Dörtyol TÜRKAV Tiyatro Grubu Ve Yönetim Kurulu Kahvaltıda Buluştu.

TÜRKAV Dörtyol Şubemiz uzun zamandır sahneledikleri “SON UMUT, İLK KURŞUN ve ÇANAKKALE” oyunları ile bölgemizde çok büyük beğeni toplayan ve TÜRKAV üyelerinden oluşan 40 kişilik tiyatro ekibi ve yönetim kuruluna Mandarin Restoran’da kahvaltı verdi.

Kahvaltıya MHP ilçe başkanı Sayın Şerif TÜRKER, Belediye Başkanı Sayın Fadıl KESKİN, Başkan yardımcıları, tiyatro ekibi ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Şube Başkanımız Sayın Reşit TAŞKIN yaptığı konuşmada amaçlarının “milli değerlerimizi yaşamak ve yaşatmak olduğunu; tiyatro, eğitim, kültür, kurs, burs gibi faaliyetlerle üyelerimize ve bölge insanlarına hizmet etmekte olduklarını vurguladı. Bundan sonra da “hizmetlerimiz artarak devam edecektir. Desteklerinden dolayı belediye başkanımıza ve personeline teşekkür ediyoruz.” dedi.

Belediye Başkanı Sayın Fadıl KESKİN de yaptığı konuşmada belediyenin durumunu ve hizmetlerini anlattı. “Her zaman TÜRKAV teşkilatı ve üyelerine destek olacağını, yapılan etkinlik dolayısıyla Şube başkanımıza, yönetimine ve üyelerine teşekkür etti.