TÜRKAV İstanbul İl Başkanlığımızın açılışı MHP Genel Başkan Yardımcımız Sayın Yaşar YILDIRIM, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Sayın Önder KAHVECİ, Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Sendika Genel Başkanları, MHP İstanbul İl Başkanı Sayın Birol GÜR ve değerli üyelerimizin katılımıyla dualar eşliğinde gerçekleşti. Yeni Vakıf binamızın hayırlı olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederiz.

MHP İstanbul İl Başkan Yardımcımız Bülent MAŞAOĞLU, Rahmetli Ebulfez ELÇİBEY’in damadı Aqil SEMEDBEYLİ ve Ümraniye Ülkü Ocağı Başkanımız Oğuzhan COŞKUN, TÜRKAV İstanbul Şubemizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, TÜRKAV İstanbul Şube Başkan Yardımcımız Prof. Dr. İlyas TOPSAKAL Hocamızın Kayınpederi Necati UMDU’nun cenazesine katılmışlardır. Merhuma ALLAH’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV İstanbul Şube Yönetimi ve üyeleri ile bir araya geldiler.

TÜRKAV İstanbul 1. Bölge Temsilcimiz Sayın Zeynel ERTEKİN ve Ülküdaşlarımız Hakan ÖZTÜRK ve Birkan GÜNER Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TÜRKAV İstanbul Şube Başkanımız Sayın Zeki SEVEROĞLU beyefendi ile İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi Sayın Prof.Dr. Murat KAZIMOGLU beyefendi ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Proje Danışmanı Sayın Hüseyin TORAMAN beyefendi ziyaretimize geldiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV İstanbul Şubesi olarak, 9. TÜRKAV temsilciliğimizin düzenlediği İBB Cumhur ittifakı Adayı Sayın Binali Yıldırım’a destek programını tamamladık.  Akşam yemeğine beş yüzün üzerinde misafirimiz katıldı. Programda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV İstanbul İl Başkanlığımızın öncülüğünde Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekilimiz Sayın İzzet Ulvi YÖNTER Beyefendinin himayesin de İstanbul’daki üniversite hocalarımızın katıldığı TÜRKAV Akademi iftar yemeğimizi gerçekleştirdik. İstanbul Milletvekilimiz Sayın Mehmet Bülent KARATAŞ Beyefendi ve Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Yönetimine de katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Allah birlik beraberliğimizi daim etsin.

TÜRKAV İstanbul Şubesi olarak 3 Mayıs Türkçüler Gününde Marmara Üniversitesi Türk Kültürü Kulübü’ne konuk olacağız. TÜRKAV İstanbul Şubesi Akademisyenleri olarak Türk Milliyetçiliğinin Dünü Bugünü Yarını adlı Konferansta gençlerle söyleşeceğiz. Müsait olan arkadaşlarımızı davet ediyoruz.

Türkiye Kamu Sen İstanbul Şubemize bağlı sendika yöneticilerimizle kahvaltıda buluşmamıza vesile olan İl Temsilcisi Sayın Remzi ÖZMEN ve sendika yöneticilerimize çok teşekkür ederiz.