Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve genel merkez yöneticilerimiz TÜRKAV Ankara Şubemizin Çanakkale Zaferi’nin yıl dönümü münasebetiyle 18.03.2022 Cuma günü Kızılay Metro İstasyonunda düzenlediği etkinliğe katıldılar. Vatandaşlarımızın yoğun katılımı ile gerçekleşen etkinlikte şehitlerimiz dua ve marşlarla anıldı.

Genel merkez kadın kollarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle düzenlediği “Anadolu ANA dolu-Millî Mücadele’de Türk Kadınları” adlı program yoğun katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi. Tüm asil Türk kadınlarına bir kez daha saygı ve minnetlerimizi sunuyoruz.

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından düzenlenen iftar programında Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Sayın Talip Geylan ile birlikte genel merkez yöneticileri ve Ankara Şube Başkanlarını misafir ettik. Katılım sağlayan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

Genel Merkezimizde düzenlenen iftar programında Türk Haber-Sen Genel Başkanı Yücel Kazancıoğlu ve genel merkez yöneticileri, Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Mustafa Nurullah Albayrak, Türk İmar-Sen Genel Başkanı Zafer Çelik ve genel merkez yöneticileri ile Ankara şube başkanlarını misafir ettik. Katılımları için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Sekreterimiz Zeki Toptaş TÜRKAV Bolu Şubemizin düzenlediği iftar yemeğine katıldılar. Şube Başkanımız Ulaş Aydoğan ve şube yönetim kurulu üyeleri ile iftar yemeğine katılan herkese teşekkür ederiz.

14.04.2022 – ANKARA TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından düzenlenen iftar programında Türkiye Kamu-Sen ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Sayın Önder Kahveci, Türk Sağlık-Sen yönetimi ve Ankara Şube Başkanları ile Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanı Sayın Tuncay Erden’i misafir ettik. Katılım sağlayan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

14 NİSAN 2022 – ANKARA Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanı Sayın Tuncay Erden ve yönetim kurulu üyeleri Genel Başkanımız Sayın Ebubekir Korkmaz’ı Genel Merkezimizde ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

14 NİSAN 2022 – ANKARA TÜRKAV Kocaeli Şube Başkanımız Sayın Çetin Keskin ve yönetim kurulu üyeleri Genel Başkanımız Sayın Ebubekir Korkmaz’ı Genel Merkezimizde ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

13 NİSAN 2022 – ANKARA TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından düzenlenen iftar programında Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım ve yönetimini misafir ettik. Katılım sağlayan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

10 NİSAN 2022 – ANKARA TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından düzenlenen iftar programlarında bugün Türk Enerji-Sen Genel Başkanı Şuayip Deniz Demir, Genel Başkan Yardımcıları Ahmet Çağlaroğlu, Celal Burak Oğuzhan ve Ankara Şube Başkanları ile Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Mustafa Nurullah Albayrak’ı misafir ettik. Katılım sağlayan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.