TÜRKAV Kütahya Şubemiz, MHP KÜTAHYA İl Başkanlığına seçilen Selçuk ALIÇ’ı makamında ziyaret ederek başarı dileklerini ilettiler. Nazik kabulleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Kütahya şubemiz Kütahya MHP İl Başkan Yardımcısı ve MHP Merkez İlçe Bakanımızın katılımları ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldiler.

TÜRKAV Bölge Toplantımıza katılan Başkanlarımız şubeleri ile ilgili hazirunu bilgilendirdiler, dilek, temennilerini aktardılar. Akabinde plaket takdimi yapıldı.

TÜRKAV Eskişehir Şubemizin ev sahipliğinde düzenlenen bölge toplantımızın ikinci gününde Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Erkan YILMAZ, Sayın Abdullah AÇIK ve Sayın Kenan AKTÜRK yöneticilerimize alanları ile ilgili sunum yaptılar.

TÜRKAV Bölge Toplantısının 1. Gün oturumu, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ın konuşmaları ile başladı. Toplantıya katılan MHP Eskişehir İl Başkanımız Sayın İsmail CANDEMİR, Ülkü Ocakları Eskişehir İl Başkanımız Sayın Kazım AKSOY, Türkiye Kamu Sen Eskişehir Şube Başkanımızı Sayın Haydar URFALI ve TÜRKAV Şube Başkanlarımıza teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Bölge Toplantımızı yapmak üzere Eskişehirdeler.

TÜRKAV Kütahya Şubemiz, Kütahya Ülkü Ocaklarına yeni hizmet binasına taşınması nedeniyle hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

TÜRKAV Kütahya Şubesi olarak, Türkiye Kamu-Sen’in, Kütahya MHP Millet Vekilimiz Ahmet ERBAŞ’ın, Kütahya Belediye Başkanı Prof Dr Alim IŞIK’ın ve değerli hemşehrilerimizin de iştirakinde Ülkücü Şehidimiz Halil Yavuz’un şehadet yıl dönümünde  Kütahya Ülkü Ocakları Yeni Hizmet Binasının açılışına katıldık

TÜRKAV Kütahya Şubesi olarak Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim IŞIK ile Belediye Başkan Yardımcıları Salih ÖZDEN, İlyas BAHAR ve Abdullah DAMCI beyefendileri makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik ve dergimizi kendilerine takdim ettik.