TÜRKAV Adana Şube Başkanımız Sefa ÖZER rahmeti Rahmâna kavuşmuştur. Kelimelerin kifayetsiz kaldığı tarifsiz bir üzüntü içerisindeyiz. Biz razıydık, Allah da razı olsun.Yüce Allah’ tan merhuma rahmet, tüm yakınları ve sevenlerine sabırlar diliyoruz.

TÜRKAV Adana Şube Başkanımız Sayın Sefa ÖZER, Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

TÜRKAV Adana şubemizin düzenlediği programa Milliyetçi Hareket Partisi Adana İl Başkanımız Sayın Bünyamin AVCI ve Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Sayın Emin CANLI da katılarak onurlandırdılar.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Adana Şubemizin Muharrem Ayı ve Ülkücü Şehitler adına düzenlenen anma programı ve aşure dağıtımına katıldılar. Şube Başkanımız Sefa ÖZER ve yönetimine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

TÜRKAV Adana Şubesi Kadın Kolları Başkanımız Sayın Fethiye GÜNDOĞAN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, TÜRKAV Adana Şubemizin iftar programına katılmışlardır.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Osmaniye Şubemizi ziyaret ettiler. Temasları sırasında Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen Osmaniye Şube Başkanı Sayın Ahmet KANDEMİR, Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Sayın Fatih ÜSTÜNER, Türk Tarım, Orman Sen İl Başkanı Sayın Mehmet GÖK, Türk İmar Sen İl Başkanı Sayın Mehmet TÜLÜ, Türk…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Adana Şube Başkanımız Sayın Sefa ÖZER’in düğününe katıldılar. Başkanımıza ve kıymetli eşine bir ömür mutluluklar diliyoruz.

Türkiye Kamu-Sen Gnl Bşk Yrd ve Türk Haber-Sen Gnl Bşk Yücel Kazancıoğlu, Türk Yerel Hizmet-Sen Gnl Bşk Yrd Ali Rıza Kayar Vakfımızı ziyaret ederek Gnl Bşk Ebubekir KORKMAZ ve Şb Bşk Sefa Özer’e hayırlı olsun temennisinde bulundular. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ TÜRKAV Adana Şubesini ziyaret ettiler. Ziyaret sonrasında, Mustafa Kemal Atatürk’ün 1937 yılında Adana Kız Lisesi’nde çekilmiş fotoğrafını TÜRKAV Adana Şubemizin duvarını süslemek üzere Şube Başkanımıza hediye ettiler.