Yalova Ülkü Ocağının gelenek haline getirdiği perşembe akşamları her hafta bir ilçe Ülkü ocağında şehitlerimiz için Kuran tilaveti ve sohbet programı kapsamında bu perşembe Armutlu ilçemizde düzenlenen programa MHP il Başkan’ı, Yalova il Ocak Başkan’ı Yalova Kamu-sen il Başkan’ı, bağlı sendika Şube Başkanları Armutlu ilçe Belediye Başkan’ı, Esenköy Belde Belediye Başkan’ımız ve Ülküdaşlarımız ile katıldık.…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Yalova Programı çerçevesinde Türkiye Kamu Sen Yalova Şubesini ziyaret ettiler. Şube Başkanı Sayın Mustafa DEVİREN’e ve yönetimine misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimizin de katıldığı Yalova Şubemizin düzenlediği ” Osmanlı’da Akıncılar” konulu konferansta Sayın Fatih YURTTAŞ konuşmacıydılar. Kıymetli hocamıza çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Yalova Programı çerçevesinde Yalova Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Erdem YILDIZ’ı ziyaret ettiler. Misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, 30. Yıl Etkinlikleri çerçevesinde TÜRKAV Yalova Şubesinin düzenlediği “Tebessüm Ülkücü Bir Erdemdir” adlı resim sergisine katılmak üzere Yalovadaydılar. Temasları sırasında Yalova Valisi Sayın Muammer EROL, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Mehmet Necati VURAL, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya ÖZTABAK ile görüştüler. Bu güzel…