TÜRKAV Gümüşhane Şubesi olarak, Torul Belediye Başkanınınız Sayın Evren ÖZDEMİR’i, Özkürtün Beldesi Belediye Başkanımız Sayın Yakup TURGUT’u ve Kürtün Belediye Başkanımız Enver ŞEN’i ziyaret ettik. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Gümüşhane Şubemiz,  MHP Gümüşhane önceki dönem İl Başkanı ve Milletvekili Adayı Eftal TOSUN’u ziyaret ettiler. Nazik kabulleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Gümüşhane Şubemizin ve Ülkü Ocakları Gümüşhane İl Başkanlığı’nın organize ettiği toplantıda MHP MYK üyeleri Akın Üstün ve Musa KÜÇÜK, MHP İl Başkanı Nadim Aydın, Merkez İlçe Başkanı Sebahattin Şeker, Kamu Sen İl Temsilcisi Mustafa Fevzi Akçay, İlçe ve belde Belediye Başkanlarımız, İl Genel Meclis Üyeleri ve Ocak Başkanları bir araya gelerek istişarede bulundular.

TÜRKAV Gümüşhane Şubemiz, Kürtün Belediye başkanımız Sayın Enver ŞEN’in Erikbeli yaylasındaki “Foraya” tesislerinde düzenlediği kahvaltı davetine katıldılar.

TÜRKAV Gümüşhane Şubemiz, Gümüşhane Ülkü Ocaklarımızın düzenlediği Mevlid programına katılmışlardır. Programı düzenleyen Ülkü Ocakları İl Başkanımız ve aynı zamanda TÜRKAV Yönetim Kurulu Üyemiz Serkan ALP’e, MHP Merkez İlçe Başkanımız ve Yönetimi Kurulu Üyemiz Sebahattin ŞEKER’ e, Programa iştirak eden Kamusen İl Temsilcimiz ve Yönetim Kurulu üyemiz Mustafa Fevzi AKÇAY’a ve diğer katılımcılara teşekkür ediyoruz. ALLAH…

TÜRKAV Gümüşhane Şubemiz, Torul Kaymakamı Sayın Ömer Sait KARATAŞ’ı ve MHP’li Belediye Başkanımız Sayın Evren Evrim ÖZDEMİR’i ziyaret etti. Kendilerine özel tasarım imza kalemlerimizi takdim ettik.

TÜRKAV Gümüşhane Şubesi olarak Erzincan Ülkü Ocaklarının konser programına katıldık.

Ülkü Ocakları Eski genel başkanı örnek fikir, dava ve gönül adamı rahmetli Ali Metin Tokdemir’in ölüm yıldönümün de mezarı başındaki anma programına Gümüşhane TÜRKAV olarak katıldık. Ruhun Şad, Mekânın Cennet olsun. Koca Reis.

23.11.2019 Cumartesi günü TÜRKAV Gümüşhane Şubesi olarak ilk yönetim kurulu toplantımızı tarihi konak Balyemezde saat 10:00 da kahvaltı programıyla gerçekleştirdik. Toplantımıza MHP İl Başkanı Nadim AYDIN, MHP MYK üyeleri, Akın ÜSTÜN, Musa KÜÇÜK, KAMUSEN İşkolu temsilcileri ve çok sayıda kamu çalışanı katıldı. İstişare toplantımıza katılan tüm misafirlere teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum.

TÜRKAV Gümüşhane şubesi olarak Atatürk ve Cumhuriyet temalı kuruluş ve istişare yemeğimizi gerçekleştirdik. Yemeğimize MHP İl başkanı ve il yöneticileri, Ülkü Ocakları başkanı, Türkiye Kamu Sen İl başkanı, iş kolları temsilcileri ve kamu çalışanları katıldılar. Katılımlarından ülkücü dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.