14 NİSAN 2022 – ANKARA TÜRKAV Kocaeli Şube Başkanımız Sayın Çetin Keskin ve yönetim kurulu üyeleri Genel Başkanımız Sayın Ebubekir Korkmaz’ı Genel Merkezimizde ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Kocaeli Şube Başkanımız Sayın Oruç SULUSARAY Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Kocaeli Şube Başkanı Oruç SULUSARAY ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yöneticilerimiz, TÜRKAV Sakarya ve Kocaeli Başkanlarımızla birlikte Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Seyhan SOFUOĞLU’ nu ziyaret ettiler. Misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Bilge Liderimizden aldığımız emir ile ‘Beka İçin Milli Karar Cumhur İçin İstikrar’ gereğince Kocaeli’de herkese dokunmaya devam ediyoruz.

TÜRKAV Kocaeli Şubemizin Kocaeli Ocak Başkanlığını Ziyareti Bir kaç gün önce Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Dr. Sinan Ateş bey tarafından bizzat Kocaeli Ülkü Ocakları İl Başkanı olarak atanan Av. Yunus Emre Kurt başkanımıza genç kardeşimize çıktığı zorlu yolda başarı dileklerimizi ilettik kucaklaştık. Sıkıntılarımızı istişare ettik. Ülkü Ocaklı genç kardeşlerimizin her daim yanlarında olduğumuzu ifade…

TÜRKAV Kocaeli Şubesi olarak Kocaeli İl Başkanımız Sayın Aydın ÜNLÜ Beye Devletin Asil Evlatlarının emanetleri takvim ve rozeti takdim ettik.  

Türk Büro Sen Genel Başkan Yardımcıları Hüseyin ARSLAN ve Gürkan ORHAN beylerin TÜRKAV Kocaeli Temsilciliğimize Hayırlı Olsun Ziyaretleri

TÜRKAV Kocaeli Temsilciliğimizin Kocaeli Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Musa AYDEMİR ve Bölge Müdür Yardımcısı Hasan Basri ÇAĞLAYAN’ı ziyaretleri

Kocaeli MHP İl Başkanı ve İl Teşkilatları TÜRKAV Kocaeli Şubemizi Ziyaret Etmişlerdir