Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yöneticilerimiz, Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcısı Sayın Seyit Ali KAPLAN TÜRKAV Çubuk Şubemizi ziyaret ederek Şube Başkanımız Sayın Zübeyir ŞAHİN ve Yönetim Kurulu ile istişarede bulundular. Misafirperverlikleri için Şube Başkanımıza ve Yönetim Kuruluna teşekkür ederiz.

Çubuk TÜRKAV İlçe Başkanı Zübeyir ŞAHİN ve Yönetimi, Çubuk Türk Eğitim Sen İlçe Başkanı Coşkun KAYA, Çubuk Türk Sağlık Sen İlçe Başkanı Sezgin ALTAŞ Merkezimizi ziyaret ederek Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ile görüştüler. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yöneticilerimiz ve Ankara Şube Başkanımız, Çubuk Şube Başkanlığımızı ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Şube Başkanımız Sayın Zübeyir ŞAHİN ve Yönetimine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV Ankara Şube Başkanımız Sayın Halil FERAH Çubuk TÜRKAV Şubemizi ziyaret etmişlerdir.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, TÜRKAV Ankara Şube Başkanı Sayın Halil FERAH ve TÜRKAV Çubuk İlçe Başkanı Sayın Zübeyir ŞAHİN ile beraber Çubuk Belediyesi MHP Grup Başkanı Recep ÖZ’ü ziyaret etmişlerdir.