Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Sekreterimiz Zeki Toptaş TÜRKAV Bolu Şubemizin düzenlediği iftar yemeğine katıldılar. Şube Başkanımız Ulaş Aydoğan ve şube yönetim kurulu üyeleri ile iftar yemeğine katılan herkese teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanıp BengüTürk Tv’de yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 19 Mart Cuma akşamki bölümünde konuklarımız Konya Şube Başkanımız Sayın Suleyman NUR ve Bolu Şube Başkanımız Sayın Ulaş AYDOGAN oldular. Kadın Kolları Başkanımız, Hilal CEYLAN tarafından sunulan canlı yayınımızın konu başlığı TÜRKAV’ ın Kamuda 2023 Vizyonu”.

TÜRKAV Bolu Şube Başkanımız Sayın Ulaş AYDOĞAN, Türk Eğitim Sen Bolu Şube Başkanı Sayın Erhan BAYRAM ve Türk Tarım Orman Sen Şube Başkanı Sayın Ahmet CANER Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Bolu Şubesi olarak Liderimiz Dr. Devlet BAHÇELİ beyefendinin başdanışmanı Prof.Dr. Ruhi ERSOY hocamızı ağırladık. Valilik, Rektörlük ziyaretlerinin ardından “Milli Kültür, Milli Kimlik ve Milli Şahsiyet Üzerine düşünceler” konulu konferans gerçekleştirdik.

TÜRKAV Bolu Şube Başkanımız Sayın Ulaş AYDOĞAN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Bolu Ülkü Ocaklarını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Bolu ve Bolu Kamu Sen binasının açılış programına katıldılar. Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanı Sayın Cihan BAŞARAN, Bolu Ülkü Ocakları İl Başkanı Sayın İsmail AKGÜL, Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN, Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU ve Çevre illerden…

Türkav Bolu Şube Başkanımız Sayın Ulaş AYDOĞAN ve şube yoneticileri Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Şube Başkanımız Sayın Ali Özen ; MHP İl Başkanımız Sayın Cihan Başaran , Merkez İlçe Başkanımız Sayın Osman Artuç ve değerli üyelerimize Vakfımızın rozet ve takvimlerini takdim etti.

TÜRKAV Bolu Temsilciliği olarak ilk toplantımızı Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanımız Cihan Başaran’ın ev sahipliğinde; Divan Kurulu Üyeleri, Ülkü Ocakları İl Başkanımız İsmail Akgül ve yönetimi, TÜRKİYE KAMU-SEN İl Başkanımız Erhan Bayram ve yönetiminin katılımlarıyla beraber gerçekleştirdik.