TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanıp BengüTürk Tv’de yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 02 Nisan Cuma akşamki bölümünde konuklarımız Antalya Şube Başkanımız Sayın Hayati PEKER ve Isparta Şube Başkanımız Sayın Ahmet KAYA oldular. Genel Merkez Yöneticimiz, Erkan YILMAZ tarafından sunulan canlı yayınımızın konu başlığı TÜRKAV’ ın Kamuda 2023 Vizyonu”..

TÜRKAV Isparta Şubesi, Türkiye Kamu Den Isparta il temsilciliği ve Isparta Ülkü Ocaklarının ortaklaşa düzenlediği aşure ikramı programını yoğun katılımla gerçekleştirdik. Allah kabul etsin Devletin asıl evlatları. Tebessüm ülkücü bir erdemdir.

Isparta Ülkü Ocakları Başkanımız ve yönetim kurulu Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfımızın ziyarette bulundular.Ülke gündemine dair konularda görüş alış verişinde bulunduk.Ziyaretlerinden dolayı Kendilerine teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Isparta Şubemizde Görev Devir Teslimi Yapıldı Türkav Isparta Şubemizde görev devir teslimi yapıldı. Bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı başkanımız Abdullah Metin Bey’e teşekkür ederken yeni görev alan başkanımız Ahmet Kaya Bey’ e de hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Varolsun TÜRKAV  

Genel Başkanımızın Isparta Ziyaretleri Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abit ÖZTÜRK ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Isparta İlimizde TÜRKAV şube yönetimiyle görüşmeleri sonrası Milliyetçi Hareket Partisi Isparta İl Başkanlığı ,Belediye Başkanlığımız ,Isparta Ülkü Ocakları ve Isparta Kamu Sen Teşkilatlarına da nezaket ziyeretinde bulundular. Isparta  Teşkilatlarının gösterdiği misafirperverliklerinden dolayı tüm yöneticilerimize teşekkür ediyoruz.