TÜRKAV Erzurum Şubemiz, Erzurum Valisi Sayın Okay MEMİŞ’i makamında ziyaret etti. Sayın Valimize nazik kabulleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Erzurum Şube Yönetim Kurulumuz, MHP Erzurum İl Başkanı Sayın Naim KARATAŞ’ı yeni parti binasında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

TÜRKAV Erzurum Şubesinin İstişare Toplantısı sonucunda Sayın Fatih DERELİ Yeni Şube Başkanı Seçilmiştir. Görevi devreden Sayın Umut Yaşar BOZKURT Başkanımıza ve yönetimine emeklerinden dolayı çok teşekkür eder, Yeni Başkanımız ve yönetimine yapacakları görevlerinde başarılar dileriz.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcımız Erzurum Milletvekili Prof.Dr.Kamil AYDIN Erzincan programında İl teşkilatımızla birlikte TÜRKAV Erzincan Şubemizi ziyaret ettiler. TÜRKAV Erzincan Şubesi olarak kendilerine teşekkür ediyoruz

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Erzurum şubemizi ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında Türkiye Kamu Sen İl Başkanı Mucip GÖZEGER ve Türk Sağlık Sen Başkan Yardımcısı Sayın Kenan KARAÇAM da bize eşlik ettiler. Misafirperverlikleri için TÜRKAV Erzurum Şube Başkanımız Sayın Ümit Yaşar BOZKURT ve Yönetim Kurulu Üyelerine çok teşekkür ederiz.