüneyt EPÇİM’i ziyaret ettiler. Nazik kabulleri için Sayın Valimize teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, Ali Metin TOKDEMİR ve Ülkücü Şehidimiz Fuat ALTUN’ u kabirlerinin başında andılar. Ruhları şad, makamları cennet olsun.

Tasarlanan Gelecek 28.Bölüm 25-06-2021 TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanıp BengüTürk Tv’de canlı yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 25 Haziran Cuma akşamı Saat 22:00’da yayınlanan bölümünde konuklarımız Gaziantep Şube Başkanımız Sayın Selçuk UĞUR ve Adıyaman Şube Başkanımız Sayın Yusuf BABAR oldular. Genel Başkan Yardımcımız Sayın Erkan YILMAZ tarafından sunulan canlı yayınımızın konu başlığı TÜRKAV’ ın Kamuda 2023…

TÜRKAV Bayburt Şube Başkanı Sayın Cihan SAKA ile Kamu Sen Bayburt İl Temsilcisi Ahmet ÇALIŞKAN, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı makamında ziyaret etti. Nazik ziyaretleri  için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Adıyaman Şube Başkanı Sayın Yusuf BABAR, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı makamında ziyaret etti. Nazik ziyaretleri ve anlamlı hediyeleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yöneticilerimiz ve Ankara Şube Başkanımız, Çubuk Şube Başkanlığımızı ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Şube Başkanımız Sayın Zübeyir ŞAHİN ve Yönetimine teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, MHP Genel Başkan Yardımcımız Sayın Yaşar YILDIRIM ile beraber Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği genel merkezini ziyaret ettiler. Başkanlığa seçilen Mehmet Ali ÜNAL Bey’e ve yönetimine başarılar dileriz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği 60. Olağan Genel kuruluna katıldılar. Genel Kurul sonucunda yönetim kuruluna seçilen TÜRKAV üyelerimizi tebrik ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz aynı ağacın dalları olduğumuz, Türk Sendikal mücadelesinin güçlü sesi, Türkiye Kamu Sen’in Kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen programa katıldılar.

TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir KORKMAZ  Bey’in himayelerinde ve Genel Başkan Yardımcımız Doç. Dr. Kâzım KALKAN Bey’in koordinatörlüğünde gerçekleştirilen “Asil Kalemler” Yazarlık Okulu 2. Dönemi hayırlı olsun.

Bir önceki dönem TÜRKAV Zonguldak şube Başkanı, Türkiye Kamu-Sen Zonguldak İl Temsilcisi, Türk Tarım Orman-Sen Zonguldak Şube Başkanı Sayın Mithat Bülent BAĞCI, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı makamında ziyaret etti. Nazik ziyaretleri ve anlamlı hediyeleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Abit ÖZTÜRK, Adana ziyaretleri kapsamında merhum Sefa ÖZER Başkanımızın kabrini ziyaret ederek, Sefa Başkanımız için yapılan çeşme hayratını incelediler.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Abit ÖZTÜRK, Adana ziyaretleri kapsamında MHP Adana İl Başkanlığını ziyaret ettiler.

TÜRKAV Genel Merkez Personelimiz Zuhal ERDEM’in kıymetli kızının düğün merasimine Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ın öncülüğünde Yönetim Kurulu Üyelerimizle beraber katıldık. Genç çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz.

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanıp BengüTürk Tv’de canlı yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 11 Haziran Cuma akşamı Saat 22:00’da yayınlanan bölümünde konuklarımız Sakarya Şube Başkanımız Sayın Recai CİRAN ve Kocaeli Şube Başkanımız Sayın Oruç SULUSARAY oldular. Genel Başkan Yardımcımız Sayın Erkan YILMAZ tarafından sunulacak canlı yayınımızın konu başlığı TÜRKAV’ ın “Kamuda 2023 Vizyonu”.

Ankara İtfaiye Dairesi Başkanlığı Beypazarı İtfaiyesinde görevli TÜRKAV Beypazarı Şube Başkan Yardımcımız Sayın Reis Keçecioğlu’nun cenaze törenine Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yöneticilerimiz ve İlçe Temsilcilerimizle iştirak ettik. Merhum dava arkadaşımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Gazi Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Musa YILDIZ’ ı ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Tasarlanan Gelecek 26.Bölüm 04-06-2021 TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanıp BengüTürk Tv’de canlı yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 4 Haziran Cuma akşamı Saat 22:00 da yayınlanan bölümünde konuklarımız Kırşehir Şube Başkanımız Sayın Mehmet TÜRKMEN ve Karaman Şube Başkanımız Sayın Mehmet BOZKURT oldular. Genel Başkan Yardımcımız Sayın Erkan YILMAZ tarafından sunulan canlı yayınımızın konu başlığı TÜRKAV’ ın Kamuda…

Tasarlanan Gelecek 25.Bölüm 28-05-2021 TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanıp BengüTürk Tv’de canlı yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 28 Mayıs Cuma akşamı Saat 22:00 da yayınlanan ve Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ın da katıldığı bu bölümünde konuklarımız Beypazarı Şube Başkanımız Sayın Resul AYTEKİN ve Çubuk Şube Başkanı Sayın Zübeyir ŞAHİN oldular. Genel Başkan Yardımcımız Sayın Erkan YILMAZ…

Türk Eğitim Sen Çubuk İlçe Başkanı Sayın Coşkun KAYA, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı ziyaret etmiştir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Sayın Turan ŞENER, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı ziyaret etmiştir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Sayın Serdar SOYDAN, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı ziyaret etmiştir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanıp BengüTürk Tv’de canlı yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 21 Mayıs Cuma akşamı Saat 22:00 da yayınlanan bölümünde konuklarımız Polatlı Şube Başkanımız Sayın Sebahattin OĞUZLAR ve Kızılcahamam Şube Başkan Yardımcısı Sayın Burak EŞKİN oldular. Kadın Kolları Başkanımız Hilal CEYLAN tarafından sunulan canlı yayınımızın konu başlığı TÜRKAV’ ın Kamuda 2023 Vizyonu”

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Türk Haber-Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU ile Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Sayın Arzu ERDEM’i ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Başkan Yardımcımız Abit ÖZTÜRK ve Türk Haber-Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU, Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Sayın Abdurrahman BAŞKAN’ı ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Türk Haber-Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU, Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Sayın Olcay KILAVUZ’u ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

“Bayramımız Bayram Ola” Konseri – Kaya KUZUCU – Ali KINIK – 13.05.2021

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından Facebook sayfamızdan canlı yayınlanan programımızda, fikri zeminimizin temellerinin de atıldığı çok önemli bu tarihe özel, Dr. Alpay GÜNAL ” Tarih, İdeoloji ve Siyaset Bağlamında 3 Mayıs Türkçüler Günü” değerlendirmesi yapacaktır. Hakan ERTAŞ tarafından moderatörlüğü yapılan sunum 3 Mayıs Saat 21:00​ da yayınlanmıştır.

TÜRKAV Genel Merkezi Bilim Kurulu üyesi ve Yayın Organımız Asil Dergisi Yazarı Prof. Dr. Aydın Işık Hocamız, Covid19 hastalığı sebebiyle Rahmeti Rahmâna kavuşmuştur. Yüce Allah’tan merhuma rahmet, Camiamıza ve yakınlarına sabırlar diliyoruz.

TÜRKAV Adana Şube Başkanımız Sefa ÖZER rahmeti Rahmâna kavuşmuştur. Kelimelerin kifayetsiz kaldığı tarifsiz bir üzüntü içerisindeyiz. Biz razıydık, Allah da razı olsun.Yüce Allah’ tan merhuma rahmet, tüm yakınları ve sevenlerine sabırlar diliyoruz.

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanıp BengüTürk Tv’de yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 16 Nisan Cuma akşamki bölümünde konuklarımız Kayseri Şube Başkanımız Sayın Ümit AKYÜREK ve Aksaray Şube Başkanımız Sayın Oğuz AKTAŞ oldular. Genel Merkez Yöneticimiz, Erkan YILMAZ tarafından sunulan canlı yayınımızın konu başlığı TÜRKAV’ ın Kamuda 2023 Vizyonu”.

TÜRKAV Genel Merkezi tarafından düzenlenen “Asil Kalemler Yazarlık Okulu” ilk mezunlarını verdi.Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez yöneticilerimiz ve kursumuza verdikleri eğitimlerle destek olan çok kıymetli Hocalarımızın katılımıyla tamamlanan programda kursiyerlerimiz belgelerini aldılar.Asil Kalemler Yazarlık Okulu’nun düzenlenmesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanıp BengüTürk Tv’de yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 02 Nisan Cuma akşamki bölümünde konuklarımız Antalya Şube Başkanımız Sayın Hayati PEKER ve Isparta Şube Başkanımız Sayın Ahmet KAYA oldular. Genel Merkez Yöneticimiz, Erkan YILMAZ tarafından sunulan canlı yayınımızın konu başlığı TÜRKAV’ ın Kamuda 2023 Vizyonu”..

Türkiye Kamu Sen İstanbul İl Başkanı Sayın Remzi ÖZMEN ve Yönetim Kurulu Üyeleri Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Manisa İl Şube Başkanımız Sayın Ali YURTDAŞ ve Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkan Yardımcısı Sayın Bahadır VARDAR Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Kayseri Şube Başkanımız Sayın Ümit AKYÜREK, Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcısı Sayın Selahattin DOLGUN ve Türk Eğitim-Sen Kayseri 1 Nolu Şube Başkanı Sayın Muharrem ÇOLAK Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Manisa Şube Başkanı Doç. Dr. Sayın Ali YURDDAŞ, TÜRKAV Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Aliağa Şube Başkanı Sayın Erdal YILDIRIM, TÜRKAV Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanıp BengüTürk Tv’de yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 02 Nisan Cuma akşamki bölümünde konuklarımız Tokat Şube Başkanımız Sayın Metin TAYARER ve Çorum Şube Başkanımız Sayın İlyas GÜL oldular. Kadın Kolları Başkanımız, Hilal CEYLAN tarafından sunulan canlı yayınımızın konu başlığı TÜRKAV’ ın Kamuda 2023 Vizyonu”..

İlksan Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tuncer YILMAZ’ın katılımıyla Şube Başkanları toplantımızı gerçekleştirdik. Son dönemde eğitim camiasının gündeminde önemli yer tutan İlksan seçimleriyle ilgili birinci ağızdan bilgilendirildik.  Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ toplantı sonunda Tuncer YILMAZ’ a İlksan yönetiminde yaptıkları başarılı çalışmalar için teşekkür ettiler. 3 Nisan Cumartesi günü yapılacak seçimlerde Türk Eğitim Sen üyelerinden aday…

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanıp BengüTürk Tv’de yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 26 Mart Cuma akşamki bölümünde konuklarımız Kastamonu Şube Başkanımız Sayın Hamdi ÖZDEN ve Karabük Şube Başkanımız Sayın Yücel DAĞDELEN oldular. Kadın Kolları Başkanımız, Hilal CEYLAN tarafından sunulan canlı yayınımızın konu başlığı TÜRKAV’ ın Kamuda 2023 Vizyonu”.

TÜRKAV Kastamonu Şube Başkanı Sayın Hamdi ÖZDEN ve Yönetim Kurulu Üyeleri Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Karabük Şube Başkanı Sayın Yücel DAĞDELEN ve Yönetim Kurulu Üyeleri Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Kırıkkale Şube Başkanımız Galip ÖZTÜRK, Vakıf üyelerimiz Murat ÖZTÜRK, Nazım KÖKER,  Recep ÜNAL, Erbay NALBANTORUC, Yasin ÇIFTCI, Aydın BOZBIYIK ve Yılmaz TAŞKIN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

MHP Milletvekilimiz Metin Nurullah SAZAK’ın Danışmanı Gündüz Alp İNCE, Türk Yerel Hizmet Sen Şube Başkanı Selami KÜÇÜKOĞLU, Ebu Talha GİRGİNER ve Yüksel İNAK Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanıp BengüTürk Tv’de yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 19 Mart Cuma akşamki bölümünde konuklarımız Konya Şube Başkanımız Sayın Suleyman NUR ve Bolu Şube Başkanımız Sayın Ulaş AYDOGAN oldular. Kadın Kolları Başkanımız, Hilal CEYLAN tarafından sunulan canlı yayınımızın konu başlığı TÜRKAV’ ın Kamuda 2023 Vizyonu”.

Türk’ün bayramı, baharın müjdecisi Nevruz bayramını Ankara PTT Başmüdürlüğü bahçesinde düzenlenen etkinliklerle kutladık. Etkinliğe Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Kamu-Sen Genel Başkanı Sayın Önder KAHVECİ, Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU, Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAŞ, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abit ÖZTÜRK, PTT Başmüdürü ve Yöneticileri ile TÜRKAV Ankara Şubemiz ve Türk Haber…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir Korkmaz’ın da katıldığı MHP 13. Olağan Büyük Kurultayı başladı. Milletimize ve devletimize hayırlı olsun. ”İstiklal İçin Birlik, İstikbal İçin Dirlik #KazananTürkiyeOlacak”

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanıp BengüTürk Tv’de yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 12 Mart Cuma akşamı Saat 22:00 da yayınlanan bölümünde konuklarımız Afyonkarahisar Şube Başkanımız Sayın Ahmet NAL ve Yozgat Şube Başkanımız Sayın Kemal ERGÜN oldular. Kadın Kolları Başkanımız, Hilal CEYLAN tarafından sunulan canlı yayınımızın konu başlığı TÜRKAV’ ın Kamuda 2023 Vizyonu”.

TÜRKAV Şırnak Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerimiz, TÜRK Sağlık Sen Şırnak İl Başkanı Emrullah TATAR ve TÜRK Sağlık Sen İdil İlçe Başkanı Ahmet Yavuz DOĞAN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Zonguldak Şube Başkanımız Sayın İbrahim AÇIKGÖZ, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ ı ziyaret etti. Nazik ziyaretleri ve anlamlı hediyeleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konsey Yöneticisi ve yeni dönem Merkez Konsey Başkanı adayımız Sayın Veteriner Hekim Türkan GÜMÜŞAY ile istişarede bulundu. Sayın Başkanımıza çıktığı bu yolda başarılar diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCİOĞLU Kırıkkale ziyaretleri sırasında Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın Erdal BALOĞLU ve İl yöneticilerimize çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCİOĞLU Kırıkkale ziyaretleri sırasında Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın Tüner Alp TEKIN ve İl yöneticilerimize çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Türk Haber-Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCİOĞLU, Kırıkkale ziyaretleri sırasında Türkiye Kamu-Sen Kırıkkale İl Temsilciliğini ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Sayın A.Yücel KARABACAK ve yönetimine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCİOĞLU, Kırıkkale ziyaretleri sırasında TÜRKAV Kırıkkale Şubemizi ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Şube Başkanımız Sayın Galip ÖZTÜRK ve yönetim kuruluna çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanıp BengüTürk Tv’de yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın26 Şubat Cuma akşamı yayınlanan bölümünde konuklarımız Eskişehir Şube Başkanımız, Hasan SEZER ve Kırıkkale Şube Başkanı Kadir Galip ÖZTÜRK oldular. Kadın Kolları Başkanımız, Hilal CEYLAN tarafından sunulan canlı yayınımızın konu başlığı TÜRKAV’ ın Kamuda 2023 Vizyonu”.

TÜRKAV Düzce Şube Başkanımız Sayın Prof. Dr. Uğur GÜVENÇ, Düzce Kamu Sen İl Başkanı Sayın İsmail ŞİŞMAN ve Düzce Üniversitesi Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Ali GÜRSEL Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Iğdır Şube Başkanı Sayın Kurban PARLAR, TÜRKAV Genel Merkezimizi ziyaret etti. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanıp BengüTürk Tv’de yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın19 Şubat Cuma akşamı yayınlanan bölümünde konuklarımız İstanbul Şube Başkanımız Marmara Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi Zeki SEVEROĞLU ve İzmir Şube Başkanı Birol DEMİRCİ oldular. Kadın Kolları Başkanımız, Hilal CEYLAN tarafından sunulan canlı yayınımızın konu başlığı TÜRKAV’ ın Kamuda 2023 Vizyonu”.

Ankara Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Abdullah YÜKSEL Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz.

Tokat Yeşilyurt Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Tuğrulhan SEZER ve Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Göç Uzmanı Sayın Duran SEZER Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanıp BengüTürk Tv’de Cuma akşamları yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın bu haftadan itibaren içeriği TÜRKAV Şubelerimiz ve illerdeki Vakıf faaliyetlerimiz olacak. 12 Şubat Cuma akşamı yayınlan programımızın ilk konukları Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Ankara Şube Başkanımız Sayın Recep Halil FERAH oldular. Kadın Kolları Başkanımız, Hilal CEYLAN tarafından sunulan canlı yayınımızın…

Genel Merkez sanatçımız Sayın Ali KINIK, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı ziyaret etti. Nazik ziyareti için değerli sanatçımıza teşekkür ederiz.

Önceki dönem MHP Muş Milletvekili Adayı Sayın Tarkan DEDE, önceki dönem Yalova TÜRKAV Şube Başkanımız Sayın Süleyman KINIK ve Türk Eğitim Sen ve Kamusen Yalova İl Başkanı Sayın Mustafa DEVİREN, Genel Başkanınız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Ankara Şube Başkanımız Sayın Halil FERAH Çubuk TÜRKAV Şubemizi ziyaret etmişlerdir.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, TÜRKAV Ankara Şube Başkanı Sayın Halil FERAH ve TÜRKAV Çubuk İlçe Başkanı Sayın Zübeyir ŞAHİN ile beraber Çubuk Belediyesi MHP Grup Başkanı Recep ÖZ’ü ziyaret etmişlerdir.

Türkiye Kamu Sen Kocaeli İl Başkanı Sayın Orhan KÜTÜK ve Türk Eğitim Sen Kocaeli 1 Nolu Şube Başkanı Sayın Yaşar ŞANLI, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı makamında ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanan 5 Şubat Cuma saat 22:00’da BengüTürk Tv’de canlı olarak yayınlan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 13. Bölümünde Gökhan AYDEMİR’ in moderatörlüğünde konuğumuz Türk Yerel Hizmet Sen Genel Başkanı Sayın Mustafa YORULMAZ oldular. Konumuz : Yerel Yönetimlerde 2023 Vizyonunu

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir KORKMAZ, Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğünde Genel Müdür Sayın Ali ODABAŞ ve Daire Başkanı Sayın Ahmet ÖZEKMEKÇİ’yi ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanan 15 Ocak Cuma saat 22:00’da BengüTürk Tv’de canlı olarak yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 12. Bölümünde Gökhan AYDEMİR’ in moderatörlüğünde konuklarımız; Türk İmar Sen Genel Başkanı Sayın Salih DEMİR ve Sayın Doç. Dr. Özer KARAKAYACI oldular. Değerli konuklarımıza katılımları ve değerli sohbetleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Sakarya ziyaretleri sırasında Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın Ahmet Ziya AKAR ve İl yöneticilerimize çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Sakarya programı çerçevesinde Sakarya Ülkü Ocaklarını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Sakarya Ocak Başkanımız Sayın Soyhan SOFUOĞLU ve Ocak yöneticilerimize çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Sakarya şubemizin 10. yılını gerçekleştirdiği “Sakarya’nın Eğitim Değerlerini Anma Projesi” ödül törenine katıldılar. TÜRKAV Sakarya Şube Başkanımız Sayın Recai CİRAN ve Şube yöneticilerimize bu önemli programı düzenledikleri için çok teşekkür ediyoruz.

MHP MYK Üyesi Sayın İdris AYDIN,  MHP Bayburt İl Başkanı Sayın Bekir KASAP ve TÜRKAV Bayburt Şube Başkanı Sayın Cihan SAKA, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ ı ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez yöneticilerimiz Türk Ulaşım Sen Genel Başkan Yardımcısı Fuat DEMİRDÖĞEN’in Kıymetli evladı Ayşe Betül Hanım’ın cenazesine katıldılar. Merhumeye Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir KORKMAZ’ın Yeni Yıl Mesajı

TÜRKAV Gümüşhane Şubemiz,  MHP Gümüşhane önceki dönem İl Başkanı ve Milletvekili Adayı Eftal TOSUN’u ziyaret ettiler. Nazik kabulleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Türk Haber-Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU, Çayırhan Termik Santral Genel Müdürü Sayın Zafer ÇİÇEK’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ileterek hediyelerini takdim ettiler. Sayın Genel Müdürümüze misafirperverliği için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Türk Haber-Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU ve TÜRKAV Beypazarı Şube Başkanımız Resul AYTEKİN, Milliyetçi Hareket Partisi Beypazarı İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Milliyetçi Hareket Partisi Beypazarı İlçe Başkanımız Erdodan ORHAN’a teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Türk Haber-Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU ve MHP İlçe Başkanımız Sayın Erdogan ORHAN TÜRKAV Beypazarı Şubemizi ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Şube Başkanımız Resul AYTEKİN’e teşekkür ederiz.

TÜRKAV Ardahan Şube Başkanı Sayın Çağrı COŞKUN ve Türkiye Kamu Sen Ardahan İl Başkanı Sayın Ercan AKTAŞ, Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Merkezimizin hazırlayıp sunduğu “Tasarlanan Gelecek” programının 11. Bölümü BengüTürk Tv’de ekrana geldi. TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanan 18 Aralık Cuma saat 22:00’da BengüTürk Tv’de canlı olarak yayınlananan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 11. Bölümünde Gökhan AYDEMİR’ in moderatörlüğünde konuklarımız;  Milliyetçi Hareket Partisi (önceki dönem) Genel Başkan Yardımcısı Sayın Doç. Dr. Hamit AYANOĞLU ve Türk Tarım…

TÜRKAV Genel Merkezimizin hazırlayıp sunduğu “Tasarlanan Gelecek” programının 10. Bölümü BengüTürk Tv’de ekrana geldi. TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanan ve 11 Aralık Cuma günü BengüTürk Tv’de canlı olarak yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 10. Bölümünde Gökhan AYDEMİR’in moderatörlüğünde konuklarımız;  Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Sayın Sefer AYCAN ve Türk Sağlık Sen Genel Başkan Yardımcısı Sayın İsmail…

TÜRKAV Bolu Şube Başkanımız Sayın Ulaş AYDOĞAN, Türk Eğitim Sen Bolu Şube Başkanı Sayın Erhan BAYRAM ve Türk Tarım Orman Sen Şube Başkanı Sayın Ahmet CANER Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Merkezimizin hazırlayıp sunduğu “Tasarlanan Gelecek” programının 9. Bölümü BengüTürk Tv’de ekrana geldi. TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanan ve 4 Aralık Cuma saat 22:00’de Gökhan AYDEMİR’in moderatörlüğünde Bengütürk TV’de canlı olarak yayınlananan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 9. bölümünde; Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ın evsahipliğindeTürk Ulaşım Sen Genel Başkanı Sayın Mustafa Nurullah ALBAYRAK konuğumuz oldular.

TÜRKAV Genel Merkezimizin hazırlayıp sunduğu “Tasarlanan Gelecek” programının 9. Bölümü BengüTürk Tv’de ekrana geldi. TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanan ve 4 Aralık Cuma saat 22:00’de Gökhan AYDEMİR’in moderatörlüğünde Bengütürk TV’de canlı olarak yayınlananan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 9. bölümünde; Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ın evsahipliğindeTürk Ulaşım Sen Genel Başkanı Sayın Mustafa Nurullah ALBAYRAK konuğumuz oldular.

Asil Kalemler yazarlık okulumuz, Dr Hayati Bice Hocamızın Kitap Eleştirisi konusu üzerine değerlendirme dersi ile çalışmalarına devam ediyor.

Türk İmar Sen Genel Başkanı Sayın Salih DEMİR, Genel Başkan Yardımcıları Sayın Etem Yaşar YILMAZ ve Ali Rıza GÜL, TÜRKAV Genel Merkezimizi Ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Türk Eğitim Sen Antalya 1 Nolu Şube Başkan Yardımcısı Sayın Orhan GÜREŞCİ, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı makamında ziyaret etti. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Sayın Bayram IŞIK, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı makamında ziyaret etti. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Programımızın, Gökhan AYDEMİR’in moderatörlüğündeki 8. bölümünde,  konuklarımız Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Erzurum Milletvekili Sayın Prof. Dr. Kamil AYDIN, Türk Eğitim Sen Genel Başkan Yardımcısı Sayın Cengiz KOCAKAPLAN ve Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa YILDIZ oldular.

Milliyetçi Hareket Partisi Kilis İl Başkanı Sayın Mustafa Demir,  Merkez İlçe Başkanı Sayın İbrahim Halil YILMAZ ve Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Sayın Murat CERİTLİOĞLU TÜRKAV Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Merkezi olarak, Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı olarak atanan Sayın Abdullah YÜKSEL’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunup başarılar diledik. Ankara’mıza hayırlı olmasını dileriz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Çankırı TÜRKAV İl Başkanımız Sayın İsa BÖLÜKBAŞI’nı şube binamızda ziyaret ederek istişarede bulundular.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Çankırı MHP İl Başkanımız Sayın Ahmet KURT ve İlçe Başkanımız Sayın Mahmut DOĞAR’ ı ziyaret ederek başarı dileklerini iletti. Misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Çankırı Belediye Başkanı Sayın İsmail Hakkı ESEN’i ziyaret ederek başarı dileklerini iletti. Misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Merkezimizin hazırlayıp sunduğu “Tasarlanan Gelecek” programının 7. Bölümü BengüTürk Tv’de ekrana geldi. TÜRKAV Genel Merkezimizin hazırladığı, BengüTürk Tv de, 20 Kasım Cuma günü saat 22:00 da ekranlara gelen “Tasarlanan Gelecek” Programımızın, Gökhan AYDEMİR’in moderatörlüğündeki 7. bölümünde, konuklarımız Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN ve Ankara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Sayın Prof.…

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz, TÜRKAV Çankırı Şubesi tarafından düzenlenen Şehit Öğretmenler Fotoğraf Sergisi programına katıldı. Emeği geçenlere ve Çankırı Şube Başkanlığına misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

” Elif Sevdalıları, Yarım Asırlık Şehadet”

TÜRKAV Genel Merkezimizin hazırlayıp sunduğu “Tasarlanan Gelecek” programının 7. Bölümü BengüTürk Tv’de ekrana geldi. TÜRKAV Genel Merkezimizin hazırladığı, BengüTürk Tv de, 20 Kasım Cuma günü saat 22:00 da ekranlara gelen “Tasarlanan Gelecek” Programımızın, Gökhan AYDEMİR’in moderatörlüğündeki 7. bölümünde,  konuklarımız Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN ve Ankara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Sayın Prof.…

TÜRKAV Konya Şube Başkanımız Sn. Süleyman NUR, Türkiye Kamu Sen Konya İl Temsilcisi Sn. Veli DOĞRUL ve yönetim kurulu üyeleri Genel Başkanımız Sn. Ebubekir KORKMAZ’ı ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yöneticilerimiz ve Türk Haber Sen Genel Başkanı Yücel KAZANCIOĞLU ile birlikte MHP Ankara İl Başkanı Sayın Turgay BAŞTUĞ’u makamında ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir KORKMAZ, Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip GEYLAN ve 1 Nolu Şube Başkanı İbrahim ÇÖMEZ ile birlikte Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Dekanı Sayın Prof. Dr. Selahiddin ÖĞÜLMÜŞ’ü makamında ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, TÜRKAV Konya şubemizin düzenlediği, Gençlerle Başbaşa seminerler dizisinin ilk programında Ülkücü Fikir Sistemi İçerisinde TÜRKAV’ın Yeri ve Önemi başlıklı söyleşiyi gerçekleştirdiler.

TÜRKAV Genel Merkezimizin hazırlayıp sunduğu “Tasarlanan Gelecek” programının 6. bölümü BengüTürk Tv’de ekrana geldi. Gökhan AYDEMİR’in sunuculuğundaki programımızın bu haftaki konukları Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Sayın Yaşar YILDIRIM, Türkiye Kamu Sen Genel Başkanı Sayın Önder KAHVECİ ve TÜRKAV Genel Başkanı Sayın Ebubekir KORKMAZ oldular.

Asil Kalemler Yazarlık Okulumuz ’da Murat ERCİYES Hocamız ile derslerimiz devam ediyor.

TÜRKAV Sakarya Şube Başkanımız Recai CIRAN ve Yönetim Kurulu, Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TURKAV Kocaeli il Başkanı Sayın Oruç SULUSARAY, Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı Sayın Avukat Yunus Emre KURT, Kamusen İl Başkanı Sayın Orhan KÜTÜK ve Yönetim Kurulu Üyeleri Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Erdal ŞAHİN ve Kemal SAYHAN, Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Türk Eğitim Sen Ankara 6 nolu Şube Başkanı Sayın Aytaç COŞAN, Başkan Yardımcıları Yusuf ÖZTÜRK, Kürşad İLGÜN, İlker DARICI, Erkan Mehmet AKAR ve Ramazan İNCE Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri ve anlamlı hediyeleri için çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ Milliyetçi Hareket Partisi 16. Dönem “Siyaset ve Liderlik Okulu” 2. Grup derslerine katıldı.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Milliyetçi Hareket Partisi 16. Dönem “Siyaset ve Liderlik Okulu” kapsamında hazırlanan ders programı içerisinde eğitmen olarak yer aldı. Eğitim programının camiamıza hayırlı olmasını diliyoruz.

TÜRKAV Kayseri Şube Başkanımız Ümit AKYÜREK ve Türk Eğitim Sen Kayseri 1 Nolu Şube Başkanı Muharrem ÇOLAK TÜRKAV Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanan “Tasarlanan Gelecek” programımız dördüncü hafta da; Dr. Emine ÇELİKSOY’un sunumu, MHP İstanbul Milletvekili Sayın İsmail Faruk AKSU ve İstanbul Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. İlyas TOPSAKAL ’ın katılımlarıyla BengüTürk de ekranlara geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale İl Başkanı Ali Tuğrul YILDIRIM, Çanakkale Ülkü Ocakları Başkanı Hakan İMAMOĞLU, TÜRKAV Çanakkale Şube Başkanı Mehmet PATAN ve Türkiye KAMU-SEN İl Başkanı Resul DEMİRBAŞ TÜRKAV Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Mersin Şube Başkanımız Sayın Mustafa YALÇIN Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Kocaeli Şube Başkanımız Sayın Oruç SULUSARAY Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın üçüncü bölümü; Dr. Emine ÇELİKSOY’un sunumu, MHP TBMM Grup Başkan Vekili Manisa Milletvekili Sayın Erkan AKÇAY ve TASAV Mütevelli Heyet Üyesi Sayın Konuralp KOÇAK’ın katılımlarıyla 23 Ekim Cuma günü saat 22:00 da BengüTürk Tv de ekranlara geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekilimiz Sayın Olcay KILAVUZ Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Eskişehir Başkanımız Sayın Hasan SEZER, TÜRKAV Çankırı Şube Başkanımız Sayın İsa BÖLÜKBAŞI, TÜRKAV Antalya Şube Başkanımız Sayın Hayati PEKER ve Şube Yönetim Kurullarından arkadaşlarımız Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Ziyaretleri için teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen Eskişehir Şube Başkanı Sayın Haydar URFALI ve Başkan Yardımcıları Kamuran ARIKAN ve İlhami ÖNER Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın ikinci bölümü; Dr. Emine ÇELİKSOY’un sunumu, MHP Grup Başkan Vekili, Sakarya Milletvekilimiz Sayın Muhammet Levent BÜLBÜL ve Prof. Dr. Hasan OKTAY Hocamızın katılımlarıyla 16 Ekim Cuma günü saat 22:00 da BengüTürk Tv de ekranlara geldi.

TÜRKAV Genel Merkezi olarak ikincisini düzenlediğimiz “ Asil Kalemler Yazarlık Okulu” faaliyetine başlayarak ilk dersini gerçekleştirdi. Hayırlı olmasını temenni eder, başarılar dileriz.

TÜRKAV Genel Merkezimizin koordine ettiği “Tasarlanan Gelecek” programı 9 Ekim saat 22:00 da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Konusunu işlediği ilk bölümüyle BengüTürk Tv’de ekranlara geldi. Dr. Emine ÇELİKSOY’un moderatörlüğünde yayınlanan ilk bölümde konuklarımız TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir KORKMAZ, Prof. Dr. Erkan GÖKSU ve Dr. Halit YILDIRIM Hocalarımız oldu.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, TÜRKAV İstanbul Şube Başkan Yardımcımız Prof. Dr. İlyas TOPSAKAL Hocamızın Kayınpederi Necati UMDU’nun cenazesine katılmışlardır. Merhuma ALLAH’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz.

Şehidimiz Mustafa Pehlivanoğlu’nu kabri başında dualarla andık. Ruhu şad olsun.

TÜRKAV Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abdullah AÇIK’a başlamış olduğu Gazi Üniversitesi Bilişim Enstitüsü Sekreterliği görevinde başarılar diliyoruz.Allah muvaffak etsin inşallah.

TÜRKAV Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAŞ’a başlamış olduğu Ptt Ankara Başmüdür Yardımcılığı görevinde başarılar diliyoruz. Allah muvaffak etsin inşallah.

TÜRKAV Genel Başkanı Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Çorum Şube yöneticilerimiz, Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkanı Sayın Veysel ŞAHİN’in muhterem anneleri Hikmet ŞAHİN’in Çorum İli Sungurlu ilçesinde yapılan cenaze törenine katılarak taziyelerini ilettiler. Allah rahmet eylesin mekânı cennet olsun inşallah.

TÜRKAV Manisa Şube Başkanımız Sayın Ali YURDDAŞ Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ ı ziyaret etmiştir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Konya Şube Başkanımız Sayın Süleyman NUR ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Yönetim Kurulumuz, Genel Merkez Yöneticimiz Bilgehan BARAN’ın düğün merasimine katıldılar. Genç çifte bir ömür mutluluklar dileriz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, TÜRKAV Polatlı Şube Başkanımız Sebahattin OĞUZLAR’ın oğlunun Polatlıda yapılan düğün merasimine katıldılar. Genç çifte bir ömür mutluluklar dileriz.

Sivas Ülkü Spor Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ömür TULUNAY ve Yönetim Kurulu üyelerine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV İzmir şube Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperlikleri için İl Başkan Vekili Sayın Serdar SEÇGİN ve yönetimlerine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV İzmir şube Yöneticilerimiz KAMUSEN Manisa İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperlikleri için İl Başkanımız Sayın İrfan TOKSOY ve yönetimlerine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Manisa şube Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları Manisa İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperlikleri için Ocak Başkanımız Sayın Nazmi AKÇAY ve yönetimlerine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Manisa Şube Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperlikleri için İl Başkanımız Sayın Ömer BAYSAL’a ve yönetimlerine çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Manisa Şube Başkanı olarak atanan Ali YURDDAŞ Başkanımıza yeni görevinin hayırlı olmasını diliyor, görevi devreden Osman KURTULMUŞ Başkanımıza hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Gardaş Azerbaycan basınında TÜRKAV https://www.moderator.az/news/341826.html https://cebhe.info/azerbaycan_esl_qardasliq_movqeyini_gosterdi_ebubekr_qorxmaz-231327 https://yenigundem.az/ebubekr-qorxmaz-azerbaycan-esl-qardas-liq-mo-vqeyini-go-sterdi/ https://kanal5.az/az/news/7623/ebubekr-qorxmaz-azerbaycan-esl-qardasliq-mvqeyini-gsterdi-turkiye-qardas-azerbaycanin-desteyinden-memnundur/ https://sherg.az/x%C9%99b%C9%99r/137541 https://avropa.info/post/353424 https://azxeber.com/az/azerbaycan-esl-qardasliq-mvqeyini-gsterdi/ https://teleqraf.com/news/dunya/260353.html https://demokrat.az/news/50665 https://azerforum.com/az/society/702191/ebubekr-qorxmaz-azerbaycan-esl-qardasliq-movqeyini-gosterdi https://obyektiv.net/ebub%C9%99kr-qorxmaz-az%C9%99rbaycan-%C9%99sl-qardasliq-movqeyini-gost%C9%99rdi

Genel Merkezimizi  ziyaret eden, Genel Merkez Yöneticimiz Çankırı Karatekin Üniversitesi Dr. Öğr.Üyesi  Emine Çeliksoy, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Kadın kolları Başkanımız Sayın Hilal CEYLAN’a “Yönetişimin Kurumsallaşma Üzerine Etkileri” isimli kitabını takdim ettiler.

Lider Devlet BAHÇELİ:Sultan Alparslan Türklüğün vatan şerefidir.Gazi Mustafa Kemal Atatürk Türklüğün kurtuluş simgesidir

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Ahlat programı kapsamında teşkilat mensuplarımızla bir araya geldi.

Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ile Ahlat’ta Gençlik Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdiler.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ Beyefendinin yapım fikrini verdiği, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi açılışı ve Malazgirt Zaferinin kutlama programına katılmak üzere Ahlat’talar…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, TÜRKAV Ankara Şube Başkanımız Sayın Halil Recep FERAH ve Genel Merkez Yöneticimiz Sayın Gökhan AYDEMİR Çubuk ilçemizi ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Milliyetçi Hareket Partisi Çubuk İlçe Başkanı Sayın İhsan MUTLU’ya, Çubuk Ülkü Ocakları Başkanımız Sayın Kadir METİN’e, Türk Eğitim Sen Çubuk İlçe Başkanı Sayın Coşkun KAYA’ya, Türkav Çubuk Temsilcimiz Sayın…

TÜRKAV Çorum Şube Başkanımız Sayın İlyas GÜL, Türkiye Kamu-Sen Çorum İl Başkanı Sayın Selim AYDIN ve Türk Tarım Orman-Sen Şube Başkanı, Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Sayın Bayram IŞIK ve Ülkü Ocakları Çorum İl Başkanı Sayın Orhan TOSİK, Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

2020 08 11 Muhammet KUTLU İle Gün Başlıyor – Ebubekir KORKMAZ

TÜRKAV Genel Başkanı Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Ahmet Yiğit YILDIRIM’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin yanı sıra çok sayıda kişi namazda saf tuttu.

TÜRKAV Polatlı Şube Başkanımız Sayın Sebahattin OĞUZLAR ve Yönetimi, Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

MHP Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin takdirleriyle Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit YILDIRIM oldu. MHP MYK Üyesi ve İstanbul Ülkü Ocakları Eski Başkanı Ahmet Yiğit YILDIRIM MHP Lideri Devlet BAHÇELİ tarafından 06 Temmuz 2020 tarihinde Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı olarak atandı.

TÜRKAV Anamur eski şube başkanlarımızdan Veli SAVCI Hocamız Hakka yürümüştür. Merhuma Yüce Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Türk Tarım Orman-Sen Gnl. Bşk. Yrd. Sayın Mustafa BUYRUK, Sayın Mükremin KARA ve Sayın Aydın SERT ile beraber Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Çorum Şube Başkanımız Sayın İlyas GÜL, Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Asil Kalemler Yazarlık Okulu kursiyerlerimiz, Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanı Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Çorum Şubemiz, Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkanı Sayın Veysel ŞAHİN’in kayınvalidesi Feride PEŞMEN’in Çorum İli Sungurlu ilçesinde yapılan cenaze törenine katılarak taziyelerini ilettiler. Merhumeye ALLAH’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.

Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN İle Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir araya geldi.

TÜRKAV Eskişehir Şube Başkanımız Sayın Hasan SEZER ve Türkiye Kamu Sen Eskişehir İl Başkanı Sayın Haydar URFALI Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ederiz.

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sayın Mehmet ÖZDAMAR genel merkezimizi ziyarete geldiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’den Teşkilatlara Genelge Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ teşkilatlara bir genelge gönderdi. Genelgede “Yeni Normal” sürece de değinen MHP Lideri Bahçeli’nin teşkilatlara gönderdiği genelgede 9 maddeden oluşan hükümler yer aldı. Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ teşkilatlara bir genelge gönderdi. Genelgede “Yeni Normal” sürece de değinen MHP Lideri Bahçeli’nin teşkilatlara gönderdiği genelgede…

27 Mayıs Gün SAZAK ve Ülkücü Şehitleri Anma Programı 2020

TÜRKAV Bozkurt’un ( TÜRKÜN) Öteler Düşü Ramazan Sohbetleri 06 – Dr. Ali GÜLER – Atatürk’ün Gelecek Vizyonu, Dünya ve Türkiye- 19/05/2020

TÜRKAV Bozkurt’un ( TÜRKÜN) Öteler Düşü Ramazan Sohbetleri 05 – Prof. Dr. Hasan OKTAY – Yeni Dünya Düzeni ve Türkiye – 16/05/2020

TÜRKAV Bozkurt’un ( TÜRKÜN) Öteler Düşü Ramazan Sohbetleri 04 – Prof. Dr. Kutluk Kagan SÜMER – Değişen İktisadi Yapı ve 2023 Fırsatlarımız – 12/05/2020

TÜRKAV Bozkurt’un ( TÜRKÜN) Öteler Düşü Ramazan Sohbetleri 03 – Prof. Dr. İlyas TOPSAKALI – Türk Milletinin Medeniyet Kurma Dinamikleri ve Yeni Medeniyet Tasavvuru – 09/05/2020

TÜRKAV Bozkurt’un ( TÜRKÜN) Öteler Düşü Ramazan Sohbetleri 02 – Prof. Dr. Erkan GÖKSU – Türk Düşüncesi – 05/05/2020

TÜRKAV Bozkurt’un ( TÜRKÜN) Öteler Düşü Ramazan Sohbetleri 01- Prof. Dr. Ruhi ERSOY – Dijitalleşen Dünyada Gençlik ve Milli Kültür İlişkisi – 02/05/2020

Başbuğumuz Alparslan Türkeş’i kabri başında dualarla andık.

TÜRKAV Şubelerimiz aracılığıyla, üyelerimiz tarafından Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ’in vefatının 23. seneyi devriyesi münasebetiyle Yasin sureleri ve Hatmi Şerifler okunarak, Başbuğumuzun ruhuna hediye edilmiştir. Allah hayırlarını kabul etsin. Başbuğumuzun ruhu şad, mekânı cennet olsun.

TÜRKAV Şırnak Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Ahmet Yavuz DOGAN genel merkezimizi ziyarete geldiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

MHP Tatvan İlçe Başkanımız Sayın Selahattin AYYILDIZ, MHP Adilcevaz İlçe Başkanı Sayın Seyithan AKKUŞ,  MHP Güroymak İlçe Başkanı Sayın Cindi TARHAN ve Ülkü Şehidimiz Tillo UÇAK’ın oğlu Sayın Tekin UÇAK Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Asil Kalemler Yazarlık Okulu”, 4.hafta programını tamamladı. Kıymetli hocalarımız Sayın Osman BAŞ, Sayın Kaya KUZUCU ve kursiyerlerimize çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Afyonkarahisar Ülkü Ocakları İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Ocak Başkanımız Sayın Abdurrahman Timur BAYRAM’a teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İlçe Başkanı Sayın Fahri Fevzi KARTAL’a teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa GÜN’e teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Afyonkarahisar Şubemizin açılışına katıldılar. Programda bizleri yalnız bırakmayan Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa GÜN’e, Ülkü Ocakları İl Başkanı Sayın Abdurrahman Timur BAYRAM’a, Türk Yerel Hizmet Sen Genel Başkanı Sayın Mustafa YORMAZ’a, Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Sayın Fevzi KARTAL’a, Türkiye…

TÜRKAV Genel Merkez Yönetim Kurulu Kararı gereği, TÜRKAV Manisa Şube Başkanlığına Celal Bayar Üniversitesi Doktor Öğretim Üyesi Sayın Ali YURDDAŞ atanmıştır. Eski Şube Başkanımız Sayın Osman KURTULMUŞ ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederiz.

Taşmedreseliler Derneği Genel Başkanı Sayın Naim YANIK’ın rahmeti rahmana kavuşan kıymetli babalarının cenazesine katıldık. Merhuma rahmet, başkanımıza ve yakınlarına sabırlar diliyoruz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz, TÜRKAV Çorum Şubemizin düzenlediği “İstiklal Marşımızı Güzel Okuma Yarışması” organizasyonuna katıldılar. Başta TÜRKAV Çorum Şube Başkanımız Sayın İlyas GÜL olmak üzere organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz, TÜRKAV Kastamonu Şubemizin düzenlediği “Mehmet Feyzi Efendi’yi Anma” Programına katıldılar. Başta TÜRKAV Kastamonu Şube Başkanımız Sayın Hamdi ÖZDEN olmak üzere programda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Asil Kalemler Yazarlık Okulu”, 3.hafta programını tamamladı.Kıymetli hocamız Sayın Bilgehan Atsız GÖKDAĞ’a ve kursiyerlerimize çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Türk Eğitim Sen Balıkesir 1 Nolu Şube Başkanlığının düzenlediği Cesur Yüreklerin Kuvayi Milliye Buluşmasına katıldılar.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz TÜRKAV Balıkesir Şube Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için TÜRKAV Balıkesir Şube Başkanı Sayın Adnan TATOĞLU’na teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Türk Sağlık Sen Balıkesir Şubesinin düzenlediği Eğitim ve Bilgilendirme Toplantısına katıldılar.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Balıkesir Ülkü Ocakları İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Ocak Başkanımız Sayın Yunus Kazım ÇALIŞKAN’a teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Türk Eğitim Sen Balıkesir 1 nolu şubesi tarafından Şehit Yüzbaşı İlker ACAR Kütüphanesinin açılış programına katıldılar.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın Gökay YÜKSEL’e teşekkür ederiz.

TÜRKAV Ankara Temsilciliğimizin her hafta Cuma akşamı düzenlediği sohbetlerimizde Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAS ve Genel Merkez Yöneticilerimizin katılımlarıyla gerçekleşen programda bu haftaki konuğumuz Sayın Prof. Dr.Mustafa İLBAŞ’dı. Kıymetli Hocamıza “Enerji, Politik Dünya ve Türkiye” konusunda bizleri bilgilendirdiği için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Kocaeli Ülkü Ocakları İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Ocak Başkanımız Sayın Yunus Emre Kurt’a teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Aydın ÜNLÜ’ye teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz KAMU SEN Kocaeli İl Başkanlığının kahvaltı programına katıldılar. Misafirperverlikleri için Orhan KÜTÜK’e teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz TÜRKAV Sakarya Şubemizi ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Recai CİRAN ve yönetimine teşekkür ederiz.

Bize emanet edilen bu kutlu sancağı, davamızın izinde Liderimizin emrinde, teşkilatlarımız ile bütünlük içerisinde taşımaya devam ediyoruz. Allah sevdamızdan ayrı koymasın. Varolsun Ülkücü, Milliyetçi Hareket, Varolsun TÜRKAV…

Ülkü Ocakları Gençlik Teşkilatımız, ulvi hedefteki yol arkadaşımızdır. Turan yolunda kader birliğimiz sürekli olacaktır. Tüm Şubelerimizle birlikte bu sorumluluğun bilincindeyiz, Varlığımızın sonuna kadar bu şekilde davranacağız. Türk Milletinde sözümüz var. Başaracağız…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, şehidimize son vazifemizi yapmak üzere Ahmet Hamdi Akseki camiinde düzenlenen cenaze namazına katıldılar. Vatan için göz kırpmadan şehadete yürüyen tüm şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve necip milletimize başsağlığı diliyoruz.

“Asil Kalemler Yazarlık Okulu”, Deneme, Fıkra ve Makale konularını içeren 2.hafta programını tamamladı. Kıymetli hocamız Sayın Kenan EROĞLU’na ve kursiyerlerimize çok teşekkür ediyoruz.

“İman ile ıstırabın yoğurduğu” Türk Milleti yine tarihin dar bir geçidinden geçmektedir. Dün gece yüreklerimiz dağlandı. Vatan Evlatları Şahadete erdi. Yenilmez iman ve yenilmez iradenin temsilcisi Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Necip Türk Milletine sabır niyaz ediyoruz. O yenilmez iradenin; mazlumun hakkını savunmak için çıktığı seferde, mehmetçiklerimiz için de gerekeni yapacak güç ve kudrette olduğunun bilinmesi…

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abdullah AÇIK ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Sayın Kağan KARA ve Sayın Alper ŞENAY TÜRKAV Burdur Şubemizin düzenlediği “Maturidilik” konulu konferansa ve Sayın Kaya  KUZUCU’nun  Yesi Ruhu Dinletisi’ne katıldılar. Programı düzenleyen Şube Başkanımız Sayın Kürşat ÖZDAŞLI ve yönetimine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ankara Seğmen Ocağını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz “Kapı Dergisi” Yönetim merkezini ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Antalya Türk Eğitim Sen Şube Başkan Yardımcısı Orhan GÜREŞCİ ve üyemiz Musa AKIŞ ziyaretimize geldiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TURKAV Çankırı Şubemizin organize ettiği, “Milli Kültür, Milli Kimlik ve Milli Şahsiyet Üzerine Düşünceler” adlı panele katıldılar. Panelde konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Baş Danışmanı Sayın Prof.Dr. Ruhi ERSOY’a teşekkür ederiz. Ayrıca desteklerinden dolayı Çankırı Belediye Başkanı Sayın İsmail Hakkı ESEN, İlçe Başkanı Sayın Bahadır…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Haraket Partisi Kırıkkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. İl Baskanımız Sayın Erdal BALOĞLU’na Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Kırıkkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Kırıkkale Şubemizin düzenlediği kahvaltı programına katıldılar. Programda misafirimiz olan Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Milletvekili Sayın Halil ÖZTÜRK’e, Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanımız Sayın Erdal BALOĞLU’na, Sulakyurt Belediye Başkanı Sayın İsmail BİLDİK’e, Hacılar Belediye Başkanı Sayın Mehmet KOYUNCU’ya, Yahşihan Belediye Başkanı Sayın Osman TÜRKYILMAZ’a, Türkiye…

“Asil Kalemler Yazarlık Okulu” bugün ders başı yaptı. Kursumuzda eğitimci olan Kıymetli Hocalarımıza ve katılımcılara çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Ankara Şubemiz tarafından Ülkücü Şehidimiz Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU anısına düzenlenen Kur’anı Kerim Tilaveti programına katıldılar.

Yusuf yüzlü Şehidimiz, Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU için yurt sathında, tüm şubelerimizde anma etkinlikleri düzenlendi. Şehidimize yüce Allah’tan gani gani rahmet diliyoruz. Unutmayacağız…

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Dr.Öğretim Üyesi Sayın Ali YURDDAŞ Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Kocaeli Şube Başkanı Oruç SULUSARAY ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Yunus Emre KURT ve Yönetimi Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

22 Şubat’ta vakfımızda başlayacak olan “Asil Kalemler Yazarlık Okulu” etkinliğinin son toplantısını çok değerli hocalarımızın katılımıyla gerçekleştirdik.

TÜRKAV Gebze Şube Başkanı Ozan ÖZOCAK ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Kayseri Şubemizin düzenlediği panel ve Kaya KUZUCU’nun “Ruhların Göçü” programına katıldılar. Programın düzenlenmesinde emeği geçen Kayseri Şube Yöneticilerimize ve Katılan ülküdaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Kayseri Ticaret Odasını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Ticaret Odası Başkanı Sayın Ömer GÜLSOY’a çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Kayseri Ülkü Ocaklarını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Ocak Başkanımız Sayın Serdar TURAN’a çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Taş Medreseliler Kayseri İl Başkanlığını ziyaret ettiler.  Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Kadın Kolları Başkanı Sayın Emine Özge SOYSAL, İl Başkan Yardımcıları Sayın Ferhat TEMİZEL ve Hacı AKSAKALOĞLU’na çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Ankara Temsilciliğimizin her hafta Cuma akşamı düzenlediği sohbetlerimizde Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAS ve Genel Merkez Yöneticilerimizin katılımlarıyla gerçekleşen programda bu haftaki konuğumuz Sayın Dr. Cemil Doğaç İPEK’di. Kıymetli Hocamıza “Suriye’deki Güncel Gelişmeler ve Türkiye” konusunda bizleri bilgilendirdiği için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı İl Başkanlığının düzenlediği Kuruluşun 51. Yıl dönümü programına katıldılar. Nazik davetleri ve alakaları için teşekkür ediyoruz.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Sayın Serkan TOK, TÜRKAV Kayseri Şube Başkanlığını ziyaret etti. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

“Asil Kalemler” Yazarlık Okulu Kelamdan Kaleme Yolculuk Başlıyor. TÜRKAV “Asil Kalemler” Yazarlık Okulu 2.Dönem Başvuruları açıldı. Son başvuru tarihi: 16 Haziran 2021 Başlangıç: 19 Haziran 2021 Bitiş: 30 Aralık 2021 (Yaz Tatili Arası: 23.07.2021 – 11.09.2021) Detaylı Bilgi ve Başvuru Dökümanı

TÜRKAV Malatya Şube Başkanı Muhsin YİĞİT ve Başkan Yardımcısı Bünyamin BORAN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türk Tarım Orman Sen Başkanlar Kurulu Genişletilmiş Eğitim ve İstişare Toplantısına Katıldılar.

TÜRKAV Kırıkkale Şube Başkanı Galip ÖZTÜRK ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığının organize ettiği “Türk Dünyası Hizmet Ödülleri” takdim programına katıldılar. Genel Başkanımız programda yılın sivil toplum kuruluşu ödülüne layık görülen Osmaniye vakfına ödülünü takdim etti. Ülküdaşlarımızı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz MHP Çanakkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın Ali Tuğrul YILDIRIM’a teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları Çanakkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Ocak Başkanı Sayın Hakan İMAMOĞLU’na çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Çanakkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

İstanbul Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından altıncısı düzenlenen “Türk Dünyası Hizmet Ödülleri” takdim programını düzenleyen, emek veren ve katılım gösteren tüm ülküdaşlarımızı tebrik ediyor bu güzel etkinliğin devamında desteğimizin ve katılımımızın süreceğini bildiriyoruz. Var olsun Ülkü Ocakları…

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığının organize ettiği “Türk Dünyası Hizmet Ödülleri” takdim programına katıldılar. Genel Başkanımız programda yılın sivil toplum kuruluşu ödülünü takdim etti. Ülküdaşlarımızı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

TURKAV Genel Başkanımız Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz MHP İstanbul İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın Birol GÜR’e teşekkür ederiz.

TURKAV Genel Başkanımız Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz İstanbul Taşmedreseli Ülkücüleri ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TURKAV Genel Başkanımız Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Sayın Kazım Erdi AKTUNÇ’a teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV İstanbul Şube Yönetimi ve üyeleri ile bir araya geldiler.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen’e bağlı federasyonların İstanbul Şube Yönetimleri için düzenlenen bölge İstişare toplantısına katıldılar. Toplantıda Sendika Şube Başkanlarına hitap eden Genel Başkanımız TÜRKAV’ımızın gelecek vizyonu hakkında bilgilendirme yaptılar.

TÜRKAV Ankara Temsilciliğimizin her hafta Cuma akşamı düzenlediği sohbetlerimizde bu akşamki konuğumuz Sayın Dr. Umut BAŞAR oldu. Kıymetli Hocamıza “İran Amerika gerginliği ve Türkiye’ye Yansımaları” konusunda bizleri bilgilendirdiği için çok teşekkür ediyoruz.

Kocaeli Türk Eğitim Sen 1 nolu Şube Başkanı Yaşar Çağrı ŞANLI Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Kızılcahamam Şube Başkanı Sinan MUSLU ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Türk Eğitim-Sen Konya 2 nolu Şube Başkanı ve Türkiye Kamu-Sen Konya İl Temsilcisi Veli DOĞRUL ve Yönetimi Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ Beyefendinin Başdanışmanı Sayın Prof. Dr. Ruhi ERSOY Genel Merkezimizi ziyaret ederek bizleri onurlandırdılar. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Bartın İl Başkanı Sayın Sezai HANGİŞİ’i ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz MHP İl Başkanı Sayın Ercüment ÖZCELİK’i ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için MHP İl Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Bartın Belediye Başkanı Sayın Cemal AKIN’ı ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Bartın Ülkü Ocaklarını ziyaret ettiler. Genel Başkanımız ocağımızda, ülkücü kardeşlerimizle sohbet ettiler. Misafirperverlikleri için Ocak Başkanımız Sayın Duran IĞIL ve Ocaklı kardeşlerimize çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Bartın Şubemizin açılışına katıldılar. Misafirperverlikleri için Sayın Emre ÖNDER’e teşekkür ediyoruz. Açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Ercüment ÖZÇELİK, Bartın Belediye Başkanımız Sayın Cemal AKIN, Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Murat DEMİR ,Kumluca Belediye Başkanı Sayın İsmail CEM, Hasankadı Belediye Başkanı…

TÜRKAV Ankara Şubemizin yeni yönetimiyle tanışma ve teşkilatlarımızın birlikteliği için düzenlediğimiz, Türkiye Kamu Sen’e bağlı sendikaların Ankara Şube başkanlarının katılım sağladığı toplantımıza, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcımız Sayın Yaşar YILDIRIM da teşrif ederek onur verdiler. Çok değerli Genel Başkan Yardımcımız ve davetimize icabet eden kıymetli şube başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. Varolsun teşkilatlarımız…

TURKAV Iğdır İl Başkanımız Kurban PARLAR ve yönetim kurulu üyesi Gündüz YASAR, Kamu Sen il başkanı Ali ARSLAN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRK-EĞİTİN SEN Genel başkan Yardımcısı Selahattin DOLĞUN ve TÜRK-EĞİTİM SEN Kayseri şube başkanı Muharrem ÇOLAK Genel Merkezimizi ziyarete geldiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

ÜLKÜ BİR Genel Başkanı Fatih ÇAKMAKTEPE ve Yönetimi Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRK EĞİTİM SEN Karaman Şube Başkanı Gazi ALKAN Ve Yönetimi Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Kütahya Ülkü Ocakları Başkanı Serdar AKKOÇ ve Yönetimi TÜRKAV Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Bayburt İl Temsilcimiz Cihan SAKA, KAMU-SEN Bayburt İl Temsilcisi Ahmet ÇALIŞKAN ve Bayburt Ülkü Ocakları İl Başkanı Yunus Emre ZENGİN ve yönetimi genel merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

15. Dönem Siyaset ve Liderlik Okulunu Başarı ile bitiren TÜRKAV Genel Merkez Yöneticimiz Sayın Serkan GÜÇLÜ’yü tebrik eder, bürokrasi ve siyaset hayatında başarılar dileriz.

Liderimiz Devlet BAHÇELİ beyin katılımı ile gerçekleşen siyaset ve liderlik okulu 15.dönem mezuniyet törenin de Genel Başkanımız Ebubekir KORKMAZ, Erkut Celil BALCI kardeşimizin sertifikasını taktim etti.

Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’nin katılımları ile Siyaset ve Liderlik Okulunun 15. Dönem Sertifika Törenine Genel Merkez Yönetim Kurulu olarak katılım sağladık. Sertifikalarını alan tüm Ülküdaşlarımıza başarılar dileriz.

TÜRKAV Ankara Temsilciliğimizin her hafta Cuma akşamı düzenlediği sohbetlerimizde bu akşamki konuğumuz Sayın Prof. Dr. Hasan OKTAY Hocamız oldu. Kıymetli Hocamıza “Türkiye’nin Doğuya Açılan Kapısı KAFKASYA” konusunda bizleri bilgilendirdiği için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, Türkiye Kamu Sen’in düşük maaş zamlarını protesto etmek için düzenlediği “Bordro Yakma Eylemine” katıldılar.

TÜRKAV Ankara Şubemizin her hafta Cuma akşamı düzenlediği sohbetlerimizde bu akşamki konuğumuz Sayın Prof. Dr. Üçler BULDUK Hocamız oldu. Kıymetli Hocamıza Türklerde Devlet Anlayışı konusunda bizleri bilgilendirdiği için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Çankırı Şubemizin Sarıkamış Şehitleri için düzenlediği organizasyona katıldılar. Organizasyonda eşlik eden Milliyeti Hareket Partisi Çankırı İl Başkanını Hasan ÇAKIR, Belediye Başkanı İsmail Hakkı ESEN, Ülkü Ocakları İl Başkanı Alperen ŞAHİN, Milliyeti Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Bahadır AKBABA, diğer ilçe başkanlarımız, KAMU-SEN İl Başkanı İsmail…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Aksaray Şubesi ziyaretleri esnasında Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekilimiz Sayın Ramazan KAŞLI, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Mustafa ÇÖLKESEN, Merkez İlçe Başkanımız Sayım İrfan ÇITAK,  Kadın Kolları Başkanımız Sayın Nermin FİDAN, Ülkü Ocakları Başkanımız Sayın Muhsin ARSLAN ve Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi Sayın Taner…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Nevşehir ziyaretleri içerisinde Türkiye Kamu Sen Nevşehir Şube Başkanları ile görüştüler. Başta Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi Turgay ÇETİN olmak üzere tüm sendika şube başkanlarımıza misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın İlhan KAYA ve Yönetim Kurulu üyelerine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Merkez İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İlçe Başkanımız Sayın Gökhan GÖĞDEMİR ve Yönetim Kurulu üyelerine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Nevşehir Ülkü Ocaklarını ziyaret ettiler. Genel Başakanımız ocağımızda, ülkücü kardeşlerimizle sohbet ettiler. Misafirperverlikleri için Ocak Başkanımız Sayın Ali TÜRKER ve Ocaklı kardeşlerimize çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAŞ, Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Kenan AKTÜRK,  Sayın Erkan YILMAZ ve Kadın Kolları Başkanımız Sayın Hilal CEYLAN TÜRKAV Nevşehir Şubemizin açılışına katıldılar. Misafirperverlikleri için Sayın Agah Bahadır CEYLAN’a teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Mersin Şubemiz Seçimli İstişare toplantısını gerçekleştirdiler. TÜRKAV Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAŞ, Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Erkan YILMAZ ve Kenan AKTÜRK”ün de katıldığı toplantıda Şube Başkanımız Sayın Mustafa YALÇIN olmuştur. Başkanımıza ve camiamıza hayırlı olmasını diliyor, devir teslim yapan Başkanımız Sayın Mustafa TEKEREK’e de yaptığı hizmetler için teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAŞ, Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Erkan YILMAZ ve Kenan AKTÜRK Mersin temasları esnasında Ulku Ocaklari İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Ulku Ocaklari İl Başkanı Sayın Cagri UNAL’a ve Yönetimine teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAŞ, Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Erkan YILMAZ ve Kenan AKTÜRK Mersin temasları esnasında Türkiye Kamu Sen İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Kamu Sen İl Başkanı Sayın Metin ERCAN’a ve Yönetimine teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Trabzon Şube Başkanımız Sayın Kenan KURU ve Yönetim Kurulu Üyelerine misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Milliyetçi Hareket Partisi Trabzon İl Başkanı Sayın Bekir Sıtkı TARIM, TÜRKAV Trabzon Şubemizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri ve  hediyeleri için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Trabzon Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Altan ŞAHİN ‘i ziyaret ettiler. Ocak Başkanımıza misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ İstişare toplantısı için bulunduğu Trabzon’da yerel basına vakfımızın etkinlikleri ile ilgili demeç verdi.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Trabzon Şube Başkanımız Sayın Kenan KURU ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Trabzon’da düzenlenen Türkiye Kamu-Sen Bölge toplantısına katıldılar.

TÜRKAV Ankara Şubemizin her hafta Cuma akşamı düzenlediği sohbetlerimizde bu akşamki konuğumuz Sayın Prof. Dr. Varis ÇAKAN Hocamız oldu. Kıymetli Hocamıza böylesine hassas bir konuda bizleri bilgilendirdiği için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Bolu Şube Başkanımız Sayın Ulaş AYDOĞAN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Türk Eğitim Sen Serik İlçe Temsilciliğimiz ev sahipliğinde Serik İlçemizde görev yapan Ülkücü Kamu Çalışanları ile İstişarelerde bulunmuştur. Misafirperverlikleri için Serik Türk Eğitim Sen ilce temsilcisi Sayın Varol CİVCİR’e teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ TÜRKAV Erzincan İl Temsilciliğimizin açılışını yaptılar. Program esnasında bizleri yalnız bırakmayan, Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi Sayın Akın ÜSTÜN, Erzincan Belediye Başkanı Sayın Bekir AKSUN, Milliyetçi Hareket Partisi Erzincan İl Başkanı Sayın Salih AKSU, Ülkü Ocakları Genel Sekreteri Sayın Ömer Çağrı ÖZDEMİR, Mercan Belediye Başkanı Sayın Bayram BİLİCİ, Kamu Sen…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Erzincan İl Temsilcimiz Sayın Kürşat YILMAZ,  KAMU-SEN İl Başkanımız Sayın Kemal TÜTÜK’ ü ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri ve ilgileri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Erzincan İl Temsilcimiz Sayın Kürşat YILMAZ Milliyetçi Hareket Partisi Erzincan İl Başkanımız Sayın Salih AKSU ‘yu ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri ve ilgileri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Antalya Şubemiz Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanımız Sayın Hilmi DURGUN ‘u ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri ve ilgileri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ Türk Eğitim Sen İlçe Yönetim Kurulları İstişare toplantısında eğitim çalışanlarının haklı mücadelesinde sahalarda olan sendikacı arkadaşlarımıza hitap etti. Misafirperverlikleri ve ilgileri için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Gaziantep Şube Başkanımız Sayın Selçuk UĞUR ve Yönetim Kurulu Üyeleri Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TÜRKAV Kilis Şube Başkanı Sayın Murat ACIROĞLU, Kilis Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Sayın Osman BOYBEYİ, Türk İmar Sen Kilis Şube Başkanı Sayın Kürşad ŞEYLAN ve TÜRKAV Kilis Şubesi Eski Başkanı Sayın Hasan UTUCU Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Ahlat Şubemizin düzenlediği “TÜRKAV’ın Dünü Bugünü ve Yarını” Konulu konferansa katıldılar. Konferansta konuşmacı olan Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ konferans sonrası katılımcıların sorularını cevapladılar.

TÜRKAV Ankara Şubemizin her hafta Cuma akşamı düzenlediği sohbetlerimizde bu akşamki konuğumuz Sayın Prof. Dr. Sadettin GÖMEÇ Hocamız oldu. Kıymetli Hocamıza doyumsuz sohbeti için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları Bitlis İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkan Yardımcımız Sayın Fatih BALIK’a çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz MHP Bitlis İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın Turan DENİZ’e çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Pençe Hareketinde çıkan çatışmada yaralanıp, kaldırıldığı hastanede şehadet şerbetini içen Şehidimiz Alparslan KURT’un mevlidine katıldılar.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ Van’da düzenlenen Kamu Sen Bölge İstişare Toplantısına katılmışlardır.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Bitlis Kamu Sen İl Temsilciliğini ziyaret ettiler.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Tatvan Temsilcilik Binamızın açılışı için Bitlis’teler. Vakfımızın Türk Eğitim Sen Bitlis Şubesi ile birlikte kullanacağı binanın açılışına katılarak desteklerini bizden esirgemeyen; Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Sayın Önder KAHVECİ’ ye, Türk Haber-Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU’ na, Türk Tarım Orman -Sen Genel Başkanı Sayın Ahmet…

Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ, 2020 yılı bütçe görüşmeleri için TBMM’de

Prof. Dr. Alparslan DEMİR Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

MHP Siyaset ve Liderlik Okulu 15. Donem Öğrencileri Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

MYK üyemiz Sayın Musa KÜÇÜK, Türkgün Yazarı Sayın Mustafa ÖNDER ve SONSAM Sonsuz Türk Stratejik Araştırma Merkezi Başkanı Sayın Muhammet Şamil KURAL Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ TÜRK Eğitim-SEN İlçe Temsilcileri Eğitim ve İstişare Toplantısına katılmışlardır.

MHP Lideri BAHÇELİ: Hiçbir sözümüzü unutmayacağız, hiçbir vaadimizden sapma göstermeyeceğiz Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ, “Milliyetçi Hareket Partisi ilkeli, iradeli, sorumlu, ahlaklı ve akıl dolu siyasi duruşundan taviz vermeden, Cumhur İttifakı’nın sorgulanmasına ve yıpranmasına müsaade etmeden mücadelesine kararlıkla devam edecektir. Hiçbir sözümüzü unutmayacağız, hiçbir vaadimizden sapma göstermeyeceğiz.“ dedi. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı…

Etimesgut Belediyesi Ziyaretimizin Basında Çıkan Haberleri

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ın öncülüğünde yapılan TÜRKAV Bölge toplantısı sonrası, Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat İl Başkanı Sayın Ferhat ALTAN’a, Yozgat Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Turan KARAKUŞ’a, Sorgun Belediye Başkanı Sayın Erkut EKİNCİ’ye, Sarıkaya Belediye Başkanı Sayın Ömer AÇIKEL’ e, Akdağmadeni Belediye Başkanı Sayın Nezih YALÇIN’a, Şefaatli Belediye Başkanı Sayın Müjdat KARACA’ ya,  Sorgun Araplı…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Çorum Şube Başkanı Sayın İlyas GÜL’ü ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları Çorum İl Başkanı Sayın Orhan TOSİK’i ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz MHP Çorum İl Başkanı Sayın Agah KARAPIÇAK’ı ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Çorum Şube Başkanı Sayın Selim Aydın’ı ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

MHP Çanakkale İl Başkanı Sayın Ali Tuğrul YILDIRIM, İl Başkan Yardımcıları Sayın Ercan VATAN, Sayın Aytaç SUNAL, Merkez İlçe Başkanı Sayın Mehmet ÖZEL ve Ezine İlçe Başkanı Sayın Tahsin YÜKSEL Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Bölge toplantılarının dördüncüsünü TÜRKAV Yozgat Şubemizin ev sahipliğinde gerçekleştirdik. Toplantıya özveriyle hazırlanan Şube Başkanımız Kemal ERGÜN ve yönetimine emekleri için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Ankara Şubemizin organize ettiği, bu akşam ilkini gerçekleştirdiğimiz TÜRKAV Cuma sohbetimize Prof. Dr. Hasan ONAT Hocamız konuşmacı olarak katıldı. “Maturidi Geleneğin” konu edildiği ve yoğun katılımın olduğu programımızın sonunda Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Kıymetli Hocamıza plaket takdim etti

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yöneticilerimiz ile TÜRKAV Ankara Şube Başkanı Recep Halil FERAH ve Şube Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanımız Sayın Turgay BAŞTUĞ’u ziyaret ettiler. Başkanımıza misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz. Varolsun teşkilatlarımız.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yöneticilerimiz ile TÜRKAV Ankara Şube Başkanı Recep Halil FERAH ve Şube Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Sinan ATEŞ’i ziyaret ettiler. Genel Başkanımıza misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz. Varolsun teşkilatlarımız.

Bugün TÜRKAV Genel Merkez Yöneticileri olarak Etimesgut Belediye Başkanı Sayın Enver DEMİREL’in davetlisi olarak Etimesgut İlçemizdeki Sosyal Tesisleri ziyaret ettik. Tüm öğleden sonrayı kapsayan gezimizde varolsunlar, Sayın Oğuz SULUSARAY bizleri yalnız bırakmadan eşlik ettiler. Tüm sosyal tesisler emeğin ve özverinin imzasını taşıyordu muhakkak, fakat içlerinden bir tanesi gönlümüzün derinliklerine kadar tesir etti. “Engelsiz Yaşam Merkezi”…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Suriye Türkmen Meclisi 5. Olağan Genel Kurul Toplantısı için Çobanbeydeler. Genel Kurulun Türk Dünyasına hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türk Eğitim Sen Eskişehir 1Nolu Şubenin düzenlediği “Milli Mücadele’nin 100. Yılında Türkiye Sevdalıları Bir arada” etkinliğine katıldılar. Ata Ocağımız Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekilleri, Yönetici ve üyeleri, Sevdamızın diğer yanı Ülkü Ocakları Yöneticileri,Teşkilat mensupları TÜRKAVımızın değerli Yöneticileri ve üyeleri ile Sendikamızın Yönetici ve üyelerinin buluştuğu, birliğimizin perçinlendiği…

Doğu Türkistan Eski Başbakanı ve Doğu Türkistan Derneği Başkanı Abdulvali BUĞRA Genel Merkezimi ziyaret ettiler. Başkanımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, güzel evlatlarıyla bir ömür mutluluk diliyoruz.

Etimesgut Belediye Başkanımız Sayın Enver DEMİREL Genel Merkezimizi ziyaretleri esnasında vakıf üyeliğini de güncellediler. Başkanımıza nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz.

Etimesgut Belediye Başkanı Sayın Enver DEMİREL ve Basın Yayın Müdürü Sayın Oğuz SULUSARAY Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Kadirli Şube Başkanı Levent BİNİCİ ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcımız Sayın Yaşar YILDIRIM Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için Genel Başkan yardımcımıza çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Karaman Şube Başkanlığına Sayın Mehmet BOZKURT atanmıştır. Yüce Allah’tan Başkanımıza muvaffakiyetler diliyoruz.Programımıza katılarak onurlandıran Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Baş Danışmanı ve MHP Siyaset Okulu Koordinatörü Sayın Ali GÜLER’e ve tüm ülküdaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Baş Danışmanı MHP Siyaset ve Liderlik Okulu Koordinatörü Doç.Dr. Ali GÜLER, çevre şubelerimizden şube başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte TÜRKAV Karaman İl Temsilcimiz Mehmet BOZKURT’u ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Karaman İl Temsilcimiz Mehmet BOZKURT’a çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Kamu Sen İl Başkanı Nedim ÜNAL’ı ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Kamu Sen İl Başkanı Nedim ÜNAL’a çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Karaman Belediye Başkanı Savaş KALAYCI’yı ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Karaman Belediye Başkanı Sayın Savaş KALAYCI ‘ya çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz MHP Karaman İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için MHP Karaman İl Başkanı Sayın Mahmut ÜNÜVAR’a çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları Karaman İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Ülkü Ocakları Karaman İl Başkanı Sayın Yusuf BAŞKOCAGİL’e çok teşekkür ederiz.

Genel Merkez olarak üçüncüsünü düzenlediğimiz Bölge Toplantımıza Ev sahipliği yapan TÜRKAV Antalya Şube Başkanımız Sayın Hayati PEKER ve kıymetli yönetimine yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı çok teşekkür ederiz. Emeklerine, yüreklerine sağlık.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, TÜRKAV Bölge İstişare toplantımızı ziyaret ederek bizden desteklerini esirgemeyen Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Hilmi DURGUN’a plaket verdiler. İl Başkanımıza ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Şube Başkanlarımız ile kahvaltıda bir ara geldi. Akabinde plaket takdimi yapıldı.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Bölge Toplantılarımızdan üçüncüsünü Antalya’da gerçekleştirdiler. Katılımlarından dolayı Kıymetli Şube Başkanlarımız ve değerli yöneticilerimize çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Hatay Şubemizin düzenlediği “Türkiye Sevdalıları, Devletin Asil Evlatları Birlik ve Beraberlik Yemeği” etkinliğine katıldılar. Etkinliğimizin organizasyonunda emek harcayan ve katılım sağlayan tüm gönüldaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Personel Daire Başkanı Sayın Fazlı DOĞANGÜN ve İdari Ve Mali İşler Daire Başkanı Sayın Sadullah ÇİFTÇİ Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları Beypazarı İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Ülkü Ocakları Beypazarı İlçe Başkanı Sayın Fatih ATASEVER’e çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz MHP Beypazarı İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için MHP Beypazarı İlçe Başkanı Sayın Erdoğan ORHAN’a çok teşekkür ederiz.

Türk Memuru, kendisini unutan bütçe dayatmasına dur dedi. TÜRKAV alanlarda…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Milliyetçi Hareket Partisi Siyaset ve Liderlik Okulu’nda “Kamu’da Ülkücü Teşkilatlar ve Türkav” konulu ders vermiştir. Siyaset Okulu’nda emek harcayan ülküdaşlarımıza başarılar diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Afyonkarahisar Şubemizin düzenlediği “10 Kasım Anıyoruz, Arıyoruz” Anma etkinliklerine katıldılar. Programımıza katılan; Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Sayın Mehmet TAYTAK’a Milliyatçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Mehmet KOCACAN’a Ülkü Ocakları İl Başkanı Sayın Abdurrahman Timur BAYRAM’a Merkez İlçe Başkanı Sayın Fahri Fevzi KARTAL’ a Türkiye…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Polatlı Şubemizin açılışını gerçekleştirdiler. Programımıza konuşmacı olarak katılan Sayın Hayati BİCE ve “Yesi Ruhu” programıyla gecemize değer katan Sayın Kaya KUZUCU’ya çok teşekkür ediyoruz.

Türkgücü Ülküspor Kulübü sporcularından gururlandıran başarı İşitme Engelliler Avrupa Karate şampiyonasında Türkgücü Ülküspor Kulubü sporcusu Fatih AKBULUT Avrupa Şampiyonu, Zeynep ERDOĞAN ve Yücel TAŞKULAK ise Avrupa üçüncüsü oldular. Sporcuların antrenörü Uğur DOYDUK, elde ettikleri başarıdan dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirterek, başarılarını daha yükseğe taşıma hedefinde olduklarını söyledi.

Geçmiş dönem Ülkü Ocakları Ankara İl Başkan Yardımcılarımızdan Sayın Mevlüt KAÇMAZ Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Zor iştir Türk olmak albümü nün sahibi, değerli sanatçımız Alper ALPARSLAN,  Genel Merkezimizi ziyaret ederek imzaladığı son albümünü hediye ettiler. Nazik ziyareti için kendisine teşekkür ederiz.

Bilge Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ: KHK faciadır demek büyük bir haksızlık ve hadsizliktir Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “FETÖ’yle mücadelenin sulandırılmasının yanısıra, KHK faciadır değerlendirmesiyle birlikte mağdur edebiyatına bel bağlanması 15 Temmuz şehitlerine ve gazilerine büyük bir haksızlık ve hadsizliktir” dedi. FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün medya yapılanmasına ilişkin davayla ilgili yazılı basın açıklaması…

TÜRKAV İzmir Şube Başkanımız Sayın Birol DEMİRCİ ve Şube Başkan Yardımcılarımız Sayın Dr. Mustafa ÖZER ve Sayın Gürol ARABACI Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ TÜRKAV Ankara Şubemizin Yönetim Kurulu toplantısına katılmıştır.

TÜRKAV İstanbul 1. Bölge Temsilcimiz Sayın Zeynel ERTEKİN ve Ülküdaşlarımız Hakan ÖZTÜRK ve Birkan GÜNER Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Alanya Belediye Başkanı Sayın Murat YÜCEL’in dedesinin taziye çadırını ziyaret ettiler.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz MHP Alanya İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İlçe Başkanımız Sayın Mustafa TÜRKDOĞAN’a çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Genel Merkezinin düzenlediği, Başkanlar Kurulu Eğitim ve Değerlendirme toplantısına katıldılar.

Bilge Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ Beyefendi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle önemli mesajlar paylaştı. 29 Ekim 1923 tarihini diriliş ve yükseliş eşiği olarak niteleyen MHP Lideri Bahçeli, Cumhuriyet’in taşıdığı anlam ve benimsediği ilkelerin cumhurun duruş ve ruhunda bütünüyle mündemiç olduğunu vurguladı. Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamasında Türk ve Türkiye düşmanlığında buluşanlara karşı Milli Mücadele…

TÜRKAV Balıkesir Üyelerimizden Sayın Oktay FERİK yayınlanan “Şiirden, şuura” isimli şiir kitabını, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’a takdim ettiler. Teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türk Eğitim Sen Konya Hasbihal akşamları konferansına katılmışlardır.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Konya Şubemizi ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Şube Başkanımız ve Şube Yöneticilerimize çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yöneticilerimiz ve TÜRKAV Ankara Şubemiz Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’nin teşrifleri ile yapılan Siyaset ve Liderlik Okulumuzun 15. Dönem açılışına katılmışlardır.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Kırıkkale Şube Başkanımızın eşinin geçirmiş olduğu ameliyat sonrasında geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

MHP Genel Başkan Yardımcımız Sayın Emin Haluk AYHAN Beyefendi, Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU ve Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Kimlik Kartları Daire Başkanı Sayın Tuncay DURSUN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Hoş sohbetleri ve nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Saray Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü ile TÜRKAV Kadın Kolları tarafından ortaklaşa olarak düzenlenen TÜRKAV piknik programı Ankara Mavi gölde büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.

TÜRKAV Genel Merkezi ve TÜRKAV Ankara şubesi olarak ODTÜ de düzenlenen “Mehmetçiğe Selam” eylemine katıldık.Yüce Allah askerimizin yar ve yardımcısı olsun.

TÜRKAV Ankara Şube Başkanlığına Recep Halil FERAH atanmıştır. Yeni Başkanımız ve yönetimine görevlerinde muvaffakiyetler diliyoruz. Görevi devreden Alperen GÜLAL Başkan ve yönetimine hizmetleri için çok teşekkür ediyoruz. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin.

Milliyetçi Hareket Partisi, Aile, Kadın Ve Engellilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Deniz DEPBOYLU Hanımefendiyi düzenledikleri “Toplum, Kadın ve Şiddet içerikli MHP KAÇEP Sempozyumu” duyarlılıkları ve güzel içeriği için teşekkür ediyoruz.

Genel Merkez olarak 18-19 Ekim tarihlerinde düzenlediğimiz Bölge Toplantımıza Ev sahipliği yapan TÜRKAV Eskişehir Şube Başkanımız Sayın Hasan SEZER ve kıymetli yönetimine yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı çok teşekkür ederiz. Emeklerine, yüreklerine sağlık.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Eskişehir İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın İsmail CANDEMİR ve yönetimine çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Eskişehir Ülkü Ocakları’nı ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri ve hediyeleri için Eskişehir Ülkü Ocakları İl Başkanı Sayın Kazım AKSOY’a çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, toplantımıza katılımları ve destekleri için Milliyetçi Hareket Partisi Eskişehir Milletvekilimiz Metin Nurullah SAZAK Bey’e plaket takdim ettiler.

TÜRKAV Bölge Toplantımıza katılan Başkanlarımız şubeleri ile ilgili hazirunu bilgilendirdiler, dilek, temennilerini aktardılar. Akabinde plaket takdimi yapıldı.

TÜRKAV Eskişehir Şubemizin ev sahipliğinde düzenlenen bölge toplantımızın ikinci gününde Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Erkan YILMAZ, Sayın Abdullah AÇIK ve Sayın Kenan AKTÜRK yöneticilerimize alanları ile ilgili sunum yaptılar.

Ve aleyküm selam… Türk savaşta ve bütün Türkler arkasında… Yüce Allah, Arslan Mehmetçiklerimizin yar ve yardımcısı olsun.

TÜRKAV Bölge Toplantısının 1. Gün oturumu, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ın konuşmaları ile başladı. Toplantıya katılan MHP Eskişehir İl Başkanımız Sayın İsmail CANDEMİR, Ülkü Ocakları Eskişehir İl Başkanımız Sayın Kazım AKSOY, Türkiye Kamu Sen Eskişehir Şube Başkanımızı Sayın Haydar URFALI ve TÜRKAV Şube Başkanlarımıza teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Bölge Toplantımızı yapmak üzere Eskişehirdeler.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Ankara Şubemizin üyelerimizi ayda bir kez bir araya getirmek için düzenlediği gelenekselleşmiş kuru fasulye-pilav etkinliğine katıldılar. Bu güzel organizasyon için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ Antalya ziyaretleri kapsamında TÜRKAV Antalya Şubemizi ziyaret ederek üyelerimizle istişarelerde bulundular.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU ve Türk Ulaşım Sen Genel Başkanı Sayın Mustafa Nurullah ALBAYRAK’ın Antalya ziyaretleri kapsamında MHP İl Başkanlığı ve Ülkü Ocaklar İl Başkanlığına hayırlı olsun ziyaretleri.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU MHP Antalya İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın Hilmi DURGUN’a teşekkür ederiz.

Türk Büro Sen Ticaret Bakanlığı şubesi, şube başkanı Aykut GEÇER, şube yönetim kurulundan Seyfettin SARI ve Süleyman ARSLAN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli: Herkes aklını başına alsın! Türkiye sahipsiz değil Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, “Türkiye ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi üzerinde hesap yapanlar çuvallamaya, oyun kuranlar, senaryo yazanlar melanetlerinde boğulmaya mahkûmdur. Herkes aklını başına alsın, Türkiye sahipsiz değildir” açıklamalarında bulundu. Türkiye bir yanda içi boş tartışmalarla meşgul edilirken diğer yanda milli enerjisi…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türk Sağlık Sen 5 nolu şubesini ziyaret ettiler. Sayın Muharrem BALCI Beyefendiye ve Yönetim Kuruluna Misafirperverlikleri için  çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türk Sağlık Sen 3 nolu şubesini ziyaret ettiler. Sayın Tahir AKYOLAL Beyefendiye ve Yönetim Kuruluna Misafirperverlikleri için  çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türk Sağlık Sen 1 nolu şubesini ziyaret ettiler. Sayın Orhan YILMAZ Beyefendiye ve Yönetim Kuruluna Misafirperverlikleri için  çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türk Sağlık Ankara Bakanlık şubesini ziyaret ettiler. Sayın Gülnur KAPTANOĞLU Hanımefendiye ve Yönetim Kuruluna Misafirperverlikleri için  çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türk Sağlık Ankara Üniversiteler şubesini ziyaret ettiler. Sayın Alparslan Cenk KOCABAS Beyefendiye ve Yönetim Kuruluna Misafirperverlikleri için  çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ankara Polatlı Türk Kamu Sen Temsilcileri ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türk Sağlık Sen 2 nolu  şubeyi ziyaret ettiler. Sayın Ahmet KILIKOĞLU Beyefendiye ve Yönetim Kuruluna Misafirperverlikleri için  çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türk Sağlık Sen 4nolu  şubeyi ziyaret ettiler. Sayın Reşat YÜCEL Beyefendiye ve Yönetim Kuruluna  Misafirperverlikleri için  çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Sayın Gazi Levent KURTOĞLU’nu ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Sayın Gazi Levent KURTOĞLU’na çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Kimlik Kartları Daire Başkanı Sayın Tuncay DURSUN’u ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Sayın Tuncay DURSUN’a çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Şube ziyaretleri kapsamında Türk Eğitim Sen Ankara 1 nolu şubesindeydiler. Misafirperverlikleri için Şube Başkanı Sayın İbrahim ÇÖMEZ ve Şube Yöneticilerine çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Bolu Ülkü Ocaklarını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Bolu ve Bolu Kamu Sen binasının açılış programına katıldılar. Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanı Sayın Cihan BAŞARAN, Bolu Ülkü Ocakları İl Başkanı Sayın İsmail AKGÜL, Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN, Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU ve Çevre illerden…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle Genel Merkez Kadın Kollarımızın organize ettiği Ümitköy Huzurevi ziyaretine katıldılar.

Iğdır Karakoyunlu Belediye Başkanı Sayın Bayram Ali BALLI ve önceki Dönem Sulama Birliği Başkanı ve önceki dönem MHP İl Meclis Üyesi Sayın Dadaş YALTI Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TÜRKAV Genel Merkez yönetimi olarak Ulus’ta düzenlenen Doğu Türkistan’ın Çin tarafından işgalinin 70. yılı protesto gösterilerine katıldık.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Şube ziyaretleri kapsamında Türk Eğitim Sen Ankara 5 nolu şubesindeydiler. Misafirperverlikleri için Şube Başkanı Sayın Oğuz Ş.ŞAHİN ve Şube Yöneticilerine çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Şube ziyaretleri kapsamında Türk Yerel Hizmet Sen Ankara şubesindeydiler. Misafirperverlikleri için Şube Başkanı Sayın Ahmet Ragıp HIZAL ve Şube Yöneticilerine çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Şube ziyaretleri kapsamında Türk Eğitim Sen Ankara 6 nolu şubesindeydiler. Misafirperverlikleri için Şube Başkanı Sayın Aytaç COŞAN ve Şube Yöneticilerine çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Şube ziyaretleri kapsamında Türk Eğitim Sen Ankara 7 nolu şubesindeydiler. Misafirperverlikleri için Şube Başkanı Sayın Tayfun FINDIK ve Şube Yöneticilerine çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Ceyhan Şube Başkanımız Sayın Beytullah GÜNER ve şube yoneticileri Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

TÜRKAV Adana Şube Başkanımız Sayın Sefa ÖZER, Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Türkav Bolu Şube Başkanımız Sayın Ulaş AYDOĞAN ve şube yoneticileri Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Türkav Kızılcahamam Şube Başkanımız Sayın Sinan MUSLU ve şube yoneticileri Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Şube ziyaretleri kapsamında ilk ziyaretini Türk Eğitim Sen Ankara 4nolu Şubesine gerçekleştirdiler. Misafirperverlikleri için Şube Başkanı Sayın Fikret GÜLENÇ ve Şube Yöneticilerine çok teşekkür ederiz.

KORKMAZ : Ülkü Ocakları İlim Yuvasıdır

TÜRKAV Kadın Kolları olarak MHP Mamak İlçe Başkanlığının düzenlediği aşure günü etkinliğine katılım sağladık.

Etimesgut Belediyesi Basın Yayın Müdürü, Etimesgut Kent Konseyi Genel Sekreteri, MHP Kırşehir Milletvekili Adayı, Kırşehir Ülkü Ocakları Eski Başkanı Değerli Ülküdaşımız Sayın Oğuz SULUSARAY’ı makamında ziyaret ettik. TÜRKAV üyeliğini gerçekleştirdik. Kıymetli başkanımıza ve camiamıza hayırlı olsun.

TÜRKAV Genel Merkez çalışmaları içerisinde Kadın Kolları faaliyetlerimiz hız kazanıyor. TÜRKAV Dörtyol şubemizin düzenlediği piknikte Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Sayın Hilal CEYLAN ve Genel Merkez Yöneticimiz Asena KINACI MORAL Kadın üyelerimizle buluştular.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Kamil AYDIN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, TÜRKAV Kadirli Şubemizde bayrak değişimi programına katıldılar. Görevini teslim eden Sayın Necati AKGÜL Başkana yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Görevi yeni devralan Sayın Levent BİNİCİ Başkana da hayırlı uğurlu olmasını temenni ederek Yüce Allah’tan muvaffakiyetler diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Kadirli İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Dörtyol şubemiz tarafından 21. düzenlenen “Birlik, beraberlik pikniği ve müzik şölenine” katıldılar. Şube Başkanımız Sayın Reşit TAŞKIN başta olmak üzere tüm yöneticilerimize çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, TÜRKAV Dörtyol şubemizin ev sahipliğinde düzenlenen bölge istişare toplantımızı gerçekleştirdiler. Katılım sağlayan tüm şube başkanlarımız ve yönetimlerine çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Adana şubemizin düzenlediği programa Milliyetçi Hareket Partisi Adana İl Başkanımız Sayın Bünyamin AVCI ve Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Sayın Emin CANLI da katılarak onurlandırdılar.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Adana Şubemizin Muharrem Ayı ve Ülkücü Şehitler adına düzenlenen anma programı ve aşure dağıtımına katıldılar. Şube Başkanımız Sefa ÖZER ve yönetimine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları Genel Merkezimizin yeni alınan binası için Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Sinan ATEŞ’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, Polatlı Belediye Başkanı Sayın Mürsel YILDIZKAYA ile birlikte Sakarya Meydan Muhaberesi Zafer törenlerine katıldılar.

“Yandık, yine yanarız!” TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz, ince ruhlu bir adam… İpek eldivendeki çelik yumruk gibi… Müthiş bir tempo ile ivme kazandırdı TÜRKAV’a… Eylül ayında yeni konsept çalışması yapmış… 12 Eylül 1980’in yiğitleri… Düzenleme muhteşem, estetik, sanatkârane… Ekibini kutluyorum! * “Yandık, yine yanarız” diyor sloganda… Tabutluktaki Başbuğ’u… “Filistin askısındaki Ülkücü”yü tarif ediyor… “Adanmışlık Ülkücü…

TÜRKAV Sivas Şube Başkanımız İbrahim BALLI ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Polatlı Belediye Başkanımız Sayın Mürsel YILDIZKAYA Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Antalya Türk Eğitim Sen Akdeniz Üniversitesi Temsilcisi Sayın Raşit YILDIZ ve Türk Eğitim Sen Kadın Kolları temsilcisi Sayın  Sibel ERGÜLER Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Kızılcahamam ve Kızılcahamam Kamu Sen binasının açılış programına katıldılar. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Yaşar YILDIRIM, Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN, Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU, Türk Diyanet Vakıf Sen Genel Başkanı Sayın Nuri ÜNAL ve Kızılcahamam…

Genel Merkez Yöneticilerimiz ve illerden misafir olan TÜRKAV üyelerimizle Osmaniye Vakfını ziyaret ettik. Misafirperverlikleri için Başkan Vekili Sayın Akın YAVUZ ve yönetimine çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Konya Şube Başkanımız Süleyman Nur ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ,  Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Abit ÖZTÜRK, Sayın Erkan YILMAZ ve TÜRKAV Malatya Şube Başkanı Sayın Muhsin YİĞİT Türkiye Kamu Sen Malatya Şube Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Şube Başkanımız Sayın Çetin TÜRKYILMAZ ve Yönetimine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Battalgazi İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İlçe Başkanımız Sayın Mesut SAMANLI ve yönetimine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Abit ÖZTÜRK, Sayın Erkan YILMAZ, TÜRKAV Malatya Şube Başkanı Sayın Muhsin YİĞİT ve Türkiye Kamu Sen Malatya Şube Başkanı Sayın Çetin TÜRKYILMAZ Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın Bülent AVŞAR ve Yönetimine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Yeşilyurt İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İlçe Başkanımız Sayın Mehmet Ali KAYA ve yönetimine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Malatya Ülkü Ocaklarını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Malatya Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Bayram IŞIK’a çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Elazığ Ülkü Ocaklarını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Elazığ Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Mehmet Ali ÇİÇEK’e çok teşekkür ediyoruz

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Elazığ temasları sırasında ülküdaşlarımızla buluştular. Toplantıya iştirak eden Türk Kamu Sen Elazığ Şube Başkanı Sayın Atilla ÇERKEZ’e Türk Ulaşım Sen Şube Başkanı Sayın Resul KORKMAZ’a, Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Sayın TALAT EFE’ye, Ülkü Tek Başkanı Sayın Turan YILDIZ’a, TÜRKAV İl Başkanı Sayın Dumrul ATİLLA’ya, Türk…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez yöneticilerimiz ve çevre illerdeki TÜRKAV Şube Başkanları ve Yöneticileri Malazgirt Zaferi’nin 948. Yıldönümü kutlamaları için Malazgirt Ovasındalar. Selam olsun Kurt Başlı Sancağa, Selam olsun Sultan Alparslan’ın iman dolu ordusuna…

TÜRKAV Genel Merkez Yönetimi olarak, Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından Ankara Çocuk Evleri Müdürlüğünde düzenlenen Ali KINIK konserine katılım sağladık