TÜRKAV Kastamonu Şubemizin yedincisini düzenlediği “Tarih ve Kültür Gecesi” ne Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz katılım sağladılar.
Programa konuşmacı olarak katılan Kastamonu Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı ve Kastamonu Türk Ocağı Başkanı Sayın Mehmet Serhat YILMAZ “Türk Devlet Geleneği” konusunu sundu.
Gecede misafirlerimiz olan;
Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu İl Başkanı Sayın Yüksel AYDIN, Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Sayın Dr. Galip VİDİNLİOĞLU, Kamu Sen İl Başkanı Sayın Nedim AFACAN, MHP Merkez İlçe Başkanı Sayın Emre ŞAHİN, Şeyh Şabanı Veli Vakfı Başkanı Öğretim Üyesi Sayın Dr. Muharrem AVCI, Ülkü Ocakları Kastamonu İl Başkanı Sayın Yunus ABAYOĞLU,
Türkiye Kamu Sen Konfedarasyonuna bağlı sendika federasyonlarının kıymetli Şube Başkanları ,çok sayıda vakıf üyemiz ve Kastamonu halkımız olmuştur.
Gecenin sunuculuğunu Türkav üyemiz ve Türk Eğitim Sen Şube Başkan Yardımcımız Ayhan AVANOĞLU yaparken, Eğitim Fakültesi Hocalarımızda Nevzat ŞENSİZOĞLU’da okuduğu duygu yüklü şiirle geceye katkı sunmuşlardır.
Sinevizyon gösterisiyle başlayan program, protokol konuşmalarıyla devam edip, katılımcıların hatıra fotoğrafıyla son bulmuştur. Kastamonu Şubemizin Başkanı Sayın Abdullah ÜNAL başta olmak üzere tüm yönetim kuruluna içeriği ve organizasyonuyla çok kıymetli programı düzenledikleri ve göstermiş oldukları misafirperverlikleri için çok teşekkür ederiz.