TÜRKAV Ardahan Şube Başkanı Sayın Çağrı COŞKUN ve Türkiye Kamu Sen Ardahan İl Başkanı Sayın Ercan AKTAŞ, Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Ardahan Ülkü Ocakları İl Başkanlığı ve TÜRKAV Ardahan Şube Başkanlığımızın birlikte tertip etmiş olduğu Sarıkamış Şehitlerini Anma programları çerçevesinde dün yaptığımız konferansın ardından bugün Dervişbey Camisinde Cuma Namazı çıkışında Sarıkamış harekâtında şehit olan askerlerimiz için “ Bir tas sıcak çorba olsa idi donmayacaklardı “ şuuru ile sıcak çorba ve lokum ikramında bulunduk.

Ardahan Ülkü Ocakları İl Başkanlığı ve TÜRKAV İl Başkanlığımızın birlikte tertip etmiş olduğu Sarıkamış Şehitlerini Anma programları çerçevesinde yapılan konferansa konuşmacı olarak katılan kıymetli vakıf üyemiz Yrd. Doç. Dr. Eray BAYRAMOL’a ve katılım sağlayan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

Ülkü Ocak’ları Ardahan İl Başkanlığımızın, Ardahan’da bulunan tarihi Emiroğlu Tabyası altında ki Atatürk görseli ve İzindeyiz yazısı ile ilgili düzenleme ve boyama faaliyetine TÜRKAV İl Yönetimi olarak MHP İl Başkanı ile beraber katıldık.

TÜRKAV Ardahan Şubemizden Barış Pınarı Harekatına Selamlar.

Ardahan’da geleneksel hale getirmek istediğimiz “ Teşkilat Kahvaltı da Buluşuyor “ etkinliğinin ikincisi, TÜRKAV İl Başkanlığımız tarafından Cumartesi günü saat 10.00 da yapılmıştır. Kahvaltı programına TÜRKAV Üyelerimiz ile beraber MHP Ardahan İl Başkanı Hülya DAVUTOĞULLARI, Ülkü Ocakları İl Başkanı Serkan YILDIZ, Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi Volkan AVCI, Türk Eğitim Sen İl Temsilcisi Fatih KOÇ,…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ,  Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Abit ÖZTÜRK, Sayın Erkan YILMAZ ve TÜRKAV Ardahan Şube Başkanımız Sayın Çağrı COŞKUN Kars/ Kağızman Belediye Başkanı Sayın Nevzat YILDIZ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Ardahan Şube Başkanımız Çağrı COŞKUN Genel Merkezimize gelerek Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ile görüştüler.