Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcılarımız Tokat ziyaretlerinde Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın Mustafa İPEK’e ,Yönetim Kurulu Üyelerine, Merkez İlçe Başkanımız Sayın Murat YÜCEL’e , İl Genel Meclis Başkanı Sayın Veli GÖKYILDIZ’a , İl Genel Meclis Üyeleri Sayın Ahmet YILMAZ’ a ve İsmet DİRİCAN’ a…

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanıp BengüTürk Tv’de yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 02 Nisan Cuma akşamki bölümünde konuklarımız Tokat Şube Başkanımız Sayın Metin TAYARER ve Çorum Şube Başkanımız Sayın İlyas GÜL oldular. Kadın Kolları Başkanımız, Hilal CEYLAN tarafından sunulan canlı yayınımızın konu başlığı TÜRKAV’ ın Kamuda 2023 Vizyonu”..

TÜRKAV Tokat Şube Başkanımız Sayın Metin TAYARER, MHP Tokat İl Başkanı Sayın Mustafa İPEK ve MHP Tokat İl Sekreteri Sayın Şükrü TOKEL’ i ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Tokat Şubesi olarak bu haftaki sohbetimiz kış mevsiminde görünen hastalıklar, Bu güzel sohbetinden dolayı Tokat Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Atilla KAYA hocama Ülkü Ocakları İl Başkanı Nurullah KAYA başkanıma ve Kamusen’e bağlı şube başkanlarıma ve katılımcı gönüldaşlarımıza teşekkür ederim.

TÜRKAV Tokat şubesi olarak Sarıkamış Şehitlerimizin aziz hatırasına düzenlemiş olduğumuz söyleşide Prof. Dr. Alpaslan DEMİR, Şerare Kıvrak YAĞCIOĞLU, Burhan KURDDAN, Mahmut HASGÜL, Rasim YILMAZ ve Fatih KILIÇ konuşmacı oldular. Saygıdeğer katılımcılara minnet ve şükranlarımızla.

TÜRKAV Tokat Şubesi olarak Tokat Ülkü Ocaklarında TÜRKAV’ ın tarihi gelişimi ve Ülkücü kuruluşlar hakkında seminer verdik.

TÜRKAV Tokat Kadın Kolları Başkanı Sayın Zeliha ALKAN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

MHP Tokat İl Genel Meclisi Grup Başkanımız Sayın Veli GÖKYILDIZ beyefendi TÜRKAV Tokat Şubemizi ziyaret etmişlerdir. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

TÜRKAV Tokat Şubesi olarak Tokat Belediye Başkanımız Sayın Av. Eyüp EROĞLU beye hayırlısı olsun ziyaretinde bulunduk, yayın organımız ASİL dergimizi takdim ettik

TÜRKAV Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abit ÖZTÜRK, TÜRKAV Tokat şubemizi ziyaret etmiştir. Misafirperverlikleri için Tokat şubemize teşekkür ederiz