TÜRKAV Konya Şubesinde Başbuğumuz Alparslan Türkeş için okuduğumuz Hatmin duasını yaptık.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, TÜRKAV Konya şubemizin düzenlediği, 100. yılında “12 Ay 12 Etkinlik” projesi kapsamında düzenlenen “İstiklâl Marşı Işığında Türk İstiklâli ve Türk İstikbali” konulu kompozisyon yarışması ödül törenini katıldılar.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, MHP MYK Üyemiz Sayın Doç. Dr. Özer KARAKAYACI, Genel Merkez Yöneticilerimiz ve TÜRKAV Konya Şube Yöneticilerimiz MHP Meram İlçe Başkanı Mahmut YAMAN’ı ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, MHP MYK Üyemiz Sayın Doç. Dr. Özer KARAKAYACI, Genel Merkez Yöneticilerimiz ve TÜRKAV Konya Şube Yöneticilerimiz MHP Konya İl Başkanı Sayın Remzi KARAARSLANI’ ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Türk Veteriner Hekimleri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Türkan GÜMÜŞAY, Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Sayın Muhammet ÜRGEN, MHP MYK Üyesi Sayın Özer KARAKAYACI, Türk Tarım Orman-Sen Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa BUYRUK, TÜRKAV Konya Şube Başkanımız Sayın Süleyman NUR, Türkiye Kamu-Sen Konya İl Temsilcisi Sayın Veli DOĞRUL, Türk Tarım…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Türk Veteriner Hekimleri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Türkan GÜMÜŞAY, Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Sayın Muhammet ÜRGEN , Türk Tarım Orman-Sen Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa BUYRUK, TÜRKAV Konya Şube Başkanımız Sayın Süleyman NUR , Türkiye Kamu-Sen Konya İl Temsilcisi Sayın Veli DOĞRUL, Türk Tarım Tarım Orman Sen Konya…

MHP MYK Üyesi Sayın Özer KARAKAYACI ve TÜRKAV Konya Şube Başkanımız Sayın Süleyman NUR, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Konya şube yönetimimiz MHP MYK üyesi Doç. Dr. Sayın Özer KARAKAYACI ile birlikte MHP Konya İl Başkanı Sayın Remzi KARAARSLAN’ı makamında ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanıp BengüTürk Tv’de yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 19 Mart Cuma akşamki bölümünde konuklarımız Konya Şube Başkanımız Sayın Suleyman NUR ve Bolu Şube Başkanımız Sayın Ulaş AYDOGAN oldular. Kadın Kolları Başkanımız, Hilal CEYLAN tarafından sunulan canlı yayınımızın konu başlığı TÜRKAV’ ın Kamuda 2023 Vizyonu”.

Geleceğimizin teminatı olan üniversiteli gençlerimizle 2020-2021 eğitim öğretim yılında düzenlediğimiz “Gençlerle Baş Başa” seminerler dizisinin dördüncü programında, Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun annesi Özlem ERDEM ve Öğretim Görevlisi Hakan KARACA’nın konuşmacı olarak katıldığı “Yılmaz Bir Ülkücü: Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu” başlıklı söyleşimizi gerçekleştirdik. Söyleşimize konuşmacı olarak katılan Şehidimizin Annesi Özlem ERDEM ve Hakan KARACA’ya kıymetli paylaşımları…