TÜRKAV Gaziantep Şubemiz, Şanlıurfa/Birecik‘te Şehidimiz Musa ÖZALKAN adına açılan kütüphaneye TÜRKAV adına kitap bağışında bulundu. Şehidimizin ruhu şad olsun.

Gaziantep Valimiz Sayın Davut GÜL, Gaziantep Milletvekili Sayın Ali Muhittin TAŞDOĞAN TÜRKAV Gaziantep Şubemizin 235. Okuduğumuzu Anlıyoruz Etkinliğine katılmışlardır.

TÜRKAV Gaziantep Şube Başkanımız Sayın Selçuk UĞUR ve Yönetim Kurulu Üyeleri Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TÜRKAV Gaziantep Şube Başkanımız ve Yönetimi Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Gaziantep TÜRKAV dan Kültür Şöleni 3 Mayıs Türkçülük Günü ve TÜRKAV Gaziantep’in faaliyetlerinin 200. Programı sebebiyle düzenlenecek geceye davetlisiniz. “Cahillik insanın en kötü düşmanıdır, cahilliğin düşmanı ise kitaptır.” diyoruz. 200.Okuduğumuz Kitapları Anlatıyoruz Gala Gecesi Gaziantep Milletvekili Muhittin TAŞDOĞAN’ın Kitap Sunumuyla gerçekleşecek. 3 Yazar 3 Kitap İmza Günü “Şiir seven, insanı da sever” diyen Başkanlarımız “Şiirini…

TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir KORKMAZ, MHP Gaziantep İl Başkan Yardımcısı Özgür AKIL ve TÜRKAV Gaziantep Şube Başkanı Mustafa SELÇUK ile beraber Şahinbey’in mezar ve anıtını ziyaret etmişlerdir.

TÜRKAV Gaziantep Şubemizin Genel Kurulu, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ’ın katılımlarıyla gerçekleşmiştir. https://www.memohaber.com/haber/gaziantep-turkavda-selcuk-ugur-guzen-tazeledi-/28467/ https://www.asikurtlar.com/turkav-gaziantepde-mustafa-selcuk-ugur-guven-tazeledi.html

Gaziantep TÜRKAV’ın bu akşamki konukları Değerli şair dostumuz Hakan İlhan Kurt, Mersin Şubemizin üyeleri Gökhan Özen ve Ahmet Duran Borlu’ydu. Devletli sohbetler edebiyatla, şiirle, müzikle zenginleşti.