MHP Tekirdağ İl Başkanı Sayın İlker YÜCEL, Şarköy İlçe Başkanı Sayın Gökhan YILDIZ, geçmiş dönem Ülkü Ocakları İl Başkanı Sayın Hakkı AÇIKGÖZ TÜRKAV Tekirdağ Şubemizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

MHP Çankırı İl Başkanı Sayın Ahmet KURT, Merkez İlçe Başkanı Sayın Mahmut DOĞAR ve Yönetim Kurulu Üyeleri, TÜRKAV Çankırı Şubemizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Trabzon Şube Başkanımız Sayın Kenan Kuru ve yönetim kurulu, Trabzon MHP İl Başkanı Sayın Bekir Sıtkı TARIM’ı ziyaret ettiler. Nazik kabulleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Trabzon Şube Başkanımız Sayın Kenan KURU ve yönetim kurulu, Trabzon Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Altan ŞAHİN’i ziyaret ettiler. Nazik kabulleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Balıkesir/ Ayvalık Şubemiz,  MHP Ayvalık İlçe Başkanı Sayın Mehmet SIRAY’ı ziyaret ettiler. Nazik kabulleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Bayburt Şubemiz, MHP MYK Üyesi Sayın İdris AYDIN’ı ziyaret ettiler. Misafirperverliklerinden  dolayı teşekkür ederiz.

Tekirdağ Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Hayrullah ZIVALIOĞLU, TÜRKAV Tekirdağ İl Başkanımız Sayın Fatih SOYTÜRK’ü ziyaret etmiştir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

MHP Çankırı İl Başkanı Sayın Ahmet KURT ve Merkez İlçe Başkanı Sayın Mahmut DOĞAR, TÜRKAV Çankırı Şubemizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

TÜRKAV Antalya Şubemiz, Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanlığına atanan üyemiz Sayın Ferhat AKSOY’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Sakarya ziyaretleri sırasında Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın Ahmet Ziya AKAR ve İl yöneticilerimize çok teşekkür ediyoruz.