Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve genel merkez yöneticilerimiz TÜRKAV Ankara Şubemizin Çanakkale Zaferi’nin yıl dönümü münasebetiyle 18.03.2022 Cuma günü Kızılay Metro İstasyonunda düzenlediği etkinliğe katıldılar. Vatandaşlarımızın yoğun katılımı ile gerçekleşen etkinlikte şehitlerimiz dua ve marşlarla anıldı.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, TÜRKAV Ankara Şube Yönetimimizle birlikte Ülkü Ocakları Bürokrasiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görev alan aynı zamanda Vakıf Yöneticimiz olan Sayın Oğuzhan KARAMIK’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Allah muaffak kılsın inşallah.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, TÜRKAV Ankara Şube Yönetimizle birlikte Ülkü Ocakları Kurumsal Gelişim ve İnsan Kaynakları Birim Başkanı olarak görev alan aynı zamanda Vakıf Yöneticimiz olan Sayın Serkan GÜÇLÜ’ ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Allah muvaffak kılsın inşallah.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ Türk Haber-Sen TRT şubesinin büro açılışını Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Sayın Önder KAHVECİ, Türk Haber-Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU ve Türkav Ankara Şube Başkanı Sayın R. Halil FERAH ile birlikte gerçekleştirdiler. Teşkilatımıza hayırlı ve uğurlu olsun.

TÜRKAV Erzurum Şube Başkanımız Sayın Fatih DERELİ, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı makamında ziyaret etmiştir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yöneticilerimiz ve Ankara Şube Başkanımız, Çubuk Şube Başkanlığımızı ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Şube Başkanımız Sayın Zübeyir ŞAHİN ve Yönetimine teşekkür ederiz.

Türk’ün bayramı, baharın müjdecisi Nevruz bayramını Ankara PTT Başmüdürlüğü bahçesinde düzenlenen etkinliklerle kutladık. Etkinliğe Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Kamu-Sen Genel Başkanı Sayın Önder KAHVECİ, Türk Haber Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU, Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAŞ, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abit ÖZTÜRK, PTT Başmüdürü ve Yöneticileri ile TÜRKAV Ankara Şubemiz ve Türk Haber…

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Ankara Şube Başkanımız Sayın Halil FERAH Çubuk TÜRKAV Şubemizi ziyaret etmişlerdir.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, TÜRKAV Ankara Şube Başkanı Sayın Halil FERAH ve TÜRKAV Çubuk İlçe Başkanı Sayın Zübeyir ŞAHİN ile beraber Çubuk Belediyesi MHP Grup Başkanı Recep ÖZ’ü ziyaret etmişlerdir.

TÜRKAV Genel Merkezi olarak, Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı olarak atanan Sayın Abdullah YÜKSEL’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunup başarılar diledik. Ankara’mıza hayırlı olmasını dileriz.