TÜRKAV Edremit Şubemiz, Edremit İlçe kongresine katılmışlardır.

TÜRKAV Edremit Şubemiz, MHP Edremit İlçe Başkanı Halil GÖRMEN’i ziyaret ederek günlük konular üzerine istişarede bulunmuşlardır.

TÜRKAV Bölge Toplantımıza katılan Başkanlarımız şubeleri ile ilgili hazirunu bilgilendirdiler, dilek, temennilerini aktardılar. Akabinde plaket takdimi yapıldı.

TÜRKAV Eskişehir Şubemizin ev sahipliğinde düzenlenen bölge toplantımızın ikinci gününde Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Erkan YILMAZ, Sayın Abdullah AÇIK ve Sayın Kenan AKTÜRK yöneticilerimize alanları ile ilgili sunum yaptılar.

TÜRKAV Bölge Toplantısının 1. Gün oturumu, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ın konuşmaları ile başladı. Toplantıya katılan MHP Eskişehir İl Başkanımız Sayın İsmail CANDEMİR, Ülkü Ocakları Eskişehir İl Başkanımız Sayın Kazım AKSOY, Türkiye Kamu Sen Eskişehir Şube Başkanımızı Sayın Haydar URFALI ve TÜRKAV Şube Başkanlarımıza teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Bölge Toplantımızı yapmak üzere Eskişehirdeler.

Edremit MHP Belediye Başkan Adayı Tuncay KILIÇ’ın bu gece Güre Beldesinde seçim mitinginde TÜRKAV Ailesi olarak destekledik

Türkiye Kamu Sen Konfedarasyonuna bağlı sendikalarımızın Balıkesir Şube Başkanları; Mustafa KUTLU, Ahmet BAKİ,Sıtkı ALKAN,Halil AYDOĞDU, Osman ŞEKER,Özcan GÖKÇAY ve TÜRKAV Balıkesir Bölgesi Başkanlarımız; Adnan TATOĞLU, Mustafa Kemal DOĞRUL, Nahit DENİZ Beyler Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Edremit Şubesi olarak Türk Eğitim Sendikasının öğretmenler günü yemeğine katıldık. Andımızı gür bir sesle söyledik.