TÜRKAV Çanakkale Şube Başkanımız Sayın Mehmet PATAN’ın kıymetli ağabeyi Maksut PATAN vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.

Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale İl Başkanı Ali Tuğrul YILDIRIM, Çanakkale Ülkü Ocakları Başkanı Hakan İMAMOĞLU, TÜRKAV Çanakkale Şube Başkanı Mehmet PATAN ve Türkiye KAMU-SEN İl Başkanı Resul DEMİRBAŞ TÜRKAV Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ederiz.

Çanakkale Valimiz Sayın İlhami AKTAŞ, TÜRKAV Çanakkale şubemize iadeyi ziyarette bulunmuşlardır. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz MHP Çanakkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın Ali Tuğrul YILDIRIM’a teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları Çanakkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Ocak Başkanı Sayın Hakan İMAMOĞLU’na çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Çanakkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

MHP Çanakkale İl Başkanı Sayın Ali Tuğrul YILDIRIM, İl Başkan Yardımcıları Sayın Ercan VATAN, Sayın Aytaç SUNAL, Merkez İlçe Başkanı Sayın Mehmet ÖZEL ve Ezine İlçe Başkanı Sayın Tahsin YÜKSEL Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

Çanakkale Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Hakan İMAMOĞLU ve yönetim kurulu üyeleri TÜRKAV Balıkesir Şubesini bizleri ziyarete geldiler. Kendilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

TÜRKAV Çanakkale Şubesi olarak Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğüne atanan Sayın Faruk KARADUMAN’ı makamında ziyaret ettik.

TÜRKAV Çanakkale Şubemiz, MHP Çanakkale İl Başkanı ve Ülkü Ocakları Çanakkale İl Başkanı ile beraber Türk Kültür Topluluğunun düzenlemiş olduğu şiir dinletisine katılmışlardır.