TÜRKAV Bayburt Şubemiz, MHP MYK Üyesi Sayın İdris AYDIN’ı ziyaret ettiler. Misafirperverliklerinden  dolayı teşekkür ederiz.

MHP MYK Üyesi Sayın İdris AYDIN,  MHP Bayburt İl Başkanı Sayın Bekir KASAP ve TÜRKAV Bayburt Şube Başkanı Sayın Cihan SAKA, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ ı ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Bayburt Şubemiz, İzmir Asena Teşkilatı mensubu Merhume Gizem KILIÇ kardeşimizin ruhu için Ocağımızda gerçekleştirilen Kur’an’ı Kerim tilavetine katıldılar. Allah rahmet eylesin, mekânı cennet olsun.

TÜRKAV Bayburt Şubemiz, MHP Bayburt İl Başkanı Sayın Bekir KASAP ve MHP Merkez İlçe Başkanı Sayın Muharrem BAYKAL’ a hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuşlardır. Gösterdikleri misafirperverlik için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Bayburt İl Temsilcimiz Cihan SAKA, KAMU-SEN Bayburt İl Temsilcisi Ahmet ÇALIŞKAN ve Bayburt Ülkü Ocakları İl Başkanı Yunus Emre ZENGİN ve yönetimi genel merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Bayburt Şubemiz, Bayburt Ülkü Ocakları yönetimiyle beraber köy okullarını ziyaret ederek kırtasiye malzemesi hediye ettiler.

Genel Merkez Yönetim Kurulunca alınan karar gereği; TÜRKAV Bayburt Temsilcilik Başkanı olarak atanan Sayın Cihan SAKA’ya Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ tarafından yetki belgesi verilmiştir. Başkanımıza ve Ülkücü Harekete hayırlı olsun Allah(c.c) yar ve yardımcıları olsun.