Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz “Türkiye’nin en güçlü kamu teşkilatı olarak gelişmeleri yakından takip ediyor, Türkiye üzerine oynan oyunları da Türkiye Cumhuriyeti Devletinin altını oyanları da çok iyi biliyoruz. Devletin asil evlatları olarak biz gerektiğinde Şehit Boğazlıyan Kaymakamı Kemal Bey olmasını da bilir. Vatan için her türlü çılgınlığı yaparız” dedi.

Milliyetçi-Ülkücü Memurların oluşturduğu Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Genel Başkanı Ebubekir Kormaz vakfın şube başkan ve yöneticileriyle bir araya geliyor.  Korkmaz ziyaret ettiği vakıf şubelerinde üyelerle bir araya gelip Ülkücü Memurların görev alanlarında yaşadığı sıkıntıları dinliyor. Karaman, Ankara, Adana ve Sakarya ziyaretleri sırasında gerçekleştirilen toplantılara katılan Genel Başkan Korkmaz; “Bazı kesim ve odakların Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini tartışmaya açması son derece yanlıştır. Bilhassa Türk Milliyetçileri “beka” hassasiyetini ortaya koymuşken devletin yapı taşlarının tartışmaya açılması ve Bölücü Örgüte yardım ve yataklık eden suçluların cezaevinden çıkarılmasının istenmesi tek bir yere hizmet eder. O da Türkiye ve Türk düşmanlığıdır. Selahattin Demirtaş’a özgürlük istemek Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun, Ömer Halisdemir’in ya da Fethi Sekin’in katillerine özgürlük istemektir.  TÜRKAV olarak gelişmeleri yakından takip ediyor, Türkiye üzerine oynan oyunları da Türkiye Cumhuriyeti Devletinin altını oyanları da çok iyi biliyoruz. Devletin asil evlatları olarak bizler gerektiğinde Şehit Boğazlıyan Kaymakamı Kemal Bey olmasını da biliriz” açıklamasını yaptı.

ÇILGINLIK ÜLKÜCÜ BİR EYLEMDİR
Ülkücü memurların liyakat, ahlak ve sorumluluklarıyla devletin temel taşı olduğunu da sözlerine ekleyen Korkmaz, “Geçmişten bu yana FETÖ unsurları, Bölücü Örgüt yanlıları ve Memur-Sen’in kayırmacı kadrolaşmalarıyla mücadele ediyoruz. Konu Türk Devletinin varlığı olunca Türk Milliyetçileri olarak taviz vermedik, vermeyeceğiz. Vatan için Türklük için Çılgınız! Arkadaşlarımızın sorunlarını çok iyi biliyor onlar için mücadeleden de kaçmıyoruz. Biz beka hassasiyeti taşıyan imanlı kadrolarız. Bu sebeple bizim için konu Türklük olunca savaşmak için cephe ayırt etmeyiz. Fikrimiz, kadro gücümüz ve inancımız bizim en büyük cephanemizdir. Bu konuda her türlü Çılgınlığı göstereceğimizi de herkes bilir. Bizim için Çılgınlık Ülkücü bir erdem ve eylemdir.  Bizim için çılgınlık ilahi bir dokunuştur”  dedi.

https://www.gundemebakis.com/guncel/ulkucu-memurlar-genel-baskani-vatan-icin-cilginiz-h34298.html

http://www.etikhaber.com/guncel/turkav-genel-baskani-korkmaz-vatan-icin-cilginiz-h278694.html