Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Milletvekilimiz Sayın Mehmet Celâl FENDOĞLU, İl Başkanımız Mesut SAMANLI ve Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte vakfımızı ziyaret etmişlerdir. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Malatya Şube Başkanı Muhsin YİĞİT ve Başkan Yardımcısı Bünyamin BORAN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Trabzon Şube Başkanı Kenan KURU ve TÜRKAV Malatya Şube Başkanı Muhsin YİĞİT MHP Trabzon İlk Başkanımız Sayın Bekir Sıtkı TARIM’ı makamında ziyaret etmişlerdir.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ,  Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Abit ÖZTÜRK, Sayın Erkan YILMAZ ve TÜRKAV Malatya Şube Başkanı Sayın Muhsin YİĞİT Türkiye Kamu Sen Malatya Şube Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Şube Başkanımız Sayın Çetin TÜRKYILMAZ ve Yönetimine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Abit ÖZTÜRK, Sayın Erkan YILMAZ, TÜRKAV Malatya Şube Başkanı Sayın Muhsin YİĞİT ve Türkiye Kamu Sen Malatya Şube Başkanı Sayın Çetin TÜRKYILMAZ Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın Bülent AVŞAR ve Yönetimine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Malatya Şubemizi ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz

TÜRKAV Malatya Şube Yönetimimizin içinde bulunduğu bir heyet Milliyetçi Hareket Partisi Hekimhan Belediye Başkan adayımızı ziyaret ettiler. Başkanımıza başarılar diliyoruz.

TÜRKAV Malatya Temsilciliği adına Sayın Milli Eğitim Bakanımıza hoş geldin dedik.

18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma haftası dolayısı ile Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekilimiz Sayın Mehmet Celâl FENDOĞLU Beyefendi’nin Şehit aileleri ve gazilerimiz onuruna verdiği yemeğe katıldık.

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl başkanı Ramazan Bülent Avşar beyefendiyi yönetim kurulu olarak ziyaret ettik MALATYA kamu-sen il temsilcisi ve Türk Eğitim sen şube başkanı Çetin TÜRKYILMAZ beyi ziyaret yönetim kurulu olarak ziyaret ettik. Çetin TÜRKYILMAZ bey ilk üyemiz olarak vakfımız katıldı. Ülkü ocakları Malatya İl başkanı Emrah Yılan beyi yönetim kurulu olarak ziyaret ettik