TÜRKAV Balıkesir/ Ayvalık Şubemiz,  MHP Ayvalık İlçe Başkanı Sayın Mehmet SIRAY’ı ziyaret ettiler. Nazik kabulleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV ve Türk Eğitim Sen İlçe yönetimi olarak Ayvalık MHP İlçe Başkan ve yönetimini ziyaret ettik. Sayın Başkan ve yönetim kuruluna ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Ayvalık Şubesi olarak MHP Ayvalık İlçe Başkanlığına atanan Sayın Mehmet SIRAY’ı ziyaret ettik. Misafirperverlikleri için İlçe Başkanımız Sayın Mehmet SIRAY ve yönetimine çok teşekkür ediyor, yeni görevinin Ülküdaşlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz.

TÜRKAV Bölge Toplantımıza katılan Başkanlarımız şubeleri ile ilgili hazirunu bilgilendirdiler, dilek, temennilerini aktardılar. Akabinde plaket takdimi yapıldı.

TÜRKAV Eskişehir Şubemizin ev sahipliğinde düzenlenen bölge toplantımızın ikinci gününde Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Erkan YILMAZ, Sayın Abdullah AÇIK ve Sayın Kenan AKTÜRK yöneticilerimize alanları ile ilgili sunum yaptılar.

TÜRKAV Bölge Toplantısının 1. Gün oturumu, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ın konuşmaları ile başladı. Toplantıya katılan MHP Eskişehir İl Başkanımız Sayın İsmail CANDEMİR, Ülkü Ocakları Eskişehir İl Başkanımız Sayın Kazım AKSOY, Türkiye Kamu Sen Eskişehir Şube Başkanımızı Sayın Haydar URFALI ve TÜRKAV Şube Başkanlarımıza teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Bölge Toplantımızı yapmak üzere Eskişehirdeler.

TÜRKAV Ayvalık Şubesi olarak, Kamu Sen İlçe Temsilcileri ile beraber Ayvalık Belediye Başkanı Sayın Mesut ERGİN ’e Hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Türkiye Kamu Sen Konfedarasyonuna bağlı sendikalarımızın Balıkesir Şube Başkanları; Mustafa KUTLU, Ahmet BAKİ,Sıtkı ALKAN,Halil AYDOĞDU, Osman ŞEKER,Özcan GÖKÇAY ve TÜRKAV Balıkesir Bölgesi Başkanlarımız; Adnan TATOĞLU, Mustafa Kemal DOĞRUL, Nahit DENİZ Beyler Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.