Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Sefer AYCAN Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı TÜRKAV Kahramanmaraş Şubemizin Yeni Yönetimine Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu. Ülke Gündemi ve Kamu Çalışanlarının Sorunları Hakkında Bilgi Alışverişinde Bulunduk. Nazik Ziyaretlerinden Dolayı Sayın Vekilimize ve Ekibine Teşekkür Ederiz.

TÜRKAV Kahramanmaraş Şubesi olarak, MHP Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Sefer AYCAN Beyi Vakfımızda ağırladık, Kahramanmaraş ‘ın ve ülkemizin sorunlarını değerlendirdik.

TÜRKAV Kahramanmaraş Şubesi olarak MHP Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Sefer AYCAN Beyi Vakfımızda ağırladık, Kahramanmaraş’ın ve ülkemizin sorunlarını değerlendirdik

TÜRKAV Kahramanmaraş Şube Başkanı Mehmet SEYFİOĞLU Kahramanmaraş Türkiye Kamu Sen ve Türk Büro Sen Şube Başkanı Sait SÜRÜCÜ, Türk Sağlık Sen Kahramanmaraş Şube Başkanı Mehmet ÖZER Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abit ÖZTÜRK, Genel Merkez yöneticilerimiz, TÜRKAV Kahramanmaraş Şube Başkanı Mehmet SEYFİOĞLU, TÜRKAV Gaziantep Şube Başkanı Selçuk UĞUR ve Kahramanmaraş Kamu Sen İl Başkanı Sait SÜRÜCÜ, Kahramanmaraş Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin KAYIŞ’ı ziyaret ettiler. Gösterdikleri misafirpervelik için çok teşekkür ederiz

TÜRKAV Genel Başkanı Sayın Ebubekir KORKMAZ beraberinde TÜRKAV Kahramanmaraş Şube Başkanı Sayın Mehmet SEYFİOĞLU ile birlikte Kahramanmaraş MHP İl Başkanı Sayın Ertuğrul DOĞAN’ ı makamında ziyaret etmişlerdir. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanı Sayın Ebubekir KORKMAZ beraberinde TÜRKAV Kahramanmaraş Şube Başkanı Sayın Mehmet SEYFİOĞLU ile Kahramanmaraş Kamu Sen İl Başkanı Sayın Sait SÜRÜCÜ’ yü makamında ziyaret etmişlerdir. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir KORKMAZ, TÜRKAV Gaziantep Şube Başkanımızla beraber TÜRKAV Kahramanmaraş Şubemizi ziyaret etmişlerdir.

TÜRKAV Kahramanmaraş Şube Başkanı Sayın Mehmet SEYFİOĞLU, Türkiye Kamu Sen ve Türk Büro Sen Kahramanmaraş İl Başkanı Sayın Sait SÜRÜCÜ ve Sayın Mustafa YILDIZ Genel Merkezimize hayırlı olsun ziyaretinde bulundulular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.