Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Gümüşhane Şubemiz, Gümüşhane Ülkü Ocakları’nı ziyaret ederek istişarede bulundular. Misafirperverlikleri için Gümüşhane Ülkü Ocakları İl Başkanı Sayın Serkan ALP’e teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Abit ÖZTÜRK, Sayın Kenan AKTÜRK ve Sayın Erkan YILMAZ TÜRKAV Gümüşhane şubemizin açılışına katıldılar. Açılış programımızda bizleri yalnız bırakmayan; MHP MYK üyesi Sayın Musa KÜÇÜK’e, MHP Gümüşhane İl Başkanı Sayın Nadim AYDIN’a, MHP Merkez İlçe Başkanı Sayın Sebahattin ŞEKER’e, Ülkü Ocakları İl Başkanı Sayın Serkan ALP’e…

TÜRKAV Gümüşhane Şubesi olarak, Torul Belediye Başkanınınız Sayın Evren ÖZDEMİR’i, Özkürtün Beldesi Belediye Başkanımız Sayın Yakup TURGUT’u ve Kürtün Belediye Başkanımız Enver ŞEN’i ziyaret ettik. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Gümüşhane Şubemiz,  MHP Gümüşhane önceki dönem İl Başkanı ve Milletvekili Adayı Eftal TOSUN’u ziyaret ettiler. Nazik kabulleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Gümüşhane Şubemizin ve Ülkü Ocakları Gümüşhane İl Başkanlığı’nın organize ettiği toplantıda MHP MYK üyeleri Akın Üstün ve Musa KÜÇÜK, MHP İl Başkanı Nadim Aydın, Merkez İlçe Başkanı Sebahattin Şeker, Kamu Sen İl Temsilcisi Mustafa Fevzi Akçay, İlçe ve belde Belediye Başkanlarımız, İl Genel Meclis Üyeleri ve Ocak Başkanları bir araya gelerek istişarede bulundular.

TÜRKAV Gümüşhane Şubemiz, Kürtün Belediye başkanımız Sayın Enver ŞEN’in Erikbeli yaylasındaki “Foraya” tesislerinde düzenlediği kahvaltı davetine katıldılar.

TÜRKAV Gümüşhane Şubemiz, Gümüşhane Ülkü Ocaklarımızın düzenlediği Mevlid programına katılmışlardır. Programı düzenleyen Ülkü Ocakları İl Başkanımız ve aynı zamanda TÜRKAV Yönetim Kurulu Üyemiz Serkan ALP’e, MHP Merkez İlçe Başkanımız ve Yönetimi Kurulu Üyemiz Sebahattin ŞEKER’ e, Programa iştirak eden Kamusen İl Temsilcimiz ve Yönetim Kurulu üyemiz Mustafa Fevzi AKÇAY’a ve diğer katılımcılara teşekkür ediyoruz. ALLAH…

TÜRKAV Gümüşhane Şubemiz, Torul Kaymakamı Sayın Ömer Sait KARATAŞ’ı ve MHP’li Belediye Başkanımız Sayın Evren Evrim ÖZDEMİR’i ziyaret etti. Kendilerine özel tasarım imza kalemlerimizi takdim ettik.

TÜRKAV Gümüşhane Şubesi olarak Erzincan Ülkü Ocaklarının konser programına katıldık.

Ülkü Ocakları Eski genel başkanı örnek fikir, dava ve gönül adamı rahmetli Ali Metin Tokdemir’in ölüm yıldönümün de mezarı başındaki anma programına Gümüşhane TÜRKAV olarak katıldık. Ruhun Şad, Mekânın Cennet olsun. Koca Reis.