TÜRKAV Kastamonu Şube Başkanı Sayın Hamdi ÖZDEN ve Yönetim Kurulu Üyeleri Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Kastamonu Şube Başkanımız Sayın Hamdi ÖZDEN, MHP MYK Üyesi Sayın Tarık ÇAĞILCI’ yı ziyaret etmişlerdir. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz, TÜRKAV Kastamonu Şubemizin düzenlediği “Mehmet Feyzi Efendi’yi Anma” Programına katıldılar. Başta TÜRKAV Kastamonu Şube Başkanımız Sayın Hamdi ÖZDEN olmak üzere programda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Geleceğin TÜRKAV üyeleri, Kastamonu’dan Genç Bozkurtlar misafirimiz oldular. Allah sayılarını artırsın. Varolsunlar…

Kutlu Bilgi ve TÜRKAV Yaz Kuran Kursu’ndan, “Manevi Değerlerimizi Tanıyalım” Gezisi Kutlu Bilgi Derneği ve TÜRKAV Kastamonu şubesinin düzenlediği ve altı hafta süren yaz Kuran Kursu, gezi ve piknik programıyla sona erdi. Kursta eğitim gören öğrencilerle önce Kastamonu’nun manevî mimarlarından Hz. Pir Şeyh Şaban-ı Veli Hz.’nın türbesi ziyaret edildi. Ziyarette Kurs öğretmeni Mehmet Uzun; Anadolu’nun…

Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Kastamonu Şubesi her yıl olduğu gibi bu yıl da Yaz Kur’an Kursu etkinliği düzenledi. Yaklaşık 100 öğrencinin katıldığı etkinlik 6 hafta sürdü. Etkinlik boyunca öğrencilere Kur’an-ı Kerim ve temel dini bilgiler yanında milli manevi değerlerle ilgili dersler de verildi. Hergün ikramın yer aldığı etkinliğimizde haftada bir Halı Saha maçı, gezi ve…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendinin Kastamonu Belediyesi tebrik ziyaretine katıldılar.

TÜRKAV Kastamonu Şubesi olarak, MHP Kastamonu il Başkanımız Yüksel AYDIN beyi tebrik ederek kendisine TÜRKAV Genel Merkezi yayını olan Asil dergisini takdim edip, istişarelerde bulunduk. TÜRKAV Kastamonu Şubesi olarak, Kastamonu Belediye Başkan Yardımcılarımız Mehmet YURT ve İsmail Hakkı ÖZCEBECİ ‘yi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunduk.

TÜRKAV Kastamonu Şubesi olarak Kastamonu Belediye başkanımız Sayın Dr. Galip VİDİNLİOĞLU ‘na hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendisine görevinde üstün başarılar diliyoruz.

TÜRKAV Kastamonu Şubemizde, bayrak değişikliği yapıldı. Bugüne kadar yaptığı hizmetler için Abdullah ÜNAL Başkanımıza teşekkür ediyor, Hamdi ÖZEN Başkanımıza hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor, yapacakları çalışmalarda başarılar diliyoruz.