TÜRKAV 11. Olağan Genel Kurulumuzu “ Liyakat ve Sadakat” temasıyla gerçekleştirdik. MHP Genel Başkan Yardımcımız Yaşar Yıldırım’ın katılımları ile 11. Olağan Genel Kurulumuzu “ Liyakat ve Sadakat” temasıyla gerçekleştirdik. Genel kurulumuza katılan herkese teşekkür eder, saygılar sunarız.

TÜRKAV Anıtkabir Ziyareti Genel Başkanımız ve 11. Olağan Genel Kurulumuz için Ankara’ya gelen şube başkanı ve yöneticilerimiz Anıtkabir’i ziyaret ederek Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine çelenk bıraktı.

Genel merkez kadın kollarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle düzenlediği “Anadolu ANA dolu-Millî Mücadele’de Türk Kadınları” adlı program yoğun katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi. Tüm asil Türk kadınlarına bir kez daha saygı ve minnetlerimizi sunuyoruz.

13 NİSAN 2022 – ANKARA TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından düzenlenen iftar programında Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım ve yönetimini misafir ettik. Katılım sağlayan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Ankara Şube Yönetimimizle birlikte Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Ahmet Yiğit YILDIRIM’ı ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

“Asil Kalemler Yazarlık Okulu”, Hikâye konusunu içeren programını tamamladı. Sunumunu gerçekleştiren Kıymetli Hocamız Sayın Reşat GÜREL’e ve kursiyerlerimize çok teşekkür ediyoruz.

Şehidimiz Mustafa Pehlivanoğlu’nu kabri başında dualarla andık. Ruhu şad olsun.

TÜRKAV Genel Başkanı Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Ahmet Yiğit YILDIRIM’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’den Teşkilatlara Genelge Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ teşkilatlara bir genelge gönderdi. Genelgede “Yeni Normal” sürece de değinen MHP Lideri Bahçeli’nin teşkilatlara gönderdiği genelgede 9 maddeden oluşan hükümler yer aldı. Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ teşkilatlara bir genelge gönderdi. Genelgede “Yeni Normal” sürece de değinen MHP Lideri Bahçeli’nin teşkilatlara gönderdiği genelgede…

27 Mayıs Gün SAZAK ve Ülkücü Şehitleri Anma Programı 2020