TÜRKAV Rize Şube Başkanımız Sayın Fatih KARAASLAN, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sayın Yaşar YILDIRIM, MHP Tokat Milletvekili Sayın Yücel BULUT, MHP MYK Üyeleri Sayın Afşin BİRBEN ve Sayın Musa KÜÇÜK, Afet bölgesinde incelemelerde bulunmak üzere Rize’ye iştirak ettiler. Başkanlarımızı MHP Rize İl Başkanı Sayın İhsan ALKAN, Ülkü Ocakları Rize İl Başkanı Sayın Sadık KANDEMİR ve TÜRKAV Rize Şube Başkanımız Sayın Fatih KARAASLAN…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ TÜRKAV Rize Şube Başkanımız Sayın Fatih KARAASLAN’a Temsilcilik Belgesini teslim ettiler. Başkanımıza Hayırlı hizmetler diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcılarımız Türk Eğitim Sen Rize Şube Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Şube Başkanı Sayın Murat KÖSEOĞLU’ na çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcılarımız Milliyetçi Hareket Partisi Rize İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın İhsan ALKAN ve Kadın Kolları Başkanımız Sayın Hülya Çiçek FEYİZ’e çok teşekkür ediyoruz.