MHP Kadirli ilçe Başkanı Sayın Alptekin UÇMAK, TÜRKAV Eski Şube Başkanımız Necati AKGÖLLÜ, Kadirli Türk Eğitim Sen İlçe Başkanı Halim HALLAÇ ve Yönetimi, TÜRKAV Kadirli Şubemizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Kadirli Şube Başkanı Levent BİNİCİ ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, TÜRKAV Kadirli Şubemizde bayrak değişimi programına katıldılar. Görevini teslim eden Sayın Necati AKGÜL Başkana yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Görevi yeni devralan Sayın Levent BİNİCİ Başkana da hayırlı uğurlu olmasını temenni ederek Yüce Allah’tan muvaffakiyetler diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Kadirli İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Osmaniye Şubemizi ziyaret ettiler. Temasları sırasında Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen Osmaniye Şube Başkanı Sayın Ahmet KANDEMİR, Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Sayın Fatih ÜSTÜNER, Türk Tarım, Orman Sen İl Başkanı Sayın Mehmet GÖK, Türk İmar Sen İl Başkanı Sayın Mehmet TÜLÜ, Türk…

TÜRKAV Kadirli Subesi olarak belediye beraber geleneksel 5. ISTİKLÂL MARŞI okuma yarismasina tüm TÜRKAV ailesi davetlidir