TÜRKAV Adıyaman Şube Başkanı Sayın Yusuf BABAR, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ı makamında ziyaret etti. Nazik ziyaretleri ve anlamlı hediyeleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Adıyaman şubemiz, MHP Adıyaman İl Başkanı Sayın Hüseyin ÖZGÜN’ü ziyaret etti. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Adıyaman Şubemiz, MHP Adıyaman il Başkanı Sayın Hüseyin ÖZGÜN’ü ziyaret ettiler. Nazik kabulleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Adıyaman Şubesi olarak, Bölükyayla Belediye Başkanı Sayın Gaffari AKKUŞ Beyi makamında ziyaret ettik.

TÜRKAV Adıyaman Şubemizin Kütüphane Haftası Kapsamında Düzenlediği Etkinlikler. “Devletin Asil Evlatları” yazılı kitap ayraçları büyük beğeni topladı.

TÜRKAV Adıyaman Şubemiz seçim karargahımızda çiğköfte ikramında bulunmuştur.

Adıyaman Türk Sağlık-Sen Mevzuattan Sorumlu Başkan Yardımcım Abidin Devran Ve Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğü İş Yeri Temsilcim Abuzer Tekin TÜRKAV üyeliğini yaptılar. TÜRKAV Ailesine Hayırlı Uğurlu Olsun. “ Devletin Asil Evlatları Var Olsun”

TÜRKAV Adıyaman Şubesi olarak Adıyaman MHP İl Başkanımız Hüseyin ÖZGÜN ve MHP İlçe Başkanımız Mehmet DOĞAN Beyefendiye Genel Merkezimiz tarafından gönderilen takvim ve rozetlerimizi takdim ettik.

Türk Büro Sen Genel Başkanı Osman EKSERT ile Adıyaman’da görüştük.

TÜRKAV Adıyaman Şubesi olarak, Türk Tarım Orman Sen üyemiz ve aynı zamanda Türkiye Veteriner Hekimler Odası Adıyaman İl Başkanı olan Orhan ÖZTÜRK başkanımı makamında ziyaret edip ay yıldızlı bayrağımızı takdim ettik. Ne Mutlu Bu Şanlı Bayrağımızı Göğsünde Taşıyabilene.