Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abdullah AÇIK Milliyetçi Hareket Partisi Osmaniye il başkanı Sayın Yusuf ÇOMU’yu ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve beraberlerindeki TÜRKAV heyetimiz Korkut Ata Üniversitesini ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Rektör Sayın Prof. Dr Murat TÜRK ve Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Alparslan DAYANGAÇ’a çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abdullah AÇIK Osmaniye Belediye Başkanı Özel Kalem Müdürü Sayın Ahmet Melih LOŞ’u ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abdullah AÇIK Osmaniye Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Hasan Şahin CEYLAN’ı ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abdullah AÇIK Türkiye Kamu Sen Osmaniye Şube Başkanı Sayın Ahmet KANDEMİR’i ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Osmaniye Şubesinin düzenlediği istişare toplantısına katıldılar. Türkiye Kamu Sen İl Başkanı Ahmet KANDEMİR ve yönetimine misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Ülkücü Hareket’in ilk şehidi Ruhi KILIÇKIRAN’ı kabri başında dualarla andık. Ruhu şad, mekanı cennet olsun. “Sen, Türk-İslam Davasının ne ilk, ne son şehidi, Sen, o kahpe devrin ruhumuzu ilk ezişi, Sen KILIÇKIRAN, yiğitlerin yiğidi, Kalk ayağa merd-i devran, Kalk ki şahlasın ülkün, Kalk ki, vatan sağolsun…”

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN, Genel Merkez Yöneticilerimiz ve TÜRKAV Osmaniye Şube Yöneticilerimizden oluşan bir hayetle Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Aydın ALBAK’ı ziyaret ettik. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Osmaniye Şubemizi ziyaret ettiler. Temasları sırasında Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen Osmaniye Şube Başkanı Sayın Ahmet KANDEMİR, Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Sayın Fatih ÜSTÜNER, Türk Tarım, Orman Sen İl Başkanı Sayın Mehmet GÖK, Türk İmar Sen İl Başkanı Sayın Mehmet TÜLÜ, Türk…

TÜRKAV Osmaniye Yönetim Kurulu üyesi Selim Serhan YILDIZ Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Çalışmalarında başarılar diliyoruz.