TÜRKAV Çankırı Şube Başkanımız Sayın İsa BÖLÜKBAŞI, Ülkü Ocakları Başkanımız Sayın Alperen ŞAHİN ile birlikte Sayın Mehmet HALLAÇ’ı Makamında ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederim.

MHP Çankırı İl Başkanı Sayın Ahmet KURT, Merkez İlçe Başkanı Sayın Mahmut DOĞAR ve Yönetim Kurulu Üyeleri, TÜRKAV Çankırı Şubemizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

MHP Çankırı İl Başkanı Sayın Ahmet KURT ve Merkez İlçe Başkanı Sayın Mahmut DOĞAR, TÜRKAV Çankırı Şubemizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Çankırı TÜRKAV İl Başkanımız Sayın İsa BÖLÜKBAŞI’nı şube binamızda ziyaret ederek istişarede bulundular.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Çankırı MHP İl Başkanımız Sayın Ahmet KURT ve İlçe Başkanımız Sayın Mahmut DOĞAR’ ı ziyaret ederek başarı dileklerini iletti. Misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Çankırı Belediye Başkanı Sayın İsmail Hakkı ESEN’i ziyaret ederek başarı dileklerini iletti. Misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz, TÜRKAV Çankırı Şubesi tarafından düzenlenen Şehit Öğretmenler Fotoğraf Sergisi programına katıldı. Emeği geçenlere ve Çankırı Şube Başkanlığına misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

Çankırı TÜRKAV Şubemiz, Çankırı MHP İl Başkanlığına seçilen Ahmet KURT ve Yönetim Kurulu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

TÜRKAV Çankırı Şube Başkanımız Sayın İsa Bölükbaşı, TÜRKAV Antalya Şubemizde Şube Başkanımız Sayın Hayati PEKER ve yönetimini ziyaret etmişlerdir.

TÜRKAV Çankırı’dan Vali AYAZ’a Hoş Geldin Ziyareti TÜRKAV Çankırı İl Başkanı İsa Bölükbaşı ve yönetim kurulu üyeleri; Osman Şahin, Nadir Kayaş, Yüksel Yandım, Fatih Tabak ve İsmail Özel ile birlikte ilimize yeni atanan Vali Abdullah Ayaz’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundular. Ziyaret TÜRKAV İl Başkanı İsa Bölükbaşı yaptıkları Salı sohbetleri, İstiklal Marşımızı Güzel Okuma…