Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Mersin TÜRKAV Şubemizi ziyaret ederek Şube Başkanımız Sayın Mustafa YALÇIN ve Yönetim Kurulunu ziyaret ederek istişarede bulundular. Misafirperverlikleri için Şube Başkanımıza ve Yönetim Kuruluna teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, TÜRKAV Mersin Şube Başkanımız Sayın Mustafa YALÇIN’ın kıymetli ablaları Nursel UYSAL’ın rahmet-i rahmana kavuşmuş olması münasebetiyle taziye evine giderek taziyede bulundular.

TÜRKAV Mersin Şubemiz, MHP Mersin Mezitli İlçe Başkanı Sayın Kamil DURMUŞOĞLU, MHP Yenişehir İlçe Başkanı Sayın Ömer GÜRSOY ve Toroslar Belediye Başkanı Sayın Atsız Afşin YILMAZ’ı ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Mersin Şubemiz, MHP Mersin İl Başkanı Sayın Zeynel Uğur GÖLGELİ, MHP Akdeniz Kadın Kolları Başkanı Sayın Azize KÜTÜKÇÜ ve Kamu-Sen İl Temsilcimiz Sayın Metin ERCAN’ı ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Mersin Şube Başkanımız Sayın Mustafa YALÇIN Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Mersin Şubesi Yönetimi olarak Sayın Valimiz Ali İhsan SU Beyefendi’yi makamında ziyaret ederek, Vakfımızın çalışmaları hakkında bilgi sunduk. Göstermiş oldukları nezaket, ilgi ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

TÜRKAV Mersin Şubemiz, Mersin Ülkü Ocaklarının organize ettiği “Birlik ve Beraberlik Yemeği“ programına katıldılar.

TÜRKAV Mersin Şubemiz Seçimli İstişare toplantısını gerçekleştirdiler. TÜRKAV Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAŞ, Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Erkan YILMAZ ve Kenan AKTÜRK”ün de katıldığı toplantıda Şube Başkanımız Sayın Mustafa YALÇIN olmuştur. Başkanımıza ve camiamıza hayırlı olmasını diliyor, devir teslim yapan Başkanımız Sayın Mustafa TEKEREK’e de yaptığı hizmetler için teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAŞ, Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Erkan YILMAZ ve Kenan AKTÜRK Mersin temasları esnasında Ulku Ocaklari İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Ulku Ocaklari İl Başkanı Sayın Cagri UNAL’a ve Yönetimine teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAŞ, Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Erkan YILMAZ ve Kenan AKTÜRK Mersin temasları esnasında Türkiye Kamu Sen İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Kamu Sen İl Başkanı Sayın Metin ERCAN’a ve Yönetimine teşekkür ediyoruz.