Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Gazi Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Musa YILDIZ’ ı ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Tasarlanan Gelecek 26.Bölüm 04-06-2021 TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanıp BengüTürk Tv’de canlı yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 4 Haziran Cuma akşamı Saat 22:00 da yayınlanan bölümünde konuklarımız Kırşehir Şube Başkanımız Sayın Mehmet TÜRKMEN ve Karaman Şube Başkanımız Sayın Mehmet BOZKURT oldular. Genel Başkan Yardımcımız Sayın Erkan YILMAZ tarafından sunulan canlı yayınımızın konu başlığı TÜRKAV’ ın Kamuda…

Tasarlanan Gelecek 25.Bölüm 28-05-2021 TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanıp BengüTürk Tv’de canlı yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 28 Mayıs Cuma akşamı Saat 22:00 da yayınlanan ve Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ın da katıldığı bu bölümünde konuklarımız Beypazarı Şube Başkanımız Sayın Resul AYTEKİN ve Çubuk Şube Başkanı Sayın Zübeyir ŞAHİN oldular. Genel Başkan Yardımcımız Sayın Erkan YILMAZ…

Türk Eğitim Sen Çubuk İlçe Başkanı Sayın Coşkun KAYA, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı ziyaret etmiştir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Sayın Turan ŞENER, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı ziyaret etmiştir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Sayın Serdar SOYDAN, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı ziyaret etmiştir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanıp BengüTürk Tv’de canlı yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 21 Mayıs Cuma akşamı Saat 22:00 da yayınlanan bölümünde konuklarımız Polatlı Şube Başkanımız Sayın Sebahattin OĞUZLAR ve Kızılcahamam Şube Başkan Yardımcısı Sayın Burak EŞKİN oldular. Kadın Kolları Başkanımız Hilal CEYLAN tarafından sunulan canlı yayınımızın konu başlığı TÜRKAV’ ın Kamuda 2023 Vizyonu”

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Türk Haber-Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU ile Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Sayın Arzu ERDEM’i ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Başkan Yardımcımız Abit ÖZTÜRK ve Türk Haber-Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU, Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Sayın Abdurrahman BAŞKAN’ı ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Türk Haber-Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU, Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Sayın Olcay KILAVUZ’u ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.