TÜRKAV Şırnak Şube Başkanımız Sayın Osman GÖKÇE, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı ziyaret ederek düğün davetiyesini takdim etti. Başkanımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, şimdiden mutluluklar diliyoruz.

TÜRKAV Şırnak Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerimiz, TÜRK Sağlık Sen Şırnak İl Başkanı Emrullah TATAR ve TÜRK Sağlık Sen İdil İlçe Başkanı Ahmet Yavuz DOĞAN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Şırnak Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Ahmet Yavuz DOGAN genel merkezimizi ziyarete geldiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Şırnak Şubesi olarak yönetim toplantımızı gerçekleştirdik.

TÜRKAV Şırnak Şube Yönetimimiz ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Şırnak İdil İlçe başkanımız Sayın Abdullah DALMIŞ’ı ziyaret edip, istişarelerde bulunduk.

TÜRKAV Şırnak Şube Yönetimi ve Türkiye Kamu Sen’e bağlı Şube Başkanlarımız ile birlikte şehrimizde göreve başlayan Sayın Valimiz Ali Hamza PEHLİVAN’ı ziyaret edip, istişarelerde bulunduk. Sayın Valimize yeni görevinde başarılar dileriz.