Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve genel merkez yöneticilerimiz TÜRKAV Ankara Şubemizin Çanakkale Zaferi’nin yıl dönümü münasebetiyle 18.03.2022 Cuma günü Kızılay Metro İstasyonunda düzenlediği etkinliğe katıldılar. Vatandaşlarımızın yoğun katılımı ile gerçekleşen etkinlikte şehitlerimiz dua ve marşlarla anıldı.

Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Sekreterimiz Zeki Toptaş TÜRKAV Bolu Şubemizin düzenlediği iftar yemeğine katıldılar. Şube Başkanımız Ulaş Aydoğan ve şube yönetim kurulu üyeleri ile iftar yemeğine katılan herkese teşekkür ederiz.

14 NİSAN 2022 – ANKARA TÜRKAV Kocaeli Şube Başkanımız Sayın Çetin Keskin ve yönetim kurulu üyeleri Genel Başkanımız Sayın Ebubekir Korkmaz’ı Genel Merkezimizde ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Konya Şubesinde Başbuğumuz Alparslan Türkeş için okuduğumuz Hatmin duasını yaptık.

Başbuğumuz Cennet Mekan Alparslan TÜRKEŞ’in vefatının 25. sene-i devriyesinde, TÜRKAV Antalya Şubesi olarak Müsellim Camii’nde Hatim duası okutuldu.Hatim indiren değerli Vakıf üyelerimize, Hatim duasını okuyan Halil İbrahim Uğur hocamıza ve bu duaya iştirak eden MHP İl Başkanımız Hilmi Durgun, MHP İl ve İlçe Yöneticilerimiz, Kamu Sen’e bağlı Sendikalarımızın Başkanları ve TÜRKAV üyelerimize sonsuz teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz, MHP Sakarya Milletvekili M. Levent Bülbül, İl Başkanı A. Ziya Akar, Ülkü Ocakları Başkanı Soyhan Sofuoğlu, Hendek Belediye Bşk. Turgut Babaoğlu Sakarya Şubemizin Olağan Genel Kuruluna katıldılar. Recai Ciran ve yönetimini tebrik ederiz.

TÜRKAV Iğdır İl Başkanlığı olarak, Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’in 25. vefat yıl dönümünü Hacı Yusuf Hacer Camiinde Kuran-ı Kerim tilaveti ve dualarla andık. Programa Iğdır İl Emniyet Müdürü Dr.Oğuzhan YONCA, İl Milli Eğitim Müdürü Servet CANLI, Iğdır MHP İl Yönetimi,MHP Tuzluca İlçe Başkanı Umut ADA,KAMU-SEN İl Başkanı Ali ARSLAN,Ticaret Borsası Başkanı Serhat KUMTEPE,Türk Büro Sen İl…

27.03.2022 – KIRKLARELİ Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz TÜRKAV Kırklareli Şubemizi ziyaret edip Şube Başkanımız Can Demirel ve yönetim kurulu üyeleriyle fikir alışverişinde bulundular. Sayın başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyoruz. Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz Kırklareli Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Yücepur’u ziyaret ettiler. Sayın başkanımıza misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz. Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz Türk Eğitim-Sen…

25.03.2022 – ANTALYA Cumhur İttifakı Ak Parti Kepez Belediye Başkanı Sayın Hakan TÜTÜNCÜ ve MHP önceki dönem İl Başkanımız Kepez Belediye Meclis Üyemiz Sayın Ali Baki SARICA Vakfımızı (TÜRKAV) ziyaret etmişlerdir.

MHP Kırıkkale Milletvekili ve MDK Başkanı Sayın Halil Öztürk TÜRKAV Kırıkkale İl Başkanlığını ziyaret etti. 18.03.2022 – KIRIKKALE MHP Kırıkkale Milletvekili ve MDK Başkanı Sayın Halil Öztürk TÜRKAV Kırıkkale İl Başkanlığının yeni hizmet binasını ziyaret ederek Şube Başkanı Özgür Şahbaz ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Sayın vekilimize nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.