Başbuğumuz Cennet Mekan Alparslan TÜRKEŞ’in vefatının 25. sene-i devriyesinde, TÜRKAV Antalya Şubesi olarak Müsellim Camii’nde Hatim duası okutuldu.Hatim indiren değerli Vakıf üyelerimize, Hatim duasını okuyan Halil İbrahim Uğur hocamıza ve bu duaya iştirak eden MHP İl Başkanımız Hilmi Durgun, MHP İl ve İlçe Yöneticilerimiz, Kamu Sen’e bağlı Sendikalarımızın Başkanları ve TÜRKAV üyelerimize sonsuz teşekkür ediyoruz.

25.03.2022 – ANTALYA Cumhur İttifakı Ak Parti Kepez Belediye Başkanı Sayın Hakan TÜTÜNCÜ ve MHP önceki dönem İl Başkanımız Kepez Belediye Meclis Üyemiz Sayın Ali Baki SARICA Vakfımızı (TÜRKAV) ziyaret etmişlerdir.

TÜRKAV Antalya Şube Kumluca ilçe temsilciliği tarafından “Türkistan’dan Anadolu’ya Yesevi Ruhu” konulu konferansı gerçekleştirdik TÜRKAV Antalya Şube Kumluca ilçe temsilciliği tarafından gerçekleştirilen Türkistan’dan Anadolu’ya Yesevi Ruhu konulu konferans ile konsere Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz; TÜRKAV Antalya Şube Başkanı Sayın Hayati PEKER, TÜRKAV Antalya Şube Kumluca İlçe Temsilciliği Başkanı Sayın Recep…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, beraberindeki heyet ve MHP MYK Üyesi Sayın Mustafa AKSOY; MHP Kumluca İlçe Başkanı Sayın Yücel KAPLAN’a babasının vefatı nedeniyle taziye ziyaretinde bulunarak baş sağlığı dilediler.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ Kumluca Kaymakamı Sayın Uğur KOLSUZ’u makamlarında ziyaret ettiler Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yöneticilerimiz, Kamu-Sen Antalya İl Temsilcisi Sayın Yılmaz DANABAŞOĞULLARI, TÜRKAV Antalya Şube Başkanımız Sayın Hayati PEKER ve TÜRKAV Kumluca İlçe Temsilci Sayın Kani AKBOĞA; Kumluca Kaymakamı Sayın Uğur KOLSUZ’u makamlarında ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Sayın KOLSUZ’a…

TÜRKAV Antalya Şubesi Tarafından Düzenlenen İstişare Toplantısı TÜRKAV Antalya Şubesinin düzenlediği MHP Antalya Milletvekilimiz Sayın Abdurrahman BAŞKAN’ın katıldığı istişare toplantısında Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, MHP MYK Üyesi Sayın Mustafa AKSOY, Antalya Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Ferhat AKSOY, Korkuteli Belediye Başkanı Sayın Ömer İŞLEK, MHP Kepez, Aksu ve Korkuteli ilçe Başkanları…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz “Adım Adım 2023, İl İl Anadolu” ziyaretleri kapsamında Antalya programına katıldılar.

TÜRKAV Genel Merkezi olarak Afyonkarahisar, Uşak, Aydın, Isparta, Denizli, Burdur ile Antalya Şubelerimizi kapsayan ve Antalya’da düzenlediğimiz Bölge İstişare Toplantımız Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ın himayelerinde ve TÜRKAV Antalya Şube Başkanımız Sayın Hayati PEKER’in ev sahipliğinde gerçekleşti. Toplantımıza teşrif eden MHP MYK Üyesi Sayın Turan ŞENER, MHP Antalya İl Başkanı Sayın Hilmi DURGUN, Korkuteli Belediye…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Antalya programları içerisinde Manavgat İlçe Temsilciliğimizi ziyaret ettiler.  Misafirperverlikleri için MHP İlçe Başkanı Sayın Nooman ENHOŞ, TÜRKAV İlçe Temsilcimiz Sayın Mehmet AKÇA ve Türk Eğitim Sen İlçe Temsilcisi Sayın Ömer ESEN’e çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanıp BengüTürk Tv’de yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 02 Nisan Cuma akşamki bölümünde konuklarımız Antalya Şube Başkanımız Sayın Hayati PEKER ve Isparta Şube Başkanımız Sayın Ahmet KAYA oldular. Genel Merkez Yöneticimiz, Erkan YILMAZ tarafından sunulan canlı yayınımızın konu başlığı TÜRKAV’ ın Kamuda 2023 Vizyonu”..