TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından Facebook sayfamızdan canlı yayınlanan programımızda, fikri zeminimizin temellerinin de atıldığı çok önemli bu tarihe özel, Dr. Alpay GÜNAL ” Tarih, İdeoloji ve Siyaset Bağlamında 3 Mayıs Türkçüler Günü” değerlendirmesi yapacaktır. Hakan ERTAŞ tarafından moderatörlüğü yapılan sunum 3 Mayıs Saat 21:00​ da yayınlanmıştır.

TÜRKAV Genel Merkezi Bilim Kurulu üyesi ve Yayın Organımız Asil Dergisi Yazarı Prof. Dr. Aydın Işık Hocamız, Covid19 hastalığı sebebiyle Rahmeti Rahmâna kavuşmuştur. Yüce Allah’tan merhuma rahmet, Camiamıza ve yakınlarına sabırlar diliyoruz.

TÜRKAV Adana Şube Başkanımız Sefa ÖZER rahmeti Rahmâna kavuşmuştur. Kelimelerin kifayetsiz kaldığı tarifsiz bir üzüntü içerisindeyiz. Biz razıydık, Allah da razı olsun.Yüce Allah’ tan merhuma rahmet, tüm yakınları ve sevenlerine sabırlar diliyoruz.

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanıp BengüTürk Tv’de yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 16 Nisan Cuma akşamki bölümünde konuklarımız Kayseri Şube Başkanımız Sayın Ümit AKYÜREK ve Aksaray Şube Başkanımız Sayın Oğuz AKTAŞ oldular. Genel Merkez Yöneticimiz, Erkan YILMAZ tarafından sunulan canlı yayınımızın konu başlığı TÜRKAV’ ın Kamuda 2023 Vizyonu”.

TÜRKAV Genel Merkezi tarafından düzenlenen “Asil Kalemler Yazarlık Okulu” ilk mezunlarını verdi.Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez yöneticilerimiz ve kursumuza verdikleri eğitimlerle destek olan çok kıymetli Hocalarımızın katılımıyla tamamlanan programda kursiyerlerimiz belgelerini aldılar.Asil Kalemler Yazarlık Okulu’nun düzenlenmesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Genel Merkezimiz tarafından hazırlanıp BengüTürk Tv’de yayınlanan “Tasarlanan Gelecek” programımızın 02 Nisan Cuma akşamki bölümünde konuklarımız Antalya Şube Başkanımız Sayın Hayati PEKER ve Isparta Şube Başkanımız Sayın Ahmet KAYA oldular. Genel Merkez Yöneticimiz, Erkan YILMAZ tarafından sunulan canlı yayınımızın konu başlığı TÜRKAV’ ın Kamuda 2023 Vizyonu”..

Türkiye Kamu Sen İstanbul İl Başkanı Sayın Remzi ÖZMEN ve Yönetim Kurulu Üyeleri Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Manisa İl Şube Başkanımız Sayın Ali YURTDAŞ ve Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkan Yardımcısı Sayın Bahadır VARDAR Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Kayseri Şube Başkanımız Sayın Ümit AKYÜREK, Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcısı Sayın Selahattin DOLGUN ve Türk Eğitim-Sen Kayseri 1 Nolu Şube Başkanı Sayın Muharrem ÇOLAK Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Manisa Şube Başkanı Doç. Dr. Sayın Ali YURDDAŞ, TÜRKAV Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.