TÜRKAV Bölge Toplantısının 1. Gün oturumu, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ın konuşmaları ile başladı. Toplantıya katılan MHP Eskişehir İl Başkanımız Sayın İsmail CANDEMİR, Ülkü Ocakları Eskişehir İl Başkanımız Sayın Kazım AKSOY, Türkiye Kamu Sen Eskişehir Şube Başkanımızı Sayın Haydar URFALI ve TÜRKAV Şube Başkanlarımıza teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Bölge Toplantımızı yapmak üzere Eskişehirdeler.

TÜRKAV Bursa Şubesi ve Bursa Ülkü Ocaklarının beraber gerçekleştirdiği; Üniversite tercih çadırımız Uzman Danışmanlarımızın anlatımları ve deneyimleriyle öğrencilerimize 24-27 Temmuz tarihleri arasında Ücretsiz hizmet verdi.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Kenan AKTÜRK Bursa temasları sırasında, MHP İl Başkan Yardımcımız Sayın Levent KARAKOÇ, TÜRKAV Bursa şube başkanımız Sayın Muammer KURNAZ, Türkiye Kamu Sen İl Başkanı Sayın İbrahim BULUT, Türk Sağlık Sen Bursa Şube Başkanı Sayın Sabit KARABAYIR ile birlikte, Şubemizin Hobi Bahçelerindeki etkinliklerine katıldılar.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, TÜRKAV Bursa Şubemizin de düzenleyicisi olduğu “Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’i Anma Programı ve Resim Sergisi”ne katıldılar. Programa katılarak bizlere destek olan: Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl Başkanı Sayın Cihangir KALKANCI’ya, Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN’a, Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU’na, Türk…

TÜRKAV Bursa Şube Başkanımız Muammer KURNAZ, Türk Sağlık Sen Genel Başkan Yardımcısı Mustafa KÖSE, Kamu Sen Bursa il temsilcisi ibrahim BULUT ve beraberlerindeki heyet Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Bursa Şubesi olarak, Ülkü Ocakları Bursa İl Başkanlığı ile birlikte düzenlemiş olduğumuz Psikolojik Danışman Neslihan KIRKTEPELİ tarafından verilen “Türk Aile Yapısında Çocuk Yetiştirmek” (İhmal – İstismar, Çocuk Hakları) konulu seminerimizi gerçekleştirdik.. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun.. Birliğimiz daim olsun..  

Bursa Ülkü Ocakları İl Başkanlığının 15.12.2018 Cumartesi günü Doğu Türkistan’da soydaşlarımız olan Uygur Türklerinin yaşadığı zulmü protesto ettiği basın açıklamasına Türkiye Kamu-Sen Bursa İl Temsilciliği ve bağlı Şubeleri ile TÜRKAV Bursa Şubesi olarak iştirak ettik.

“Aile İçi İletişim” semineri TÜRKAV Bursa Şubesi Başkanı Muammer KURNAZ ve eşi Fatma KURNAZ tarafından 21/11/2018 Çarşamba günü Bursa Ördekli Kültür Merkezinde verilmiştir.. MHP Bursa İl Başkan yardımcısı Levent KARAKOÇ beyefendi, Bursa İl Ülkü Ocağı Başkanı Enes KÜÇÜK beyefendi, MHP Osmangazi İlçe Başkanı Seyfi SEYFİOĞLU beyefendi, TÜRKAV Bursa Şubesi Onursal başkanı Mustafa Zafer ÖZBEK beyefendi…

TÜRKAV Bursa Şubemizin Yaptığı Etkinlikler   Suriyedeki Türkmen kardeşlerimize Türk Sağlık Sen Bursa Şubesi ile birlikte ilaç toplama kampanyası gerçekleştirdik.   Afrin şehitlerimiz için 1.Murat Hüdavendigar Camiinde mevlit okutup lokma döktürdük.   Bursa Ürünlü köyünde ülküdaşlarımız ile birlik ve beraberliğimizi güçlendirmek için oluşturulan hobi bahçemizden görüntü.   Genel İstişare toplantımızdan bir kare.   Türk töresine…