Vefa Ülkücü Bir Erdemdir. Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz, eski genel başkanlarımızdan Şemsettin Yelmen ve genel merkez yöneticilerimiz ile birlikte 11. Olağan Genel Kurulumuza sağlık sorunları nedeniyle katılamayan Kurucu Genel Başkanımız Ali Işıklar’ı evinde ziyaret ettiler. TÜRKAV’ımızla ilgili tavsiye ve önerilerini de aldığımız Ali Işıklar başkanımıza acil şifalar diler, nazik misafirperverlikleri ve değerli katkıları için teşekkür…

11. Olağan Genel Kurulumuz’da Türk Dünyası Halk Dansları Topluluğu ve Sayın Kaya Kuzucu’nun hazırlayıp sunduğu “Yesi Yolcuları “ adlı program ile güzel bir akşam yaşadık. Tüm sanatçılarımıza teşekkür ederiz.

TÜRKAV 11. Olağan Genel Kurulumuzu “ Liyakat ve Sadakat” temasıyla gerçekleştirdik. MHP Genel Başkan Yardımcımız Yaşar Yıldırım’ın katılımları ile 11. Olağan Genel Kurulumuzu “ Liyakat ve Sadakat” temasıyla gerçekleştirdik. Genel kurulumuza katılan herkese teşekkür eder, saygılar sunarız.

TÜRKAV Anıtkabir Ziyareti Genel Başkanımız ve 11. Olağan Genel Kurulumuz için Ankara’ya gelen şube başkanı ve yöneticilerimiz Anıtkabir’i ziyaret ederek Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine çelenk bıraktı.

TÜRKAV 11. Olağan Genel Kurulu münasebetiyle Genel Merkez ve Taşra Teşkilatlarımız Genel Başkanımız Sn. Ebubekir KORKMAZ başkanlığında Başbuğumuz Alparslan Türkeş’i kabri başında yapılan dualarla andı.

Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve genel merkez yöneticilerimiz TÜRKAV Ankara Şubemizin Çanakkale Zaferi’nin yıl dönümü münasebetiyle 18.03.2022 Cuma günü Kızılay Metro İstasyonunda düzenlediği etkinliğe katıldılar. Vatandaşlarımızın yoğun katılımı ile gerçekleşen etkinlikte şehitlerimiz dua ve marşlarla anıldı.

Genel merkez kadın kollarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle düzenlediği “Anadolu ANA dolu-Millî Mücadele’de Türk Kadınları” adlı program yoğun katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi. Tüm asil Türk kadınlarına bir kez daha saygı ve minnetlerimizi sunuyoruz.

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından düzenlenen iftar programında Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Sayın Talip Geylan ile birlikte genel merkez yöneticileri ve Ankara Şube Başkanlarını misafir ettik. Katılım sağlayan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

Genel Merkezimizde düzenlenen iftar programında Türk Haber-Sen Genel Başkanı Yücel Kazancıoğlu ve genel merkez yöneticileri, Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Mustafa Nurullah Albayrak, Türk İmar-Sen Genel Başkanı Zafer Çelik ve genel merkez yöneticileri ile Ankara şube başkanlarını misafir ettik. Katılımları için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Sekreterimiz Zeki Toptaş TÜRKAV Bolu Şubemizin düzenlediği iftar yemeğine katıldılar. Şube Başkanımız Ulaş Aydoğan ve şube yönetim kurulu üyeleri ile iftar yemeğine katılan herkese teşekkür ederiz.