TÜRKAV Karabük Şube Başkanı Sayın Yücel DAĞDELEN ve Yönetim Kurulu Üyeleri Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

MHP Karabük İl İkinci Başkanı Sayın Cenk GEDİKOĞLU, MHP Karabük Merkez İlçe Başkanı Sayın Abdurrahman MEŞE ve MHP Safranbolu İlçe Başkanı Sayın Emre Barboros TUNÇ, TÜRKAV Karabük Şubemizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendinin Karabük Belediyesi tebrik ziyaretine katıldılar.

Türklük Gurur Ve Şuuruna İslam Ahlak Ve Faziletine Sahip Türk Gençliğinin Yenilmez Sanılan Haçlı Zihniyetini Denize Döktüğü Çanakkale Deniz Zaferi Ve Şehitler Haftasını TÜRKAV Karabük Şubesi Olarak Düzenlediğimiz Etkinlikle Andık. Bizleri Yalnız Bırakmayan MHP Karabük Belediye Başkanı Rafet VERGİLİ’ye Konuşmacımız Hasan CEBECİK’e Yönetim Kurulumuza Ve Olmazsa Olmazımız Ülkücü Kamu Çalışanlarına Teşekkür Ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ Türkiye Kamu Sen Genel Başkanı Sayın Önder KAHVECİ, Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU, Türk Ulaşım Sen Genel Başkanı Sayın Mustafa Nurullah ALBAYRAK ve Kıymetli Sendika Başkanlarımızdan oluşan heyetle birlikte Karabük Valisi Sayın Fuat GÜREL Beyi ardından Karabük Belediye Başkanımız Sayın Rafet VERGİLİ Beyi, Türkiye Kamu Sen Karabük…

Belediye başkanımız Rafet VERGİLİ 3. Dönem projelerini açıkladı. TÜRKAV Karabük Şubesi olarak belediye başkanımızın toplantısına katıldık. Allah yar ve yardımcısı olsun. İnşallah bir daha yeniden Karabük belediyesinde üç hilali dalgalandıracağız.

TÜRKAV Karabük Şubesi olarak İl başkanlığımız ve merkez ilçe. Başkanlığımızı ziyaret ederek, Takvim ve rozetlerini takdim ettik. Kadın kolları başkanımıza rozetimizi verdik. Birazda sohbet ettik.  

TÜRKAV Karabük Şubesi olarak Türkmen öğrencilerimizi ziyaret edip hal ve hatırlarını sorduk. Birazda sohbet ettik. Türkmenler yalnız değildir. Ne mutlu Türküm Diyene.