Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ TÜRKAV Ardahan Şube Başkanımız Sayın Çağrı COŞKUN’a Temsilcilik Belgesini teslim ettiler. Başkanımıza Hayırlı hizmetler diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Ardahan Şubemiz, Türkiye Kamu-Sen Ardahan İl Temsilcisi Sayın Ercan AKTAŞ ve Türk Yerel Hizmet Sen Ardahan Şube Başkanı Sayın Mehmet BULUTLAR’ı makamında ziyaret ederek istişarede bulundular. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Ardahan Şubemiz, Ülkü Ocakları Ardahan İl Başkanı Sayın Serkan YILDIZ’ı makamında ziyaret ederek istişarede bulundular. Misafirperverlikleri için Başkanımıza teşekkür ederiz

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Ardahan Şubemiz, MHP Ardahan İl Başkanı Sayın Hülya DAVUTOĞULLARI’nı makamında ziyaret ederek istişarede bulundular. Misafirperverlikleri için İl Başkanımıza teşekkür ederiz.

TÜRKAV Ardahan Şube Başkanı Sayın Çağrı COŞKUN ve Türkiye Kamu Sen Ardahan İl Başkanı Sayın Ercan AKTAŞ, Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Ardahan Ülkü Ocakları İl Başkanlığı ve TÜRKAV Ardahan Şube Başkanlığımızın birlikte tertip etmiş olduğu Sarıkamış Şehitlerini Anma programları çerçevesinde dün yaptığımız konferansın ardından bugün Dervişbey Camisinde Cuma Namazı çıkışında Sarıkamış harekâtında şehit olan askerlerimiz için “ Bir tas sıcak çorba olsa idi donmayacaklardı “ şuuru ile sıcak çorba ve lokum ikramında bulunduk.

Ardahan Ülkü Ocakları İl Başkanlığı ve TÜRKAV İl Başkanlığımızın birlikte tertip etmiş olduğu Sarıkamış Şehitlerini Anma programları çerçevesinde yapılan konferansa konuşmacı olarak katılan kıymetli vakıf üyemiz Yrd. Doç. Dr. Eray BAYRAMOL’a ve katılım sağlayan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

Ülkü Ocak’ları Ardahan İl Başkanlığımızın, Ardahan’da bulunan tarihi Emiroğlu Tabyası altında ki Atatürk görseli ve İzindeyiz yazısı ile ilgili düzenleme ve boyama faaliyetine TÜRKAV İl Yönetimi olarak MHP İl Başkanı ile beraber katıldık.

TÜRKAV Ardahan Şubemizden Barış Pınarı Harekatına Selamlar.

Ardahan’da geleneksel hale getirmek istediğimiz “ Teşkilat Kahvaltı da Buluşuyor “ etkinliğinin ikincisi, TÜRKAV İl Başkanlığımız tarafından Cumartesi günü saat 10.00 da yapılmıştır. Kahvaltı programına TÜRKAV Üyelerimiz ile beraber MHP Ardahan İl Başkanı Hülya DAVUTOĞULLARI, Ülkü Ocakları İl Başkanı Serkan YILDIZ, Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi Volkan AVCI, Türk Eğitim Sen İl Temsilcisi Fatih KOÇ,…