TÜRKAV Erzurum Şube Başkanımız Sayın Fatih DERELİ, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı makamında ziyaret etmiştir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Erzincan Şube Başkanımız Kürşat YILMAZ, Milliyetçi Hareket Partisi Erzincan Belediye Başkanlığı görevini yürüten Sayın Bekir AKSUN başkanımıza ziyarette bulundular. Başkanımıza misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ TÜRKAV Erzincan İl Temsilciliğimizin açılışını yaptılar. Program esnasında bizleri yalnız bırakmayan, Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi Sayın Akın ÜSTÜN, Erzincan Belediye Başkanı Sayın Bekir AKSUN, Milliyetçi Hareket Partisi Erzincan İl Başkanı Sayın Salih AKSU, Ülkü Ocakları Genel Sekreteri Sayın Ömer Çağrı ÖZDEMİR, Mercan Belediye Başkanı Sayın Bayram BİLİCİ, Kamu Sen…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Erzincan İl Temsilcimiz Sayın Kürşat YILMAZ,  KAMU-SEN İl Başkanımız Sayın Kemal TÜTÜK’ ü ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri ve ilgileri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Erzincan İl Temsilcimiz Sayın Kürşat YILMAZ Milliyetçi Hareket Partisi Erzincan İl Başkanımız Sayın Salih AKSU ‘yu ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri ve ilgileri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Abit ÖZTÜRK ve Erkan YILMAZ ziyaretler sebebiyle bulundukları Erzincan’da, temasları sırasında Erzincanlı Ülküdaşlarımızla buluştular. Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Salih AKSU’nun ev sahipliğinde yapılan sohbete Erzincan Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Vasfi KARATEPE, Türkiye Kamu Sen Erzincan İl başkanı Sayın Kemal KÜTÜK, TÜRKAV Erzincan Eski…

TÜRKAV Erzincan Temsilcilik Başkanı olarak atanan Sayın Kürşad YILMAZ’a Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ tarafından yetki belgesi teslim edilmiştir. Başkanımıza ve Ülkücü Harekete hayırlı olsun Allah(c.c) yar ve yardımcıları olsun.