Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, birçok kurum ve STK temsilcisinin da katılımıyla TÜRKAV Bayburt Şubemizin açılışını gerçekleştirdiler. Şubemizin hayırlı olmasını temenni ediyor, Şube Başkanımız Cihan SAKA ve Yönetim Kuruluna çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Bayburt Şubemiz, Bayburt Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Mutlu TÜRKMEN’i ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Rektörümüze teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Bayburt Şubemiz, Bayburt Ülkü Ocakları’nı ziyaret ederek istişarede bulundular. Misafirperverlikleri için Ülkü Ocakları Bayburt İl Başkanı Sayın Yunus Emre ZENGİN’e teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Bayburt Şubemiz, Bayburt Kamu-Sen İl Temsilcisi Sayın Ahmet ÇALIŞKANI’ı ziyaret ederek istişarede bulundular. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Bayburt Şubemiz, Bayburt Belediye Başkanı Sayın Hükmü PEKMEZCİ’yi ziyaret ettiler. Nazik kabulleri için Sayın Belediye Başkanımıza teşekkür ederiz.

TÜRKAV Bayburt Şube Başkanı Sayın Cihan SAKA ile Kamu Sen Bayburt İl Temsilcisi Ahmet ÇALIŞKAN, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı makamında ziyaret etti. Nazik ziyaretleri  için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Bayburt Şubemiz, MHP MYK Üyesi Sayın İdris AYDIN’ı ziyaret ettiler. Misafirperverliklerinden  dolayı teşekkür ederiz.

MHP MYK Üyesi Sayın İdris AYDIN,  MHP Bayburt İl Başkanı Sayın Bekir KASAP ve TÜRKAV Bayburt Şube Başkanı Sayın Cihan SAKA, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ ı ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Bayburt Şubemiz, İzmir Asena Teşkilatı mensubu Merhume Gizem KILIÇ kardeşimizin ruhu için Ocağımızda gerçekleştirilen Kur’an’ı Kerim tilavetine katıldılar. Allah rahmet eylesin, mekânı cennet olsun.

TÜRKAV Bayburt Şubemiz, MHP Bayburt İl Başkanı Sayın Bekir KASAP ve MHP Merkez İlçe Başkanı Sayın Muharrem BAYKAL’ a hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuşlardır. Gösterdikleri misafirperverlik için kendilerine teşekkür ederiz.