32. Kuruluş yıl dönümümüz nedeniyle MHP Trabzon İl Başkanı Sayın Bekir Sıtkı TARIM ve Yönetim Kurulu TÜRKAV Trabzon Şubemizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Trabzon Şubemiz, Trabzon Şalpazarı Devlet BAHÇELİ Kültür Merkezini ziyaret ettiler.

TÜRKAV Trabzon Şube Başkanımız Sayın Kenan Kuru ve yönetim kurulu, Trabzon MHP İl Başkanı Sayın Bekir Sıtkı TARIM’ı ziyaret ettiler. Nazik kabulleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Trabzon Şube Başkanımız Sayın Kenan KURU ve yönetim kurulu, Trabzon Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Altan ŞAHİN’i ziyaret ettiler. Nazik kabulleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Trabzon Şubemiz, MHP Trabzon İl Genel Kuruluna katılmışlardır.

MHP Trabzon İl Başkanı Sayın Bekir Sıtkı TARIM, TÜRKAV Trabzon şubemizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Trabzon Şube Yönetim Kurulumuzla beraber MHP Trabzon yeni il hizmet binasının Kur’an Tilavetiyle yapılan açılışının hayırlı olmasını diliyoruz.

TÜRKAV Trabzon Şube Başkanımız Sayın Kenan KURU ve Yönetim Kurulu Üyelerine misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Milliyetçi Hareket Partisi Trabzon İl Başkanı Sayın Bekir Sıtkı TARIM, TÜRKAV Trabzon Şubemizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri ve  hediyeleri için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Trabzon Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Altan ŞAHİN ‘i ziyaret ettiler. Ocak Başkanımıza misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.