Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Türk Ulaşım Sen Genel Başkanı Sayın M. Nurullah ALBAYRAK ve Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU, Türk Ulaşım Sen Adana Şubesinin Olağan Genel Kuruluna katıldılar. Genel Kurulun Türk Ulaşım Sen ve Türkiye Kamu-Sen ailesine hayırlar getirmesini temenni ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, TÜRKAV Mersin Şube Başkanımız Sayın Mustafa YALÇIN’ın kıymetli ablaları Nursel UYSAL’ın rahmet-i rahmana kavuşmuş olması münasebetiyle taziye evine giderek taziyede bulundular.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Edirne Bölge Müdürü Sayın Hayrullah AKDEMİR’i makamında ziyaret etmiştir. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin Özel Kalem Müdürü Sayın Murat ÇELİKER’in muhterem anneleri Zöhre ÇELİKER’in cenaze törenine katıldılar. Merhumeye Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

TÜRKAV Muğla Şube Başkanımız Sayın Özgür SÜZGÜN ve Yönetim Kurulu üyeleri Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Ziyaretleri için teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TÜRKAV Genel Merkezi olarak Afyonkarahisar, Uşak, Aydın, Isparta, Denizli, Burdur ile Antalya Şubelerimizi kapsayan ve Antalya’da düzenlediğimiz Bölge İstişare Toplantımız Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ın himayelerinde ve TÜRKAV Antalya Şube Başkanımız Sayın Hayati PEKER’in ev sahipliğinde gerçekleşti. Toplantımıza teşrif eden MHP MYK Üyesi Sayın Turan ŞENER, MHP Antalya İl Başkanı Sayın Hilmi DURGUN, Korkuteli Belediye…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Antalya programları içerisinde Manavgat İlçe Temsilciliğimizi ziyaret ettiler.  Misafirperverlikleri için MHP İlçe Başkanı Sayın Nooman ENHOŞ, TÜRKAV İlçe Temsilcimiz Sayın Mehmet AKÇA ve Türk Eğitim Sen İlçe Temsilcisi Sayın Ömer ESEN’e çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Kadın Kolları üyelerimiz Milliyetçi Hareket Partisi tarafından düzenlenen, ” Analar Bacılar Kurultayına” katıldılar. Programın hazırlanmasında emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Gençlik Aşımız, kutlu ülkümüzün bekçisi, Ülkü Ocakları Genel Merkezimizin düzenlediği “Türk Gençliği Büyük Kurultayı” programına katıldılar. Programın düzenlemesinde emeği geçen başta Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Ahmet Yiğit YILDIRIM nezdinde tüm yöneticilerini kutluyoruz. Var olsun teşkilatlarımız.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcılarımız, BENGÜTÜRK TV Genel Yayın Yönetmeni Sayın Ünal KAYA’yı makamında ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.