Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN ile birlikte Türk Eğitim Sen Düzce Şubesi tarafından düzenlenen İstişare toplantısına katıldılar. Misafirperverlikleri için TÜRKAV Düzce Şube Başkanı Sayın Prof. Dr. Ali GÜRSEL, Türk Eğitim Sen Düzce Şube Başkanı Sayın Hasan YEŞİLYURT ve yönetimlerine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yöneticilerimiz ve TÜRKAV Düzce Şube Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ali GÜRSEL ile birlikte, Düzce Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti. Misafirperverlikleri için Düzce Ülkü Ocakları İl Başkanı Sayın Ayhan BÜLBÜL’e teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Düzce Şubemizi ziyaret ederek Şube Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ali GÜRSEL ve Yönetim Kurulu ile istişarede bulundular. Misafirperverlikleri için Şube Başkanımıza ve Yönetim Kuruluna teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez yöneticilerimiz, TÜRKAV Düzce Şube Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ali GÜRSEL ile birlikte MHP Düzce İl Başkanlığını ziyaret etti. Misafirperverliklerinden dolayı İl Başkan Yardımcımız Sayın Erdoğan BIYIK’a teşekkür ederiz.

TÜRKAV Düzce Şube Başkanımız Sayın Prof. Dr. Uğur GÜVENÇ, Düzce Kamu Sen İl Başkanı Sayın İsmail ŞİŞMAN ve Düzce Üniversitesi Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Ali GÜRSEL Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Düzce Şubesi olarak MHP Düzce Milletvekili Sayın Ümit YILMAZ beyefendi, MHP Düzce il Başkanı Sayın İlhami CABOĞLU beyefendi, Merkez İlçe Başkanı Sayın Ömer ALBAYRAK beyefendi ve Düzce Ülkü Ocakları il Başkanı Sayın Ayhan BÜLBÜL beyefendiyi makamlarında ziyaret ederek Vakfımızın rozetini ve takvimlerini takdim ettik.

TÜRKAV Düzce Şube Başkanımız Uğur GÜVENÇ, Şube Yönetimi , Doç.Dr.Ali GÜRSEL ve Celal KASAPOĞLU  Genel Merkezimize hayırlı olsun ziyaretinde bulundulular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.