Genel Merkez Haberleri

Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale İl Başkanı Ali Tuğrul YILDIRIM, Çanakkale Ülkü Ocakları Başkanı Hakan İMAMOĞLU, TÜRKAV Çanakkale Şube Başkanı Mehmet PATAN ve Türkiye KAMU-SEN İl Başkanı Resul DEMİRBAŞ TÜRKAV Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Mersin Şube Başkanımız Sayın Mustafa YALÇIN Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Kocaeli Şube Başkanımız Sayın Oruç SULUSARAY Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın üçüncü bölümü; Dr. Emine ÇELİKSOY’un sunumu, MHP TBMM Grup Başkan Vekili Manisa Milletvekili Sayın Erkan AKÇAY ve TASAV Mütevelli Heyet Üyesi Sayın Konuralp KOÇAK’ın katılımlarıyla 23 Ekim Cuma günü saat 22:00 da BengüTürk Tv de ekranlara geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekilimiz Sayın Olcay KILAVUZ Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Eskişehir Başkanımız Sayın Hasan SEZER, TÜRKAV Çankırı Şube Başkanımız Sayın İsa BÖLÜKBAŞI, TÜRKAV Antalya Şube Başkanımız Sayın Hayati PEKER ve Şube Yönetim Kurullarından arkadaşlarımız Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Ziyaretleri için teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen Eskişehir Şube Başkanı Sayın Haydar URFALI ve Başkan Yardımcıları Kamuran ARIKAN ve İlhami ÖNER Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın ikinci bölümü; Dr. Emine ÇELİKSOY’un sunumu, MHP Grup Başkan Vekili, Sakarya Milletvekilimiz Sayın Muhammet Levent BÜLBÜL ve Prof. Dr. Hasan OKTAY Hocamızın katılımlarıyla 16 Ekim Cuma günü saat 22:00 da BengüTürk Tv de ekranlara geldi.

TÜRKAV Genel Merkezi olarak ikincisini düzenlediğimiz “ Asil Kalemler Yazarlık Okulu” faaliyetine başlayarak ilk dersini gerçekleştirdi. Hayırlı olmasını temenni eder, başarılar dileriz.

TÜRKAV Genel Merkezimizin koordine ettiği “Tasarlanan Gelecek” programı 9 Ekim saat 22:00 da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Konusunu işlediği ilk bölümüyle BengüTürk Tv’de ekranlara geldi. Dr. Emine ÇELİKSOY’un moderatörlüğünde yayınlanan ilk bölümde konuklarımız TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir KORKMAZ, Prof. Dr. Erkan GÖKSU ve Dr. Halit YILDIRIM Hocalarımız oldu.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, TÜRKAV İstanbul Şube Başkan Yardımcımız Prof. Dr. İlyas TOPSAKAL Hocamızın Kayınpederi Necati UMDU’nun cenazesine katılmışlardır. Merhuma ALLAH’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz.

Şehidimiz Mustafa Pehlivanoğlu’nu kabri başında dualarla andık. Ruhu şad olsun.

TÜRKAV Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abdullah AÇIK’a başlamış olduğu Gazi Üniversitesi Bilişim Enstitüsü Sekreterliği görevinde başarılar diliyoruz.Allah muvaffak etsin inşallah.

TÜRKAV Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAŞ’a başlamış olduğu Ptt Ankara Başmüdür Yardımcılığı görevinde başarılar diliyoruz. Allah muvaffak etsin inşallah.

TÜRKAV Genel Başkanı Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Çorum Şube yöneticilerimiz, Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkanı Sayın Veysel ŞAHİN’in muhterem anneleri Hikmet ŞAHİN’in Çorum İli Sungurlu ilçesinde yapılan cenaze törenine katılarak taziyelerini ilettiler. Allah rahmet eylesin mekânı cennet olsun inşallah.

TÜRKAV Manisa Şube Başkanımız Sayın Ali YURDDAŞ Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ ı ziyaret etmiştir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Konya Şube Başkanımız Sayın Süleyman NUR ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Yönetim Kurulumuz, Genel Merkez Yöneticimiz Bilgehan BARAN’ın düğün merasimine katıldılar. Genç çifte bir ömür mutluluklar dileriz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, TÜRKAV Polatlı Şube Başkanımız Sebahattin OĞUZLAR’ın oğlunun Polatlıda yapılan düğün merasimine katıldılar. Genç çifte bir ömür mutluluklar dileriz.

Sivas Ülkü Spor Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ömür TULUNAY ve Yönetim Kurulu üyelerine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV İzmir şube Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperlikleri için İl Başkan Vekili Sayın Serdar SEÇGİN ve yönetimlerine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV İzmir şube Yöneticilerimiz KAMUSEN Manisa İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperlikleri için İl Başkanımız Sayın İrfan TOKSOY ve yönetimlerine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Manisa şube Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları Manisa İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperlikleri için Ocak Başkanımız Sayın Nazmi AKÇAY ve yönetimlerine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Manisa Şube Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperlikleri için İl Başkanımız Sayın Ömer BAYSAL’a ve yönetimlerine çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Manisa Şube Başkanı olarak atanan Ali YURDDAŞ Başkanımıza yeni görevinin hayırlı olmasını diliyor, görevi devreden Osman KURTULMUŞ Başkanımıza hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Gardaş Azerbaycan basınında TÜRKAV https://www.moderator.az/news/341826.html https://cebhe.info/azerbaycan_esl_qardasliq_movqeyini_gosterdi_ebubekr_qorxmaz-231327 https://yenigundem.az/ebubekr-qorxmaz-azerbaycan-esl-qardas-liq-mo-vqeyini-go-sterdi/ https://kanal5.az/az/news/7623/ebubekr-qorxmaz-azerbaycan-esl-qardasliq-mvqeyini-gsterdi-turkiye-qardas-azerbaycanin-desteyinden-memnundur/ https://sherg.az/x%C9%99b%C9%99r/137541 https://avropa.info/post/353424 https://azxeber.com/az/azerbaycan-esl-qardasliq-mvqeyini-gsterdi/ https://teleqraf.com/news/dunya/260353.html https://demokrat.az/news/50665 https://azerforum.com/az/society/702191/ebubekr-qorxmaz-azerbaycan-esl-qardasliq-movqeyini-gosterdi https://obyektiv.net/ebub%C9%99kr-qorxmaz-az%C9%99rbaycan-%C9%99sl-qardasliq-movqeyini-gost%C9%99rdi

Genel Merkezimizi  ziyaret eden, Genel Merkez Yöneticimiz Çankırı Karatekin Üniversitesi Dr. Öğr.Üyesi  Emine Çeliksoy, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Kadın kolları Başkanımız Sayın Hilal CEYLAN’a “Yönetişimin Kurumsallaşma Üzerine Etkileri” isimli kitabını takdim ettiler.

Lider Devlet BAHÇELİ:Sultan Alparslan Türklüğün vatan şerefidir.Gazi Mustafa Kemal Atatürk Türklüğün kurtuluş simgesidir

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Ahlat programı kapsamında teşkilat mensuplarımızla bir araya geldi.

Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ile Ahlat’ta Gençlik Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdiler.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ Beyefendinin yapım fikrini verdiği, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi açılışı ve Malazgirt Zaferinin kutlama programına katılmak üzere Ahlat’talar…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, TÜRKAV Ankara Şube Başkanımız Sayın Halil Recep FERAH ve Genel Merkez Yöneticimiz Sayın Gökhan AYDEMİR Çubuk ilçemizi ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Milliyetçi Hareket Partisi Çubuk İlçe Başkanı Sayın İhsan MUTLU’ya, Çubuk Ülkü Ocakları Başkanımız Sayın Kadir METİN’e, Türk Eğitim Sen Çubuk İlçe Başkanı Sayın Coşkun KAYA’ya, Türkav Çubuk Temsilcimiz Sayın…

TÜRKAV Çorum Şube Başkanımız Sayın İlyas GÜL, Türkiye Kamu-Sen Çorum İl Başkanı Sayın Selim AYDIN ve Türk Tarım Orman-Sen Şube Başkanı, Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Sayın Bayram IŞIK ve Ülkü Ocakları Çorum İl Başkanı Sayın Orhan TOSİK, Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

2020 08 11 Muhammet KUTLU İle Gün Başlıyor – Ebubekir KORKMAZ

TÜRKAV Genel Başkanı Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Ahmet Yiğit YILDIRIM’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin yanı sıra çok sayıda kişi namazda saf tuttu.

TÜRKAV Polatlı Şube Başkanımız Sayın Sebahattin OĞUZLAR ve Yönetimi, Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

MHP Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin takdirleriyle Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit YILDIRIM oldu. MHP MYK Üyesi ve İstanbul Ülkü Ocakları Eski Başkanı Ahmet Yiğit YILDIRIM MHP Lideri Devlet BAHÇELİ tarafından 06 Temmuz 2020 tarihinde Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı olarak atandı.

TÜRKAV Anamur eski şube başkanlarımızdan Veli SAVCI Hocamız Hakka yürümüştür. Merhuma Yüce Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Türk Tarım Orman-Sen Gnl. Bşk. Yrd. Sayın Mustafa BUYRUK, Sayın Mükremin KARA ve Sayın Aydın SERT ile beraber Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Çorum Şube Başkanımız Sayın İlyas GÜL, Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Asil Kalemler Yazarlık Okulu kursiyerlerimiz, Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanı Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Çorum Şubemiz, Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkanı Sayın Veysel ŞAHİN’in kayınvalidesi Feride PEŞMEN’in Çorum İli Sungurlu ilçesinde yapılan cenaze törenine katılarak taziyelerini ilettiler. Merhumeye ALLAH’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.

Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN İle Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir araya geldi.

TÜRKAV Eskişehir Şube Başkanımız Sayın Hasan SEZER ve Türkiye Kamu Sen Eskişehir İl Başkanı Sayın Haydar URFALI Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ederiz.

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sayın Mehmet ÖZDAMAR genel merkezimizi ziyarete geldiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’den Teşkilatlara Genelge Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ teşkilatlara bir genelge gönderdi. Genelgede “Yeni Normal” sürece de değinen MHP Lideri Bahçeli’nin teşkilatlara gönderdiği genelgede 9 maddeden oluşan hükümler yer aldı. Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ teşkilatlara bir genelge gönderdi. Genelgede “Yeni Normal” sürece de değinen MHP Lideri Bahçeli’nin teşkilatlara gönderdiği genelgede…

27 Mayıs Gün SAZAK ve Ülkücü Şehitleri Anma Programı 2020

TÜRKAV Bozkurt’un ( TÜRKÜN) Öteler Düşü Ramazan Sohbetleri 06 – Dr. Ali GÜLER – Atatürk’ün Gelecek Vizyonu, Dünya ve Türkiye- 19/05/2020

TÜRKAV Bozkurt’un ( TÜRKÜN) Öteler Düşü Ramazan Sohbetleri 05 – Prof. Dr. Hasan OKTAY – Yeni Dünya Düzeni ve Türkiye – 16/05/2020

TÜRKAV Bozkurt’un ( TÜRKÜN) Öteler Düşü Ramazan Sohbetleri 04 – Prof. Dr. Kutluk Kagan SÜMER – Değişen İktisadi Yapı ve 2023 Fırsatlarımız – 12/05/2020

TÜRKAV Bozkurt’un ( TÜRKÜN) Öteler Düşü Ramazan Sohbetleri 03 – Prof. Dr. İlyas TOPSAKALI – Türk Milletinin Medeniyet Kurma Dinamikleri ve Yeni Medeniyet Tasavvuru – 09/05/2020

TÜRKAV Bozkurt’un ( TÜRKÜN) Öteler Düşü Ramazan Sohbetleri 02 – Prof. Dr. Erkan GÖKSU – Türk Düşüncesi – 05/05/2020

TÜRKAV Bozkurt’un ( TÜRKÜN) Öteler Düşü Ramazan Sohbetleri 01- Prof. Dr. Ruhi ERSOY – Dijitalleşen Dünyada Gençlik ve Milli Kültür İlişkisi – 02/05/2020

Başbuğumuz Alparslan Türkeş’i kabri başında dualarla andık.

TÜRKAV Şubelerimiz aracılığıyla, üyelerimiz tarafından Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ’in vefatının 23. seneyi devriyesi münasebetiyle Yasin sureleri ve Hatmi Şerifler okunarak, Başbuğumuzun ruhuna hediye edilmiştir. Allah hayırlarını kabul etsin. Başbuğumuzun ruhu şad, mekânı cennet olsun.

TÜRKAV Şırnak Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Ahmet Yavuz DOGAN genel merkezimizi ziyarete geldiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

MHP Tatvan İlçe Başkanımız Sayın Selahattin AYYILDIZ, MHP Adilcevaz İlçe Başkanı Sayın Seyithan AKKUŞ,  MHP Güroymak İlçe Başkanı Sayın Cindi TARHAN ve Ülkü Şehidimiz Tillo UÇAK’ın oğlu Sayın Tekin UÇAK Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Asil Kalemler Yazarlık Okulu”, 4.hafta programını tamamladı. Kıymetli hocalarımız Sayın Osman BAŞ, Sayın Kaya KUZUCU ve kursiyerlerimize çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Afyonkarahisar Ülkü Ocakları İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Ocak Başkanımız Sayın Abdurrahman Timur BAYRAM’a teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İlçe Başkanı Sayın Fahri Fevzi KARTAL’a teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa GÜN’e teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Afyonkarahisar Şubemizin açılışına katıldılar. Programda bizleri yalnız bırakmayan Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa GÜN’e, Ülkü Ocakları İl Başkanı Sayın Abdurrahman Timur BAYRAM’a, Türk Yerel Hizmet Sen Genel Başkanı Sayın Mustafa YORMAZ’a, Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Sayın Fevzi KARTAL’a, Türkiye…

TÜRKAV Genel Merkez Yönetim Kurulu Kararı gereği, TÜRKAV Manisa Şube Başkanlığına Celal Bayar Üniversitesi Doktor Öğretim Üyesi Sayın Ali YURDDAŞ atanmıştır. Eski Şube Başkanımız Sayın Osman KURTULMUŞ ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederiz.

Taşmedreseliler Derneği Genel Başkanı Sayın Naim YANIK’ın rahmeti rahmana kavuşan kıymetli babalarının cenazesine katıldık. Merhuma rahmet, başkanımıza ve yakınlarına sabırlar diliyoruz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz, TÜRKAV Çorum Şubemizin düzenlediği “İstiklal Marşımızı Güzel Okuma Yarışması” organizasyonuna katıldılar. Başta TÜRKAV Çorum Şube Başkanımız Sayın İlyas GÜL olmak üzere organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz, TÜRKAV Kastamonu Şubemizin düzenlediği “Mehmet Feyzi Efendi’yi Anma” Programına katıldılar. Başta TÜRKAV Kastamonu Şube Başkanımız Sayın Hamdi ÖZDEN olmak üzere programda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Asil Kalemler Yazarlık Okulu”, 3.hafta programını tamamladı.Kıymetli hocamız Sayın Bilgehan Atsız GÖKDAĞ’a ve kursiyerlerimize çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Türk Eğitim Sen Balıkesir 1 Nolu Şube Başkanlığının düzenlediği Cesur Yüreklerin Kuvayi Milliye Buluşmasına katıldılar.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz TÜRKAV Balıkesir Şube Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için TÜRKAV Balıkesir Şube Başkanı Sayın Adnan TATOĞLU’na teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Türk Sağlık Sen Balıkesir Şubesinin düzenlediği Eğitim ve Bilgilendirme Toplantısına katıldılar.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Balıkesir Ülkü Ocakları İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Ocak Başkanımız Sayın Yunus Kazım ÇALIŞKAN’a teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Türk Eğitim Sen Balıkesir 1 nolu şubesi tarafından Şehit Yüzbaşı İlker ACAR Kütüphanesinin açılış programına katıldılar.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın Gökay YÜKSEL’e teşekkür ederiz.

TÜRKAV Ankara Temsilciliğimizin her hafta Cuma akşamı düzenlediği sohbetlerimizde Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAS ve Genel Merkez Yöneticilerimizin katılımlarıyla gerçekleşen programda bu haftaki konuğumuz Sayın Prof. Dr.Mustafa İLBAŞ’dı. Kıymetli Hocamıza “Enerji, Politik Dünya ve Türkiye” konusunda bizleri bilgilendirdiği için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Kocaeli Ülkü Ocakları İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Ocak Başkanımız Sayın Yunus Emre Kurt’a teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Aydın ÜNLÜ’ye teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz KAMU SEN Kocaeli İl Başkanlığının kahvaltı programına katıldılar. Misafirperverlikleri için Orhan KÜTÜK’e teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz TÜRKAV Sakarya Şubemizi ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Recai CİRAN ve yönetimine teşekkür ederiz.

Bize emanet edilen bu kutlu sancağı, davamızın izinde Liderimizin emrinde, teşkilatlarımız ile bütünlük içerisinde taşımaya devam ediyoruz. Allah sevdamızdan ayrı koymasın. Varolsun Ülkücü, Milliyetçi Hareket, Varolsun TÜRKAV…

Ülkü Ocakları Gençlik Teşkilatımız, ulvi hedefteki yol arkadaşımızdır. Turan yolunda kader birliğimiz sürekli olacaktır. Tüm Şubelerimizle birlikte bu sorumluluğun bilincindeyiz, Varlığımızın sonuna kadar bu şekilde davranacağız. Türk Milletinde sözümüz var. Başaracağız…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, şehidimize son vazifemizi yapmak üzere Ahmet Hamdi Akseki camiinde düzenlenen cenaze namazına katıldılar. Vatan için göz kırpmadan şehadete yürüyen tüm şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve necip milletimize başsağlığı diliyoruz.

“Asil Kalemler Yazarlık Okulu”, Deneme, Fıkra ve Makale konularını içeren 2.hafta programını tamamladı. Kıymetli hocamız Sayın Kenan EROĞLU’na ve kursiyerlerimize çok teşekkür ediyoruz.

“İman ile ıstırabın yoğurduğu” Türk Milleti yine tarihin dar bir geçidinden geçmektedir. Dün gece yüreklerimiz dağlandı. Vatan Evlatları Şahadete erdi. Yenilmez iman ve yenilmez iradenin temsilcisi Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Necip Türk Milletine sabır niyaz ediyoruz. O yenilmez iradenin; mazlumun hakkını savunmak için çıktığı seferde, mehmetçiklerimiz için de gerekeni yapacak güç ve kudrette olduğunun bilinmesi…

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abdullah AÇIK ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Sayın Kağan KARA ve Sayın Alper ŞENAY TÜRKAV Burdur Şubemizin düzenlediği “Maturidilik” konulu konferansa ve Sayın Kaya  KUZUCU’nun  Yesi Ruhu Dinletisi’ne katıldılar. Programı düzenleyen Şube Başkanımız Sayın Kürşat ÖZDAŞLI ve yönetimine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ankara Seğmen Ocağını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz “Kapı Dergisi” Yönetim merkezini ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Antalya Türk Eğitim Sen Şube Başkan Yardımcısı Orhan GÜREŞCİ ve üyemiz Musa AKIŞ ziyaretimize geldiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TURKAV Çankırı Şubemizin organize ettiği, “Milli Kültür, Milli Kimlik ve Milli Şahsiyet Üzerine Düşünceler” adlı panele katıldılar. Panelde konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Baş Danışmanı Sayın Prof.Dr. Ruhi ERSOY’a teşekkür ederiz. Ayrıca desteklerinden dolayı Çankırı Belediye Başkanı Sayın İsmail Hakkı ESEN, İlçe Başkanı Sayın Bahadır…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Haraket Partisi Kırıkkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. İl Baskanımız Sayın Erdal BALOĞLU’na Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Kırıkkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Kırıkkale Şubemizin düzenlediği kahvaltı programına katıldılar. Programda misafirimiz olan Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Milletvekili Sayın Halil ÖZTÜRK’e, Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanımız Sayın Erdal BALOĞLU’na, Sulakyurt Belediye Başkanı Sayın İsmail BİLDİK’e, Hacılar Belediye Başkanı Sayın Mehmet KOYUNCU’ya, Yahşihan Belediye Başkanı Sayın Osman TÜRKYILMAZ’a, Türkiye…

“Asil Kalemler Yazarlık Okulu” bugün ders başı yaptı. Kursumuzda eğitimci olan Kıymetli Hocalarımıza ve katılımcılara çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Ankara Şubemiz tarafından Ülkücü Şehidimiz Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU anısına düzenlenen Kur’anı Kerim Tilaveti programına katıldılar.

Yusuf yüzlü Şehidimiz, Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU için yurt sathında, tüm şubelerimizde anma etkinlikleri düzenlendi. Şehidimize yüce Allah’tan gani gani rahmet diliyoruz. Unutmayacağız…

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Dr.Öğretim Üyesi Sayın Ali YURDDAŞ Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Kocaeli Şube Başkanı Oruç SULUSARAY ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Yunus Emre KURT ve Yönetimi Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

22 Şubat’ta vakfımızda başlayacak olan “Asil Kalemler Yazarlık Okulu” etkinliğinin son toplantısını çok değerli hocalarımızın katılımıyla gerçekleştirdik.

TÜRKAV Gebze Şube Başkanı Ozan ÖZOCAK ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Kayseri Şubemizin düzenlediği panel ve Kaya KUZUCU’nun “Ruhların Göçü” programına katıldılar. Programın düzenlenmesinde emeği geçen Kayseri Şube Yöneticilerimize ve Katılan ülküdaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Kayseri Ticaret Odasını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Ticaret Odası Başkanı Sayın Ömer GÜLSOY’a çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Kayseri Ülkü Ocaklarını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Ocak Başkanımız Sayın Serdar TURAN’a çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Taş Medreseliler Kayseri İl Başkanlığını ziyaret ettiler.  Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Kadın Kolları Başkanı Sayın Emine Özge SOYSAL, İl Başkan Yardımcıları Sayın Ferhat TEMİZEL ve Hacı AKSAKALOĞLU’na çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Ankara Temsilciliğimizin her hafta Cuma akşamı düzenlediği sohbetlerimizde Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAS ve Genel Merkez Yöneticilerimizin katılımlarıyla gerçekleşen programda bu haftaki konuğumuz Sayın Dr. Cemil Doğaç İPEK’di. Kıymetli Hocamıza “Suriye’deki Güncel Gelişmeler ve Türkiye” konusunda bizleri bilgilendirdiği için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı İl Başkanlığının düzenlediği Kuruluşun 51. Yıl dönümü programına katıldılar. Nazik davetleri ve alakaları için teşekkür ediyoruz.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Sayın Serkan TOK, TÜRKAV Kayseri Şube Başkanlığını ziyaret etti. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV’da Kelamdan Kaleme Yolculuk Başlıyor. “Asil Kalemler” Yazarlık Okulu Müracaatları Başladı. Kursla İlgili Bağlantılar; Kenan EROĞLU: DENEME, FIKRA, MAKALE Yazarlık Okulu Katılım Şartları Atölye çalışmasına katılmak isteyenlerde en az lise mezunu olmak şartı aranır. Çalışma grupları en çok 20 kişiden oluşur. Yazarlık Okulu 22 Şubat-24 Nisan 2020 tarihleri arasında eğitim verecektir. Eğitim Programı kapsamında ilk…

TÜRKAV Malatya Şube Başkanı Muhsin YİĞİT ve Başkan Yardımcısı Bünyamin BORAN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türk Tarım Orman Sen Başkanlar Kurulu Genişletilmiş Eğitim ve İstişare Toplantısına Katıldılar.

TÜRKAV Kırıkkale Şube Başkanı Galip ÖZTÜRK ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığının organize ettiği “Türk Dünyası Hizmet Ödülleri” takdim programına katıldılar. Genel Başkanımız programda yılın sivil toplum kuruluşu ödülüne layık görülen Osmaniye vakfına ödülünü takdim etti. Ülküdaşlarımızı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz MHP Çanakkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın Ali Tuğrul YILDIRIM’a teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları Çanakkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Ocak Başkanı Sayın Hakan İMAMOĞLU’na çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Çanakkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

İstanbul Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından altıncısı düzenlenen “Türk Dünyası Hizmet Ödülleri” takdim programını düzenleyen, emek veren ve katılım gösteren tüm ülküdaşlarımızı tebrik ediyor bu güzel etkinliğin devamında desteğimizin ve katılımımızın süreceğini bildiriyoruz. Var olsun Ülkü Ocakları…

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığının organize ettiği “Türk Dünyası Hizmet Ödülleri” takdim programına katıldılar. Genel Başkanımız programda yılın sivil toplum kuruluşu ödülünü takdim etti. Ülküdaşlarımızı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

TURKAV Genel Başkanımız Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz MHP İstanbul İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın Birol GÜR’e teşekkür ederiz.

TURKAV Genel Başkanımız Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz İstanbul Taşmedreseli Ülkücüleri ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TURKAV Genel Başkanımız Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Sayın Kazım Erdi AKTUNÇ’a teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV İstanbul Şube Yönetimi ve üyeleri ile bir araya geldiler.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen’e bağlı federasyonların İstanbul Şube Yönetimleri için düzenlenen bölge İstişare toplantısına katıldılar. Toplantıda Sendika Şube Başkanlarına hitap eden Genel Başkanımız TÜRKAV’ımızın gelecek vizyonu hakkında bilgilendirme yaptılar.

TÜRKAV Ankara Temsilciliğimizin her hafta Cuma akşamı düzenlediği sohbetlerimizde bu akşamki konuğumuz Sayın Dr. Umut BAŞAR oldu. Kıymetli Hocamıza “İran Amerika gerginliği ve Türkiye’ye Yansımaları” konusunda bizleri bilgilendirdiği için çok teşekkür ediyoruz.

Kocaeli Türk Eğitim Sen 1 nolu Şube Başkanı Yaşar Çağrı ŞANLI Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Kızılcahamam Şube Başkanı Sinan MUSLU ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Türk Eğitim-Sen Konya 2 nolu Şube Başkanı ve Türkiye Kamu-Sen Konya İl Temsilcisi Veli DOĞRUL ve Yönetimi Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ Beyefendinin Başdanışmanı Sayın Prof. Dr. Ruhi ERSOY Genel Merkezimizi ziyaret ederek bizleri onurlandırdılar. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Bartın İl Başkanı Sayın Sezai HANGİŞİ’i ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz MHP İl Başkanı Sayın Ercüment ÖZCELİK’i ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için MHP İl Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Bartın Belediye Başkanı Sayın Cemal AKIN’ı ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Bartın Ülkü Ocaklarını ziyaret ettiler. Genel Başkanımız ocağımızda, ülkücü kardeşlerimizle sohbet ettiler. Misafirperverlikleri için Ocak Başkanımız Sayın Duran IĞIL ve Ocaklı kardeşlerimize çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Bartın Şubemizin açılışına katıldılar. Misafirperverlikleri için Sayın Emre ÖNDER’e teşekkür ediyoruz. Açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Ercüment ÖZÇELİK, Bartın Belediye Başkanımız Sayın Cemal AKIN, Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Murat DEMİR ,Kumluca Belediye Başkanı Sayın İsmail CEM, Hasankadı Belediye Başkanı…

TÜRKAV Ankara Şubemizin yeni yönetimiyle tanışma ve teşkilatlarımızın birlikteliği için düzenlediğimiz, Türkiye Kamu Sen’e bağlı sendikaların Ankara Şube başkanlarının katılım sağladığı toplantımıza, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcımız Sayın Yaşar YILDIRIM da teşrif ederek onur verdiler. Çok değerli Genel Başkan Yardımcımız ve davetimize icabet eden kıymetli şube başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. Varolsun teşkilatlarımız…

TURKAV Iğdır İl Başkanımız Kurban PARLAR ve yönetim kurulu üyesi Gündüz YASAR, Kamu Sen il başkanı Ali ARSLAN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRK-EĞİTİN SEN Genel başkan Yardımcısı Selahattin DOLĞUN ve TÜRK-EĞİTİM SEN Kayseri şube başkanı Muharrem ÇOLAK Genel Merkezimizi ziyarete geldiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

ÜLKÜ BİR Genel Başkanı Fatih ÇAKMAKTEPE ve Yönetimi Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRK EĞİTİM SEN Karaman Şube Başkanı Gazi ALKAN Ve Yönetimi Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Kütahya Ülkü Ocakları Başkanı Serdar AKKOÇ ve Yönetimi TÜRKAV Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Bayburt İl Temsilcimiz Cihan SAKA, KAMU-SEN Bayburt İl Temsilcisi Ahmet ÇALIŞKAN ve Bayburt Ülkü Ocakları İl Başkanı Yunus Emre ZENGİN ve yönetimi genel merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

15. Dönem Siyaset ve Liderlik Okulunu Başarı ile bitiren TÜRKAV Genel Merkez Yöneticimiz Sayın Serkan GÜÇLÜ’yü tebrik eder, bürokrasi ve siyaset hayatında başarılar dileriz.

Liderimiz Devlet BAHÇELİ beyin katılımı ile gerçekleşen siyaset ve liderlik okulu 15.dönem mezuniyet törenin de Genel Başkanımız Ebubekir KORKMAZ, Erkut Celil BALCI kardeşimizin sertifikasını taktim etti.

Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’nin katılımları ile Siyaset ve Liderlik Okulunun 15. Dönem Sertifika Törenine Genel Merkez Yönetim Kurulu olarak katılım sağladık. Sertifikalarını alan tüm Ülküdaşlarımıza başarılar dileriz.

TÜRKAV Ankara Temsilciliğimizin her hafta Cuma akşamı düzenlediği sohbetlerimizde bu akşamki konuğumuz Sayın Prof. Dr. Hasan OKTAY Hocamız oldu. Kıymetli Hocamıza “Türkiye’nin Doğuya Açılan Kapısı KAFKASYA” konusunda bizleri bilgilendirdiği için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, Türkiye Kamu Sen’in düşük maaş zamlarını protesto etmek için düzenlediği “Bordro Yakma Eylemine” katıldılar.

TÜRKAV Ankara Şubemizin her hafta Cuma akşamı düzenlediği sohbetlerimizde bu akşamki konuğumuz Sayın Prof. Dr. Üçler BULDUK Hocamız oldu. Kıymetli Hocamıza Türklerde Devlet Anlayışı konusunda bizleri bilgilendirdiği için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Çankırı Şubemizin Sarıkamış Şehitleri için düzenlediği organizasyona katıldılar. Organizasyonda eşlik eden Milliyeti Hareket Partisi Çankırı İl Başkanını Hasan ÇAKIR, Belediye Başkanı İsmail Hakkı ESEN, Ülkü Ocakları İl Başkanı Alperen ŞAHİN, Milliyeti Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Bahadır AKBABA, diğer ilçe başkanlarımız, KAMU-SEN İl Başkanı İsmail…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Aksaray Şubesi ziyaretleri esnasında Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekilimiz Sayın Ramazan KAŞLI, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Mustafa ÇÖLKESEN, Merkez İlçe Başkanımız Sayım İrfan ÇITAK,  Kadın Kolları Başkanımız Sayın Nermin FİDAN, Ülkü Ocakları Başkanımız Sayın Muhsin ARSLAN ve Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi Sayın Taner…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Nevşehir ziyaretleri içerisinde Türkiye Kamu Sen Nevşehir Şube Başkanları ile görüştüler. Başta Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi Turgay ÇETİN olmak üzere tüm sendika şube başkanlarımıza misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın İlhan KAYA ve Yönetim Kurulu üyelerine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Merkez İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İlçe Başkanımız Sayın Gökhan GÖĞDEMİR ve Yönetim Kurulu üyelerine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Nevşehir Ülkü Ocaklarını ziyaret ettiler. Genel Başakanımız ocağımızda, ülkücü kardeşlerimizle sohbet ettiler. Misafirperverlikleri için Ocak Başkanımız Sayın Ali TÜRKER ve Ocaklı kardeşlerimize çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAŞ, Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Kenan AKTÜRK,  Sayın Erkan YILMAZ ve Kadın Kolları Başkanımız Sayın Hilal CEYLAN TÜRKAV Nevşehir Şubemizin açılışına katıldılar. Misafirperverlikleri için Sayın Agah Bahadır CEYLAN’a teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Mersin Şubemiz Seçimli İstişare toplantısını gerçekleştirdiler. TÜRKAV Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAŞ, Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Erkan YILMAZ ve Kenan AKTÜRK”ün de katıldığı toplantıda Şube Başkanımız Sayın Mustafa YALÇIN olmuştur. Başkanımıza ve camiamıza hayırlı olmasını diliyor, devir teslim yapan Başkanımız Sayın Mustafa TEKEREK’e de yaptığı hizmetler için teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAŞ, Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Erkan YILMAZ ve Kenan AKTÜRK Mersin temasları esnasında Ulku Ocaklari İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Ulku Ocaklari İl Başkanı Sayın Cagri UNAL’a ve Yönetimine teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAŞ, Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Erkan YILMAZ ve Kenan AKTÜRK Mersin temasları esnasında Türkiye Kamu Sen İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Kamu Sen İl Başkanı Sayın Metin ERCAN’a ve Yönetimine teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Trabzon Şube Başkanımız Sayın Kenan KURU ve Yönetim Kurulu Üyelerine misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Milliyetçi Hareket Partisi Trabzon İl Başkanı Sayın Bekir Sıtkı TARIM, TÜRKAV Trabzon Şubemizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri ve  hediyeleri için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Trabzon Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Altan ŞAHİN ‘i ziyaret ettiler. Ocak Başkanımıza misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ İstişare toplantısı için bulunduğu Trabzon’da yerel basına vakfımızın etkinlikleri ile ilgili demeç verdi.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Trabzon Şube Başkanımız Sayın Kenan KURU ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Trabzon’da düzenlenen Türkiye Kamu-Sen Bölge toplantısına katıldılar.

TÜRKAV Ankara Şubemizin her hafta Cuma akşamı düzenlediği sohbetlerimizde bu akşamki konuğumuz Sayın Prof. Dr. Varis ÇAKAN Hocamız oldu. Kıymetli Hocamıza böylesine hassas bir konuda bizleri bilgilendirdiği için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Bolu Şube Başkanımız Sayın Ulaş AYDOĞAN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Türk Eğitim Sen Serik İlçe Temsilciliğimiz ev sahipliğinde Serik İlçemizde görev yapan Ülkücü Kamu Çalışanları ile İstişarelerde bulunmuştur. Misafirperverlikleri için Serik Türk Eğitim Sen ilce temsilcisi Sayın Varol CİVCİR’e teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ TÜRKAV Erzincan İl Temsilciliğimizin açılışını yaptılar. Program esnasında bizleri yalnız bırakmayan, Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi Sayın Akın ÜSTÜN, Erzincan Belediye Başkanı Sayın Bekir AKSUN, Milliyetçi Hareket Partisi Erzincan İl Başkanı Sayın Salih AKSU, Ülkü Ocakları Genel Sekreteri Sayın Ömer Çağrı ÖZDEMİR, Mercan Belediye Başkanı Sayın Bayram BİLİCİ, Kamu Sen…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Erzincan İl Temsilcimiz Sayın Kürşat YILMAZ,  KAMU-SEN İl Başkanımız Sayın Kemal TÜTÜK’ ü ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri ve ilgileri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Erzincan İl Temsilcimiz Sayın Kürşat YILMAZ Milliyetçi Hareket Partisi Erzincan İl Başkanımız Sayın Salih AKSU ‘yu ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri ve ilgileri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Antalya Şubemiz Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanımız Sayın Hilmi DURGUN ‘u ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri ve ilgileri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ Türk Eğitim Sen İlçe Yönetim Kurulları İstişare toplantısında eğitim çalışanlarının haklı mücadelesinde sahalarda olan sendikacı arkadaşlarımıza hitap etti. Misafirperverlikleri ve ilgileri için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Gaziantep Şube Başkanımız Sayın Selçuk UĞUR ve Yönetim Kurulu Üyeleri Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TÜRKAV Kilis Şube Başkanı Sayın Murat ACIROĞLU, Kilis Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Sayın Osman BOYBEYİ, Türk İmar Sen Kilis Şube Başkanı Sayın Kürşad ŞEYLAN ve TÜRKAV Kilis Şubesi Eski Başkanı Sayın Hasan UTUCU Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Ahlat Şubemizin düzenlediği “TÜRKAV’ın Dünü Bugünü ve Yarını” Konulu konferansa katıldılar. Konferansta konuşmacı olan Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ konferans sonrası katılımcıların sorularını cevapladılar.

TÜRKAV Ankara Şubemizin her hafta Cuma akşamı düzenlediği sohbetlerimizde bu akşamki konuğumuz Sayın Prof. Dr. Sadettin GÖMEÇ Hocamız oldu. Kıymetli Hocamıza doyumsuz sohbeti için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları Bitlis İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkan Yardımcımız Sayın Fatih BALIK’a çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz MHP Bitlis İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın Turan DENİZ’e çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Pençe Hareketinde çıkan çatışmada yaralanıp, kaldırıldığı hastanede şehadet şerbetini içen Şehidimiz Alparslan KURT’un mevlidine katıldılar.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ Van’da düzenlenen Kamu Sen Bölge İstişare Toplantısına katılmışlardır.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Bitlis Kamu Sen İl Temsilciliğini ziyaret ettiler.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Tatvan Temsilcilik Binamızın açılışı için Bitlis’teler. Vakfımızın Türk Eğitim Sen Bitlis Şubesi ile birlikte kullanacağı binanın açılışına katılarak desteklerini bizden esirgemeyen; Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Sayın Önder KAHVECİ’ ye, Türk Haber-Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU’ na, Türk Tarım Orman -Sen Genel Başkanı Sayın Ahmet…

Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ, 2020 yılı bütçe görüşmeleri için TBMM’de

Prof. Dr. Alparslan DEMİR Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

MHP Siyaset ve Liderlik Okulu 15. Donem Öğrencileri Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

MYK üyemiz Sayın Musa KÜÇÜK, Türkgün Yazarı Sayın Mustafa ÖNDER ve SONSAM Sonsuz Türk Stratejik Araştırma Merkezi Başkanı Sayın Muhammet Şamil KURAL Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ TÜRK Eğitim-SEN İlçe Temsilcileri Eğitim ve İstişare Toplantısına katılmışlardır.

MHP Lideri BAHÇELİ: Hiçbir sözümüzü unutmayacağız, hiçbir vaadimizden sapma göstermeyeceğiz Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ, “Milliyetçi Hareket Partisi ilkeli, iradeli, sorumlu, ahlaklı ve akıl dolu siyasi duruşundan taviz vermeden, Cumhur İttifakı’nın sorgulanmasına ve yıpranmasına müsaade etmeden mücadelesine kararlıkla devam edecektir. Hiçbir sözümüzü unutmayacağız, hiçbir vaadimizden sapma göstermeyeceğiz.“ dedi. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı…

Etimesgut Belediyesi Ziyaretimizin Basında Çıkan Haberleri

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ın öncülüğünde yapılan TÜRKAV Bölge toplantısı sonrası, Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat İl Başkanı Sayın Ferhat ALTAN’a, Yozgat Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Turan KARAKUŞ’a, Sorgun Belediye Başkanı Sayın Erkut EKİNCİ’ye, Sarıkaya Belediye Başkanı Sayın Ömer AÇIKEL’ e, Akdağmadeni Belediye Başkanı Sayın Nezih YALÇIN’a, Şefaatli Belediye Başkanı Sayın Müjdat KARACA’ ya,  Sorgun Araplı…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Çorum Şube Başkanı Sayın İlyas GÜL’ü ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları Çorum İl Başkanı Sayın Orhan TOSİK’i ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz MHP Çorum İl Başkanı Sayın Agah KARAPIÇAK’ı ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Çorum Şube Başkanı Sayın Selim Aydın’ı ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

MHP Çanakkale İl Başkanı Sayın Ali Tuğrul YILDIRIM, İl Başkan Yardımcıları Sayın Ercan VATAN, Sayın Aytaç SUNAL, Merkez İlçe Başkanı Sayın Mehmet ÖZEL ve Ezine İlçe Başkanı Sayın Tahsin YÜKSEL Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Bölge toplantılarının dördüncüsünü TÜRKAV Yozgat Şubemizin ev sahipliğinde gerçekleştirdik. Toplantıya özveriyle hazırlanan Şube Başkanımız Kemal ERGÜN ve yönetimine emekleri için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Ankara Şubemizin organize ettiği, bu akşam ilkini gerçekleştirdiğimiz TÜRKAV Cuma sohbetimize Prof. Dr. Hasan ONAT Hocamız konuşmacı olarak katıldı. “Maturidi Geleneğin” konu edildiği ve yoğun katılımın olduğu programımızın sonunda Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Kıymetli Hocamıza plaket takdim etti

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yöneticilerimiz ile TÜRKAV Ankara Şube Başkanı Recep Halil FERAH ve Şube Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanımız Sayın Turgay BAŞTUĞ’u ziyaret ettiler. Başkanımıza misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz. Varolsun teşkilatlarımız.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yöneticilerimiz ile TÜRKAV Ankara Şube Başkanı Recep Halil FERAH ve Şube Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Sinan ATEŞ’i ziyaret ettiler. Genel Başkanımıza misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz. Varolsun teşkilatlarımız.

Bugün TÜRKAV Genel Merkez Yöneticileri olarak Etimesgut Belediye Başkanı Sayın Enver DEMİREL’in davetlisi olarak Etimesgut İlçemizdeki Sosyal Tesisleri ziyaret ettik. Tüm öğleden sonrayı kapsayan gezimizde varolsunlar, Sayın Oğuz SULUSARAY bizleri yalnız bırakmadan eşlik ettiler. Tüm sosyal tesisler emeğin ve özverinin imzasını taşıyordu muhakkak, fakat içlerinden bir tanesi gönlümüzün derinliklerine kadar tesir etti. “Engelsiz Yaşam Merkezi”…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Suriye Türkmen Meclisi 5. Olağan Genel Kurul Toplantısı için Çobanbeydeler. Genel Kurulun Türk Dünyasına hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türk Eğitim Sen Eskişehir 1Nolu Şubenin düzenlediği “Milli Mücadele’nin 100. Yılında Türkiye Sevdalıları Bir arada” etkinliğine katıldılar. Ata Ocağımız Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekilleri, Yönetici ve üyeleri, Sevdamızın diğer yanı Ülkü Ocakları Yöneticileri,Teşkilat mensupları TÜRKAVımızın değerli Yöneticileri ve üyeleri ile Sendikamızın Yönetici ve üyelerinin buluştuğu, birliğimizin perçinlendiği…

Doğu Türkistan Eski Başbakanı ve Doğu Türkistan Derneği Başkanı Abdulvali BUĞRA Genel Merkezimi ziyaret ettiler. Başkanımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, güzel evlatlarıyla bir ömür mutluluk diliyoruz.

Etimesgut Belediye Başkanımız Sayın Enver DEMİREL Genel Merkezimizi ziyaretleri esnasında vakıf üyeliğini de güncellediler. Başkanımıza nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz.

Etimesgut Belediye Başkanı Sayın Enver DEMİREL ve Basın Yayın Müdürü Sayın Oğuz SULUSARAY Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Kadirli Şube Başkanı Levent BİNİCİ ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcımız Sayın Yaşar YILDIRIM Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için Genel Başkan yardımcımıza çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Karaman Şube Başkanlığına Sayın Mehmet BOZKURT atanmıştır. Yüce Allah’tan Başkanımıza muvaffakiyetler diliyoruz.Programımıza katılarak onurlandıran Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Baş Danışmanı ve MHP Siyaset Okulu Koordinatörü Sayın Ali GÜLER’e ve tüm ülküdaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Baş Danışmanı MHP Siyaset ve Liderlik Okulu Koordinatörü Doç.Dr. Ali GÜLER, çevre şubelerimizden şube başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte TÜRKAV Karaman İl Temsilcimiz Mehmet BOZKURT’u ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Karaman İl Temsilcimiz Mehmet BOZKURT’a çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Kamu Sen İl Başkanı Nedim ÜNAL’ı ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Kamu Sen İl Başkanı Nedim ÜNAL’a çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Karaman Belediye Başkanı Savaş KALAYCI’yı ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Karaman Belediye Başkanı Sayın Savaş KALAYCI ‘ya çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz MHP Karaman İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için MHP Karaman İl Başkanı Sayın Mahmut ÜNÜVAR’a çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları Karaman İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Ülkü Ocakları Karaman İl Başkanı Sayın Yusuf BAŞKOCAGİL’e çok teşekkür ederiz.

Genel Merkez olarak üçüncüsünü düzenlediğimiz Bölge Toplantımıza Ev sahipliği yapan TÜRKAV Antalya Şube Başkanımız Sayın Hayati PEKER ve kıymetli yönetimine yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı çok teşekkür ederiz. Emeklerine, yüreklerine sağlık.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, TÜRKAV Bölge İstişare toplantımızı ziyaret ederek bizden desteklerini esirgemeyen Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Hilmi DURGUN’a plaket verdiler. İl Başkanımıza ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Şube Başkanlarımız ile kahvaltıda bir ara geldi. Akabinde plaket takdimi yapıldı.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Bölge Toplantılarımızdan üçüncüsünü Antalya’da gerçekleştirdiler. Katılımlarından dolayı Kıymetli Şube Başkanlarımız ve değerli yöneticilerimize çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Hatay Şubemizin düzenlediği “Türkiye Sevdalıları, Devletin Asil Evlatları Birlik ve Beraberlik Yemeği” etkinliğine katıldılar. Etkinliğimizin organizasyonunda emek harcayan ve katılım sağlayan tüm gönüldaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Personel Daire Başkanı Sayın Fazlı DOĞANGÜN ve İdari Ve Mali İşler Daire Başkanı Sayın Sadullah ÇİFTÇİ Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları Beypazarı İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Ülkü Ocakları Beypazarı İlçe Başkanı Sayın Fatih ATASEVER’e çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz MHP Beypazarı İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için MHP Beypazarı İlçe Başkanı Sayın Erdoğan ORHAN’a çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Beypazarı kaymakamlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Beypazarı Kaymakamı Sayın Temel AYCA’ya çok teşekkür ederiz.

Türk Memuru, kendisini unutan bütçe dayatmasına dur dedi. TÜRKAV alanlarda…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Milliyetçi Hareket Partisi Siyaset ve Liderlik Okulu’nda “Kamu’da Ülkücü Teşkilatlar ve Türkav” konulu ders vermiştir. Siyaset Okulu’nda emek harcayan ülküdaşlarımıza başarılar diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Afyonkarahisar Şubemizin düzenlediği “10 Kasım Anıyoruz, Arıyoruz” Anma etkinliklerine katıldılar. Programımıza katılan; Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Sayın Mehmet TAYTAK’a Milliyatçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Mehmet KOCACAN’a Ülkü Ocakları İl Başkanı Sayın Abdurrahman Timur BAYRAM’a Merkez İlçe Başkanı Sayın Fahri Fevzi KARTAL’ a Türkiye…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Polatlı Şubemizin açılışını gerçekleştirdiler. Programımıza konuşmacı olarak katılan Sayın Hayati BİCE ve “Yesi Ruhu” programıyla gecemize değer katan Sayın Kaya KUZUCU’ya çok teşekkür ediyoruz.

Türkgücü Ülküspor Kulübü sporcularından gururlandıran başarı İşitme Engelliler Avrupa Karate şampiyonasında Türkgücü Ülküspor Kulubü sporcusu Fatih AKBULUT Avrupa Şampiyonu, Zeynep ERDOĞAN ve Yücel TAŞKULAK ise Avrupa üçüncüsü oldular. Sporcuların antrenörü Uğur DOYDUK, elde ettikleri başarıdan dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirterek, başarılarını daha yükseğe taşıma hedefinde olduklarını söyledi.

Geçmiş dönem Ülkü Ocakları Ankara İl Başkan Yardımcılarımızdan Sayın Mevlüt KAÇMAZ Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Zor iştir Türk olmak albümü nün sahibi, değerli sanatçımız Alper ALPARSLAN,  Genel Merkezimizi ziyaret ederek imzaladığı son albümünü hediye ettiler. Nazik ziyareti için kendisine teşekkür ederiz.

Bilge Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ: KHK faciadır demek büyük bir haksızlık ve hadsizliktir Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “FETÖ’yle mücadelenin sulandırılmasının yanısıra, KHK faciadır değerlendirmesiyle birlikte mağdur edebiyatına bel bağlanması 15 Temmuz şehitlerine ve gazilerine büyük bir haksızlık ve hadsizliktir” dedi. FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün medya yapılanmasına ilişkin davayla ilgili yazılı basın açıklaması…

TÜRKAV İzmir Şube Başkanımız Sayın Birol DEMİRCİ ve Şube Başkan Yardımcılarımız Sayın Dr. Mustafa ÖZER ve Sayın Gürol ARABACI Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ TÜRKAV Ankara Şubemizin Yönetim Kurulu toplantısına katılmıştır.

TÜRKAV İstanbul 1. Bölge Temsilcimiz Sayın Zeynel ERTEKİN ve Ülküdaşlarımız Hakan ÖZTÜRK ve Birkan GÜNER Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Alanya Belediye Başkanı Sayın Murat YÜCEL’in dedesinin taziye çadırını ziyaret ettiler.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz MHP Alanya İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İlçe Başkanımız Sayın Mustafa TÜRKDOĞAN’a çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Genel Merkezinin düzenlediği, Başkanlar Kurulu Eğitim ve Değerlendirme toplantısına katıldılar.

Bilge Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ Beyefendi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle önemli mesajlar paylaştı. 29 Ekim 1923 tarihini diriliş ve yükseliş eşiği olarak niteleyen MHP Lideri Bahçeli, Cumhuriyet’in taşıdığı anlam ve benimsediği ilkelerin cumhurun duruş ve ruhunda bütünüyle mündemiç olduğunu vurguladı. Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamasında Türk ve Türkiye düşmanlığında buluşanlara karşı Milli Mücadele…

TÜRKAV Balıkesir Üyelerimizden Sayın Oktay FERİK yayınlanan “Şiirden, şuura” isimli şiir kitabını, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’a takdim ettiler. Teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türk Eğitim Sen Konya Hasbihal akşamları konferansına katılmışlardır.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Konya Şubemizi ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Şube Başkanımız ve Şube Yöneticilerimize çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yöneticilerimiz ve TÜRKAV Ankara Şubemiz Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’nin teşrifleri ile yapılan Siyaset ve Liderlik Okulumuzun 15. Dönem açılışına katılmışlardır.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Kırıkkale Şube Başkanımızın eşinin geçirmiş olduğu ameliyat sonrasında geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

MHP Genel Başkan Yardımcımız Sayın Emin Haluk AYHAN Beyefendi, Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU ve Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Kimlik Kartları Daire Başkanı Sayın Tuncay DURSUN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Hoş sohbetleri ve nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Saray Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü ile TÜRKAV Kadın Kolları tarafından ortaklaşa olarak düzenlenen TÜRKAV piknik programı Ankara Mavi gölde büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.

TÜRKAV Genel Merkezi ve TÜRKAV Ankara şubesi olarak ODTÜ de düzenlenen “Mehmetçiğe Selam” eylemine katıldık.Yüce Allah askerimizin yar ve yardımcısı olsun.

TÜRKAV Ankara Şube Başkanlığına Recep Halil FERAH atanmıştır. Yeni Başkanımız ve yönetimine görevlerinde muvaffakiyetler diliyoruz. Görevi devreden Alperen GÜLAL Başkan ve yönetimine hizmetleri için çok teşekkür ediyoruz. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin.

Milliyetçi Hareket Partisi, Aile, Kadın Ve Engellilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Deniz DEPBOYLU Hanımefendiyi düzenledikleri “Toplum, Kadın ve Şiddet içerikli MHP KAÇEP Sempozyumu” duyarlılıkları ve güzel içeriği için teşekkür ediyoruz.

Genel Merkez olarak 18-19 Ekim tarihlerinde düzenlediğimiz Bölge Toplantımıza Ev sahipliği yapan TÜRKAV Eskişehir Şube Başkanımız Sayın Hasan SEZER ve kıymetli yönetimine yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı çok teşekkür ederiz. Emeklerine, yüreklerine sağlık.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Eskişehir İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın İsmail CANDEMİR ve yönetimine çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Eskişehir Ülkü Ocakları’nı ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri ve hediyeleri için Eskişehir Ülkü Ocakları İl Başkanı Sayın Kazım AKSOY’a çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, toplantımıza katılımları ve destekleri için Milliyetçi Hareket Partisi Eskişehir Milletvekilimiz Metin Nurullah SAZAK Bey’e plaket takdim ettiler.

TÜRKAV Bölge Toplantımıza katılan Başkanlarımız şubeleri ile ilgili hazirunu bilgilendirdiler, dilek, temennilerini aktardılar. Akabinde plaket takdimi yapıldı.

TÜRKAV Eskişehir Şubemizin ev sahipliğinde düzenlenen bölge toplantımızın ikinci gününde Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Erkan YILMAZ, Sayın Abdullah AÇIK ve Sayın Kenan AKTÜRK yöneticilerimize alanları ile ilgili sunum yaptılar.

Ve aleyküm selam… Türk savaşta ve bütün Türkler arkasında… Yüce Allah, Arslan Mehmetçiklerimizin yar ve yardımcısı olsun.

TÜRKAV Bölge Toplantısının 1. Gün oturumu, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ın konuşmaları ile başladı. Toplantıya katılan MHP Eskişehir İl Başkanımız Sayın İsmail CANDEMİR, Ülkü Ocakları Eskişehir İl Başkanımız Sayın Kazım AKSOY, Türkiye Kamu Sen Eskişehir Şube Başkanımızı Sayın Haydar URFALI ve TÜRKAV Şube Başkanlarımıza teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Bölge Toplantımızı yapmak üzere Eskişehirdeler.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Ankara Şubemizin üyelerimizi ayda bir kez bir araya getirmek için düzenlediği gelenekselleşmiş kuru fasulye-pilav etkinliğine katıldılar. Bu güzel organizasyon için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ Antalya ziyaretleri kapsamında TÜRKAV Antalya Şubemizi ziyaret ederek üyelerimizle istişarelerde bulundular.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU ve Türk Ulaşım Sen Genel Başkanı Sayın Mustafa Nurullah ALBAYRAK’ın Antalya ziyaretleri kapsamında MHP İl Başkanlığı ve Ülkü Ocaklar İl Başkanlığına hayırlı olsun ziyaretleri.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU MHP Antalya İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın Hilmi DURGUN’a teşekkür ederiz.

Türk Büro Sen Ticaret Bakanlığı şubesi, şube başkanı Aykut GEÇER, şube yönetim kurulundan Seyfettin SARI ve Süleyman ARSLAN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli: Herkes aklını başına alsın! Türkiye sahipsiz değil Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, “Türkiye ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi üzerinde hesap yapanlar çuvallamaya, oyun kuranlar, senaryo yazanlar melanetlerinde boğulmaya mahkûmdur. Herkes aklını başına alsın, Türkiye sahipsiz değildir” açıklamalarında bulundu. Türkiye bir yanda içi boş tartışmalarla meşgul edilirken diğer yanda milli enerjisi…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türk Sağlık Sen 5 nolu şubesini ziyaret ettiler. Sayın Muharrem BALCI Beyefendiye ve Yönetim Kuruluna Misafirperverlikleri için  çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türk Sağlık Sen 3 nolu şubesini ziyaret ettiler. Sayın Tahir AKYOLAL Beyefendiye ve Yönetim Kuruluna Misafirperverlikleri için  çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türk Sağlık Sen 1 nolu şubesini ziyaret ettiler. Sayın Orhan YILMAZ Beyefendiye ve Yönetim Kuruluna Misafirperverlikleri için  çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türk Sağlık Ankara Bakanlık şubesini ziyaret ettiler. Sayın Gülnur KAPTANOĞLU Hanımefendiye ve Yönetim Kuruluna Misafirperverlikleri için  çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türk Sağlık Ankara Üniversiteler şubesini ziyaret ettiler. Sayın Alparslan Cenk KOCABAS Beyefendiye ve Yönetim Kuruluna Misafirperverlikleri için  çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ankara Polatlı Türk Kamu Sen Temsilcileri ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türk Sağlık Sen 2 nolu  şubeyi ziyaret ettiler. Sayın Ahmet KILIKOĞLU Beyefendiye ve Yönetim Kuruluna Misafirperverlikleri için  çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türk Sağlık Sen 4nolu  şubeyi ziyaret ettiler. Sayın Reşat YÜCEL Beyefendiye ve Yönetim Kuruluna  Misafirperverlikleri için  çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Sayın Gazi Levent KURTOĞLU’nu ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Sayın Gazi Levent KURTOĞLU’na çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Kimlik Kartları Daire Başkanı Sayın Tuncay DURSUN’u ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Sayın Tuncay DURSUN’a çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Şube ziyaretleri kapsamında Türk Eğitim Sen Ankara 1 nolu şubesindeydiler. Misafirperverlikleri için Şube Başkanı Sayın İbrahim ÇÖMEZ ve Şube Yöneticilerine çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Bolu Ülkü Ocaklarını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Bolu ve Bolu Kamu Sen binasının açılış programına katıldılar. Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanı Sayın Cihan BAŞARAN, Bolu Ülkü Ocakları İl Başkanı Sayın İsmail AKGÜL, Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN, Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU ve Çevre illerden…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle Genel Merkez Kadın Kollarımızın organize ettiği Ümitköy Huzurevi ziyaretine katıldılar.

Iğdır Karakoyunlu Belediye Başkanı Sayın Bayram Ali BALLI ve önceki Dönem Sulama Birliği Başkanı ve önceki dönem MHP İl Meclis Üyesi Sayın Dadaş YALTI Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TÜRKAV Genel Merkez yönetimi olarak Ulus’ta düzenlenen Doğu Türkistan’ın Çin tarafından işgalinin 70. yılı protesto gösterilerine katıldık.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Şube ziyaretleri kapsamında Türk Eğitim Sen Ankara 5 nolu şubesindeydiler. Misafirperverlikleri için Şube Başkanı Sayın Oğuz Ş.ŞAHİN ve Şube Yöneticilerine çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Şube ziyaretleri kapsamında Türk Yerel Hizmet Sen Ankara şubesindeydiler. Misafirperverlikleri için Şube Başkanı Sayın Ahmet Ragıp HIZAL ve Şube Yöneticilerine çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Şube ziyaretleri kapsamında Türk Eğitim Sen Ankara 6 nolu şubesindeydiler. Misafirperverlikleri için Şube Başkanı Sayın Aytaç COŞAN ve Şube Yöneticilerine çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Şube ziyaretleri kapsamında Türk Eğitim Sen Ankara 7 nolu şubesindeydiler. Misafirperverlikleri için Şube Başkanı Sayın Tayfun FINDIK ve Şube Yöneticilerine çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Ceyhan Şube Başkanımız Sayın Beytullah GÜNER ve şube yoneticileri Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

TÜRKAV Adana Şube Başkanımız Sayın Sefa ÖZER, Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Türkav Bolu Şube Başkanımız Sayın Ulaş AYDOĞAN ve şube yoneticileri Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Türkav Kızılcahamam Şube Başkanımız Sayın Sinan MUSLU ve şube yoneticileri Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Şube ziyaretleri kapsamında ilk ziyaretini Türk Eğitim Sen Ankara 4nolu Şubesine gerçekleştirdiler. Misafirperverlikleri için Şube Başkanı Sayın Fikret GÜLENÇ ve Şube Yöneticilerine çok teşekkür ederiz.

KORKMAZ : Ülkü Ocakları İlim Yuvasıdır

TÜRKAV Kadın Kolları olarak MHP Mamak İlçe Başkanlığının düzenlediği aşure günü etkinliğine katılım sağladık.

Etimesgut Belediyesi Basın Yayın Müdürü, Etimesgut Kent Konseyi Genel Sekreteri, MHP Kırşehir Milletvekili Adayı, Kırşehir Ülkü Ocakları Eski Başkanı Değerli Ülküdaşımız Sayın Oğuz SULUSARAY’ı makamında ziyaret ettik. TÜRKAV üyeliğini gerçekleştirdik. Kıymetli başkanımıza ve camiamıza hayırlı olsun.

TÜRKAV Genel Merkez çalışmaları içerisinde Kadın Kolları faaliyetlerimiz hız kazanıyor. TÜRKAV Dörtyol şubemizin düzenlediği piknikte Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Sayın Hilal CEYLAN ve Genel Merkez Yöneticimiz Asena KINACI MORAL Kadın üyelerimizle buluştular.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Kamil AYDIN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, TÜRKAV Kadirli Şubemizde bayrak değişimi programına katıldılar. Görevini teslim eden Sayın Necati AKGÜL Başkana yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Görevi yeni devralan Sayın Levent BİNİCİ Başkana da hayırlı uğurlu olmasını temenni ederek Yüce Allah’tan muvaffakiyetler diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Kadirli İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Dörtyol şubemiz tarafından 21. düzenlenen “Birlik, beraberlik pikniği ve müzik şölenine” katıldılar. Şube Başkanımız Sayın Reşit TAŞKIN başta olmak üzere tüm yöneticilerimize çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, TÜRKAV Dörtyol şubemizin ev sahipliğinde düzenlenen bölge istişare toplantımızı gerçekleştirdiler. Katılım sağlayan tüm şube başkanlarımız ve yönetimlerine çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Adana şubemizin düzenlediği programa Milliyetçi Hareket Partisi Adana İl Başkanımız Sayın Bünyamin AVCI ve Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Sayın Emin CANLI da katılarak onurlandırdılar.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Adana Şubemizin Muharrem Ayı ve Ülkücü Şehitler adına düzenlenen anma programı ve aşure dağıtımına katıldılar. Şube Başkanımız Sefa ÖZER ve yönetimine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları Genel Merkezimizin yeni alınan binası için Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Sinan ATEŞ’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, Polatlı Belediye Başkanı Sayın Mürsel YILDIZKAYA ile birlikte Sakarya Meydan Muhaberesi Zafer törenlerine katıldılar.

“Yandık, yine yanarız!” TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz, ince ruhlu bir adam… İpek eldivendeki çelik yumruk gibi… Müthiş bir tempo ile ivme kazandırdı TÜRKAV’a… Eylül ayında yeni konsept çalışması yapmış… 12 Eylül 1980’in yiğitleri… Düzenleme muhteşem, estetik, sanatkârane… Ekibini kutluyorum! * “Yandık, yine yanarız” diyor sloganda… Tabutluktaki Başbuğ’u… “Filistin askısındaki Ülkücü”yü tarif ediyor… “Adanmışlık Ülkücü…

TÜRKAV Sivas Şube Başkanımız İbrahim BALLI ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Polatlı Belediye Başkanımız Sayın Mürsel YILDIZKAYA Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Antalya Türk Eğitim Sen Akdeniz Üniversitesi Temsilcisi Sayın Raşit YILDIZ ve Türk Eğitim Sen Kadın Kolları temsilcisi Sayın  Sibel ERGÜLER Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Kızılcahamam ve Kızılcahamam Kamu Sen binasının açılış programına katıldılar. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Yaşar YILDIRIM, Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN, Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU, Türk Diyanet Vakıf Sen Genel Başkanı Sayın Nuri ÜNAL ve Kızılcahamam…

Genel Merkez Yöneticilerimiz ve illerden misafir olan TÜRKAV üyelerimizle Osmaniye Vakfını ziyaret ettik. Misafirperverlikleri için Başkan Vekili Sayın Akın YAVUZ ve yönetimine çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Konya Şube Başkanımız Süleyman Nur ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ,  Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Abit ÖZTÜRK, Sayın Erkan YILMAZ ve TÜRKAV Malatya Şube Başkanı Sayın Muhsin YİĞİT Türkiye Kamu Sen Malatya Şube Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Şube Başkanımız Sayın Çetin TÜRKYILMAZ ve Yönetimine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Battalgazi İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İlçe Başkanımız Sayın Mesut SAMANLI ve yönetimine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Abit ÖZTÜRK, Sayın Erkan YILMAZ, TÜRKAV Malatya Şube Başkanı Sayın Muhsin YİĞİT ve Türkiye Kamu Sen Malatya Şube Başkanı Sayın Çetin TÜRKYILMAZ Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın Bülent AVŞAR ve Yönetimine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Yeşilyurt İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İlçe Başkanımız Sayın Mehmet Ali KAYA ve yönetimine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Malatya Ülkü Ocaklarını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Malatya Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Bayram IŞIK’a çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Elazığ Ülkü Ocaklarını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Elazığ Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Mehmet Ali ÇİÇEK’e çok teşekkür ediyoruz

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Elazığ temasları sırasında ülküdaşlarımızla buluştular. Toplantıya iştirak eden Türk Kamu Sen Elazığ Şube Başkanı Sayın Atilla ÇERKEZ’e Türk Ulaşım Sen Şube Başkanı Sayın Resul KORKMAZ’a, Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Sayın TALAT EFE’ye, Ülkü Tek Başkanı Sayın Turan YILDIZ’a, TÜRKAV İl Başkanı Sayın Dumrul ATİLLA’ya, Türk…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez yöneticilerimiz ve çevre illerdeki TÜRKAV Şube Başkanları ve Yöneticileri Malazgirt Zaferi’nin 948. Yıldönümü kutlamaları için Malazgirt Ovasındalar. Selam olsun Kurt Başlı Sancağa, Selam olsun Sultan Alparslan’ın iman dolu ordusuna…

TÜRKAV Genel Merkez Yönetimi olarak, Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından Ankara Çocuk Evleri Müdürlüğünde düzenlenen Ali KINIK konserine katılım sağladık

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Abit ÖZTÜRK ve Erkan YILMAZ “Malazgirt 1071 Kutlamaları” na katılmak üzere kadim Türk Yurdu Ahlat’talar.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Abit ÖZTÜRK ve Erkan YILMAZ ziyaretler sebebiyle bulundukları Iğdır’da, Milliyetçi Hareket Partisi Iğdır İl Başkanlığı, Iğdır Ülkü Ocakları ve Kamu Sen ziyaretlerini gerçekleştirdiler. Ziyaretlerimizde heyetimize eşlik eden Milliyetçi Hareket Partisi Iğdır Milletvekili Sayın Yaşar KARADAĞ’a ve Misafirperverlikleri için MHP İl Başkanımız Sayın Ersoy İÇER’e Iğdır…

TÜRKAV Iğdır Temsilciliğimize Başkan olarak atanan Sayın Kurban PARLAR’a Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ tarafından yetki belgesi teslim edilmiştir. Başkanımıza ve Ülkücü Harekete hayırlı olsun Allah(c.c) yar ve yardımcıları olsun.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ,  Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Abit ÖZTÜRK, Sayın Erkan YILMAZ ve TÜRKAV Ardahan Şube Başkanımız Sayın Çağrı COŞKUN Kars/ Kağızman Belediye Başkanı Sayın Nevzat YILDIZ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Erzurum şubemizi ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında Türkiye Kamu Sen İl Başkanı Mucip GÖZEGER ve Türk Sağlık Sen Başkan Yardımcısı Sayın Kenan KARAÇAM da bize eşlik ettiler. Misafirperverlikleri için TÜRKAV Erzurum Şube Başkanımız Sayın Ümit Yaşar BOZKURT ve Yönetim Kurulu Üyelerine çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Abit ÖZTÜRK ve Erkan YILMAZ ziyaretler sebebiyle bulundukları Erzincan’da, temasları sırasında Erzincanlı Ülküdaşlarımızla buluştular. Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Salih AKSU’nun ev sahipliğinde yapılan sohbete Erzincan Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Vasfi KARATEPE, Türkiye Kamu Sen Erzincan İl başkanı Sayın Kemal KÜTÜK, TÜRKAV Erzincan Eski…

TÜRKAV Erzincan Temsilcilik Başkanı olarak atanan Sayın Kürşad YILMAZ’a Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ tarafından yetki belgesi teslim edilmiştir. Başkanımıza ve Ülkücü Harekete hayırlı olsun Allah(c.c) yar ve yardımcıları olsun.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Erzincan Belediye Başkanı Sayın Bekir AKSUN’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

“Bugün MHP’nin varlığı olmasaydı, Ülkücülerin varlığı olmasaydı, Türkiye bölünme noktasına çoktan gelmişti.  O nedenle, ben Metin Tokdemir olarak yetişmişsem, bir takım kabiliyetlerimiz ve erdemlerimiz varsa Ülkü Ocakları’nda ve MHP’de aldık.  Yani bugün ben Ülkücüyüm, ben MHP’liyim diyenlerin hepsi MHP ve Ülkücü Harekete vermekten çok, ondan almışlardır.” Genç yaşında geçirdiği trafik kazasında Rahmeti Rahman’a kavuşan Ülkü…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Bayburt İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanı Sayın Bekir KASAP’a çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez yöneticilerimiz Bayburt Belediye Başkanı Sayın Hükmü PEKMEZCİ’yi ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Merkez Yönetim Kurulunca alınan karar gereği; TÜRKAV Bayburt Temsilcilik Başkanı olarak atanan Sayın Cihan SAKA’ya Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ tarafından yetki belgesi verilmiştir. Başkanımıza ve Ülkücü Harekete hayırlı olsun Allah(c.c) yar ve yardımcıları olsun.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Abit ÖZTÜRK ve Sayın Erkan YILMAZ Ülkü Ocakları Gümüşhane İl Başkanlığı ve Türkiye Kamu-Sen Gümüşhane İl temsilciliğini ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.

Genel Merkez Yönetim Kurulunca alınan karar gereği; TÜRKAV Gümüşhane Temsilcilik Başkanı olarak atanan Sayın Ercan KÜÇÜKÖNER’e Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ tarafından yetki belgesi verilmiştir. Başkanımıza ve Ülkücü Harekete hayırlı olsun Allah(c.c) yar ve yardımcıları olsun.

Türk Memurunun hakkı için TÜRKAV alanlarda…

TÜRKAV Zonguldak Şube Başkanımız İbrahim AÇIKGÖZ Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Başkanımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Türk Eğitim Sen Tosya İlçe Başkanı Sayın Yılmaz ALKAYA Genel Merkezimizi ziyaret ettiler.  Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Sinan ATEŞ Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Geleceğin TÜRKAV üyeleri, Kastamonu’dan Genç Bozkurtlar misafirimiz oldular. Allah sayılarını artırsın. Varolsunlar…

Osmaniye Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Hasan Şahin CEYLAN ve Bahçe ilçesi Belediye başkan adayımız Sayın Ömer FETTAHLIOĞLU Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’yi evinde ziyaret etti.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türk Büro Sen Ticaret Bakanlığı Şubesinin Genel Kuruluna katıldılar.

TÜRKAV Yozgat Şube Başkanımız Kemal ERGÜN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Başkanımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abdullah AÇIK Milliyetçi Hareket Partisi Osmaniye il başkanı Sayın Yusuf ÇOMU’yu ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve beraberlerindeki TÜRKAV heyetimiz Korkut Ata Üniversitesini ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Rektör Sayın Prof. Dr Murat TÜRK ve Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Alparslan DAYANGAÇ’a çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abdullah AÇIK Osmaniye Belediye Başkanı Özel Kalem Müdürü Sayın Ahmet Melih LOŞ’u ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abdullah AÇIK Osmaniye Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Hasan Şahin CEYLAN’ı ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abdullah AÇIK Türkiye Kamu Sen Osmaniye Şube Başkanı Sayın Ahmet KANDEMİR’i ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Denizli Şubesi olarak yeni seçilen belediye başkanı ve başkan yardımcılarımızı ziyaret edip başarılar diledik.

Kayseri Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Serdar TURAN ve yönetimi TÜRKAV Kayseri Şubemizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Siyasetcafe haber sitesi Genel Yayın Yönetmeni Sayın Hakan SÖNMEZ Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Prof. Dr. Artay YAĞCI ve Ak Ozan Mustafa Kaya Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendinin Bartın Belediyesi tebrik ziyaretine katıldılar.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendinin Karabük Belediyesi tebrik ziyaretine katıldılar.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendinin Çankırı Belediyesi tebrik ziyaretine katıldılar.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendinin Kastamonu Belediyesi tebrik ziyaretine katıldılar.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendinin Kütahya Belediyesi tebrik ziyaretine katıldılar.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendinin Söğüt Belediyesi tebrik ziyaretine katıldılar.

Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz “Türkiye’nin en güçlü kamu teşkilatı olarak gelişmeleri yakından takip ediyor, Türkiye üzerine oynan oyunları da Türkiye Cumhuriyeti Devletinin altını oyanları da çok iyi biliyoruz. Devletin asil evlatları olarak biz gerektiğinde Şehit Boğazlıyan Kaymakamı Kemal Bey olmasını da bilir. Vatan için her türlü çılgınlığı yaparız” dedi. Milliyetçi-Ülkücü…

Hacı Bayram Üniversitesi Öğretim Üyesi Sayın Doç. Dr. Cemile KINACI Genel Merkezimizi ziyaret ettiler.  Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Türk Sağlık Sen Genel Merkezi Eski Yöneticilerinden Sayın Muhammet BİRİNCİ, Sayın Necmi ERDOĞAN ve TÜRKAV Ankara Şube Yöneticimiz Sayın İbrahim GÖRÜNME Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Sakarya Şubesi Başkanımız Sayın Recai CİRAN ve yönetimi Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Tokat Kadın Kolları Başkanı Sayın Zeliha ALKAN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Adana Şubesi Kadın Kolları Başkanımız Sayın Fethiye GÜNDOĞAN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Türk Tarım Orman Sen Ankara 1 Nolu Şube Başkanı Sayın Nurol BAKIR ve yönetim kurulu Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Türk Eğitim Sen Karaman Şube Başkanı Sayın Gazi ALKAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Ali AVCI, Sayın Mustafa Kemal ERÇELİK Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Polatlı şubemizin düzenlediği etkinliğe katıldılar. Şube yöneticilerimize çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkan Yardımcısı Sayın Ayhan ÇELİKOL ve il yönetiminden ülküdaşlarımız Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV İstanbul Şube Başkanımız Sayın Zeki SEVEROĞLU beyefendi ile İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi Sayın Prof.Dr. Murat KAZIMOGLU beyefendi ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Proje Danışmanı Sayın Hüseyin TORAMAN beyefendi ziyaretimize geldiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Hollanda Türk Federasyonu Başkanı Murat GEDİK ve Yönetim Kurulu Üyeleri Erim UĞURLU, Tuncay BAHTİYAR, Sadettin ŞİMŞEK, Kani YAŞAR, Neslihan BUYRUKHAN, Ahmet ÇÖMLEKÇİ, Sanatçı Büyüğümüz Sayın Kaya KUZUCU, MHP Özel Kalem Müdür Yardımcısı Sayın Akın YAVUZ ve Ülkü Ocakları Genel Sekreteri Sayın Ömer Çağrı ÖZDEMİR ziyaretimize geldiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Sayın Nuri ÜNAL ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Hakan PAŞ, Sayın Atila AYHAN, Sayın Mustafa ÜNLÜ, Sayın Şemsettin AKÇA Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen’in 27. Kuruluş etkinliklerine katıldılar. Büyük Sendikamıza nice yıllar diliyoruz.

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abit ÖZTÜRK, TÜRKAV Dörtyol şubemizi ziyaret etmişlerdir. Misafirperverlikleri için TÜRKAV Dörtyol Şubemize teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Kenan AKTÜRK, Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU ile birlikte Balıkesir Ülkü Ocaklarını ziyaret ettiler.Balıkesir Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Halil GÖRMEN’e ve yönetimine misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Kenan AKTÜRK Bursa temasları sırasında, MHP İl Başkan Yardımcımız Sayın Levent KARAKOÇ, TÜRKAV Bursa şube başkanımız Sayın Muammer KURNAZ, Türkiye Kamu Sen İl Başkanı Sayın İbrahim BULUT, Türk Sağlık Sen Bursa Şube Başkanı Sayın Sabit KARABAYIR ile birlikte, Şubemizin Hobi Bahçelerindeki etkinliklerine katıldılar.

MHP İstanbul İstanbul il başkanlığının düzenlediği ve MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ ’nin teşrifleri ile gerçekleşen HEMŞEHRİ DERNEKLERİ KAHVALTISINA MHP Genel Başkan Yardımcıları, MHP Divan Üyeleri, Ülkü Ocakları Genel Başkanı, MHP İl Başkanları ve çok sayıda hemşehri dernek başkanları ile birlikte TÜRKAV Genel Başkanı Sayın Ebubekir KORKMAZ Bey de katılım sağlamıştır.

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Başkanlığı tarafından organize edilen “STK, MESLEK ODALARI İŞ DÜNYASI TOPLANTISINA” Liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendi öncülüğünde, MHP Genel Başkan Yardımcılarımız, Divan Üyelerimiz, Ülkü Ocakları Genel Başkanımız, İl Başkanlarımız ile birlikte TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ katılmışlardır.

Türk Eğitim Sen Kocaeli 2 nolu Şube Başkanı Sayın Orhan KÜTÜK ve Yönetimi Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAŞ, TÜRKAV İstanbul Şube Başkanımız Sayın Zeki SEVEROĞLU ve Tekirdağ Şube Başkanımız Sayın Fatih SOYTÜRK vefat eden ülküdaşımız, TÜRKAV Tekirdağ eski Şube Başkanımız Hamdi BUDAK için ailesine taziye ziyaretinde bulundular. Merhuma rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAŞ, TÜRKAV Tekirdağ şubesini ziyaret ettiler. Tekirdağ şube yönetimine çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAŞ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen İstanbul Avrupa Yakası Şube Yönetim Kurulları İstişare toplantısına katıldılar. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez yöneticilerimiz, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Sayın Sinan ATEŞ, Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanı Sayın Turgay BAŞTUĞ, Ankara Ülkü Ocakları Başkanı Sayın İlker DARICI, Türk Eğitim Sen Ankara 6 nolu Şube Başkanı Sayın Aytaç COŞAN Mevlana ziyaretleri sonrasında, yemekte buluştular. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez yöneticilerimiz, Konya TÜRKAV Şubemizi ziyaret ettiler. Yöneticilerimize çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV üyemiz olan Dr. Öğretim Üyesi Sayın Latif İLTAR’ın nikâh merasimine katıldılar.  Bir ömür mutluluklar diliyoruz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yönetimi, MHP Ankara İl Başkanımız Sayın Turgay BAŞTUĞ, Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanımız Sayın İlker DARICI, İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İlçe Başkanlarımız, Belediye Meclis Üyelerimiz ve Polatlılı Hemşehrilerimiz İle birlikte Polatlı Belediyemiz ve Polatlı İlçe Başkanlığımızın düzenlediği iftar programına katılmışlardır. Emeği Geçen Polatlı Belediye Başkanımız Sayın…

TÜRKAV iftar soframızda bu akşam Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Çevre Şehircilik Bakanlığı, SGK Başkanlığından üyelerimizle buluştuk. Milliyetçi Hareket Partisi Adana Milletvekili Sayın Ayşe Sibel ERSOY,  Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU, Türk Ulaşım Sen Genel Başkanı Sayın Mustafa Nurullah ALBAYRAK Genel Başkan Yardımcıları Sayın Vedat EMRE, Fuat DEMİRDÖĞEN, Kıymetli Şairimiz Sayın Ozan…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Abdullah AÇIK ve Sayın Abit ÖZTÜRK bugün Osmaniye Vakfında ülküdaşlarımızla birlikte iftar sofrasına oturdular. Başta Başkan Vekili Sayın Akın YAVUZ olmak üzere tüm ülküdaşlarımıza misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV İstanbul İl Başkanlığımızın öncülüğünde Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekilimiz Sayın İzzet Ulvi YÖNTER Beyefendinin himayesin de İstanbul’daki üniversite hocalarımızın katıldığı TÜRKAV Akademi iftar yemeğimizi gerçekleştirdik. İstanbul Milletvekilimiz Sayın Mehmet Bülent KARATAŞ Beyefendi ve Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Yönetimine de katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Allah birlik beraberliğimizi daim etsin.

TÜRKAV İftar soframıza bugün Türk Hukuk Enstitüsü üyelerimiz ile birlikte oturduk. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin.

TÜRKAV Genel Merkezimizin tüm üyelerimiz için verdiği iftar yemeği Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ın konuşması ile başladı. Yemeğimize katılarak bizleri onurlandıran Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Emin Haluk AYHAN, Polatlımızın Değerli Belediye Başkanı Sayın Mürsel YILDIZKAYA , Türkiye Kamu Sen ve Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Sayın Önder KAHVECİ, Türk Eğitim Sen Genel…

Liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendi ile birlikte 27 Mayıs Ülkücü Şehitleri Anma Günü dolayısıyla Ankara Kızılcahamam’daki Ülkücü Şehitler Anıtı ziyaretine katıldık. Bir gül bahçesine girercesine şehadete koşmuş şehitlerimizi ve Bu kutlu yolda emek vermiş, davamıza güç vermiş, ebediyete intikal etmiş tüm ülküdaşlarımızı dualarla, Fatihalarla anıyoruz. Ruhları şad olsun.

TÜRKAV iftar soframıza bu akşam İçişleri Bakanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığı, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı bünyesinde çalışan üyelerimizle oturduk. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin

Fettahoğlu Ailesi Derneği Genel Sekreteri Sayın Yunus ÇANGA, Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, TÜRKAV Adana Şubemizin iftar programına katılmışlardır.

TÜRKAV İftar soframızda bu akşam Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN, Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU, Ankara Ülkü Ocakları Başkanı Sayın İlker DARICI, Başkan Yardımcıları Sayın Kürşad İLGÜN, Sayın Fatih KÜLÜNK, Sayın Ali MUTLU, Milliyetçi Hareket Partisi TBMM özel kalem Müdür yardımcısı Sayın Mustafa DURU ile birlikte olduk. Allah birlik…

TÜRKAV iftar soframıza bu akşam Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü ve BTK ‘dan üyelerimizle oturduk. İftarımıza katılan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Fatih ÇETİNKAYA ve tüm gönüldaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türk Hukuk Enstitüsü tarafından düzenlenen iftar yemeğine katıldılar. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Gaziantep Şube Başkanımız ve Yönetimi Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV iftar soframıza bu akşam Sayıştay, Danıştay, HSYK, Yargıtay, Adalet Bakanlığı ile Ceza ve Tevkif evleri Genel Müdürlüğündeki üyelerimizle oturduk. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin.

Taş Medreseli Candan ERDİNÇ ve Avukat Emre ÇAKMAK Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Milli Mücadelenin 100. Yılı ve Ülkü Ocakları 1. Uluslararası Gençlik Kongresi dolayısıyla milliyetçi camianın kalbi bugün Samsun’da atıyor. Var olsunlar.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz,  Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Kamil AYDIN, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Sinan ATEŞ, Liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendinin Danışmanı Sayın Eyüp YILDIZ ile birlikte Çarşamba Ülkü Ocakları Binamızın açılış programı ve ardından düzenlenen iftar programına katıldılar. Yüce Allah’tan Kutlu Ocağımızın yeni binasının,…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ülkü Ocaklarının Milli Mücadele’nin 100. yılı münasebetiyle düzenledikleri 1. Uluslararası Gençlik Kongresi’ ne katılmak üzere Samsun’dalar.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ülkü Ocaklarının Milli Mücadele’nin 100. yılı münasebetiyle düzenledikleri 1. Uluslararası Gençlik Kongresi’ ne katılmak üzere Samsun’dalar. Temasları sırasında Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Sayın Abdullah KARAPIÇAK ‘ı ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV iftar soframıza bu akşam TSE ve Tarım Bakanlığındaki üyelerimizle oturduk. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında güler yüzünü ve samimiyetini bizden esirgemeyen ayrıca Ata Ocağımız Milliyetçi Hareket Partisine Ankara’da yakışır bir İl binası kazandırarak Ankaralı ülkücüleri gururlandıran Ankara İl Başkanımız Sayın Turgay BAŞTUĞ Bey’e misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, ansızın aramızdan ayrılan ülküdaşımız Süleyman Mümin BULUT’un cenazesine katıldılar.Allah(c.c)tan, merhuma rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyoruz.

TÜRKAV iftar soframıza bu akşam Kosgep üyelerimizle birlikte oturduk. Allah birlik, beraberliğimizi daim etsin.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Etimesgut Belediye Başkanı Sayın Enver DEMİREL ‘i ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz,TÜRKAV Beypazarı Şube Başkanımız Sayın Resul AYTEKİN’in vefat eden babalarının taziyesine katıldılar. Allah(c.c) merhuma rahmet, kıymetli başkanımız ve kederli ailelerine sabır ihsan eylesin.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN ‘ın davetlisi olarak Ankara Şube Başkanları ve yöneticileri için düzenlenen iftar yemeğine katıldılar. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Yumurtalık Belediyesi Başkan Yardımcısı Sayın Aykut ONAR ve Yumurtalık Belediyesi basın halkla ilişkiler müdürü Sayın Ahmet Yalçın ÖZYÜREK Genel Merkezimizi ziyaret ettiler.  Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV sofrasında, Gençlik Spor Bakanlığı, PTT ve TRT den üyelerimizle iftarımızı açtık Ramazan boyunca, Genel Merkezimizde kurumlardaki üyelerimiz için düzenleyeceğimiz TÜRKAV sofrasında bugün ilk iftarımızı açtık. Gençlik Spor Bakanlığı, PTT ve TRT den üyelerimizle birlikte Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU ‘nun da katıldığı iftarımız ve sonrasında sohbetimiz güzel geçiyor. Allah birlik ve…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, DTCF Ülkücüleri tarafından düzenlenen iftar sonrası çay sohbetine katıldılar. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, Gazi Eğitim Fakültesi Ülkücüleri tarafından düzenlenen iftar sonrası çay sohbetine katıldılar. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Merkezimiz TÜRKAV Ankara Şube Yöneticilerimiz ve Kurum Temsilcilerimiz için iftar yemeği verdi. Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ yemeğin sonunda temsilcilerimizin ramazanlarını kutlayarak, yeni dönemde Türk bürokrasisinde TÜRKAV ‘ın rolü hakkında kısa bir konuşma yaptılar.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Sinan ATEŞ Bey’in davetlisi olarak Ülkü Ocakları Genel Merkez yöneticileri ile birlikte iftarımızı açtık. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı, Liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Beyfendinin Danışmanı, TÜRKAV Kurucu Genel Başkanımız Sayın Ali IŞIKLAR geçirdiği rahatsızlık sonunda sağlığına kavuşmuştur. Başkanımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bu süreçte fiili olarak ve dualarıyla Başkanımızın yanında olan, arayan Türkiye Kamu Sen ve Türkav Genel merkez Yöneticileri, şube başkanları, Ülkü Ocakları ve Milliyetçi Hareket Partisi…

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanımız Sayın Abdullah KARAPIÇAK, Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, Milliyetçi Hareket Partisi Danışmanı Sayın Ruhi ERSOY, Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN, Türk Eğitim Sen Genel Merkez Yöneticileri ve Ankara Sendika Şube yöneticilerinin de katıldığı Türk Eğitim Sen Ankara 7 Nolu Şubenin düzenlediği  iftar programına katıldılar. Şube Başkanı Sayın Tayfun FINDIK ve Yönetim…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Sinan ATEŞ’i ziyaret ettiler. Teşkilatlarımızın birlik ve beraberliğine vurgu yapılan samimi sohbetin sonunda Genel Başkan Sayın Sinan ATEŞ vakfımıza üye oldular. Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ tarafından vakfımızın rozeti ve 30. Yıl hatıra yüzüğümüz kendilerine takdim edildi. Allah birlik ve beraberliğimizi…

3 Mayıs Milliyetçiler Günü, TÜRKAV şubelerince TÜRKİYE genelinde çeşitli etkinliklerle kutlanmıştır.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ankara Ülkü Ocakları Milliyetçiler Günü Pikniğine Katıldılar. Misafirperverlikleri ve bu güzel organizasyonu düzenledikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Türk Büro Sen Genel Başkan Yardımcıları Sayın Nebi YAY, Sayın Kadir POLAT ve Sayın Gürkan ORHAN ile birlikte Çalışma Bakanlığında, Türk Büro Sen 10 Nolu Şube tarafından şehitlerimiz için tertip edilen Mevlid-i Şerif programına katıldılar. Şube Başkanı Sayın Seyhan KAMANLI ‘ya davetleri için çok teşekkür ederiz.

Türk Eğitim Sen Adana 2 Nolu Şube Başkanı Sayın Ferhat UTLU, Yönetim Kurulu üyeleri Sayın Hakan ÖZCAN, Sayın Ayhan ARZUMAN ve Sayın Nihat TEMELLİ Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ Türk Eğitim Sen Türk Halk Müziği Korosunun düzenlediği “Yaza Merhaba Konseri” ne katıldılar. Bu güzel etkinliğin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

Elazığ Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Ali ÇİÇEK Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanımız Sayın Turgay BAŞTUĞ ve İl Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz.Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen’in düzenlediği “1919’dan 2019’a Milli Mücadele’nin 100. Yılında Samsun’dayız” temalı 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü etkinliğine katıldılar. Türkiye Sevdası ile sendikacılık yapan Türkiye Kamu Sen’i haklı mücadelesinde desteklemekten mutluluk duyuyoruz. Sendikamızın değerli yöneticilerine ve tüm üyelerine emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Sakarya Şubemizin düzenlediği “Eğitim Değerleri Projesi” ödül törenine katıldılar. Şube Başkanımız Sayın Recai CİRAN ve yönetimine çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Sakarya Şubemizin düzenlediği program için Sakarya’dalar…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, Sayın Selahattin Hüsnü KARA, Sayın Mehmet BAYRAKTAR, Sayın Gürcan YAMAN, Sayın Mehmet DİNDAR, Sayın Fatih ÇETİN ve Sayın Murat ŞAHİN ile bir araya gelerek istişarelerde bulundular.

Sayın Mustafa DURU ve Sayın Ahmet TOPAK Genel Merkezimizi ziyarete gelmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abit ÖZTÜRK, TÜRKAV Tokat şubemizi ziyaret etmiştir. Misafirperverlikleri için Tokat şubemize teşekkür ederiz

Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Sayın Aslan KÖSEF Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray Milletvekili Sayın Ramazan KAŞLI ve Yozgat Milletvekili Sayın İbrahim Ethem SEDEF Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Başkan Yardımcısı Emin TÜRKER TÜRKAV Balıkesir Şubesini ziyaret etti. TÜRKAV Genel Merkezi Eğitim ve Kültür İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Emin TÜRKER TÜRKAV Balıkesir Şubesini ziyaret etti. TÜRKAV Balıkesir Şubesi Başkanı Adnan TATOĞLU ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliği yaptığı ziyarete Ülkü Ocakları Balıkesir Şubesi Başkanı Halil GÖRMEN, Türk Eğitim-Sen Balıkesir 1 Nolu…

Türk Eğitim Sen Kayseri 1 Nolu Şube Başkanı Sayın Muharrem ÇOLAK ve Şube Başkan Yardımcısı Sayın İbrahim GÜN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında küçük misafirimiz Burçe ACAR Genel Merkezimizi ziyaret etti. Geleceğimiz, umudumuz çocuklarımız…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Bitlis Programı temaslarında Tatvan Kaymakamını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Bitlis Programı temaslarında Milliyetçi Hareket Partisi Bitlis İl Başkanlığını ziyaret ettiler. İl Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet ŞİRİN’e misafirperverlikleri için çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Bitlis Programı sırasındaki temaslarında Türkiye Kamu Sen Bitlis Şubesini ziyaret ettiler. Türkiye Kamu Sen İl Başkanı Sayın Yüksel KOÇAK ve Türk Eğitim Sen İl Başkanı Sayın Mehmet Ünal GÜRBÜZ’e tüm sendika yöneticilerimize misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Bitlis programı sırasındaki temaslarında, Bitlis Ülkü Ocaklarını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Ocak Başkanı Sayın Yusuf DEMİR ve Ocak yöneticilerine çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Bitlis programı sırasındaki temaslarında, Ahlat Ülkü Ocaklarını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Ocak Başkanı Sayın Emrah SUBAŞI ve Ocak yöneticilerine çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Bitlis şubemizin açılışını yaptılar. Program esnasında bizleri yalnız bırakmayan, Milliyetçi Hareket Partisi Ahlat İlçe başkanı Tahsin GÜLSAR ve Yönetim üyelerine, Ülkü Ocakları Ahlat İlçe Başkanı Emrah SUBAŞI ve yönetim üyelerine, Kamu Sen il başkanı Yüksel KOÇAK ve yönetim üyelerine, Türk Eğitim Sen Bitlis Şube başkanı…

Ahlat, Türk’ün son yurdunun, Türkiye’nin giriş kapısıdır. Biz bu toprakları yurt ederken arkamızda sapa sağlam duran dayanağımızdır. Anadolu’ya vurulan ilk mührümüzdür. Taşı, toprağı, yeri, göğü Türk’tür, Türk’ün izidir. Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Bitlis Şubemizin düzenlediği program için Ahlat’talar… Program esnasında bizleri yalnız bırakmayan, Milliyetçi Hareket Partisi Ahlat İlçe başkanı…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen Malatya Şubesini ziyaret ettiler. Şube Başkanı Sayın Çetin TÜRKYILMAZ ve Sendika Yöneticilerine misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Malatya Şubemizi ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz

Türkiye Kamu Sen, Şırnak İl Temsilcisi ve Türk Eğitim Sen Başkanı Sayın Turgut TATAR Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN, Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Eskişehir Şubemizi ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN, Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Yenişehir Belediye Başkanı Sayın Davut AYDIN’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN, Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Bursa Programı çerçevesinde Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl Başkanı Sayın Cihangir KALKANCI, Başkan Yardımcısı Sayın Levent KARAKOÇ, Bursa Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Enes KÜÇÜK ve Türkiye Kamu Sen Bursa İl…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Bursa Programı çerçevesinde Türkiye Kamu Sen Bursa Şubesini ziyaret ettiler.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, TÜRKAV Bursa Şubemizin de düzenleyicisi olduğu “Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’i Anma Programı ve Resim Sergisi”ne katıldılar. Programa katılarak bizlere destek olan: Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl Başkanı Sayın Cihangir KALKANCI’ya, Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN’a, Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU’na, Türk…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Osmaniye Şubesinin düzenlediği istişare toplantısına katıldılar. Türkiye Kamu Sen İl Başkanı Ahmet KANDEMİR ve yönetimine misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Ülkücü Hareket’in ilk şehidi Ruhi KILIÇKIRAN’ı kabri başında dualarla andık. Ruhu şad, mekanı cennet olsun. “Sen, Türk-İslam Davasının ne ilk, ne son şehidi, Sen, o kahpe devrin ruhumuzu ilk ezişi, Sen KILIÇKIRAN, yiğitlerin yiğidi, Kalk ayağa merd-i devran, Kalk ki şahlasın ülkün, Kalk ki, vatan sağolsun…”

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN, Genel Merkez Yöneticilerimiz ve TÜRKAV Osmaniye Şube Yöneticilerimizden oluşan bir hayetle Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Aydın ALBAK’ı ziyaret ettik. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Osmaniye Şubemizi ziyaret ettiler. Temasları sırasında Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen Osmaniye Şube Başkanı Sayın Ahmet KANDEMİR, Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Sayın Fatih ÜSTÜNER, Türk Tarım, Orman Sen İl Başkanı Sayın Mehmet GÖK, Türk İmar Sen İl Başkanı Sayın Mehmet TÜLÜ, Türk…

TÜRKAV Genel Merkezimizde bugün Prof. Dr. İlyas TOPSAKAL Hocamızı misafir ettik, güzel sohbetinden istifa ettik. Horasani, Yesevi gelenekten beslenen, Türk kültürünün günümüzdeki koruyucusu ülkücülerin, asli vazifelerini irdeledik. Doyumsuz sohbeti için Kıymetli Hocamıza ve sohbetimize iştirak eden Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep Milletvekilimiz Sayın Ali Muhittin TAŞDOĞAN’e çok teşekkür ediyoruz. #DevletinAsilEvlatları

TÜRKAV Kastamonu Şubemizde, bayrak değişikliği yapıldı. Bugüne kadar yaptığı hizmetler için Abdullah ÜNAL Başkanımıza teşekkür ediyor, Hamdi ÖZEN Başkanımıza hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor, yapacakları çalışmalarda başarılar diliyoruz.

Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun, 174. Yıldönümü münasebetiyle TÜRKAV şubelerimiz tüm yurtta Emniyet Müdürlüklerine ziyaret gerçekleştirerek, fedakâr emniyet mensuplarımızın günlerini kutladılar. #DevletinAsilEvlatları

Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ’in vefatının 22. Senei Devriyesi sebebiyle yurdun her yerinde, TÜRKAV Şubelerimiz tarafından anma programları yapıldı. Programlarda; mevlidler okundu, konferanslar düzenledi, Başbuğumuzun ve tüm şehitlerimizin ruhlarına dualar hediye edildi. Ruhu şad, mekanı cennet olsun.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Burdur Programı çerçevesinde Türkiye Kamu Sen Burdur Şubesini ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

Burdur’da düzenlenen programda, Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ’in ruhu için yapılan duaların ardından,  helva dağıtımı yapılmıştır. Ruhu şad, mekanı cennet olsun inşallah.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Burdur Şubemizin de düzenleyicisi olduğu “Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’i Anıyoruz” programına katılmak için Burdur’dalar. Program öncesi Milliyetçi Hareket Partisi Burdur İl Başkanı Sayın Hikmet ÖKTE, Ülkü Ocakları İl Başkanı Sayın Ayhan METE, Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Sayın Salih ÖZPARLAK, TÜRKAV Burdur Şube Başkanımız Prof.…

Çanakkale ve Balıkesir Ülkü Ocakları Başkanları ve yönetimleri Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Seçim sürecinde gece gündüz demeden gösterdikleri özverili çalışmaları ve emekleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Baskani Sayın Birol GÜR’ü ziyaret ettiler. Misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Sekreteri Sayın Osman GÜR’ü ziyaret ettiler. Misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Türkiye Kamu Sen İstanbul Şubemize bağlı sendika yöneticilerimizle kahvaltıda buluşmamıza vesile olan İl Temsilcisi Sayın Remzi ÖZMEN ve sendika yöneticilerimize çok teşekkür ederiz.

Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ’in vefatının 22. Senei devriyesinde, “22 bin Evladı Başbuğ’una Yürüyor” temalı etkinliğiyle, bizlere gurur dolu anlar yaşatıp, Başbuğ’un emanetinin emin ellerde olduğunu ispat eden Ülkü Ocaklarımızın kıymetli yöneticilerine, vefa dolu bugün için çok teşekkür ediyoruz.

Cennet Mekân Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ’i kabri başında Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN ile birlikte dualarla yâd ettik. Ruhu şad, mekânı cennet olsun.

Türkün Kutlu Başbuğu, Yolbaşcımız Alparslan TÜRKEŞ’in aramızdan ayrılışının 22. Senei devriyesinde Turan coğrafyasının her yerinden on binlerce evladı onun anısı için Beştepe’de toplandı. İstisnasız herkeste, onun çizdiği yolda kalabilmenin haklı gururu, yokluğunun hüznü vardı. İzindeyiz Başbuğum, emanet bıraktığın davan, ülkün yolumuzdur. Dönmeyeceğiz…

Bizi bizden okuyun. TÜRKAV “Asil” dergimiz yayın hayatına girdi. Sizin daha önce hiç okumadığınız yazıları yayınladığımız iddiasında değiliz. Aksine, daha önce okuduklarınızın tadını verebilirsek ne mutlu bizlere. Güncel gündeme, bir ülkücü gözüyle bakıyoruz hep beraber. Adı bizden, içeriği, tadı sizden. Buluştukça bir olacağız, Ülkücü fikri dillendireceğiz korkusuzca… Dergimiz “Asil” yayın hayatında…

Kamuoyuna Duyuru 31 Mart Yerel seçimleri dün itibariyle bitti. Seçimlerde sandığa giderek demokratik haklarını kullanan yüce Türk milletinin tercihlerine saygı duyuyor; Milliyetçi Hareket çizgisine bağlılığını koruyarak seçim kazanmış tüm ülküdaşlarımıza yapacakları görevlerde başarılar diliyoruz. TÜRKAV mensubu, milliyetçi-ülkücü memurun tüm kamuda olduğu gibi belediyelerde de yanında olduğumuzu duyuruyoruz. Devlet kurumu, yönetme ciddiyetinden uzaklaşmadan, yapılacak faydalı çalışmaları…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ TÜRKAV İzmir Şubemizi ziyaret ettiler. Şube Yöneticilerimize çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkanlığının Bornova Meydanı’nda düzenlediği açık hava kahvaltısına katıldılar. Kahvaltı sonrası Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkanımız Sayın Veysel ŞAHİN, Milliyetçi Hareket Partisi Bornova İlçe Başkanı Sayın İbrahim YAYLA ve Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Nihat ZEYBEKÇİ ile sohbet ettiler.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz İzmir Dikili’de seçim mitingine katıldılar.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Çanakkale Valisi Sayın Orhan TAVLI ve Vali Yardımcısı Sayın Celil ATEŞOĞLU’nu ziyaret ettiler. Gösterdikleri ilgi,alaka ve misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları Çanakkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Ülkü Ocakları Çanakkale İl Başkanımız Sayın Hakan İMAMOĞLU ve tüm yöneticilerine misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. İl Başkanımız Sayın Hakan PINAR, Teşkilatlardan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa Kutlu ve tüm yöneticilerine misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Çanakkale Şubemizin düzenlediği “Yesi Ruhu” Programına katıldılar. Programımızda bizleri yalnız bırakmayan Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale İl Başkanı Sayın Hakan PINAR, Çanakkale Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Hakan İMAMOĞLU, Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili Sayın Hayati ARKAZ, Cumhur İttifakı Çanakkale Belediye Başkan Adayı Sayın Ayhan GİDER, Milliyetçi…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Çanakkale programı öncesi, ülküdaşlarımızla sohbet ettiler.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Yalova Programı çerçevesinde Türkiye Kamu Sen Yalova Şubesini ziyaret ettiler. Şube Başkanı Sayın Mustafa DEVİREN’e ve yönetimine misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimizin de katıldığı Yalova Şubemizin düzenlediği ” Osmanlı’da Akıncılar” konulu konferansta Sayın Fatih YURTTAŞ konuşmacıydılar. Kıymetli hocamıza çok teşekkür ediyoruz.