TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir KORKMAZ, Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğünde Genel Müdür Sayın Ali ODABAŞ ve Daire Başkanı Sayın Ahmet ÖZEKMEKÇİ’yi ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanan 15 Ocak Cuma saat 22:00’da BengüTürk Tv’de canlı olarak yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 12. Bölümünde Gökhan AYDEMİR’ in moderatörlüğünde konuklarımız; Türk İmar Sen Genel Başkanı Sayın Salih DEMİR ve Sayın Doç. Dr. Özer KARAKAYACI oldular. Değerli konuklarımıza katılımları ve değerli sohbetleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Sakarya ziyaretleri sırasında Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Sayın Ahmet Ziya AKAR ve İl yöneticilerimize çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Sakarya programı çerçevesinde Sakarya Ülkü Ocaklarını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Sakarya Ocak Başkanımız Sayın Soyhan SOFUOĞLU ve Ocak yöneticilerimize çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Sakarya şubemizin 10. yılını gerçekleştirdiği “Sakarya’nın Eğitim Değerlerini Anma Projesi” ödül törenine katıldılar. TÜRKAV Sakarya Şube Başkanımız Sayın Recai CİRAN ve Şube yöneticilerimize bu önemli programı düzenledikleri için çok teşekkür ediyoruz.

MHP MYK Üyesi Sayın İdris AYDIN,  MHP Bayburt İl Başkanı Sayın Bekir KASAP ve TÜRKAV Bayburt Şube Başkanı Sayın Cihan SAKA, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ ı ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez yöneticilerimiz Türk Ulaşım Sen Genel Başkan Yardımcısı Fuat DEMİRDÖĞEN’in Kıymetli evladı Ayşe Betül Hanım’ın cenazesine katıldılar. Merhumeye Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir KORKMAZ’ın Yeni Yıl Mesajı

TÜRKAV Gümüşhane Şubemiz,  MHP Gümüşhane önceki dönem İl Başkanı ve Milletvekili Adayı Eftal TOSUN’u ziyaret ettiler. Nazik kabulleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Türk Haber-Sen Genel Başkanı Sayın Yücel KAZANCIOĞLU, Çayırhan Termik Santral Genel Müdürü Sayın Zafer ÇİÇEK’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ileterek hediyelerini takdim ettiler. Sayın Genel Müdürümüze misafirperverliği için teşekkür ederiz.