TÜRKAV Yozgat Şube Başkanımız Sayın Kemal ERGÜN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

MHP Yozgat İl Başkanımız Sayın Tekin IRGATOĞLU, MHP Merkez İlçe Başkanımız Sayın Adem KIZILAY, MHP Yozgat Kadın Kolları İl Başkanımız Sayın Gülseren SARİOGLU ve Yozgat Ülkü Ocakları İl Başkanımız Sayın İrfan ŞAHBAZ TÜRKAV Yozgat Şubemizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

MHP Yozgat İl Başkanı Sayın Tekin IRGATOĞLU, MHP Merkez İlçe Başkanı Sayın Adem KIZILAY, MHP Yozgat Kadın Kolları İl Başkanı Sayın Gülseren SARİOGLU ve Yozgat Ülkü Ocakları İl Başkanı Sayın İrfan ŞAHBAZ TÜRKAV Yozgat Şubemizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Yozgat Ülkü Ocakları Başkanı İrfan ŞAHBAZ, Sorgun Ülkü Ocakları Başkanı Abdulsamet AÇIKGÖZ ile TÜRKAV ve Yozgat Ülkü Ocakları Yöneticisi Ayhan DELİBAŞI, TÜRKAV Yozgat Şubemizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Yozgat Şubemiz tarafından Şehitlerimiz için mevlid-i şerif okutulmuştur.

Bu akşam vakfımızda, TBMM’ nde Yozgat’ ın haklı ve güçlü temsilcisi MHP Yozgat Milletvekilimiz Sayın İbrahim Ethem SADEF Beyefendi’ yi, MHP İl Başkanımız Sayın Ferhat ALTAN Beyefendi’ yi, MHP Yozgat Kadın Kolları İl Başkanımız Sayın Gülseren Sarioglu Hanımefendi’ yi, Yozgat Ülkü Ocakları İl Başkanımız Sayın Turan Karakuş Beyefendi’ yi, MHP İl Genel Meclisi üyemiz büyüğümüz…

TÜRKAV Bölge toplantılarının dördüncüsünü TÜRKAV Yozgat Şubemizin ev sahipliğinde gerçekleştirdik. Toplantıya özveriyle hazırlanan Şube Başkanımız Kemal ERGÜN ve yönetimine emekleri için çok teşekkür ediyoruz.

Ülkü Ocakları Yozgat İl Başkanımız, MHP Yozgat Kadın Kolları İl Başkanımız ve yönetimi, Türk Yerel Hizmet Sen İl Başkanımız ve kıymetli üyelerimizle VAKFIMIZDA güzel bir akşam…

TÜRKAV Yozgat Şube Başkanımız Kemal ERGÜN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Başkanımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TÜRKAV Yozgat şubemizin açılışı için Yozgat’ta bulunan Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Yozgat’taki üyelerimizle yemekte buluştular. TÜRKAV Yozgat Şube Başkanımız Sayın Kemal ERGÜN’e ve yönetim kuruluna bu güzel organizasyonu tertipledikleri için teşekkür ediyoruz.