TÜRKAV Konya şube yönetimimiz MHP MYK üyesi Doç. Dr. Sayın Özer KARAKAYACI ile birlikte MHP Konya İl Başkanı Sayın Remzi KARAARSLAN’ı makamında ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanıp BengüTürk Tv’de yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 19 Mart Cuma akşamki bölümünde konuklarımız Konya Şube Başkanımız Sayın Suleyman NUR ve Bolu Şube Başkanımız Sayın Ulaş AYDOGAN oldular. Kadın Kolları Başkanımız, Hilal CEYLAN tarafından sunulan canlı yayınımızın konu başlığı TÜRKAV’ ın Kamuda 2023 Vizyonu”.

Geleceğimizin teminatı olan üniversiteli gençlerimizle 2020-2021 eğitim öğretim yılında düzenlediğimiz “Gençlerle Baş Başa” seminerler dizisinin dördüncü programında, Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun annesi Özlem ERDEM ve Öğretim Görevlisi Hakan KARACA’nın konuşmacı olarak katıldığı “Yılmaz Bir Ülkücü: Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu” başlıklı söyleşimizi gerçekleştirdik. Söyleşimize konuşmacı olarak katılan Şehidimizin Annesi Özlem ERDEM ve Hakan KARACA’ya kıymetli paylaşımları…

TÜRKAV Konya Şube Başkanımız Süleyman NUR, MHP Konya İl Başkanı Sayın Remzi KARAASLAN’ı ziyaret ettiler. Nazik kabulleri için teşekkür ederiz.

Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Remzi KARAARSLAN ve kıymetli yönetimi, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle TÜRKAV Konya Şubemizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Konya Şube Başkanımız Sn. Süleyman NUR, Türkiye Kamu Sen Konya İl Temsilcisi Sn. Veli DOĞRUL ve yönetim kurulu üyeleri Genel Başkanımız Sn. Ebubekir KORKMAZ’ı ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, TÜRKAV Konya şubemizin düzenlediği, Gençlerle Başbaşa seminerler dizisinin ilk programında Ülkücü Fikir Sistemi İçerisinde TÜRKAV’ın Yeri ve Önemi başlıklı söyleşiyi gerçekleştirdiler.

TÜRKAV Konya Şube yönetimimiz; Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Sayın Remzi KARAARSLAN ve İl Yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Misafirperverliğinden dolayı Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanımız Sayın Remzi KARAARSLAN ve İl Yönetim Kuruluna teşekkür ederiz.

TÜRKAV Konya Şubemiz, kongre sonrası MHP Karatay İlçe Başkanı Sebahattin DOĞRU, MHP Selçuklu İlçe başkanı Güzide ÇİPAN ve MHP Meram İlçe başkanı İbrahim AY’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuşlardır.

TÜRKAV Konya Şube Başkanımız Sayın Süleyman NUR ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.