MHP Kırıkkale Milletvekili ve MDK Başkanı Sayın Halil Öztürk TÜRKAV Kırıkkale İl Başkanlığını ziyaret etti. 18.03.2022 – KIRIKKALE MHP Kırıkkale Milletvekili ve MDK Başkanı Sayın Halil Öztürk TÜRKAV Kırıkkale İl Başkanlığının yeni hizmet binasını ziyaret ederek Şube Başkanı Özgür Şahbaz ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Sayın vekilimize nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Kırıkkale Şube Başkanımız Galip ÖZTÜRK, Vakıf üyelerimiz Murat ÖZTÜRK, Nazım KÖKER,  Recep ÜNAL, Erbay NALBANTORUC, Yasin ÇIFTCI, Aydın BOZBIYIK ve Yılmaz TAŞKIN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCİOĞLU Kırıkkale ziyaretleri sırasında Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın Erdal BALOĞLU ve İl yöneticilerimize çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCİOĞLU Kırıkkale ziyaretleri sırasında Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın Tüner Alp TEKIN ve İl yöneticilerimize çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCİOĞLU, Kırıkkale ziyaretleri sırasında TÜRKAV Kırıkkale Şubemizi ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Şube Başkanımız Sayın Galip ÖZTÜRK ve yönetim kuruluna çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Haraket Partisi Kırıkkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. İl Baskanımız Sayın Erdal BALOĞLU’na Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Kırıkkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Kırıkkale Şubemizin düzenlediği kahvaltı programına katıldılar. Programda misafirimiz olan Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Milletvekili Sayın Halil ÖZTÜRK’e, Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanımız Sayın Erdal BALOĞLU’na, Sulakyurt Belediye Başkanı Sayın İsmail BİLDİK’e, Hacılar Belediye Başkanı Sayın Mehmet KOYUNCU’ya, Yahşihan Belediye Başkanı Sayın Osman TÜRKYILMAZ’a, Türkiye…

TÜRKAV Kırıkkale Şube Başkanı Galip ÖZTÜRK ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Kırıkkale Şube Başkanımızın eşinin geçirmiş olduğu ameliyat sonrasında geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.