Türk Sağlık Sen Genel Başkan Yardımcısı İsmail TÜRK ve Mustafa KÖSE TÜRKAV Eskişehir şubemizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

MHP Tepebaşı ilçe Başkanı Sayın Uğur YÜCESES, MHP Tepebaşı Meclis Üyesi Sayın Eyüp YILMAZ ve MHP Tepebaşı Yönetim Kurulu, TÜRKAV Eskişehir Şubemizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Eskişehir Başkanımız Sayın Hasan SEZER, TÜRKAV Çankırı Şube Başkanımız Sayın İsa BÖLÜKBAŞI, TÜRKAV Antalya Şube Başkanımız Sayın Hayati PEKER ve Şube Yönetim Kurullarından arkadaşlarımız Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Ziyaretleri için teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TÜRKAV Eskişehir Şube Başkanımız Sayın Hasan SEZER ve Türkiye Kamu Sen Eskişehir İl Başkanı Sayın Haydar URFALI Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türk Eğitim Sen Eskişehir 1Nolu Şubenin düzenlediği “Milli Mücadele’nin 100. Yılında Türkiye Sevdalıları Bir arada” etkinliğine katıldılar. Ata Ocağımız Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekilleri, Yönetici ve üyeleri, Sevdamızın diğer yanı Ülkü Ocakları Yöneticileri,Teşkilat mensupları TÜRKAVımızın değerli Yöneticileri ve üyeleri ile Sendikamızın Yönetici ve üyelerinin buluştuğu, birliğimizin perçinlendiği…

TÜRKAV Eskişehir Şubesi olarak 31 Ekim Perşembe akşamı Taş medreseli ağabeylerimizi ağırladık. TÜRKAV Eskişehir binamızda yapılan programımıza Taş Medreseliler Dernek Başkanımız Sayın Naim YANIK, Taş Medreseliler Ömer GİRGEÇ, Caner ERDİNÇ, İstanbul Taş Medreseliler Dernek Başkanımız Mustafa DÜLGER, Taş Medreseli abimiz Tekirdağ MHP Eski İl Başkanımız Yunus MERAL, MHP Eskişehir İl Başkanımız İsmail CANDEMİR, Ülkü Ocakları…

Genel Merkez olarak 18-19 Ekim tarihlerinde düzenlediğimiz Bölge Toplantımıza Ev sahipliği yapan TÜRKAV Eskişehir Şube Başkanımız Sayın Hasan SEZER ve kıymetli yönetimine yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı çok teşekkür ederiz. Emeklerine, yüreklerine sağlık.

TÜRKAV Bölge Toplantımıza katılan Başkanlarımız şubeleri ile ilgili hazirunu bilgilendirdiler, dilek, temennilerini aktardılar. Akabinde plaket takdimi yapıldı.

TÜRKAV Eskişehir Şubemizin ev sahipliğinde düzenlenen bölge toplantımızın ikinci gününde Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Erkan YILMAZ, Sayın Abdullah AÇIK ve Sayın Kenan AKTÜRK yöneticilerimize alanları ile ilgili sunum yaptılar.

TÜRKAV Bölge Toplantısının 1. Gün oturumu, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ın konuşmaları ile başladı. Toplantıya katılan MHP Eskişehir İl Başkanımız Sayın İsmail CANDEMİR, Ülkü Ocakları Eskişehir İl Başkanımız Sayın Kazım AKSOY, Türkiye Kamu Sen Eskişehir Şube Başkanımızı Sayın Haydar URFALI ve TÜRKAV Şube Başkanlarımıza teşekkür ederiz.